10699
  • hykao #7655
    Az árvaházban is mindenki kiiktatható!
    Nem ettől érdekesebb a Thief 3 a DOOM3-nál...
  • tibor16
    #7654
    Thief3 vs Doom3 - hát aki igazán ijedezni akar, az tegye fel a Thief3-at, és menjen el az árvaházba. Én most nyomom a D3-at, és bár ijjeszgetős, azonban az ellenfelek lenyomhatóak, mer vannak rá szerszámaid, ezért közelsem jön rám a frász annyira mint az árvaházban volt. Eccerűen ott nem lehet győzni, márha nem osonsz elég jól. Ha megtámadnak, akkor jó eséllyel tölthetsz újra, (persze biztos van aki ellentmond)..de a rémálmaimba ne jöjjön elő, basszus ...
  • hykao #7653
    A másik kezelőben van, a lobotómián! Ott ahol az ezüst sebészkészlet.

    Amúgy a múlt pedellusait - vagy ki a szöszök ezek - is ki lehet iktatni!
  • Garrett27
    #7652
    bizonybizony az egyik fal csak ál-fal. Nem igazi, es mogotte rejtozik a haloing....
  • Garrett27
    #7651
    Az egyik kezelohelyisegben talalod az oldoszert (azt hiszem a B helyisegben, ahol sokk-es vizterapiat vegeznek), bizony be kell osonni es az apolo elol ellopni, o kozben ugyis ossze-vissza jarkal (keresi a boldogsagat?....) Ez a palya szerintem SZUPERHIPERRE sikeredett, borzongtam rajta eleget, mar az elejitol fogva. (szegeny szomszedok, mikor hallottak a hangosan zajongo kisertethangokat, nem tudom mire gondolhattak...)
  • N.E.O.!!!
    #7650
    Az oldószert hol találom meg, hogy laury vérét feloldjam, mert hát a legtöbb helyen ahol visszemegyek egy emlékbe van egy ápoló és rögtön elkap. Amúgy sincs a szivem csücskiben ez a pálya. Ijesztőbb mint a doom 3. Esetleg egy mentést pont az árvaházas pálya után ha valaki megszánna mondja meg, hova töltötte fel. HTX
  • Andie
    #7649
    dcaddi : a hálóinget az egyik beteg lopta el (ezexerint pedofil is), és elrejtette a cellájának a falába. Töltsd le a magyaritást, és jobban érted a szitut!

    GAIN : elég geci dolog, én aztán odafigyelek, hogy mi megy fel a gépemre, van Sniff kutyám is (Watchdog), meg adaware, meg zonealarm, de igyis néha felmegy. A quicktime media akármicsodájáról nem is beszélve. Hetente elinditom a fent emlitett proggikat (nem szeretem, ha a háttérben ügyködnek folyamatosan), és rendszerint 2-3 új spyware-t vagy boot-nál induló "segéd"proggit találnak. Kill'em all!

    Gyuri : te aztán utánozhatatlan vagy Sok sikert a dologhoz, majd kiváncsi leszek! Irj, ha megvan!
  • Bandew
    #7648
    Ezeket hogy gyűlölöm én is!
  • mike369
    #7647
    a GAIN-t használja pl. a divx codec adware változata is.
    pl. ad-aware 6.0-val simán leirtható.
  • mike369
    #7646
    hajrá!
  • Davidsned
    #7645
    Bocs, mindenkinek az OFFér, de lenne egy problémám: a GAIN nevű progit hogyan tudnám eltávolítani a gépemről? Valami spyware lehet mert teljesen magától ment fel. (Amikor rámegyek a könyvtárában az uninstallra, akkor azt mondja, hogy távolítsam el a Programok hozzáadása-nál, de ott meg nincs is benn.)
  • dcaddi
    #7644
    Sziasztok.... Tul vagyok sajnos egy rendszerujratetelen, de most ujra a Thief-nel... Az arvahazban/elmegyogyintezetben vagyok , s most meg kellene talalnom a kislany haloingjet a feher csarnokban. De nem talalom....:-((
  • Bandew
    #7643
    ISTEN VAGY!!!!!!
  • KGy
    #7642
    Visszajöttem!
    Míg nyaraltam, kaptam egy e-mailt, hogy miért nem feliratozom a Thief1-2 filmjeinek szövegeit. Kipróbáltam, hogy a játék alatt is megjelenik-e a felirat - tehát nem csak Media Player vagy hasonló használata esetén -, és IGEN!!! (feltéve, ha a VobSub DirectShow plugin telepítve van).

    Szóval feliratozni fogom a Thief1-2 filmjeit is! Az eredmény talán egy-két hét múlva már elérhető a honlapomon!
  • Andie
    #7641
    Egy gépkonfig leirás, illetve a hibaüzenet részletezése nagyban megkönnyitené a dolgunkat. Vagy ez valami kviz? :)
  • Kis Szabó
    #7640
    Hali! Nem tudom másnál is előjötte a proble, de nekem nem akar elindulnia game, egyszerűen egy percig fagyasztja a gépet, majd kiírja hogy hibát talált és leáll
  • hykao #7639
    Az őrzők könyvtára a Szobros tér közvetlen közelében van, az egyik sarokban...
  • JuanG
    #7638
    Köszi, már megvan a megoldás...csak fel kellett mennem egy ablakon be....alien mode :)
  • JuanG
    #7637
    Ott nem tudok továbbjutni, hogy:
    Lopozz vissza a Piactérnél az Őrzők Könyvtárába és keresd meg az Őrzők Kolostorába vezető titkos átjárót.

    Nos és nem találom egyenlőre még az Őrzők könyvtárát sem, pedig már vagy 100x körberohangáltam a Piacteret....vagy nem is azon a pályán kell keresni a könyvtár bejáratát???
  • Hmuda
    #7636
    Hol akadtál el? Hátha itt tudunk segíteni.
  • JuanG
    #7635
    Sziasztok!

    Ne haragudjatok, de nincsen időm végigolvasni az elmúlt 40 oldalt legalább. Elakadtam és kéne egy kis segíség. Tudtok valailyen oldalt, ahol megtalálom a végigjátszást magyarul? Egyébként meg gratulálok a fordítóknak, profi munkát végeztek
  • Prince007
    #7634
    Mond azt hogy soha nem lopsz többet.Az áldást a játék folyamán kapod meg külön külön nem kell érte sehova se menni.Milyen áldás kell neked?
  • Gustafson
    #7633
    Hali ! A Hammeritákkal teljesen baráti a kapcsolatom. Hol kaphatok tőlük áldást, és az milyen előnyökkel jár ?
    Köszi:Gustafson
  • mike369
    #7632
    kb. már "csak" a fele...
  • Tombi
    #7631
    mellesleg a véletlen szövegekkel hogy álltok ? 20000 karakterszámra emléxem, mennyi van még kb?
  • Tombi
    #7630
    akkor kivárom legalább a 4.8-as omegát ugy is azért hagytam abba a játékot a templomos küldi után nemsokkal, mert teljes magyar felirattal szeretném élvezni... :)
  • hykao #7629
    Nem fog jó lenni!!!
    Jelenleg csak a 4.4-es, 4.8-as, vagy 4.9-es Catalystokkal nincs árnyék villódzás, illetve a 4.4-es alapú OMEGÁVAL!!!

    Tehát a 4.8-as, vagy 4.9-est tedd fel! (bár igaz ezekkel a DOOM3 kicsivel lassabb lesz, mint a 4.7-es OMEGÁVAL)
  • Tombi
    #7628
    4.7 Omega driver van fent, ezzel korrektül fog futni a Thief 3 vagy cseréljek másra ?

    ui: Doom 3 elég jól fut (AMD 2500+, 1gb ram, 9600xt 256mb)
  • KranaZoli #7627
    Köszönöm! Megtaláltam!
  • hykao #7626
    DOOM3 topikban válaszoltam neked.
  • hykao #7625
    Imyke a Thief 3 topikot adta meg???
  • KranaZoli #7624
    No, kérem szépen feltettem tegnap este feltettem a letöltött textúra csomagokat . Szerintem sokkal jobb így és tényleg semmi lassulást nem tapasztaltam.
    Végre kinéz v.hogyan Garret feje is
    Miért nem ilyen textúrával jön ki eleve a gamma?

    Ma kaptam meg postán a DOOM3-at. Még a postán pihen a csomag, majd du-n tudom átvenni. Viszont 7vgén biztos fel fog kerülni a gépemre :) A DOOM-os fórumban a 4.9-es DOOM hotfix-es catalyst-ot használják.

    Van itt olyan aki esetleg páhuzamosan játszik a Thief3-al és DOOM3-al?
    Az érdekelne, ha felteszem azt a DOOM-os catalyst driver-t, akkor az nem tesz-e keresztbe a Thief-nek???

    Természetesen ezt megkérdem a DOOM fórumban is...
  • El Fuego
    #7623
    Mi a faszert? Hat latom itt is van egy stilus.
    De elarulom miert. Mert aki keszitette a magyarositasat a jateknak, ezt a linket adta meg....
    De akkor majd szeptembertol beszelek az illetovel.

    † El Fuego †
    joh.srv.hu
    johforum.srv.hu
  • hykao #7622
    1. Mi a faszért ebbe a topikba nyomtad be ezt, és nem a Játékmagyarításról tudtok-e topikba?
    2. Imyke2000 csinálta, ő egyébként a fentebb említett topik házigazdája (őt csak szeptemberben tudod bombázni az észrevételeiddel, mert addig távol van)
    3. A képedet berakjam a Fórumozók Fényképei közé???
  • El Fuego
    #7621
    Udv Sracok!

    Ki csinalta a Joint Operations forditasat? Erdekelne, hogy pl az updatet hogy lehet frissites helyett felujitasra forditani, valamint mi az, hogy "halalosan fejbelotte" ?
    Es van meg par ilyan "baki". :)
    Ezeket a bakikat ki kellene javitani, ezt leszamitva amugy gratula nekik, szep munka volt. :)

    † El Fuego †
    joh.srv.hu
    johforum.srv.hu
  • KranaZoli #7620
  • thief3
    #7619
    megfájdul tőled a fejem
  • Prince007
    #7618
    Addigra Garrett ellopja a programot!
  • mike369
    #7617
    akkor már késő!!!
  • KranaZoli #7616
    Most csakazértsem.
    Majd este ha hazaértem.