10699
  • Andie
    #7575
    Egy érdekes cikk egy ismerős beavatkozásról.
    Mostmár érthető, miért olyanok a "betegek" :)
  • Prince007
    #7574
    Figyelj arra hogy az egyik karhoz ha odamegy a Hammerita pap visszahúzza,így nem lesz jó.
  • DoK
    #7573
    Köszi!
    Ezt tettem amit leírtál, mégis a fékező karnál érdekes hangot ad ki és angolul hablatyol.
    Amikor belépek a terembe a fogaskerekek nem mozognak, de a rúd (ami felfelé megy) az forog, ez nem hiba?
  • thief3
    #7572
    A sok marha Doomozik azé nem segít biztos :/
    Mindjárt Én is :) de azért segítek.

    Menj a torony legalsó szintjére(lehet már ott vagy) és a galéria résznél két szabályozó van: a szénadagoló(amit egyszer húzz meg hogy gyorsabban adagoljon) és a gőzszabályozó, amit zárj el(növeled a nyomást), végül a legalsó szinten húzd meg a fékező kart.
    ;)
  • DoK
    #7571
    Szisztok!
    Kellene egy kis segítség!
    Az Óratoronyban hogyan tudom az óraszerkezetet megrongálni? Bárhogy próbáltam nem sikerül.
    .D.
  • thief3
    #7570
    Én csak most vettem észre a Doom3-at :/
    Így csak holnapra ér le, de ezek szerint mégis muszáj lesz felraknom a bétát is :///
    Majdcsak lesz végleges hamarosan...

    Hülye OpenGl...
  • Prince007
    #7569
    Nem baj ha a Tiltott Könyvtárban jársz,ott is megtudhatsz néhány dolgot(Garrett története).
  • hykao #7568
    nm
  • Preryfarkas
    #7567
    Köszi a segítséget Hykao, ha nem tájékoztatsz, biztos elkóricáltam volna még egy darabig a Tiltott Könyvtárban!!!
  • hykao #7566
    Mivel a DOOM3 pár órán belül leérkezik a gépemre...így nemigen hiszem, hogy addig kiadják a 4.8 Catalyst nem bétát...
  • hykao #7565
    Sajnos az Omega driverrel nem érhető el (mármint a 4.4-en alapuló kivételével), csak pont olyan részen voltam, ahol nem volt árnyék villódzás, amikor írtam!

    Ezen kívül nyilván aki akarja, megvárja a véglegest, de baja nem lesz senkinek, ha felrakja. Magam is felraknám, ha nem modolt drivereket használnék. (9800SE -> 9800pro)

    Amúgy pl. IL-2-ben full felbontás mellett több mint 500%-os sebességnövekedést ért el Cifu, miután felrakta.
  • thief3
    #7564
    Ez a hír se mai, de Én nem ajánlom senkinek a letöltését:
    1. beta => hibás (lehet)
    2. nemsokára jön a végleges is

    Tehát aki Doom3-nál akar sebbeségnövekedést elérni Ati kártyával, az nyugodtan várjon a véglegesre...
    Addig csak kiadják(az Ő érdekük is)

    "a Thief 3 árnyék problémák is megoldásra kerültek"- ez az Omega driverrel is elérhető, még Te mondtad ;)

    SZVSZ várjuk meg a véglegest.
  • hykao #7563
    Kiszivárgott az ATI Catalyst 4.8-as béta, letölthető: INNEN

    Jelentős gyorsulás egyes OpenGl alkalmazásokban, ill. ha minden igaz a Thief 3 árnyék problémák is megoldásra kerültek. Ezen kívül a TAA kapcsoló bekerült a Control Panelbe.
  • hykao #7562
    A rejtekajtón keresztül a TILTOTT KÖNYVTÁRba jutsz, a sötétség koráról viszont a számodra sem rejtett KÖNYVTÁR részen szerezhetsz információt!
    Tehát ha még nem pipálódott ki a dolog, akkor bizony mégsem olvastál el minden elolvasható könyvet, papirost...
  • Preryfarkas
    #7561
    Szia Mindenki!
    Segítséget szeretnék kérni egy olyan emberkétől, aki már túljutott egy olyan részen, ahol megakadtam!
    Az Őrzők könyvtárában vagyok, ahol bizonyítékot kell keresnem a Sötétség koráról. Megtaláltam a legfelső szinten a rejtett, polc mögötti ajtót és elolvastam a 3 nagy szoborral övezett teremben a könyv feljegyzését, ám a program nem jelzi, hogy elvégeztem volna a küldetést. Ezek szerint a könyvtár másik részén kell lennie annak a bizonyítéknak? A könyvtár területén amerre megfordultam, mindenhol elolvastam a jegyzeteket, de a progi nem jelzett egyiknél sem. Aki már továbbjutott itt, az kérem, hogy segítsen!!!
  • Faterx
    #7560
    Tépd ki a kormányt a gépből, állítsd be a bill., utána visszadughatod...
  • Prince007
    #7559
    Rájöttem.
  • hykao #7558
    Na most akkor rájöttél, hogy mégsem teljesen ezt mondtad? :)
  • Prince007
    #7557
    Várjunk csak:Taposóaknavál is lehet ölni élőhalottakat?
  • Prince007
    #7556
    Igen és is ezt mondtam.
  • hykao #7555
    Viszont a fénybombával, szenteltvízzel, tűznyíllal, taposóaknával véglegesen ki lehet vonni őket a forgalomból.
  • Prince007
    #7554
    De.Az élőhalottakat csak fénybombával,szenteltvízzel,tűznyillal lehet megölni.
    Tőrrel nem.
  • Zsoldos
    #7553
    az elohalottak mindenkepp felkelnek akarmennyit szurkalsz meg losz, nem?
  • Zsoldos
    #7552
    Sztem az ini file-t nezd meg inkabb.
    Az osszes beallitas ottvan, nem a registryt szemeteltek tele veluk.
  • Deajka
    #7551
    Sziasztok!

    Nem tudja valaki, hogyan lehet beállítani, hogy ne a kormányt vegye elsődleges játékvezérlőnek?
    (registry vagy egyéb?)
    Tök idegesítő és nem tudok váltani a vezérlők között.
  • thief3
    #7550
    KGy adta az ötletet, aki még nem vitte végig a Thief3-at az ne töltse le, ez a video a Thief1 és 3-ból összevágott zseniális részlet(az 1-ből nem lő le nagy poént). A történetírók fantasztikus munkáját dícséri ez a poén.
    Katt ide a letöltéshez

    Ugyan magamnak összevágtam mindhárom részből a legjobb videókat, de sajna tömörítve majd 200Mb... pedig zseniális, több mint 20 perc lett. Bár készülne belőle animációs, egész estés mozi.
  • tibor16
    #7549
    Háát engem elértek egy idő után, akkor viszont pill alatt felaprítottak. Sokra nem mész vele, mer gugolva nem tucc előle elmenni, úgyemléxem...
  • Sil3nt
    #7548
    sebzett
  • Sil3nt
    #7547
    jahh én is így vettem észre....80% nem sebzet, meg...
  • Garrett27
    #7546
    Talan hiba, de ha leguggolok, az elohalott hiaba csapkod, nem tud kart tenni bennem. Nalatok is igy muxik???
  • Gustafson
    #7545
    Köszi mindenkinek a segítséget !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Andie
    #7544
    Az élöhalottakat alapban is el tudod pusztitani. Az áldás azon nem változtat, csak a rozsdabogarakat tudod utánna szétpukkantani. No meg ha a pogányok áldják meg, akkor meg tudod lövöldözni a sarokköveket.
    Élöhalottak továbbra sem pusztulnak hagyomáson nyilvesszötöl / tőrtől.
  • tibor16
    #7543
    Jaa, csak mer előszőr nállam is god volt, a beállítások görgetőjét, egérrel piszkáld le, mer különben lecsapódik az aljára, és nem lehet látni a beállítási opcióját - (hiba)
  • tibor16
    #7542
    miii vaan???, asszem, ha jól emléxem, a questel jön alapból, hogy megáldják a fegyvered, asszem nem kell utánna mászkálnod...
  • Prince007
    #7541
    A Feliratokat a Beállításoknál tudod beállítani.
  • Gustafson
    #7540
    Hali ! Hol tudom megáldatni a fegyvereimet a Hammeritákkal, hogy el tudjam pusztítani az élőhalottakat ?
    A játék közbeni beszédek feliratozását hol tudom bekapcsolni (hogy magyarul olvashassam )?
    Köszi !!!
  • hykao #7539
    John P. mára is előrukkolt valamivel: jobb minőségű női fej textúrák
  • Bandew
    #7538
    Az 1-ben is voltak ezek a dolgok, csak szerintem az nem áram.
  • thief3
    #7537
    Én ezeket a zenéket találtam a játékhoz, hangulatosak :)

    katt ide

    Ha valaki tud mást SZÓLJON!!!
  • hykao #7536
    Na így már megjelenik.