10699
  • mike369
    #7895
    ANNUS, te....@&#¢°°¢²°¢
  • mike369
    #7894
    ...tehát az abszolút brutál tabu: gyilkosság szex közben (vagy fordítva)...
  • Andie
    #7893
    Hát kb ennyit az online peticiókról. Ezt kérdeztem az Ambrus Adriánnal kapcsolatban is. Van ennek értelme?
    Privit nézem.
  • Prince007
    #7892
    Elmondanád mit írnak(nem tudok angolul)?
  • thief3
    #7891
    Érdekes(szomorú) fejlemények a Thief petícióról:
    katt
    Jó kifogás...
  • thief3
    #7890
    Mesélj csak nyugodtan, engem érdekel a háttér is.

    "kimoderáltak az Eidos-tol"
    Na és? Regisztráld magad új néven ;)

    -----
    Andie: küldtem privet
  • Andie
    #7889
    Thief3 : kérdezni most is kérdezhetsz, a gép holnap délben indul, addig azért még vagyok :)

    Meister : ez a "harzos" teli találat volt :)

    Rammstein rulez
  • Meisterdieb
    #7888
    ez egy hosszu törtenet, hogy miért és mi minden történt. a fö ok az Eidos csödje, ami és ezen belül játék megnem történt szinkronja váltott ki. Ha érdekel akkor elmesélek egy két dolgot, igaz egy kicsit késöbb mert most mennem kel.


    ps: Magam egy harzos tipus vagyok ezért kimoderáltak az Eidos-tol, legálább s két hétre. Nagyon nagy botrány wolt.hammerite
  • BBird
    #7887
    A gamestar cikkhez egy újabb érdekesség: "Itt jegyezném meg, hogy a Thief III az első olyan játék, ahol ha lenézek nem a semmit látom, hanem puszta véletlenségből van Garrethnek keze-lába, teste, ilyesmi "
    - Tribes 2 ezek szerint még ki sem jött? :-DD Vagy ha kijött, akkor ott mit láttunk, ha lenéztünk? :-)))
  • thief3
    #7886
    off:
    Jó utat, meg ha visszatérsz kérdeznék a tuningról, árakról.
    Elsősorban az optikai és az autó hifi érdekel.
  • thief3
    #7885
    Magyarország fejlődik :D

    Egyébként a német nyelvet, mint olyat gyűlölöm, szerintem nagyon csúnya a hanglejtése, meghallgatok egy német dalt, és elhányom magam(kivéve pl:Rammstein :)
    De hangsúlyozom Németországot/Ausztriát nagyon bírom:
    Autók, gazdaság, környezet...

    Két kérdésem van feléd:
    -Milyen a német visszhang a játékról?
    -Igaz hogy Deutschland-ban a vér/erőszagokosság/ a tabu?
    (az amcsiknál meg a szex)
  • Meisterdieb
    #7884
    Többé kewésbé igy igaz ahogy irod. Több bzw. jobb magyar nem megy. Gondolom én a fontos a Thief, a többi mellékes.
  • Andie
    #7883
    Thief3 : köszönöm, rá fogok nézni, érdekel a dolog :) Bár mostmár csak miután visszajöttem Zakynthosról (ja, jövöhét szerdáig ott vagyok, szal ne keressetek )

    Ez a v, f, w dolog érdekes, van egy haverom (full magyar, szegedi), aki gyerekkora óta tanul németet (angolt kevésbé). És ő az apját úgy irja, hogy "vater". Hiába magyarázom neki, hogy a fater az fater, a magyar nyelvben is használatos, de F-el. Nem. Neki vater. Hát az elején még jókat mosolyogtam, de mostmár kicsit idegesitö.
    Persze MeisterDieb simán irhatná v-vel a v-betüs szavakat, hisz tud magyarul, ezt látjuk. De még mindig jobb, mint néhány user (pl doom3 topicban), aki következetesen ly-al ir minden j-s szót, és forditva.
    Unokatesóm 10 évesen került ki Düsseldorfba (azaz 16 éve), hát ha az ö leveleit olvasnátok?!
    Néhány példa : "hoty", "bisztos", "kissebb", "gondólkoztál", stb.
    Egyébként nem "hüje" srác, pilóta az air berlinnél.
    Csakhát 10 év magyar, és 16 év német után már az ember keveri a dolgokat.
  • Meisterdieb
    #7882
    hogy mit és kit szeretsz , ezt magadnak kell eldönteni.

    jöttem én ide kiwáncsiságbol, hogy milyen a Dark Project3 magyar wiszhangja. mugy nics jelentösége a dillemádnak, ahogy jöttem az árnyékok segitségéwel eltünök.Ahogy a Temetöben is Garrett eltünt a meglepödött Hüterek ámulkodására-.
  • hykao #7881
    Hát, szeressük mi a labancokat? :))
    Amúgy gondolom magyar vagy, attól függetlenül, hogy osztrák (kis o-val ebben az esetben) állampolgár vagy.
  • Meisterdieb
    #7880
    ez nem witz wolt, csak félresikerült.


    ps: Nem némt , hanem Osztrák, és 50% Ez gond te neked????
  • Meisterdieb
    #7879
    Nálunk csak a DVD-Version jelent meg.
  • thief3
    #7878
    Van 3cd-s meg DVD-s verzió, kinek melyik tetszik :)
    Meg Ps-en nincs "v"? De xar :D

    Off:
    Andie!
    Nem nagyon nézem (csak mostanában) az MTV-t, és láttam egy neked való műsort. Lehet ismered is:
    Pimp My Car
    Elég durván nyomatják a négerek a tuningot...
  • hykao #7877
    "Német vagy te, vagy mi vagy te?"
    Mellesleg nálunk a v az v, a w pedig dupla v... :))

    Amúgy hány piros x-et akarsz még berakni? Az eddigi 11 hozzászólásodból kb. a fele piros x... :)))
    "Ez valami hülye német vicc, amit magyarok nem értenek?" :))))))))
  • Meisterdieb
    #7876
    mi az hogy 3CD??? Nekem DVD-n wan.
  • Meisterdieb
    #7875
  • Meisterdieb
    #7874
  • Meisterdieb
    #7873
    Hmm jo a kérdés wajon miért? Mert nálunk a w az w. v pedig :f (Fao):


    PS: Örülök én hogy egyáltalán igy megy nekem . Sorry ha gond wan ezzel akkor kiszálok.
  • KGy
    #7872
    Ezek a játék kiadása előtti előzetes képek, ami már egy éve közkézen forgontt minden Thief fan között. Vehette volna a fáradságot, hogy ő maga is belenéza játékba. "A motor kicsit már elavult, az arcélek nagyon durvák" - ez szerintem a Thief1-el játszott... Ekkora igénytelen cikket...
  • Glpetyus
    #7871
    Bár a képeit elnézve lehet,hogy GF2-őn nyomta...
  • Glpetyus
    #7870
    Ez egy balfasz... "elavult a grafika" meg az anyád picsája
  • Prince007
    #7869
  • Andie
    #7868
    Nameg hogy a vizes nyilvesszövel bármit el lehet oltani... jó sokat jácchatott ezis...
  • thief3
    #7867
    Egy érdekes vélemény a játékról itt

    Az utolsó mondat egyik részével kötekednék, hisz van magyarítás.(nem is 1 :)
  • Andie
    #7866
    Ma jövök a 61-es villamoson, és a hátsó szerelvény ablakára hatalmas, 30 centis betükkel rá van karcolva : Thief !
    Nem semmi :)
  • thief3
    #7865
    Mégis milyen lenne: akinek bejön a műfaj azoknak nagyon bejött, még a fanyalgó fanoknak is, akik szerint nem lehet felülmúlni az eredetit. Szerintem méltó folytatása a NAGY elődnek.
    Összességében tehát pozitívak a kritikák, egyedül a "rongybaba" szereplők küllemére(arcára) és az esetlen esésükre lehet panasz.(na meg a mászókesztíűre és annak létjogosultságára)

    Én meg arra vagyok kíváncsi hogy te szándékosan írsz ilyen pocsék helyesírással?
    Nem bántásként, de pl. minek írsz "w"-t "v" helyett?
  • Meisterdieb
    #7864
    Aha ,értem.

    kiwáncsi lennék hogy mi a wéleme´ny a játékrol Mo-n.
  • thief3
    #7863
    Hiányozni fogsz
    Na igen, nem érthet mindeki a PC-hez magas szinten, ezért könnyen meggyűlik vele a baja
    Meg elég unalmas csalva játszani...

    Mellesleg ez az új őr úgy néz ki, mint egy középkori Terminator :)
    Naggyon jó!
  • mike369
    #7862
    szerintem nem synchronizálták.
    csak az írott szövegek lettek hungarizálva...
  • Meisterdieb
    #7861
    Ja eredeti magyar hangal .(Szinkron ????9
  • hykao #7860
    synchron? :)
  • Meisterdieb
    #7859
  • Meisterdieb
    #7858
    Természetese az elsö-kettö részre gondoltam
  • Meisterdieb
    #7857
    Kérdésem lenne hátha walaki segiteni tud.

    Nos létezik-e Dark Project 1-2 (Thief 1-29 magyar synchronnal.


    mfg meistergarrett
  • Meisterdieb
    #7856
    Teszt!01