17220
  • acsati
    #8039
    Hellotok!
    Van négy képem különbözö layereken és azt szeretném megcsinálni hogy átmenettel váltogatni öket animácioként. Amikor rámegyek hogy tween akkor meg is csinálja a két kép között az átmenetet csak közbe ilyen kockás háttere (mint a sima trasparent) lesz. Ez ellen mit csináljak?
    Ja és ha kész akkor hogy tudom elmenteni úgy az animáciot hogy mozogjon is?
    Ps CS3-at használok és nincs olyan hogy Sava Optimazed. Segitségeteket elöre is köszönöm!
  • Met
    #8038
    Az nem jutott eszedbe, hogy azért nem írtak a #8036-ra a többiek mert ők TÉNYLEG be akarják fejezni a szenvedést?
    Ahogy nézem te nem akarod befejezni...

    szerk: ja és rohattul nem vagyunk kíváncsiak a privijeidre
  • Gomber
    #8037
    Most azért nem ír erre senki mert ezt írtam: "És biztos vagyok abban hogy ezért az üzenetért is elkezdenek majd fikázni!"

    Ezt kaptam privátba, de a nevét nem hozom nyílvánosságra!

    "Szóval. Nincs semmi bajom veled. csak a sok kabbefaszom szmájli a #8021 kommented végén nem tetszett, pláne, hogy PS topicban nem nagyon szokott vergődés lenni. és mivel akkor a tied volt az uccsó komment, ezért annak a válasz gombjára sikerült rányomnom. de lehett volna másik is...."

    Én a vestekedésről már nem akarok hallani!
  • Gomber
    #8036
    Én is beakarom fejezni! De tökre bánt hogy nagyon sok fórumban megszólal az ember és már lehülyézik, meg osztanak neki!
    Engem is idegesít ez az egész!
    És biztos vagyok abban hogy ezért az üzenetért is elkezdenek majd fikázni!

  • ProGabe #8035
    nem fejeznétek már be végre ezt a témát?nagyon unalmas,mint minden OFF...
    valamelyikőtöknek legyen annyi esze hogy nem ír vissza a másiknak,előre is mindenki nevében köszönöm!
  • Gomber
    #8034
    szerinted én ezt feszekedés céljábol szántam:
    "tökre örülök...
    mostmár én is összetudok dobni pár egyszerű bannert!!
    Hála Basic-nak!"

    mert akkor nagyot tévedsz!!
  • Gomber
    #8033
    na és mi volt az utolsó kommentemben?
    írd le!!!
    mert én nem emlékszek rá hogy elkeztem volna veszekedni!!
  • modellmaker
    #8032
    a tied volt az uccsó komment, tele mf1, meg mf2-vel...
  • Gomber
    #8031
    azért kezdtem én a veszekedést mert ezt írtam:
    "hogyan lehet Star Warsos betükkel írni, anélkül hogy letölteném a netről a betütípust???"

    ???
    Nem értelek!!
  • Basic
    #8030
    Verziótól függ. Pl a PS 4 simán elfut a 11 éves Win 3.1-es oprendszerrel ellátott gépemen:)
  • streetracer
    #8029
    A Photosop működéséhez mik a legfontosabb hardwarek? A lényeg, hogy jó processzor, sok memória legyen? Alaplapi videókarin nem műxik majd?
  • modellmaker
    #8028
    akkor sztem csak nem látszik. nézd meg 100%-on.
  • berlinboy6329
    #8027
    Semmit........

    Most gyorsan kipróbáltam vmit,és igen....Rájöttem mi a baja.Legalábbis egy részére.


    Az a baj,hogy csináltam 1 bolygót....Ugye a bolygó,csak úgy magában nem a legszebb,ezért gondoltam rakok hozzá csillagokat.A többit olvastad,hogy mi baja van,viszont most megnéztem 1024X768-ban.Úgy tökéletesen megcsinálja,de 3000X3000-ben már az említett hiba lépett fel.
  • modellmaker
    #8026
    nem ír ki semmit?
  • modellmaker
    #8025
    te voltál közel.
  • Gomber
    #8024
    ezt most miért nekem mondtad?
    nézd már vissza hogy ki kezdte!
  • berlinboy6329
    #8023
    Hi all!

    Problémám adódot a csillagok készítésében.Feketére színezem a hátteret...Ez oké....Hozzáadom a Noise-ot...Ez is oké...Dobok rá levels-t...Ez már nem jó

    Szépen beálligatom,alkalmazom,és visszaáll eredeti kinézetére,mintha nem is alkamaztam volna.
  • modellmaker
    #8022
    itt nem kellene! thx!
  • Gomber
    #8021
    "hogy miért nem tudtad megcsinálni, hiszen miután az Userbar kovácsoktopikban előadtad magad"

    Azért mondtam azt hogy tudok csinálni mert akkor rosszul tudtam a kivágást!
    Tudtam hogy hogyan kell kivágni de rosszúl, és ezt ezért mondtam!
    De mostmár jól tudom!

    "Userbar kovácsoktopikban előadtad magad, majd kijelentetted, hogy te már értesz a PS-hoz"

    Most azért jelentettem ki, mert egy csomó olyan dolgot is megtanultam amit még eddig nem tudtam!

    Ja igen és
  • shaba23 #8020
    OFF?

    igen, szerintem is...bár nem értem, hogy miért nem tudtad megcsinálni, hiszen miután az Userbar kovácsoktopikban előadtad magad, majd kijelentetted, hogy te már értesz a PS-hoz ""

    Tipikusan a Zsolesz által szeretett emberfaj definíciója vagy, szal grats

    btw no offense :)
  • Gomber
    #8019
    tökre örülök...
    mostmár én is összetudok dobni pár egyszerű bannert!!
    Hála Basic-nak!

    Köszönöm!
  • Gomber
    #8018
    tudom...de azért kössz a felvilágosítást...
  • zsolesz92
    #8017
    Megrajzoldo z ékezetet. Sztem mindenki igy csinálja.
    estleg még ugyis szoktam, hogy uj type toolra(szóval nem az alap szövegedre, hanem egy másik szöveget irsz) ha pl Ő-t akarsz akkor ugye az alap szövegre O-t irsz külön layerre egy ,-t majd duplikálom és felhalyezem az O-ra
  • Gomber
    #8016
    húúde vicces
  • shaba23 #8015
    akkor ne star wars betűtípust keress, hanem csillagok háborúját
  • Basic
    #8014
    Ilyen kisebb feliratoknál én ilyen esetben megrajzolom magam az ékezetet.
  • Gomber
    #8013
    nem fáj!
    csak amit az netről leszedek betütípusokban nincs ékezet meg egy csomó jel, mivel valamien angol csinálta és az angolban nincs ékezet!
  • Monoton
    #8012
    nemhülyeség

    corellal generálja :P
  • PJack
    #8011
    :D
  • zsolesz92
    #8010
    Lol fáj ha leszeded? :D
  • ProGabe #8009
    1. csinálsz betütípust
    2. kézzel,ill. megfelelő eszközökkel rajzolod meg a betűket

    mind2 hülyeség,szedd le a betütípust!
  • Gomber
    #8008
    hogyan lehet Star Warsos betükkel írni, anélkül hogy letölteném a netről a betütípust???
  • oO VinyuS Oo
    #8007
    Megtaláltam a megoldást!
    Itt van ha valakit érdekel!
  • zsolesz92
    #8006
    köszi és igazad van
  • Basic
    #8005
    Teljesen egyetértek!
  • ktomi22
    #8004
    Zsolesznek ebben teljes mértékben igazat adok.. neten a seígtség kérők 99,99%-a (vagy inkabb 100) ugy kér segítséget, hogy megvárja hogy valaki nyujtsa a kisujját.. aztén tépi a karját a jószándékú segítőnek.. és a végén még a segítő van "lemondva"...meg hogy mért nem segítesz jobban..
    UI.: olyannak szivesen segít az ember akinek lehet.. ugy értem.. ért valamit hozzá és nem kell a szájába rágni... (pl feltalálja magát.. jelen esetben vesz egy szótárat, vagy rákeres googlen.. vagy bármi..)
    Na szal csak ezt akartam. xD
    és bocs az offért, de ennek ki kellett jönnie belőlem :D
  • oO VinyuS Oo
    #8003
    Igazából nem mert külön layeren külön work pathet használok!
  • zsolesz92
    #8002
    Felőlem vége az egésznek, de akkor mér sir itt mindenki h ird le magyarul, mert nem érti, me neki magya van meg? probálsz segítséget nyujtani és a végén te vagy a ..ci, mer angol ps-t használsz. Na jó eddig szerencsére még nem durvult itt a helyzet de lassan ez lesz :D
    [játszik a képzeletével :D]
  • zsolesz92
    #8001
    Tényleg? Nem is gondoltam volna. De ha warezrol töltesz cuccokat az már warez nem? (Photoshop zsebkönyv, meg egyebek) Bár még soha nem sezdtem le ilyeneket, egyenlőre elég az a tudás ami a birtokomban van...
  • modellmaker
    #8000
    ezt azért nem hagyom ki ^^