17220
  • zsolesz92
    #8079
    warez? PMbe linket pls.
    Köszi
  • Sonajk @:o)
    #8078
    Az ACDSee minden csoportos méretezéssel kapcsolatos problémádat megoldja ;)
  • modellmaker
    #8077
    vegyél fel egy új actiont. vagy talán a bridgebe van ilyen opció, de ebben nem vagyok biztos az életben nem használtam még.
  • shaba23 #8076
    photoshoppal tudok nagy mennyiségű képet átméretezni? van majdnem 4 giga wow-os képem és nem akarom egyesével. átméretezés kéen és .tga-ból .jpg
  • robos
    #8075
    Én is megnéztem már az első DVD-t és örömmel láttam, h egy csomó mindent úgy csináltam én is eddig mint azt itt bemutatták. Megnéztem, h mi lesz még a többi 3 DVD-n és elég jó kis cuccok lesznek, azokból is van egy pár amit már csináltam, kivi leszek ők, h csinálnak olyanokat :)
  • The Garrett
    #8074
    hehe ezt akartam énis ajánlani éppen :D

    elso dvd -t neztem meg eddig, tényleg rengetek jó ötlet van benne, még tapasztalt photoshop usereknek is! :)
  • modellmaker
    #8073
    hoppáköszönömszépen! :)
  • shaba23 #8072
    már megvettem a tesco gazdaságos verziót belőle
  • Sonajk @:o)
    #8071
    Ha valaki nem tudná, megjelent a Photoshop Top Secret Training Course 4 DVD-n és már tölthető ;) Kis kedvcsináló videó hozzá.
  • Gomber
    #8070
    ne vegyétek figyelembe, már megodottam!
  • Gomber
    #8069
    sziasztok!

    kéne egy kis segítség!
    megnyitok 2 képet a cs3 ban, utána rámegyek az Ablakok közt arra hogy Animáció!
    És az animáció menüben csak az eggyik képet jelenteti meg...
    és ha arra megyek hogy uj képkocka akkor meg, egy kockás képet tesz oda!
    szval az lenne a kérdés hogy hogyan lehet azt megcsinálni, hogy mindkettő kép ott legyen egymás mellet!

    nem azt kell csinálni hogy ki kell vágni az egyik képet és rákell másolni a másikra?
    a választ előre is THX!!
  • zsolesz92
    #8068
    azt hittem hogy fejlettebb veriód volt és nem találod a 7ben...
  • zsolesz92
    #8067
    semmi gond, ezért vagyunk itt
  • zoolee
    #8066
    SRY, kezdővok.
  • medver38
    #8065
    Photosop leckék,trükkök képek:http://honlap-design.hu/photoshop/photoshop_tools.html
  • zsolesz92
    #8064
    gondolm image--->image size...
    valamit ki kell pipálni, illetve le kell szedni a pipát, és akkor bármilyen méretet adhatsz nem csak arányosat
  • zoolee
    #8063
    Hi, tudtok 1 kis okosságot mondani...
    SRY a hülye kérdésért.
    PS 7.0 ban, hogy lehet kéret átméretezni?
    Xal pl van 1 500*300 as képem és abból szeretnék 250*150 est csinálni.
    Válaszokat előre i köszönöm.
  • droidika
    #8062
    ... a fejlécben találsz pár okosságot.
    google a barátod!
    szótár
  • Newyorker
    #8061
    Egy arcképet hogyan érdemes tunningolni?!
    Mit ajánlotok?

    (kezdő vagyok)
  • zsolesz92
    #8060
    átteszed a modeját grayscalebe.
    de állíthjatsz levelsen kontraszton, 2 perc alatt a desaturálásbol i9s faszát lehet.
  • Japep
    #8059
    Ctrl + Shift + U ?

    :D
  • armageddon666
    #8058
    Valaki linkelt korábban egy másik módot a fekete-fehérítésre, sokkal jobban néz ki vele a kép mintha csak deszaturáljátok.
  • Japep
    #8057
    Ctrl + U

    (kép -> korrekciók -> színezet/telítettség)

    A jobboldali 2 opció legyen bepipálva!
  • zsolesz92
    #8056
    akkor majd más segít
  • Met
    #8055
    szótár...
  • Newyorker
    #8054
    MAgyarul skacok, mert magyar ver. van meg :)
  • zsolesz92
    #8053
    probáld ki: image-adjustments-hue/saturation, colorize-t pipáld be, saturationt told feljebb, az alsó csuszkát lejjebb húzd, és most a legfelsőn keresd ki a zöld színt
  • zsolesz92
    #8052
    fekete-fehér:
    image-adjustments-dessaturate
  • Newyorker
    #8051
    Sziasztok!

    Van egy képem, megnyitom és utána ott jobb oldalt alul vannak a csatornák.Átállítom pl. zöldre, de utána ha elmentem a képet nem marad úgy, hanem az eredeti színben menti!Miért?

    Hogyan lehet megoldani?
    Hogyan lehet megoldani, h pl fekete fehér legyen a színes képből?
  • ProGabe #8050
    ha már gif!
    még régen megkérdeztem,nem jött választ,talán most :\

    CS3-ban hogyan nyissak meg gifet úgy,hogy olyan legyen mintha imagereadyben nyitottam volna meg?ugyebár összeolvadt a két program,és erre nem találom a megoldást,biztos én vagyok a béna...
  • ivjoe
    #8049
    Adj neki fekete fehér palettát.
  • Japep
    #8048
    Hello!
    Lenne egy problémám...
    Mikor mentek egy fájlt GIF-be (ebbe kell sainos), akkor még mentés előtt (szerkesztésnél) így néz ki (a fekete háttér szemléltetésnek van, amúgy átlátszó), miután lementem és megnyitom, akkor meg már így (itt átlátszóként van elmentve, de egy fekete háttér előtt van megnyitva)...gondolom látjátok mi a baj, mentés után olyan, mintha Painttel rajzoltam volna... :S

    Nekem arra lenne szükségem, hogy hogyan kell kinéznie a GIF beállításának (Fájl -> Mentés másként -> név + kiválasztom, hogy GIF -> Mentés -> az itt lévő ablakban és utána)!

    Nagyon megköszönném, ha valaki leprintelné, vagy leírná az övét (akinek ez jó)!

    (Az enyém így néz ki, ez a rossz, és a többi sem működik...legalábbis nem tudom beállítani!)
  • Randelz
    #8047
    kösz
  • acsati
    #8046
    ott van oldalt a kis nyil legördited és make frames from layers
  • Randelz
    #8045
    Megtudnád nekem mondta hogy hogyan raktad oda a képkockákat. eklőre is thx
  • acsati
    #8044
    Na igy gondolom hogy ahol aláhuztam pirossal ott miért kockás alatta?
  • Randelz
    #8043
    Helo. Hogylehet a PS CS3 al gif-t készíteni nemtalálom a make frames from layers-t.. ?
  • acsati
    #8042
    hát eddig megvan nekem is az a probléma hogy ha átmenetet (tween) csinálok akkor közbe ilyen átlátszó kockás lesz és nem tudom miért.
  • shaba23 #8041
    Ha jól értelmeztem a kérdést, akkor itt megtalálod a választ. Ha nem, akkor sry :)
  • Gomber
    #8040
    Met:
    Akkor itt be van fejezve a veszekedés!

    Acsati
    Inkább segítsűnk szegény acsati-nak! Én is még kezdő vagyok és nem tudom a választ!
    Majd a többiek segítenek!