6021
Ki lesz a legjobb?
  • Davidus
    #1006
    Próbáltam írni valamit de közben rájöttem hogy tényleg így van. A felkerülsz az internetre beszólás akkor is túlzás:P
  • Szabina
    #1005
    Grat! Tiéd az ezredik
  • Szabina
    #1004
    Hát... Bálint Ádámnak nagyon jó a hangja, és vannak sztár allürjei is: jó a megjelenése, és a mozgása. Ráadásul imádom Tarkant, meg az arab zenét, valahogy nagyon vonzódom a keleti kultúrához. Csak az a baj, hogy az arabok/törökök, így Tarkan is a hajlításokat csípőből nyomják, attól van olyan hangulata egy keleti hangzású dalnak, hogy azt csak ők tudják úgy csinálni, és ezt más -nem arab- nem tudja utánozni. S bár nekem is tetszett Ádám a hangja miatt, én is úgy gondolom, hogy nem volt jó választás, és szerintem a Pély is azért húzta le, mert egy sokkal szerencsésebb választás esetén sokkal jobb is lehett volna. Szerintem.
  • Davidus
    #1003
    hoppá! ték?:D
  • Szabina
    #1002
    Jó volt a Dani, én bírom a stílusát. Jó volt latinosnak is meg így is :)
  • Aspyrin
    #1001
    A Pély mekkora egy állat, asszongyja a csákónak, hogy "felkerülsz az internetre, mint egy vicc".
  • Davidus
    #1000
    Ezek nem tiszták! Szerintem Bálint Ádám volt a legjobb:P
  • b-type
    #999
    Na Torres Danin meglepődtél? :)
    Jó fej ez a srác, jól odatette ezt a nótát, pedig sztem jobb lenne a latinos cuccoknál maradnia, de nekem a szürivel ellentétben nagy véleményem van a hangjáról. Főleg a rekedtes mélyek tetszenek.
  • b-type
    #998
    Nekem is tetszett, annak ellenére, hogy régen sokat hallgattam ezt a nótát, és azért ez ténylegessen más volt előadásban.
  • Szabina
    #997
    Nézi valaki a Megasztárt?
    Szerintem a Tóth Gabi elég jó volt, a Torres Danit, meg Bartók Esztit várom :)
  • Davidus
    #996
    talán a 2 Tamás
  • b-type
    #995
    wowa Palcsó Tamás!!!
    :DDDD
    hát nekem lejött ez a nóta. :)
    nagy 'herehiány' szám, de nagyon jó volt. :)
  • Vlala #994
    Van rajta Támogatta a TV2 matrica?
  • Szabina
    #993
    Találtam egy cikket Bartók Krisztiánról, tudjátok aki még az előző szériában volt vigaszágas, megjelent a CD-je. Belehallgattam a demoba, egész jó. ITT A CIKK
  • Vlala #992
    [még jó hogy nem nézi most elkezdene vitázni]
  • Waterhorse
    #991
    Tudom, hogy nem tőlem kérdezed, de én inkább azt mondanám jó zeneszerző:)
  • Davidus
    #990
    Szerinted Presser jó énekes?:P
  • fifi
    #989
    Azért selejtezőn talán igen, de ilyenkor már nem mondhatja azt, hogy béna vagy csúnyán énekelsz húzzál haza k*cs*g!!! Mondja mert mondania kell.
  • Bucser
    #988
    Minden popsztár bábú amíg nem válogathat a kiadók között hanem örül, hogy kap egyett...

    De szerintem nincs olyan mértékű a jók és rosszak közti eltérés.. PL volt aki véleményem szerint nem a döntőbe való volt...
  • Waterhorse
    #987
    Részben egyetértek vele, hogy a Karamell is jó volt, de amíg vannak/voltak nála jobbak is addig nem teljesen díjazom a továbbjutását. Aki nekem nagyon tetszett, az a szőke csávó volt aki Back II Black-et énekelt. Erről csak annyit, hogy való igaz a sablonszöveg, de itt teljesen igaz volt, mert magával sodort a srác, ezelőtt még nem hallottam az eredeti dalt, de rögtön letöltöttem, meghallgattam egy párszor és klasszisokkal jobb volt a szőke gyerek előadása.

    Visszatérve a Karamellre most, hogy már döntős egyértelmű, hogy ki fog esni, valahol a legutolsó 5 között lesz, ha mégsem így lenne akkor tényleg megvan a véleményem.

    Pierrot egyértelmű, hogy ilyeneket mond, hiszen ő is producer, ezzel gondolom a biztos kiesőket akarja megnyugtatni, vagy lehet, hogy ő maga nézi ki magának az egyes embereket, akikben lát vmit. Annak talán még jobb is aki előbb kiesik mert nem fogják átalakítani és ha megkeresi egy kiadó, talán még megtarthatja a saját stílusát is, nem lesz egy popsztárbábú akit úgy csinálnak meg, mint a marionettet.
  • Bucser
    #986
    A Gáspár Lacival semmi bajom nincsen (Bírom a hangját) és a Karamell is nagyon jól énekelt szerintem. Nem kell ebből etnikai kérdést csinálni. Ők szerintem tényleg jók voltak. A tóth vera már más kérdés.. róla már akkor filmet csináltak mikor még csak selejtezők voltak... Másokat meg lencsevégre sem kaptákk.. (gondolod, hogy mindenkit megunterjúvoltak mielőtt bement volna a zsűrihez?? IMO esélytelen... Nekem a Thriller az egyik kedvencem és szerintem erőtlen volt az eredetihez képest (és próbának is gyenge mert totál hallatszódott, hogy szét van bagózva a hangja...) Az meg a másik dolog, hogy az egyik Rocketr csajt amikor szép számot énekelt azzal vádolták, hogy nem magát adta. Az Interjúban a Tóth Gabi elmondta, hgy imáédja a bömbölő zenét a rockot és a punkot.. erre előáll a nyálpop koronázatlan királyának egyik számával és erre meg azért dícsérik, higy milyen egyediséget vitt a dalba (meg mi mindent elmondtak még nem is néztem a zsűrizést)

    Egyébként annyira látszik, hogy Pl.: a Soma is sablondumákat mond... ("annyi a tűz benned és ez úgy kijön belőled a dalon keresztül" , vagy a pasiknak: "egyszerűen zabálni való vagy aranyom és hiába csinálod rosszulk magaddal rángattál.." meg ettől tudok hanyattesni.: "Igazi Dög vagy kijött belőled az állat:D"

    Szal a Bakács a legjobb... Pierrot is mindig ezt mondja.: "Ha kicsit képzted magad akkor sokra viheted még" vagy " Várhatod az ilyen produkció után a producerek hívsait szrintem , még ha nem is jutsz tovább.."
  • fifi
    #985
    Lehet bejuttatása ezzel kapcsolatos, de azért tény és való hogy jól énekelt a csaj. Én a nővérét is utálom mint a sz*** , számomra ez a kiscsaj is visszataszító, tehát egyáltalán nem izgat, de jól nyomta. Ettől függetlenül 99% hogy nem fogják/merik/ vele megnyeretni, mert abból forradalmo lenne.

    [pélót szívesen megütné]
  • Fefe
    #984
    "Na hát a Tóth Vera hugát is csak reklámfogásból juttaták tovább" teljesen egyetértek
  • Waterhorse
    #983
    pl a Pélónál kismillió jobb énekest lehet találni piciny hazánkban, de nem is kell ide énekes csak vki aki ért a zenéhez vagy jó füle van mint pl a Bakács. De mondom amíg a műsortól teljesen független dolgokat tartanak szem előtt addíg édes mindegy kit ültetnek oda, csak lehessen zsinórom mozgatni.
  • Johnyy
    #982
    szerintem a zsűritagoknál is volt 100 x jobb énekes, najó Presszert kivéve
  • Waterhorse
    #981
    A Torres Dani teljesen rendben volt.
    Na hát a Tóth Vera hugát is csak reklámfogásból juttaták tovább
    És állítom az előző adásból a roma gyereket meg politikai okoból
    Ezért került be Győzike földije is az előző megasztárban. Persze nem tehetik meg, hogy nyilvánosan kapásból kidobják az ilyeneket, mert akkor jön az illetékes személyektől a háborgás. Csak azt nem tudom a természetes europid magyar emberért, aki esetleg tehetségesebb, ki szólal föl amikor egy ilyen miatt nem juthat tovább, mert elveszi a lehetőséget.
  • Bucser
    #980
    Ja mint ahogy a Schmidt vera is szinte csak Lírát énekelt végig meg balladát azért is basztatták eleget:) Pedig neki még normális hangja is volt:D
  • b-type
    #979
    részemről nem, a Torres srácról süt a belső bármi (bár a csillagdalban se nem jól énekelt, se nem jól mozgott)
    jól elcseszheti a média, mert csajos srác.
    viszont ha nem, akkor jóság lesz, és neki ezt kell csinálnia.
    a Los Lobos-nál tempókkal volt jobb az a gitár, amelyik a vezérmotívumot viszi, itt meg is zavarta Torres-t egyszer komolyan (kiállás-belépés)
    a rikoltás a végén nem jött le, de oké volt az előadása. :)
    kiváncsi vagyok mi lesz a következő dal amivel kiáll, mert azért ez (a skatulyázás)hátrány is. :)
  • Bucser
    #978
    A gáz az, hogy a Los Lobos előadását meg sem közelítette ez az egyik a másik pedig, hogy Az egy 30 valahány éves nőt a 2. vagy 3. fordulóban azért ejtettek ki, mert "A latinosra nincs szüksége a magyaroknak és teljesen idegen a világunktól" miért ez nem az???? Pedig az a nő messze jobban énekelt mint a Torres Dani... Én a Torres Dani helyett a Pál Tamás juttattam volna egyenes ágon tovább.... Torresről meg döntsenek a nézők...
  • Fefe
    #977
    Tényleg jó énekelt a srác és én is remélem,hogy sokáig eljut.
  • Johnyy
    #976
    JAJA! én még néha azt is meghalgatom amit a selejtezőn énekelt!!! remélem sokáig eljut!!! ien kel a magyar népek, valami latinos!!
    Mulatósból meg popból mag rappból már van elég...
  • Szabina
    #975
    Nekem a Torres Dániel előadása nagyon tetszett örülök hogy tovább jutott.
  • Aspyrin
    #974
    tökéletesen egyetértettem a zsűrivel most először
  • Davidus
    #973
    Két csávó meg egy csaj jut tovább. A neveket nemtom megjegyezni:P
  • Aspyrin
    #972
    csajszi arcra tiszta Gallusz Niki (legalábbis szájra )
  • Davidus
    #971
    a zsűri hibája hogy csontig benyaltak neki mert a divatfikázóknak most lesz mibe kapaszkodni:P
  • Davidus
    #970
    ne nyugodj meg mert ez azt jelenti hogy botfüled van:D
  • Bucser
    #969
    Akkor nem csak nekem nem tetszett:D megnyugodtam:)
  • Davidus
    #968
    nekem is nagyon tetszett
  • Davidus
    #967
    de gitárral nagyon jó;)