17220
  • robos
    #8879
    Akkor nem értem mit akart konvertálni az ember...
  • Monoton
    #8878
    de
  • robos
    #8877
    PS7 nem .abr kiterjesztést használ a brásoknál?! Hmm...
  • phoenix1
    #8876
    Sziasztok. Nem tudjátok véletlenül, hogyan lehetne Photoshop CS brush-t konvertálni Photoshop 7-re? Előre is köszi.
  • robos
    #8875
    Ez így van, az imageready-be lévő funkciókat beépítették a PS-be...
  • NessieGraf
    #8874
    Nálam CS2, de úgy hallottam, még beljebb keresd. beépült, ha jól tudom.
  • nfs world
    #8873
    CS 3 -hoz imageready -t hozzá lehet valahogyan "kötni"?mert CS 2 -ben volt de ebben nincs
  • oggy2000
    #8872
    hogy kell letöltenii
  • robos
    #8871
    Csak ismételni tudom magam...
  • Cat 02 #8870
    Tehát közöttük húzol vonalat új layeren és opacity-t lejjeb veszed ?
  • Met
    #8869
    banner alsó sora
    azt felejetsd el, hogy egy nagy pdf-et találsz, főleg magyarul, neked kell utánakeresni és innen-onnan összeszedni a dolgokat
    vagy megveszed a könyvet vagy elmész tanfolyamra
  • mzsoltee
    #8868
    Kiválló a google-t én is ismerem és ha találtam volna akkor nem írtam voltna ide!
    Esetleg valami konkrétabb? :D
  • Met
    #8867
    tessék
  • mzsoltee
    #8866
    Sziasztok!

    Egy tutorialt szeretnék kérni. Valami oylant leresek amivel egymagam elsajátíthatom a photoshop rejtelmeit. Lehetőleg egy nagy pdf (mint könyv gyakorlati példákon kersztül) és hozzátartozó képanyagok feladtaok.
    Jah és mindez legyen magyarul.

    Előre is köszi!
    Üdv
  • Monoton
    #8865
    olyan brush ahol a hardness 0% (én azt hivom igy :))
  • Cat 02 #8864
    opacity radírozás az mi az ?
    kivágom az 1ik kép szélét és lerakom pl 80 % ra és akkor "belelóg" a másikba ?
  • Monoton
    #8863
    körbevágott egymásra tevős képek agyonbrusholva egykis opacity radirozás a széleken ...
  • Cat 02 #8862
    Sziasztok, lenne 1 kérdésem
    Hogy lehet több képet 1másba olvasztani rendesen ? pl mint itt
  • Atika :o)
    #8861
    Sziasztok ha photoshopban szeretnek egy keretet csinalni es azt akarom hogy a sarkai legyenek lekerekitve azt hogy tudom megoldani????
  • braaa
    #8860
    kösz, tényleg a másik pöcökben volt...
  • robos
    #8859
    Sztem a Font vault options-be az elsőt válaszd ki és akkor nem másolja be a windows\fonts folderbe a fontot hanem onnan használja ahonna te beadtad

  • braaa
    #8858
    már régebbóta az extensis suitcase használom fontkezelésre,csak van benne vmi amit baromira nem értek ---->
    az h lehet h ha a font (nem a windowsos mappa,hanem az amit csináltam, amiböl beraktam a suitcasebe) mappából törlöm a betütipust akkor ugyanúgy ottmarad a Suitcaseben, meg a ps is kimutatja, ha meg az extensisböl törlöm akkor meg a font-os mappában marad benn a font-fájl...szóval ez most hogy?!?!?!?!??? ahhoz h egy font-ot amit nemakarok használni, törölni akarom, két helyen is megkell keresnem, és külön külön törölni?!?!?!?!????
  • Wreck86
    #8857
    köszi szépen!
  • Monoton
    #8856
    http://www.myfonts.com/fonts/letraset/smudger/smudger/
  • D4nY
    #8855
    azt beirod ide? köszi xD
  • Monoton
    #8854
    én csak fizetőset találtam
  • Wreck86
    #8853
    sziasztok!

    szeretném emgkérdezni,hogy a 300 című film általános plakátjához tudtok tutorialt?
    főleg a betűtípus érdekelne,ha lehet.
    köszi!
  • pries
    #8852
    THX
  • robos
    #8851
    Közbe rájöttem...

  • robos
    #8850
    Ehh...

    Szal sztem a legegyszerűbb sztem : így
  • robos
    #8849
  • pries
    #8848
    Tudom láma kérdés, de hhogy tudok szabályos ötágő csillagot készíteni?
  • Bala10
    #8847
    átkell csak húzni. ha nem engedi, akkor image/mode/ RGB color-re kell állítani. arra figyel, hogy a kép az mindig ebben legyen.
  • Molnibalage
    #8846
    Nekem új ablakban nyílik meg.
  • Bala10
    #8845
    ha beraksz egy képet, akkor az új léjerre kerül. ha szöveget írsz, az is. vagy nem erre gondoltál?
  • Molnibalage
    #8844
    Árulja már el nekem valaki, hogy PS-ben az egyes layerekhez hogyan lehet képet betölteni? Fél óra alatt sem találtam meg...

    Igen, abszolúte kezdő vagyok.
  • biciklipumpa
    #8843
    [moderálva]
  • n3whous3
    #8842
    rájöttem :)
  • n3whous3
    #8841
    Sziasztok

    Az lenne a kérdésem, hogy miként lehetne kivitelezhető az alábbi dolog:
    Adobe PS CS3 extendedem van, beimportáltam egy videóból a képeket. "Kivágtam" egy részletet a folyamatból és azt végtelenített GIF-be akarom rakni. Azonban túl nagy lett a végeredmény és szeretném lekicsinyíteni minden képkockát egy tűrhetőbb méretre. Mit kell ehhez csinálni? Valamilyen script?...

    Kösz előre is
  • zsolesz92
    #8840
    kijelölöd a személyt kijelölésbe jobb gomb feather megadsz annyi pixelt amennyiben az átmenetet szeretnéd, majd ctrl shift i (select inverse), és alt+tab (ezzel pedig kitölti a kijelölésed, ami a select inver miatt már a személyen kívül van