10699
  • mike369
    #7615
    most tedd is fel!
  • Prince007
    #7614
  • KranaZoli #7613
    Letöltöttem mindent.
  • Prince007
    #7612
    Igen,jó dolgok vannak ott
  • hykao #7611
    Mindegy.
    De nem csak textúrák vannak, hanem egy egyéb módosító pakk is.
    Rakd fel azt is.
  • KranaZoli #7610
    Vettem a fáradságot és visszaolvastam. Azt írod, hogy nem lassul be Tőle a gamma. Ha így van, akkor megprószálom.
    Van v.mi sorrend az újabb textúrák telepítésében? (vagy mind1)
  • hykao #7609
    Ha veszed a fáradtságot, és kicsit visszaolvasol (elég csak azokat ahol képet is találsz róla), akkor választ kapsz a kérdéseidre a textúracsomagokkal kapcsolatban.

    Én amúgy felraktam mindet.
  • KranaZoli #7608
    Úgy nézem van egy alap csomag és különféle kiegészítőket készített még hozzá az arc. Te használtad ezeket a textúrákat? Bűntetlenül fel lehet telepíteni őket?
  • Prince007
    #7607
    A forradás az lehet hogy ott van de el is lehet tüntetni nem mindegyik videóban van babaarca de pl. a végén igen.
    Egy csomó modósítást megtalálsz ezen a helyen.
  • KranaZoli #7606
    Köszi!
    Cja, ezzel tartom egyensúlyban a mérleget
  • KranaZoli #7605
    Hát ez egy érdekes jelenség a Thief-ben szerintem .

    * Ui. a töltő képernyőkön Garret jobb szemén forradást vélek felfedezni.
    * A játék közben, ha átváltok TPS nézetbe, akkor ugyanez a szem zöld (ha jól emléxem)
    * Aztán zoom-olható ue. a szem, ami már szürke, de módosítható zöldre :)
    * Baba arca akkor van, ha átváltok TPS nézetre és úgy forgatom a kamerát, hogy a lehető legjobban kivehető legyen Garret arca.

    Szóval elég változatos arca van a user-nek. Amit Te is írsz, hogy a videókban én nem nagyon vélem felfedezni sem a forradást, sem a zöld szemet .

    Ez a TPS nézetű babaarc pedig asszem azóta van, mióta a 4.8-as béta ati driver-t használom. De mind1, me annyira nem fontos, csak kíváncsi lennék, hogy nálatok is ennyire kaméleon-e Garret?
  • Andie
    #7604
    Ha már a barátságos is "betelt", akkor tovább nem nőhet. Ha lopsz tőlük, vagy megölsz valakit, akkor csökken. Ha utánna ismét a kedvükbe jársz, ismét visszanö, de nincs újabb kategória.
  • Prince007
    #7603
    Mikor van "babaarca"?Valamelyik filmben?Mert ott egyébként is olyan.
  • KranaZoli #7602
    Most már két napja van fent a 4.8-as béta catalyst. A villódzási problémák megszűntek, viszont Garret arc szerkezete úgy nézem nagy mértékben változott :o Nem lett se jobb, se rosszabb szerintem, de változott egy picit. Most olyan "baba" arca van :) A DOOM3 gammával nyomulók már a 4.9-es bétát használják. Lassan hozzám is megérkezik a DOOM3. A 4.9-es DOOM3 "edition" catalyst jó lesz szerintetek a Thief-hez is?
    Van aki esetleg párhuzamosan játszik ezzel a 2 gammával?
  • KranaZoli #7601
    Én komolyan kérdeztem. (Most a múzeumban vagyok) A szint jelző az megtelt mind a pogányok, mind a hammeriták-nál. A magyarítás szerint az állapot: Barátságos
    Néha lopok Tőlük, aztán újra lövök egyet, stb.
  • tibor16
    #7600
  • Andie
    #7599
    Igen, a köv. fokozat a házasság. Különösen a bajszos hammeritákra vigyázz, elég finnyásak az ebédre
  • KranaZoli #7598
    Tegnap feltettem azt a bizonyos ati 4.8 driver-t. Először úgy kilőtte a gépem mint a huzat aztán felpakoltam újra. Azóta korrekten fut vele a gamma. Valóban megszűntek a villódzások.

    A viszonyok lehet jobb a barátságos fokozatnál? Mert ha nem, akkor nem lövöldözöm feleslegesen amiket kell :)
  • Prince007
    #7597
    Ha a hammeritáknak jót teszel tudsz jót tenni a pogányoknak is.
  • DoK
    #7596
    Az megvan köszi!
    Azt hittem, valami más "különleges" eszköz.
    Még egy kérdés ha a hameriták-nak teszek jót és legyilkolom a bogarakat, akkor a pogányoknak már nem tudok segíteni?
    Nem láthatom az Ő jeleiket amire rá kell lőnöm?
    .D.
  • tibor16
    #7595
    Főleg a nőknél jön be, csak párxor csináltam, mer szaladgálnak mint tyúk az ólban, oszt könyű bebukni vele. Amikor elszalad és utánna mész, beszorítod vhova, felemeli a kezét s nem szabad, hogy el tudjon menni, akkor esik a cucc.... sz'al egyszerűbb leütni
  • mike369
    #7594
    random szövegek egy része hiányzik még.
  • thief3
    #7593
    Mászókesztyű

    Nem tom mond-e ez neked valamit, ha nem akkor majd megveheted a kikötő boltjában ha jól emlékszem ;)
    Azzal lehet falra mászni(szó szerint :)
  • DoK
    #7592
    Sziasztok!

    Taléltam egy érdekes mondatot a tippek között:
    "Városi tipp: Néha speciális felszerelésre lehet szükséged, hogy az értékes dolgokért feljuthass magasan az utcaszint fölé."
    Hol van ilyen?

    Ez amiről már beszéltünk:
    "Városi tipp: Fegyverrel megfenyegetheted az embereket. Eldobják az értékeiket és elrohannak."

    .D.
  • MrDevil
    #7591
    Kösszi!!
  • Prince007
    #7590
    Szinte teljesen.(néhány párbeszéd még nem)
  • MrDevil
    #7589
    Hali!!
    A Thief 3 magyarosítása már teljesen kész van????
  • DoK
    #7588
    Néllam is csak a leütés vált be, hiába kergetőztem nem ejtettek el semmit.
    Kár, hogy csak angol van, na de nem baj, megkeresem a játék tippjeit tartalmazó file-t és azt elolvasom (mivel azt már lefordították)
    De azért köszi a segítsége(ke)t.
    .D.
  • Prince007
    #7587
    Olvass vissza!
  • KranaZoli #7586
    2 napot szívtam a Pallóhíd Árvaház-as résszel . Szerintem eddig ez volt a legparább rész benne. Keggyetlen beteges volt. (pozitív értelemben) A játék fejlesztők közül v.kinek személyes tapasztalata lehetett, mert erre szerintem a kelleténél kicsit nagyobb hagnsúlyt fektettek :) Megszenvedtem vele rendesen, de megérte. Most a katakombákban vagyok, ahova is elkísértem Lauryl-t.

    Létezik a NET-en magyar nyelvű leírás a gammáról? (történet, stb)
  • Prince007
    #7585
    Igen,vagy leütöttem egyre megy.Így is úgy is jön a cucc
  • Andie
    #7584
    Jaja, énis igy csinált.
    A hátuk mögé álltam, meglóbáltam - az ólmost - aztán úgy esett ki belölük minden, mint a kisangyal :)
  • hykao #7583
    nálam is, mondjuk azzal a különbséggel, hogy elég volt leütni is őket
  • Prince007
    #7582
    Kipróbálom.eddig nálam csak úgy ejtettek el cuccot ha megöltem őket.
  • hykao #7581
    Na nálam soha, semmit nem ejtettek el...
    Mindig tanul valami újat az ember...
  • tibor16
    #7580
    Odaállsz a delikvens elé és lóbálod a fegyvered, elszalad, utánna mész és akkor leesik ami nálla van. Azér nem célszerű az őrség előtt csinálni...
  • hykao #7579
    Ez végül szerintem kimaradt a játékból, én is próbáltam, de szvsz nem lehet megfenyegetni őket.
  • Prince007
    #7578
    Én nem Doom 3-ozok.Magyar leírásról és tippgyüjteményről(csak egy angolról tudok)nem tudok talán az ujságokban.Igen meg lehet fenyegetni a járókelőket,de én sem tudom pontosan hogy.
  • mike369
    #7577
    őőőőő......sajna én csak angollal szolgálhatok....
  • DoK
    #7576
    Az egész pályát újrakezdtem, és akkor sikerült!
    Magyar leírás, vagy tippgyüjtemény nincs véletlenül?
    Pl. olyan érdekelne,hogy hogyan lehet a járókelőket fegyverrel megfenyegetni, hogy az értékeiket átadják! (vagy nem jól olvastam, hogy van ilyen is?)
    .D.

    Doom 3 közben tessék pihenni, és válaszolni NEKEM :)