10699
  • dcaddi
    #7695
    Mar megint...vagyis meg mindig az arvahazban vagyok. mar mindennel kesz vagyok, kiveve az elso feladatot...hol talalok informaciot a boszorkanyrol?
  • KGy
    #7694
    Hűűűűűű, tényleg!!!!
    Jelentem, a szörnyűségesen súlyos hiba elhárítva, sőt a kedvedért a screenshot is cserélve.

    Majd hasonló tesztelést és éles szemeket kívánok, ha elkészült!
  • Braveheart
    #7693
    utolsó sor 1. szó? :)
  • mikeleroi
    #7692
    OFF:)))

    A System Shock 2 kategóriája legfélelmetesebb, és legnyomasztóbb játéka. És nagyon, nagyon jó...
  • mike369
    #7691
    itt van (ez az enyém, úgyhogy tuti működnie kell:
    T3Main
  • Kis Szabó
    #7690
    Nemmegy úgyse, még mindig a t3mainnal van baja..:( Nah mindegy majd megpróbálom holnap is lkérni vkitől hátha úgy sikerál. Kösz a segítséget!!
  • mike369
    #7689
    ja, igen!
    nem is kellett hozzá exe, csak ami a cd-n volt...
  • Kis Szabó
    #7688
    Huh hát nemtom, velem van a baj, ha jól gondolom léne lennie egy kis lemez ikonnak, azzal lehetne letölteni, de én nem látom, nincs ott, vki találkozott már hasonlóval?
  • mike369
    #7687
    t3.exe-t a gamecopyworldről szedhetsz, a patch-hez nincs külön semmi.
  • Kis Szabó
    #7686
    Hi! Nem tudná vki elküldeni a t3main.exe-jét, esetleg még a t3.exe-jét is? Vagy a patch-hez való fixed exe-t? Mer hiába raktam fel vid drivert, úgysem akar menni.
  • tibor16
    #7685
    ígysikerült írás volt.... (kínrímbe szedetten)
  • mike369
    #7684
    haláli..
  • thief3
    #7683
    Great!
    (ez ha jól emlékszem a Thief 2.pályája előtti videó)
  • via_mala
    #7682
    My man!
    System Shock ütős! A második rész úgyszintén! Az Undying-ot meg még nem nyomtam végig, de kb 1 óra játék és a leírások alapján tuti.
    Ezek szerint a Thief is parázós?

    Bocs az offtopic-ért.
  • mike369
    #7681
    ha nem látok rémeket, nem faragok rímeket...
  • tibor16
    #7680
    :)))
  • KGy
    #7679
    Kösz a biztatást mindenkinek.
    A filemk fordítását azért nem rakom ki darabonként, mert majd egy kicsit módosítani kell a DarkHun-t is, egyébként meg a fordítást is revizionálom egy kicsit (a pogány "nyelvű" idézeteket és szövegeket utólag módosítom úgy, hogy a Thief3 fordításában szájukba adott nyelvezetet használják). Addig is türelmet. Ha Thief1/Gold kész, azt már fölteszem.

    Egyébként ilyen lesz:
  • mike369
    #7678
    Bizony!
  • Davidsned
    #7677
    Jah, most látom Ad-aware megtalálta és kiirtotta (akkor azért talált vmi 40 kémprogramot:)
  • thief3
    #7676
    Neked lehet.
    Azért pl. egy lan party-t nem neveznék annak.
  • thief3
    #7675
    Jó hallani felőled.
    Mindent bele!
  • mike369
    #7674
    doom:
    hogyha jő az ellened, nincs esélye ellened
  • mike369
    #7673
  • tibor16
    #7672
    ...kissé kanyargósra sikeredett, de remélem érthető... :)))
  • tibor16
    #7671
    Nem vitatkozom, nekem rémálom volt. hozzátartozik, hogy nem szeretem a horrort, játékban se, Azárvaház, legalábbis nekem olyan, mint egy leküzdhetetlen rémálom. Amúgy nem sok esélyem volt, mert szinte semmi cuccal vágtam neki, de gyanítom, ha teljesen felvagyok szerelkezve, akkor se lehetett volna bennt rambózni sokáig. A doom ehhez képest egy olyan szitu, ahol az ellennek nincs esélye, - hisz legyakhatók, mindened megvan hozzá, - ellened...
  • Garrett27
    #7670
    MAN ALIG VAROM!!!!!!!!!!!
  • Garrett27
    #7669
    amugy a hetvegen vegre sikerult megcsinalnom a thef3at, nem mondom, jol osszekuszaltak, es klasszul megoldottak a tortenet lassu kibontakozasat, csak a vege fele derul ki ugy is, amit tudni akarunk az egeszrol.
  • mike369
    #7668
    mindenképp!
  • Kis Szabó
    #7667
    Ht csak annyit ír hogy 0.0 a PS verzióm, és a probléma szerinte az hogy a kártyám nem támogatja, ha biztos vagyok benne, hogy mégis, telepítsek új drivert.
  • mike369
    #7666
    nem véletlenül a PIXEL SHADER 1.1-et hiányolja?
  • Kis Szabó
    #7665
    Meg azt is írjahogy a t3main.exe-vel van vmi gondja
  • Kis Szabó
    #7664
    Nem, tuti hogy nem az van hidd el.
  • hykao #7663
    Akkor neked gforce 4 MX440-ed van! Nem pedig Ti!!!
  • Bandew
    #7662
    Héhé! AZért van ám Supermario is. :-D
  • Kis Szabó
    #7661
    Bocs télleg elfelejtettem: Intel P4 2000, Gef4 Ti4400, XP, 512 RAM, legfrisebb driver. Most néztem graphic card ellenőrzést, és vmi pixel shadert hiányolt.
  • hykao #7660
    Mindegyik játék esti mese...ha már itt tartunk...
  • Bandew
    #7659
    System Shock 2
    Thieffel holtversenyben!!!!!! :-DDD

    (Looking Glass rulz)
  • DonnieBrasco
    #7658
    Ijesztgetés:

    Undying
    System Shock 2

    A többi esti mese :)

    DB
  • Bandew
    #7657
    A Silent Hill is parás, de azzal az a baj, hogy meg lehet szokni, meg vannak fegyvereid is. De a Thiefben végig retteghetsz.
  • mike369
    #7656
    naná! ha ijesztgetést akarsz és nem thief-ben, akkor 100x inkább silent hill, mint doom.