10699
  • Bandew
    #12
    Lécci add meg az e-mail címed. Itt ez a privát üzi elég hülyén lett megoldva. Elküldök egy progit, amivel nekem sikerül elindítanom az XP alatt nem futó progikat. Ott majd leírok mindent.
  • Crusader
    #11
    Persze. Elindul aztán visszadob az asztalra. Az 1.33 patch nemfut le hibával elszáll, vmi old file-okat keres, a magyaritás pedig dat file hibára hivatkazik. A cd eredeti 98 alatt futott.
  • Bandew
    #10
    Fel tudod telepíteni?
  • Crusader
    #9
    Hali All !
    Vki legyen olyan yo hogy segít !
    Thief: Dark project-et szeretném ujra játszani, de Xp alatt nem fut, de az is lehet hogy az Ati kártyám miatt nem indul. HELP !!!
    THX
  • Takimate
    #8
    Az Ent-es pálya...
    Úgy emlékszem, nem sikerült összeakadnom egy darabbal sem, talán ha egy mozgott kicsit.
    Emlékszem annyira fostam, hogy centiről sentire araszoltam előre.
    Persze aztán sokadik végigjátszások közben lenyomtam mindet.
    A legkirályabb akkor is a Horn of Quintus első alkalommal !! Nomeg a Return to the chatedral. Emlékszem elsőre nem mertem odamenni Murus-hoz :DD
  • The Garrett
    #7
    asszem a régi logom is visszateszem majd az ünnep tiszteletére :)
  • The Garrett
    #6
    pure thief :D
  • Bandew
    #5
    Én láttam egy rövid kis videót a Thief3-ból, és szvsz eltalálták a hangulatot. Bár ez még nem teljesen biztos, hisz csak egy videó volt.
    De én is félek.
  • FREAK
    #4
    félek nagyon félek, hogy AZ a hangulat már nem ugyanaz lesz (lásd Terminator 1-2-3).....
  • Takimate
    #2
    Ezaz ! Na végre...
    Épp most láttam 5 kis videot a 3. részből !
    Elég gyenge minőség, de megéri.
    A... http://www.thief-thecircle.com/t3/ -ról érhető el.
  • Bandew
    #1
    Mivel eddig csak a játékhírek fórumában van Thief3, a másik meg a megjelenését vitatta, ezért itt van egy 100% Thief3 topic. :D