17220
  • roli613
    #7799
    Honnan lehet letölteni a programot ingyenesen? Előre is kössz!
  • Basic
    #7798
    Remélem megfelel, ha nem szólj bátran:
  • Evogordon
    #7797
    Sziasztok

    tudna nekem valaki csinálni egy 500*500-as fehér háttére egy ilyen rács textúrát??

    link

    3dsmax munkámhoz kellene.
    Előre is köszönöm!
  • DoctorJohnson
    #7796
    :) időközben rájöttem
  • VRSDM
    #7795
    adobe bridge asszem tud ilyet...
  • DoctorJohnson
    #7794
    sziasztok!
    ha Camera Raw-ban dolgozom ki a raw file-okat, és szeretném őket srgb színprofillal jpeg-be menteni, azt hogy tudom megoldani, nem tudjátok?
    (tömeges raw konverzióról van szó, nincs kedvem egyesével PS-ben megnyitni őket és adobe rgb-ből srgb-be konvertálgatni)
  • droidika
    #7793
    PNG-be mentve! (nincs mit!)
  • Basic
    #7792
    Sztem ezt veheted úgy, hogy ki is van vágva, hisz fekete a háttér, arra cseréled, amire akarod.
  • audi001
    #7791
    Üdv!
    Valaki kivágná a képen a logot és a szöveget ugy h a hátteret külön tudjam kitölteni?
    Előre is nagyon köszönöm!
    kép
  • modellmaker
    #7790
    Na megvan. Google rulz. ahogy én akartam nem is fogja elforgatni. :| Kiderült, hogy forgás animációt csak úgy lehet, ha sok másolatot készítünk arrról a rétegről amelyiket forgatni akarjuk és minden képkockára más-más réteget teszünk láthatóvá, illetve ezeken a rétegeken manuálisan állítjuk be az elforgatás szögét.

    Na most teszem fel az Ulead Gif Animator-t. :| [bízik benne, hogy az tud olyat amit ő akar.]

  • modellmaker
    #7789
    Ja igen! A probléma csak forgatás esetén áll fenn. Ha mozgatom a réteget vagy Opacity állítás van akkor jó. De forgatni csak az összes képkockán hajlandó.
  • modellmaker
    #7788
    Nem, semmi ilyesmi nincs.
  • zsolesz92
    #7787
    nincs véltelneül linkelve? szóval vmi lánc szerü dolo odarajzolva a képkockák közé vagy vaallahova
  • modellmaker
    #7786
    IR-ben hogy lehet megcsinálni, hogy ha megduplázok egy képkockát az Animation ablakon, és ha ezzel a képkockával akarok dolgozni, akkor az első képkockát hagyja változatlanul? Mert most a két képkockát teljesen együtt kezeli. Ha az egyiket "lezárom" (lakat, hogy ne lehessen szerkeszteni), akkor a másikat is lezárja.
  • zsolesz92
    #7785
    inkáb sezdd le...
  • Kds
    #7784
    Sziasztok!

    Feltettem a CS2 Photoshop magyarítását a honlapomra (Kds honlapja), a program magyarítások alá. Próbáljátok ki, és várom a visszajelzéseket.

    Üdv:

    Kds
  • VRSDM
    #7783
    /szerk: megoldódott
  • VRSDM
    #7782
    ir-ben hogyan lehet azt megcsinálni hogy az optimized-nál ne legyen színelváltozás? :S[szin=red]
  • zsolesz92
    #7781
    az viszont érdekes...
  • Skylite
    #7780
    najóde vágod amikor lövöm a screensotot akkor még jók a szinek csak már a csinált képen nem. ha xp alatt megnézem...rejtély...
  • zsolesz92
    #7779
    rögzít...
  • zsolesz92
    #7778
    ték xD
    hát a screenshot ugye csak képet özít ő nem tuggya átállítani a színeket, ő azt rögzíti amit lát. mintha fényképezőgéppel lefényképeznéd. ott sem változna a szín...
  • Skylite
    #7777
    az az érdekes hogy ha nyomok egy screenshotot osx-be, amikor meg van nyitva ez a psd, akkor a pc ezt a screensotot is kifakultan jeleníti meg. énmég ilyet életembe nemláttam...ha valakinek van valami ötlete szóljon:) köszi
  • artschi
    #7776
    vhogy így, csak hajnali 1-kor már nem voltam nagyon képben a válaszra :)
  • Skylite
    #7775
    ja megvan...nem nem ez volt a baj. mindent kipróbáltam amit lehetett. de mondom csak ennél az egy psdnél van ilyen gond. az összes többi munkámmal eddig még nemvol semmi para:S
  • robos
    #7774
    Ha a pirossal jelölt résznél van pipa, akkor nyitáskor mindig rákérdez, h mi legyen a color profile-lal...

  • Skylite
    #7773
    na igen de akkor miért van az hogy csak egyszer fordult ez elő és az összestöbbi képemnél nincs ilyen gond?:/ amúgy hol lehet ezt állítani amiröl beszélünk?
  • robos
    #7772
    A macin lévő PS és a pc-s PS-be más alap szín profájl van beállítva, és valszeg nincs beállítva a PS-ed, h nyitásnál ellenőrizze a color profile-t és automatikusan bebontja az alapba beállított profájlba....
    Sztem a kolléga is így értette ;)
  • Skylite
    #7771
    mármint hogyérted?
  • artschi
    #7770
    színprofil gond esetleg? [tippel]
  • Skylite
    #7769
    Sziasztok!
    nekem egy olyan kérdésem lenne hogy van egy munkám amit osx alatt csináltam (macbook, cs3) és ha azt megnyitom egy pc-n akár a psd-t akár jpg-be rakom, az egész kép olyan mintha kimosták volna 50x, szal így kifakultak rajta a szinek. De az az érdekes hogy csak ennél az egy munkámnál van ez a többivel nincs gond, pedig nincs elállítva az image/mode-nál semmi. (sima RGB color és 8bites) Nemtudja valaki mi lehet a gond?
  • artschiatwork
    #7768
    picsba, sima CS-m van :(
    akkor pakolhatom fel a CS2-t :(
  • Shiwo
    #7767
    nem, annál pont hogy nincs.. amúgy CS2 alatti PS-be ne is keresd a warpot se a transform alatt, se máshol, mert nem lesz benne..
  • artschiatwork
    #7766
    a warp-olás nem csak text layer-nél van?
  • artschiatwork
    #7765
    hálás köszi, megnézem!
  • VRSDM
    #7764
    free transform-warp aztán szépen hajlítsd fel, majd próbálkozhatsz egy layer-layer stlye-drop shadow-al, de szerintem élethűbb lesz ha ecsettel alá rajzolsz egy árnyékot, ami távolabb van picit a layered szélétől, ezzel érzékeltetve hogy az bizony feljebb van a térben ;)
  • artschiatwork
    #7763
    Kérdés! Hogyan tudok olyan "effektet" létrehozni egy layer-en, aminek olyan hatása van, mint egy lejövő félben levő matrica?
  • oO VinyuS Oo
    #7762
    7up contest szavazás
  • VRSDM
    #7761
    van pár kép ami alapból pl grayscale-n van azzal találkoztam eddig csak, a miértjét ne kérdezd, bump/normal mapeknél van grayscale használat, másról én nem tudok :$
  • Palinko
    #7760
    király vagy!
    köszi. de miért volt indexed color on?