10699
  • mike369
    #7855
    de csak hogy igazad is legyen:
    alig van néhány játék, ami nem válik pár pálya után kicsit monotonná...sajnos...
  • mike369
    #7854
    hű, de kár...
    mellesleg nem tudom mi bajod azzal, hogy mások ismeretlenül véleményt alkotnak rólad, hiszen te is ezt teszed:"...nem töltöm minden időmet a gép előtt mint ti..."
    akkor meg?
  • blackgamer
    #7853
    nemtom mi a lófütty bajotok van, én max 2 napot szánok egy gáméra
    azért mert nem töltöm minden időmet a gép előtt mint ti, még visszafoghatnátok magatokat

    igenis monoton és SZAR egy idő után a játék
    semmi új kihívás
    semmi új látványvilág

    ebbe a topic-ba se jövök többet
  • hykao #7852
    Különbségábra: KATT IDE!
  • hykao #7851
    John P. nagyon belehúzott, szinte minden nap van frissítés.
    Tegnapi:
  • Prince007
    #7850
    Az árvaházból kiugrás után?Mert utána követned kell Lauryl szellemét és ha minden elrendeztél,akkor kell menned a Szobros Tér melletti könyvtárba a Piacon.
  • big boss
    #7849
    Ja ! Ha ez a játék valakinek monoton,az verje a f....rkát!
  • big boss
    #7848
    Hi Ho !
    Az ablakkiugrás után nem tudok hol bemenni a " keepers library "-ba.Hiába próbálom a jeleket,csak egy sufnit nyit ki.Most akkor hol?
  • hykao #7847
    Én nem vagyok fan, csak ezzel játszottam, az elődökkel nem, de szerintem egy idő után sem válik monotonná a játék!
    Ha szerinted igen, akkor ez nem a te játékod.

    Ne csalj! Ennek a játéknak pont a lényege veszik el, ha csalsz!
  • Glpetyus
    #7846
    Én átlagos játékos vok,de egyáltalán nem találom monotonnak a játékot....sőt!
  • blackgamer
    #7845
    gondolom te fan vagy a nevedből itélve, de egy átlagos játékosnak egy idő után monotonná válik a játék

    sajnos a default.ini átirásával sem történik semmi
    nincs hozzá müködő cheat?
  • hykao #7844
    Hát igen, csak a MISC önmagában több idő, mint magának a játéknak a telepítése, és akkor még a sok kisebb NPC változtatások telepítéséről nem is beszéltünk...
  • Glpetyus
    #7843
    Ó,el is felejtettem bekommenteni,hogy kössz a tippet=az új textúra pack qrva jó!
    Bár egy "kicsit" hosszú volt az install :P
  • thief3
    #7842
    Mit akarsz te csalni, hajjaj

    Egyébként én kipróbáltam már, a configurációs fájlt kell megbuherálni(melyik sorokat azt már nem tom, de az ellenfelek észlelési szintjét pl. le lehet venni teljesen)
    (google-lel keress rá)

    Viszont elég vacak érzés ugrálni az őr előtt aki rám se hederít :/
  • blackgamer
    #7841
    sajnos nem müxik :(
    1.0-val sem
    1.1-el sem
  • Windhover
    #7840
    Attól függ milyen patched van a játékhoz. Ha csak a sima játék akkor sztem ez a cheat müxik: trainer 15+ by:Cr@ck it
    (megagames.comról tölthető)

    A csalások elrontják a játék hangulatát és a játékélmény ezért csökken...
  • Windhover
    #7839
    Köszi a segítséget. :) és megfogadom a tanácsod:)
  • blackgamer
    #7838
    hi! valaki ismer hozzá működő cheat-et?
    nekem egyiksem megy
  • Garrett27
    #7837
    a tobbire tenyleg szanj ra egy kis idot, neha komolyan turelmesnek kell lenni, de ra lehet jonni...
  • Garrett27
    #7836
    ha jol emlekszem, amikor mar a celok kozott szerepel, hogy el kell menni Bagolyvolgybe Gamall buvohelyere, es megszerezni ezt-azt, akkor eloszor Dianne-t kell megtalalni a poganyok "parkjaban", elotte lesz egy amulett, amivel kinyitod az indakkal lezart ajtot (ez is Bagolyvolgyben van, es a csatornakezelobe vezet), csak az amulett segitsegevel nyithatod ki. Bent megtekered a forgatmanyt (gyorsan nem tudtam hogyan nevezzem), ami kovetkezteben lejjeb esik a viz szintje. Majd be kell ugrani a csatornarendszerbe, ami csak egyfele vezet el - Gamall buvohelyehez.
  • Windhover
    #7835
    Lécci vki segítsen! nem találom a mocskos gammal relytekhelyét a remetevölgyben. jól elbujt a kis szemét vki árulja el légyszives.:) legalább hogy melyik részén van.
  • thief3
    #7834
    na erre én is kíváncsi vagyok
  • KGy
    #7833
    Ismét bekövetkeze egy jelentősebb frissítés honlapomon, minekutána az elmúlt napokban szorgalmasan fordítgaték vala.

    A megfogalmazásból pedig sejthető, hogy leginkább a Kapalácsosok pallérozták magyartudásokat az utóbbi időben.

    Egy furcsa pillanatomabn pedig elküldtem John P-nek az élsimított betűkészletemet - kíváncsi vagyok, ihletet kap-e tőle...
  • hykao #7832
    Hát azért a szenteltvizen pl. javíthatna még.
  • thief3
    #7831
    Szegény már nem tudja mit csináljon

    Pályaszerkesztőt vagy kieget a népnek!
  • hykao #7830
    John P. mai frissítése ez volt:
  • hykao #7829
    Hát nyüstöld magad egy kicsit, hidd el úgy élvezetesebb lesz! Egyébként lényegében minden infót megkapsz a játékban, feltéve, hogy elolvasod az elolvasni valókat!
  • Windhover
    #7828
    Sziasztok! Elakadtam a játékban az egyik küldetés elején. A feladat meg kell keresni Gammal-t a Remetevölgyön belül. Hol találom gammal búvóhelyét??? -vmi pontosabb meghatározást kérhtnék? kérlek segítsetek nekem! Vagy magyar nyelvű végigjátszás?
  • hykao #7827
  • mike369
    #7826
    a P-csába, hogy mennyit dolgozik ez a gyerek...
  • hykao #7825
    Újabb frissítés John P.-nél.
  • Mayday
    #7824
    Azt hiszem, ez kimarad az eletembol, mert XP-m van, es mostmar nem is tartok 98-at masik particion.
    Azert koszonom, annyibol jobb, hogy nem fut el, hogy tobb idom marad masra, mert a jatekok igy is sorban allnak :)
  • thief3
    #7823
    Örülök hogy szívesen segített egy hozzáértő :)
  • hykao #7822
    Én a könyvet nem olvastam, a film meg 2003-as, így a játékkal játszottam először.
    A filmet látva, nekem olybá tűnt, hogy a játék alapján csinálták.
    Azt hiszem 2000-es játék. Sajnos nagy bukás lett, így már nem, hogy XP peccs nem készült hozzá, de már a készítő cég sem létezik, az oldaluk sem él...

    Ha 95/98/ME van fenn neked, oda tudom adni, ha érdekel.
  • Mayday
    #7821
    Ez elkeszult jatekban is? Mikori jatek?
    En olvastam a konyvat, nagyon kiraly, ajanlom mindenkinek. Aztan megneztem filmen is, az mar nem volt annyira jo, elegge leegyszerusodott a konyvhoz kepest, de azert elment. De nem tudtam, hogy jatekban is letezik?!
    Regi?
  • hykao #7820
    Örültem, hogy segíthettem egy arra rászorulónak... :))
  • thief3
    #7819
    Hogy mik vannak...
    Kössz a tippet.
  • hykao #7818
    Ha a bannernél a jobb felső sarokban rákattintasz a sárga csillagra (ami ezután piros X-re vált), akkor bekerül a topik a kedvencek közé.
    A kedvencek a fórum főoldalon "gyülekeznek", és ha új hozzászólás kerül be egy topikba, akkor pirossal megjelenik a topik címe után, hogy "x új hozzászólás" (X=utolsó topikba lépés után bekerült üzenetek száma)

    Így nem kell keresgélni, variálni, csak berakni a számodra érdekes topikokat a kedvencek közé, és ahogy a fórum főoldalra lépsz, látod, hol, mennyi új hozzászólás született...
  • thief3
    #7817
    Tyű de régen néztem be ide.
    Látom azóta történt 1smás
  • Glpetyus
    #7816
    Ez igaz