10699
  • hykao #3775
    banyek nem frissítettem a válasz előtt...
  • hykao #3774
    4.4
  • hykao #3773
    1. gyalázat-lista
    2. Térj vissza az Őrzők Könyvtárába, hogy megtudd, Caduca Fordító kiderítette-e az Áruló Barát kilétét. (amennyiben feladat)
  • Spaw
    #3772
    Felraktam a 4.6-os Catalyst-ot,és lássatok csodát a falak néhol ugyanúgy villódzanak. Bár nemtudom mit vártam.....
  • IMYke2.0.0.0
    #3771
    1. Compendium of Reproach = Gyalázat-lista
    2. Térj vissza az Őrző Könyvtárba, hogy lásd, Caduca tolmács azonosította-e a "Felebarát és Áruló"-t

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • Takimate
    #3770
    1. Compendium of Reproach ?
    2. Return to Keeper Libary to see if Interpreter Caduca has discovered the identity of the Brethen and Betrayer.
  • mike369
    #3769
    biztos eltévedt...
  • Kandurex
    #3768
    Ahogy hallom az nem? Pár patch és Thief lesz belőle...

    (lsd: #3737 )
  • FREAK
    #3767
    FUCK SG

    "Főkatalógus / Játék demó letöltések / Akció / Külsőnézetes akciójátékok " - itt a Thief3 demo
  • mike369
    #3766
    amúgy jó!
  • mike369
    #3765
  • FREAK
    #3764
    "Yo, itt egy pár új cső, gyógycucc folyik belőle, wicked!"


    épp Ali G Show-t nézek :D
  • mike369
    #3763
    Help!

    "...we hath given thee new pipes here in thy quarters. Within them flow medicinal waters..."

    ???
  • Kandurex
    #3762
  • hykao #3761
    inkább idegrendszeri
  • Takimate
    #3760
    de csak ha nincsenek szív és érrendszeri problémáid.
    egyébként gondok lehetnek.
  • Ruffi
    #3759
    Na akko megszerzem!Köszi
  • Evin
    #3758
    Az meglehet, de a con-ok kihagyásán kívül, ez is egy megoldás lehet.
  • FREAK
    #3757
    kalandban világelső, a Thief 2 után évekkel is arról ábrándoztam, bárcsak a valóságban ott lehetnék abban a világban :)
  • Ruffi
    #3756
    Hát élvezet vele játszani??Kaland részére vok kiváncsi
  • hykao #3755
    ez az igényeidtől függ...amiket viszont mi nem ismerünk...
  • Evin
    #3754
    Nem azért mondtam, hogy siessetek vele, mert nekem pl. nincs is még meg, valószínűleg csak szeptemberre lesz, úgyhogy nekem ráér.
    De gondolom másoknak nem.
  • hykao #3753
    Nem vennék rá mérget, hogy a Hexeditoros megoldás működni fog...
  • Ruffi
    #3752
    SZiasztok én még csak képeket láttam a játékbol mer nem ismerem az elözményeit sem!Érdemes megszerezni?
    Jo a story meg minden?
  • mike369
    #3751
    Yo!

    Csak én pl. jelenleg is két pálya szövegeit fordítom párhuzamosan, amiből az egyik az vala máron meginn eléggé falusi, hogy töré ki az rossz nyavalya összes Pogány Sámánoknak tetűvel belepett derékját.............

    de amint lesz valakinek szabad kapacitása, szerintem meg fogja csinálni.
  • hykao #3750
    Ja, hehe Mammeriták LOL...
  • Evin
    #3749
    Ide akart szólni.
  • Evin
    #3748
    Ha esetleg egyáltalán nem sikerülne "feltörni" a con fájlokat, szerintem essetek neki hex-szerkesztővel. Ami így megolható, még akkor is jobb, mintha teljesen kihagynátok.
  • Takimate
    #3747
    ok
  • mike369
    #3746
    A tutorial (a feladatokat és párbeszédeket leszámítva) teljesen kész, és a következő (castle) pálya is. A többit nem tudom...
  • mike369
    #3745
    A feladatok és a párbeszédek a CON fájlokban vannak, amiket még nem sikerült "feltörni". Ahogy sikerül, azonnal nekilátunk...
  • Bandew
    #3744
    Tényleg a párbeszédeket már megoldottátok?
  • NeoMaN
    #3743
    Tényleg skacok, el lehet már kezdeni magyarul? Monnyuk első 1-2-3 pálya kész végig? Vagy még nem?
  • bazza
    #3742
    Majd szóljatok már mikor lesznek készen a feladatok, jegyzetek, és mikor értek el a St.Edgar részhez! Most mit fordítotok? Párbeszédeket?
  • mike369
    #3741
    tanult kollégám nyilván azt akarta írni, hogy : Hammeriták...
  • hykao #3740
    Na ezért van a thief segédszótár!

    Amúgy: Mammeriták, Pogányok, Őrzők
  • Takimate
    #3739
    ohh. El se kezdem addig játszani, míg ki nem jön a peccs.

    Hammerite-ok: kalapácsosok ?
    Paganok: ?
    Keeperek: ?
    (hogyan fordítottátok őket ?)
  • hykao #3738
    ...ha még csak ez maradt volna benne a végleges verzióban...
  • hykao #3737
    Thief: Deadly Shadows AI patch készülőben
    2004. Június 10. | Napi hírcsokor - Grusi

    Igencsak főhet a fejük az átlagnál tapasztaltabb, valamint a kezdő Thief 3: Deadly Shadows játékosoknak, rendkívül csúnya - és a tesztelőkre nézve felettébb ciki - hiba került bele a végleges verzióba. A játék ugyanis nem menti el a kezdéskor beállított nehézségi fokozatot, így csak és kizárólag ”normal” módban lehet lopakodni. Úgy érzem, nem kell ecsetelni, mennyire kiábrándító tud lenni, ha az érzékelési képességektől nagyrészt megfosztott öröket légy módjára csapkodhatjuk le - természetesen szöges ellentétben az előző két epizóddal. Az Eidos képviselője természetesen biztosított mindenkit, hogy a javítás már úton van, s néhány napon belül minden virtuális tolvaj átérezheti az árnyak takarásában való osonás valódi gyönyörét.

    Forrás: GURUGAMER
  • hykao #3736
    Talán: körömfű, méregfű, fogfű (talán leginkább az utolsó) - ezek mind létező növények