10699
  • Prince007
    #7975
    Szivesen.
  • luc72
    #7974
    Nekem azt irja, hogy helyezzem be a lemezt, ami bent van, tipikus crack kérő üzi. És egy exe fájlt esetleg?
  • Dimitri
    #7973
    kösz
    megnézem
  • Prince007
    #7972
    100 Megát?
  • Prince007
    #7971
    Küldtem egy mentést.Nem biztos hogy jó!
  • Dimitri
    #7970
    tehát el tudja valaki küldeni vagy nem???
    vagy akkor küldje el valaki az összes mentését és én majd kibogarászom
  • mike369
    #7969
    nem kell hozzá.
    a patch-hez sem...
  • Prince007
    #7968
    Ja,én is megnéztem de mire kibogarásznám hogy melyik,melyik.Micsoda nevek!
  • luc72
    #7967
    Hali

    Tud valaki egy crackot a játékhoz? pliizzzz.
  • Bandew
    #7966
    Bakker de hülye vagyok!!!
    Teljesen elfelejtettem, bocsika.

    De az a gáz, hogy most megnéztem és ott egy csomó fájl van és fogalmam sincs melyik az.
  • Dimitri
    #7965
    heello!!
    van valakinek az árvaházas rész utáni mentée???
    ha van nagyon szépen kérem küldje el a :[email protected] címre.

    (bandew : kösz szépen hogy elküldted
  • hykao #7964
    Vedd úgy, hogy kész van! :)
    A maradék rész (ami nincs kész), hogy mikor lesz teljesen, az utolsó fingásig magyar, az bizonytalan, mivel sok-sok ezer - a játékmenet szempontjából lényegtelen - random beszólás van.
    Tedd fel nyugodtan a magyarítást, max. ilyenek lesznek angolul, hogy: "...mintha láttam volna valamit", vagy, hogy az egyik hammerita épp azt álmodja, hogy elfogyott a szén a kazánból, és az mindjárt leáll... :DD (de lehet, hogy ezek már pont le lettek fordítva...)
  • Matheus
    #7963
    oks, de az előzö kérdésemre választ valaki PLZ
  • Prince007
    #7962
    A magyarítás már kész van(néhány beszólást leszámítva).
  • Matheus
    #7961
    hykao ... a HUN kb. mikor lesz kész?
  • Bandew
    #7960
    Má jó sokat nézegettem ott is, de azért így már akkor csak oda koncentrálok. :-)
    Köszi!
  • hykao #7959
    nézz körül jobban a múzeum környékén...
  • Matheus
    #7958
    korábban semmi problémám nem volt vele, most meg ... :(, ti mien drivert használtok, mert nekem a legújabb van fent és nemtom ... nem műxik! SP2-m van, de SP1-n is gond volt vele egy idő után, szal, nemtom ... (sztem drivergond) szal ti mien drivert használtok?
  • Bandew
    #7957
    Hali!
    Most jöttem ki Gamall búvóhelyéről és most kéne elloptom a múzemból az értéktárgyakat, de nem tudok sehogyse bejutni?
    Már vagy másfél órája keresgélek, de semmi.
    Tipp?
  • mike369
    #7956
    vagy a driver, vagy valamiért kevés a 64 Mb neki
    korábban ment rendesen?
  • Matheus
    #7955
    GeForce 3
  • Matheus
    #7954
    kellene egy kis HELP, de nem a gamebe (majd lehet ott is :D), nade, NVIIDIA kártyám van (Gf Ti 200 64 MB) és most fel raktam az új drivert és mikor indul a game, várnom kell 2 percet hogy elinduljon ... meg mikor töltöm be a gamet, akkor is, miért van ez? tán télleg a driver? HELP
  • Dimitri
    #7953
    o.k.
    köszi
  • Bandew
    #7952
    Az a gáz, hogy most hirtelen nem tudom a sok mentés közül, hogy melyik és most mziba kell mennem, de igérem utána megnézem.
  • Bandew
    #7951
    Mint írtam, a legelején. :-D
    Küldöm!
  • mellon
    #7950
    Az gond; nekem. Valahogy majd megpróbálom megoldani. ATI-d van? Milyen régi detonator van a gépeden?
  • _Vegeta_
    #7949
    Nemreg vettem elo (pontosabban nekem mindig telepitve van gepre). Uj detonatorral nemmegy xpalatt.
  • Dimitri
    #7948
    küld el légysz oszt megnézem
    örök hálám :)
  • Dimitri
    #7947
    mennyire az elején?
  • Bandew
    #7946
    Nekem van egy mentésem, ami az Árvaház legelején van. AZ is jó?
  • Dimitri
    #7945
    üdv !!
    Nincs valakinek az árvaházas rész után mentése???
    Nagyon kéne mert lefagyott a gépe és törölte a mentésemet és ráadásul arra mentettem mindent.Nincs kedvem meg időm se újrakezdeni az egésze :(
    ha valakinek van kérem küldje el a [email protected] címre.
    életet mentene vele :)
  • mellon
    #7944
    N VIDIA kártyám van. Gondolom ti jó pár évvel ezelőtt játszottatok a Thief 1 -el.
  • mellon
    #7943
    Zárt térben inkább lopakodok, ahol kell azért használom az olmosbotot. A szabad ég alatt meg fogalmazzunk úgy hogy eltüntetem a város lakóit szép csenben. Nem ugrok neki a 3 őrnek mert rögtön kicsinálnának, hanem szép lassan eltüntetem őket.
    Engem nem is az őrök zavarnak, hanen a sipákoló asszonyok. Egy idő után elég idegesítőek tudnak lenni és akkor puff. De ha viszont nem lennének nem lenne ilyen jó hangulata a játéknak.
  • mellon
    #7942
    Legjobb. Tiszta SoF feeling. Irtok irtok és szinte ugyanaz. Engem kicsit idegesített. Akit megölök az ne keljen már fel
  • Zsoldos
    #7941
    Enis szeretek neha gonoszkodni az ilyen jatekokban :) Szerintem sem feltetlenul arrol szol, hogy ne oljunk betartsuk a torvenyt stb :)
  • Bandew
    #7940
    Mindenki úgy játszik, ahogy jólesik neki.
  • _Vegeta_
    #7939
    Ilyen hozzaalassal sztem hanyagold a thiefet. :(
  • _Vegeta_
    #7938
    Xp-n max ati, matrox kartyan mehet, vagy regebbi detonatorral
  • Prince007
    #7937
    Mondok valamit:Sosem fogynak el!Ha megölsz tizet jön még tíz!
  • mellon
    #7936
    Ok köszönöm, megskubizom.
    A rendszerkövetelményeket az Ezt vedd meg oldalon olvastam. Nemtom aki csinálta a boritót de egy kicsit bezizzenhetett mert nekem a Thief2 dobozára 95/98-t írt és ha jól láttam a Thief1 bórítóján ott volt az ME. Az EVM honlapon is így van feltüntetve. Számomra talány hogy hogyan. Az a lényeg Xp-n fut.
    Még 1x kösszönöm