10699
  • hykao #7775
    MULTIPLATFORM...az Xboxos párhuzamos fejlesztés miatt - PC-s szemmel - alacsony minőségűek a "gyári" textúrák, csakúgy, mint pl. a Deus Ex 2 esetében...sajnos, de hála John P.-nek, a játékhoz, és PC-hez méltó textúrákra cserélhetőek!!!

    ezeket kattintgasd végig, és egyből meglátod micsoda különbségek vannak!!!
  • Bandew
    #7774
    Nekem nincs bajom az alapverzióval sem, de tényleg szépek ezek a textúrák! Szóval érdemes őket felrakni, hisz tudtommal nem lassul be tőle a játék.
  • Mayday
    #7773
    De az nem eleg szep magatol is? Ugy hallottam rola. Persze meg nem lattam, csak most kezdtem meg az elso reszt :)
  • Bandew
    #7772
    Természetesen a harmadikhoz van. :-)
  • Mayday
    #7771
    Ööööö, ez melyik Thief reszhez valo dolog?
  • hykao #7770
    Hmm, ezeket nagyjából értettem, csak reménykedtem benne, hogy valahol az oldalon arról is szó van, hogy miket érintenek a változtatások.

    Mindegy, letöltöm, és megnézem a .txt-jét...remélem van egyáltalán...


    Egyébként még este felraktam a John P. féle új MISC csomagot (jópár percig eltartott az install) - előtte le kellett szedni a régit.
    Hát azt kell, hogy mondjam, mostmár szinte alig akad eredeti terxtúra! Látványosan megszépült a grafika!
    Főleg a fa-, fém-, kő-, falfelületek változtak látványosan!
  • Andie
    #7769
    Ezt a Johnyt még felveszik az ionstormhoz designernek :) Én legalábbis igy tennék.

    A német szöveg semmi különlegeset nem rejt. Arra biztat, hogy töltsd le a packot, zippeld ki a Thief3 könyvtárba (ne a texturesbe vagy systembe, egy külön könyvtárba), és inditsd el az installert, ami will do the job. EMelett fent lehet a JohnP féle textura pack, nem bántják egymást.
  • hykao #7768
    Erről valaki csicsereghetne egy kicsit, miket érintenek a változtatások, mert ih nixt festén dojcs...
  • hykao #7767
    Hohó! John P. barátunk is frissített, mégpedig jócskán!!!
    A legújabb módosítások itt tekinthetők meg: KATT IDE

    dióhéjban az újdonságok: új fa-, fémfelületek, pogány állati koponyák, könyvek stb.

    Kötelező!!! :)
  • mike369
    #7766
    Új hájresz-teksztúrák
    ITT.
  • Bandew
    #7765
    Hát én fel vagyok háborodva! :-D
  • KGy
    #7764
    Korántsem. De ha valakit ez tart vissza a végigjátszástól, akkor megjegyezném, hogy a Thief1-2 magyarítási szintje (ahol a dumák nincsenek feliratozva), jóval túl van haladva. Főleg a játék eleje felé meg már szinte nem is találkozhatunk angolul feliratozott szöveggel, mert most egy rendkívül aprólékos végigjátszással igyekszem az minél több helyzetből szóra bírni az embereket.

    Persze azért ne reklamáljon nekem senki, ha kiderül, hogy valamelyik őrnek külön megszólalása van arra az esetre, ha az asztal tetején féllábon ugrálva meglátott másfél méterre a nyitott ajtótól a zajkeltő nyílvesszővel felajzott íjaddal, mert bizony meglehet, hogy ezt a szitut épp nem próbáltam ki - de valljuk meg, azért nem ez a legtipikusabb helyzet a játék során... Igyekszem az előfordulás gyakorisági sorrendjében fordítani, tehát főleg, ha Lytha vagy ghost stílusban játszol (senki nem vehet észre, és nem is bántasz senkit), akkor már nehéz nem magyar megszólalásokat találni. (Ha meg nincs bekapcsolva a feliratozás - a' la Thief1-2, akkor nem is lehet).

    Ha viszont olyan angol megszólalással találkozol, ami Garrett megmozdulásaitól független (és nem mondjuk "Hogy s mint?" vagy "az Építő legyen veled" jellegű), akkor azt kéretik jelezni mondjuk e-mail-ben.
  • Bandew
    #7763
    Akkor ez azt jelenti, hogy most már teljesen 100%-os a magyarítás?
  • KGy
    #7762
    Hű, ennyire hanyatt vágtam volna a fórumot négy napja ezzel a mondattal? Akkor inkább ismét bejelentést teszek: újabb mérföldkőhöz érkeztem, mert az összes beavatkozás nélküli véletlen párbeszéd magyarítva lett, vagyis azok a szövegek, amiket az emberek spontán, nem Garrett hatására mondanak (kivéve talán még a köszönéseket). Szóval megint lehet nyomni a frissítés gombot...
  • KGy
    #7761
    Jó, akkor majd szólok kb. jövő ilyenkor :))

    Az előbbit az egyes frissítésekről való értesítésre értettem. Ezt fölösleges naponta megüzenni, ha ugyanennyi energiával mindenki meg tudja nyomni naponta egyszer a "Frissítések keresése az Interneten" gombot a magyarító programban... (de azért halkan megjegyzem, ma érdemes megnyomni :))
  • thief3
    #7760
    nm
  • Amse
    #7759
    Azért szólj ha kész Thief3 maradék szövege.
  • Gili
    #7758
    Köszi, működött a tipped! Pedig majd kiszúrja az ember szemét
  • Mayday
    #7757
    Oke, en tegnap mar nyomtam, de meg csak az elso resznel tartok, es azzal sem volt sok idom jatszani.
    De a magyaritas szuper, koszonet erte!
    Legkozelebb valszeg csak hetfon jatszok, de asszem, mire vegigmegyek a Thief 1-2-3-on is, mar keszen lesztek a 4. resz forditasaval is :) (Nincs sajna sok idom.)
  • thief3
    #7756
    Ő ez nagyszerű!
    Mindjárt töltöm is
  • KGy
    #7755
    Kész vagyok!!!

    Jó tesztelgetést mindenkinek! Az átvezető filmek felirataival is ellátott Thief1/2 innen tölthető le. Közvetlenül a DarkHun magyarítóra pedig itt van egy link.

    Fontos: A VobSub is legyen feltelepítve, különben a filmek feliratai nem olvashatók (hacsak nem használsz mást ugyanerre a célra). A VobSub szintén letölthető a DarkHun oldalról.

    Akkor holnaptól visszatérek a Thief3 maradék szövegeihez. ennek frissülését nem fogom reklámozni - akit érdekel, úgy is nézi...
  • Tombi
    #7754
    frissüljön a magyaritás !!!!!
    ááá
  • KGy
    #7753
    De nemsokára töltöm fel a frissítést, mert kész a Thief2 feliratozása is, csak még átnézem a magyarítást is (pl. a Pogányok nyelvezetének hozzáigazítása a Thief3-ban kialakítotthoz). Szóval ha estig kibírod, már egy frissebb verziót tölthetsz le...
  • KGy
    #7752
    Ha letöltöd a darkhun.zip file-t, akkor semmi teendőd nincs velük, mert az eredeti játékok magyarításait a zip tartalmazza. Ezek azért szerepelnek külön telepíthető bővítményekként is, hogy aki régebb óta használja a DarkHun-t, annak ne kelljen egyben az egészet letöltenie. (A .pch file-ok telepítése egyébbként a DarkHun Beállítások -> Bővítménykezelő lapján végezhető el)
  • thief3
    #7751
    Benéztél a gyerekek (volt) hálószobájába? A múltban tudsz csak oda menni, a földön egy levelet kell elolvasni, a szoba végénél az asztalon meg a könyvet.
    (((ha jól emlékszem ebben van szó róla))))
  • Gili
    #7750
    Segísen már valaki ha tud!Elakadtam az árvaházas témánál. Már mindent megcsináltam kivétel hogy a boszorkányról sehol sem találok információt és nem engedi hogy a toronyból a halálba ugorjak!
  • Nemcso
    #7749
    Tegnap kezdtem el játszani és nagyon örülök, hogy a hangulata semmit sem változott az elöző két részhez képest. Nagyon ott van az egész. Már a harmadik rész, és semmivel sem rosszabb mint az elöző kettő.
  • thief3
    #7748
    Használd a DarkHun-t, az oldalon van a leírás is ;)
  • Zsoldos
    #7747
    Ird at nyugodtan, ha nem is menne, tudok kuldeni cracket, ugy biztos jo.

    Esetleg meg lehet probalni, hogy csak a fileokat masolod at, es ugy irod ki, crackestul a cd-re. (Ahogy a netrol letoltheto valtozatok)
  • Mayday
    #7746
    Hmmm... Szeretnek egy kicsit ertetlenkedni, elore is bocs mindenkitol :)
    Szoval a lentebb megadott linkrol (KGy oldala) leszedtem a Thief 1 es 2 magyaritasat. A ket file thief1.pch es thief2.pch.
    Kerdes: ezeket be kell masolni valahogy a jatekba (elso tippem ez volt), vagy a szinten az oldalon megtalalhato DarkHun fele magyarito program segitsegevel lehet belepasszirozni a jatek(ok)ba valahogy?
  • Jumpy
    #7745
    Khm..khm!Lgyetek szívesek nem utálni nagyon,tudom hogy nem idetartozik de: rámtört a mánia a Baldurs Gate után,node nem találom sehol a Tales of the sword coast kiegészítést,amit végigakartam nyomni .Nem tudtok véletlenül egy helyet ahonnan letudnám szedni?Segitsetek!
    A Thiefet már kivégeztem..a DIII-at is..és most nosztalgiáznék
  • mike369
    #7744
    nem, az még mindig ugyanott van...
  • Tombi
    #7743
    én már azt hittem legfrisebbforditáshoz :)
  • mike369
    #7742
    Itt van a LINK A LEGFRISSEBBHEZ...
  • mike369
    #7741
    neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem, ahoz túl szerény, visszafogott és tökéletesen zseniális vagyok...
  • mike369
    #7740
    omegából van nvidiás is!!!!!!!!!!!!!!
  • Andie
    #7739
    Ati drivert nvidiára? csodálkoznék...

    Ide is kirakhatod ám azt a levelet, ha gondolod, tudja meg ország világ :)
  • mike369
    #7738
    ki lehet esetleg ott is próbálni az omegát...
  • Andie
    #7737
    Megvan az 1. eredetiben, és a Gold biztonsági másolatban - ha kell.

    Mike : nvidiához nem adnak esetleg ki valamit, hogy thief2-t tudjam jáccani?
  • mike369
    #7736
    Megjelent a hivatalos 4.8-as Catalyst:
    ...
    Thief 3:Inconsistent lighting and shadow flicker is no longer noticed when playing the game under Windows XP
    ...