17220
  • phoenix1
    #8919
    aha! leesett szendvics = layer :)
  • NessieGraf
    #8918
    #8913 Amiről te beszélsz, az a tányéromban volt nemrég!
    #8914 Akármire megesküszöm, hogy az angolban oda írt szó nem ezt jelenti magyarul. De egy haveromnak magyar van, ő szokott ilyeneket beszélni. És a hozzáértéséről annyit, hogy megrémült amikor egy képrészletet a szeme előtt vágtam ki új layerre. Azt hitte, az eltűnik. Még sose látott ezelőtt több rétegű képet :)
  • NeverwinterKING
    #8917
    már kerestem ott de nem találtam jót.
    am szted nem az az első h ott megnézem??
  • Cat 02 #8916
    google
  • NeverwinterKING
    #8915
    sziasztok!
    tudok adni nekem cs3hoz serial numbert?
    előre is thx^^
  • phoenix1
    #8914
    *szendvicspozitív* jó lesz az angol is. :xD
  • Met
    #8913
    Hogyne lenne, szakácskönyvben
  • Netgear
    #8912
    van valami jó megoldás a bemozdult képek javítására? Fotóztam rendezvényen, de kevés volt a fény.......Paint Shop Pro ban van olyan, de az nem jó, hátha a Photoshop más algoritmus alapján javítja a képeket.....de hogy?mivel?
  • NessieGraf
    #8911
    Nekem a szendvicspozitív az egyik kedvencem. Szerintem olyan szó nincs is.
  • Cat 02 #8910
    Nekem is most magyar a ps hát tökre fura o.O
    Gaussian elmosás, oh my god
  • Met
    #8909
    :D
    Nagy hiba azt feltételezni, hogy azért mert magyar tudni lehet, hogy mit kell csinálni vele.
    Ez a tv-k kezelési utmutatójával működik max.
  • NessieGraf
    #8908
    A magyar úgy van fordítva, hogy a szavak magyarok, de egy csomó az égvilágon semmitse jelent.
  • Monoton
    #8907
    benyitod a képet nyomsz egy ctrl+i t (ha még szeretnél rajta huzni ctrl+u)
  • frc0032 #8906
    Sziasztok! nem szeretnék belekotyogni a topcba, de segítséget szeretnék kérni: hogyan tudom megcsinálni a képeket olyanra mint ez: http://lainor.uw.hu/desert.jpg
    ezt külte egy haverom msnen, és azt monta h így lát az aki lsd hatása alatt van... nemtudom hogy ez a megfelelő topic-é, de nem találtam fotószerkesztőset.... előre is köszönöm!
  • Benny04
    #8905
    screen...
  • Rettenthető
    #8904
    Nekem is kb. olyan 3-4 percig volt magyar Photoshop-om, mikor rájöttem, hogy a menüpontokon kívül a világon semmi nincs benne magyarul (help és tsai). Most meg már át sem tudnék szokni a magyarra.
  • Met
    #8903
    majd kíváncsi leszek a szendvicspozitívval mit fogsz csinálni
  • Benny04
    #8902
    tudom, de én nem szoktam használni tutorialokat :P
  • Met
    #8901
    Semennyivel nem vagy előrébb mert magyar, sőt még rosszabb is mert a netes tutorialok 90%a angolul van.
  • Benny04
    #8900
    nem érteni ángol :D
  • Met
    #8899
    grat hozzá...
  • Benny04
    #8898
    csak azért mondtam mintát, mert nekem magyar ps-em van :)
  • phoenix1
    #8897
    igen, mi már csak ilyenek vagyunk patterns és brush :xD
  • Benny04
    #8896
    jaja, erre gondoltam :)
    Köszi
  • Rettenthető
    #8895
    vagy erre gondolsz, vagy ha nem, akkor mire?

    ...photoshop könyvtár\presets\patterns
  • Hecker007
    #8894
    milyen mintákra gondolsz?
  • NessieGraf
    #8893
    A micsodákat?
  • Benny04
    #8892
    Hello!

    Azt szeretném megtudni, hogy a photoshop hol tárolja a mintákat?
    A választ előre is kösszi
  • Atika :o)
    #8891
    Hat mar megoldottam mashogy. Koszi a valaszt
  • Bala10
    #8890
    köszi, nem javult. ellenben, már csak feketefehérben hajlandó dolgozni. :D

    asszem újra kell raknom nincs mesen.
  • Jagumo
    #8889
    szerintem nem...:D de 2500 nem eleg????:D
  • Atika :o)
    #8888
    Sziasztok ha van egy brushom amit netrol toltottem le es azt szeretnem hogy pl 4000px nagysagu legyen de nem engedi csak max 2500px re nagyitani ezt meg tudom valahogy oldani????
  • Jagumo
    #8887
    fu köszi ezt a kis okosságok:)
  • ThuG4LifE
    #8886
    preview in browser és onnan mented
  • NessieGraf
    #8885
    A brushokat nem kell konvertálni. a stílusokat se. Csak meg kell keresni, hol van. A 7-esben lévő 3D dolog nincs a CS-ben. Ezért tartom még mindig a 7-est.
    #8884 próbálgasd állítani. Lehetőleg a maximum felé. H a save for web résznél tetted, nézd meg a sima gif mentés beállítását, vagy fordtva. De nem bíztatlak, normális minőség és gif ellentétes fogalmak.
  • Bala10
    #8884
    Segítség!

    régebben volt róla szó, csak nem találom. Ha cs2-ben megpróbálok vmit gif-ben elmenteni, akkor nagyon kaka lesz a minősége. egyszer elállítottam vmiért és azóta nem tudom visszaállítani. Mit kő ilyenkor csinálni?
  • phoenix1
    #8883
    Most már semmit. Egy kis google után sikerült találnom PSP7-re is brushokat. Ha valakit érdekel tudok linkeket adni. :)
  • robos
    #8882
    "...Az Adobe Photoshop CS2 használatakor esetleg eltölthetünk némi időt a jól bevált 3D Transformation szűrő keresgélésével. Nos, sajnos nem fogunk sikerrel járni, az Adobe ugyanis az új lehetőségek miatt kivette azt a program legújabb kiadásából. Ha mégis ezt a régi szűrőt szeretnénk használni, akkor a Photoshop CS2 Resources and Extras könyvtárában megtalálhatjuk, ahonnan azt a fájlt a Photoshop Plug-ins folderébe helyezve, majd a programot újraindítva máris újra használatba vehetjük..."
  • Cat 02 #8881
    free transform ?
  • Jagumo
    #8880
    hello

    a 3D rotate (azaz 3D-s forgatást) hol találom PS-ben???