17220
  • modellmaker
    #7999
    Ha megfordítod, akkor meg felül lesznek fordítva nem?
  • oO VinyuS Oo
    #7998
    Köszi bocs tényleg nem olvastam vissza!
    De még mindig nem ok mert körbe írja és így alul fejtetőn vannak a betűk és nekem ezt kéne megfordítani!
  • shaba23 #7997
    #7958 és 7959
  • oO VinyuS Oo
    #7996
    Hello!
    Kéne egy kis segítség!
    Íves feliratot kéne készítenem. Megcsinálom a work path-et de amikor rá akarok írni akkor fejjel lefelé írja a szöveget. Ezt hogyan tudnám megfordítani?
  • modellmaker
    #7995
    Ha egy céged van, magyar anyanyelvű munkatársakkal, akik iskolában tanulták e program használatát, akkor nem fogsz angol ps-t lewarezolni nekik, hanem megveszed a magyart...

    fasznak kell vitatkozni(?) olyanról aminek úgyse lesz vége... mer' te ezt gondolod róla, más meg mást. ennyi. tiszteletben tartani a más véleményét, meg ugye nem divat. (ez nem neked zsolesz, a topicba járóknak...)
  • ProGabe #7994
    az,hogy netről tanulsz,ingyenes tutorok alapján nem warez!remélem ez nem üt nagyon szíven :)
  • zsolesz92
    #7993
    értem. De ezeket akkor is meg lehet tanulni netről :D:D:D:D
    Warez forever ;)
  • Crem
    #7992
    Még filmek utólagos retusálására is használják... Kinek mire kell.
    Én példáúl referencia képek retusálására használom. Igaz, hogy ezek sajnos nem aktmodell képek, de olyan szinten nem is tudok.
    Megjegyzem, hogy nem olyan retusra gondolok amikor eltüntetünk egy anyajegyet!:D

    A lehetőségek végtelenek.

    [center]

  • zsolesz92
    #7991
    plakátok (bár a flyer is plakát)
  • zsolesz92
    #7990
    Esetleg honlapdesign?

    mert komolyabbakra mikre lehet használni? flyerek, webdesign
  • Crem
    #7989
    Hát ha banner szinten gondolkodunk, akkor tökéletesen mindegy, hogy milyen nyelven fotosoppolunk...
  • zsolesz92
    #7988
    [nem ismeri, nem tudja]
  • zsolesz92
    #7987
    te ezzel foglalkozol? Hol dolgozol, és milyen területen? Te könyvből tanultad? nem tudom, biztos jobban értesz hozzá de azt azért nem hiszem el hogy nem tudsz belőle megélni viszont ha megveszel egy könyvet akkor igen. ha ezen mulna a megélés dolog...
    a könyv nem hiszem hogy azt tanítgatja, hogy egy bannerben milyen ízlésesen helyezd el a dolgokat.
  • Crem
    #7986
    Én ezt az angol-magyar kérédést másképp látom...

    Azok használnak angol PS-t, akik egy könyvet nem vettek meg, csak a neten itt-ott letölthető tutorialokból élnek.Persze meg lehet tanulni autodidakta módon, de megélni nem fogsz belőle! Összegezve amíg egy közepes amatőr szinten vagy, addig ne szóld le azt aki esetleg másképp áll hozzá.
    Egyébként pedig az új honosított részben különösen jó a fordítás.
  • shaba23 #7985
    opera
  • zsolesz92
    #7984
    IE-t használsz ugye? abban olyan is lesz... használj firefoxot ;)
  • shaba23 #7983
    én attól kapok agylobot, hogy a Photoshop könyv írója is magyar PS-t használ, és mire kibogarászom, hogy melyik gombról beszél elmegy a hajam
    szerencsére itt-ott melléírja angolul is

    kérdés: csináltam a logót, és a szürke egy halvány árnyalattal elüt a fejléc szürkéjétől, az a mentés adatvesztése miatt van? a színt úgy kaptam, hogy kiprintszkríneltem a csíkot és kipipettáztam a szürkét (ez de jól hangzik), majd befestettem vele a layert.
  • braaa
    #7982
    ALAP hogy ANGOL!
  • zsolesz92
    #7981
    Én már csak ilyen vagyok xD
    Hát de most komolyan, nem irom le amit eddig rizsáztam, szerintem tökre igazam van. és nem értem mér kell az embereknek magyar
  • droidika
    #7980
  • shaba23 #7979
    Te annyira, de annyira magyarellenes vagy
  • Drephis
    #7978
    ok, köszi
    megoldottam.
  • zsolesz92
    #7977
    -.-
    mi a ..sznak magyar?
  • Met
    #7976
    Kevés a ram a gépben és a tempfile-t se tud csinálni magának mert kevés a hely a vinyón.
  • Drephis
    #7975
    bármit szeretnék csinálni a ps-ben ezt irja ki :S
    valami megoldás?
  • shaba23 #7974
    nekem cs2eng van:)
  • afilak
    #7973
    Itt nics HUN
  • zsolesz92
    #7972
    innen
  • Gomber
    #7971
    nincsmit
  • afilak
    #7970
    CS3HUn
  • shaba23 #7969
    mitis?
  • afilak
    #7968
    Szia. Honnan töltööted el mert amit a gugli kidob az hibásan jön le nekem?
  • Mop
    #7967
    Nem gondoltam volna, hogy ez lesz a megoldás. O_o
    Mind1, működött és ez a lényeg. :)
    Nagyon szépen köszönöm a segítséged.
  • shaba23 #7966
    ehh...banner=logo :)
  • droidika
    #7965
    ...én nem értek hozzá, de megkérdezném itt!
  • shaba23 #7964
    lehet olyan bannert csinálni PS-al, hogy a jelenlegi banner, rajta a nevemmel hullámzik? vagyis inkább lobog mint vmi zászló. gondolom van valami módja, hogy hullám mozgást animáljon az ember, de eddig nem találtam semmit és amennyiben a PS erre nem jó, nem keresgélek tovább:)
  • Gomber
    #7963
    a telepítést
  • Gomber
    #7962
    hello

    nekem is ugyan az a CS3 van meg mint neked!
    Én se tudtam hogy miért kéri!
    Az a teendő hogy megnyitod az ISO virtuális meghajtóval és ami benne van az egész telepítést cakkom pakk másold át a HDD-re vagy vinnyóra ahogy neked jobb!
    Ha az Asztalra kimásoltad, vagy a Program files-be (inkább program files)
    Onnan indísd!
  • Mop
    #7961
    Hi!
    Régebben felraktam a PS CS3-at. Most letöröltem, hogy felrakjam a magyar verzióját.
    A gond csak az, hogy épp mielőtt nekikezdene a telepítésnek kéri, hogy "Helyezzem be az adathordozót". (Deamon Tools-al emuláltam.)
    Játszadoztam vele még vagy fél órát, de azután sem változott a helyzet.
    Beleuntam és vissza akartam tenni ugyanazt az angol verziósat, ami nemrég még fent volt a gépemen.
    Meglepetésemre ugyanezt a figyelmeztetést dobta fel, csak persze angolul. O_o
    Szóval most nincs semmilyen CS3-am. :)

    Van ötletetek, hogy mi a gond?
    Nekem nincs, hisz régebben gond nélkül felraktam és azóta nem történ semmi lényeges változás.
  • shaba23 #7960
    haha, megnyugtat a tudat, hogy nem írtam hülyeséget:)