10699
  • mike369
    #3895
    jó ez a periodikusan vissza-visszatérő kérdés...
  • FREAK
    #3894
    hát ha lenne rá mód, rááldoznék pár napot hogy egy rövidebb résszel megpróbálkozzak, addig kár is tervezgetni, mert simán lehet, hogy körberöhögöm a saját munkámat :)
  • bazza
    #3893
    *.con fájlok editálását már megoldottátok?
  • FREAK
    #3892
    biztos lemaradtál róla, de nem ingyen gondoltam, főleg, ha komolyan kell csinálni, és legalább egy tucat ember szenved vele 1-2 hónapig

    azt írtam, 500 Ft/CD reális ár lenne bárkinek, akinek volt pénze ftp-re vagy smsweb-re

    ha egyedül csinálnám, menne ingyen, de ez sok munkaórás meló (tudom, mert olyan még nem volt, hogy akár egyetlen jól betanult dalt sikerült volna felvenni és megkeverni a megsaccolt idő alatt, többnyire keveset alszik az, aki hangfelvételre adja a fejét...) :)
  • hykao #3891
    hát akkor nosza rajta!!! végül is nem lesz kötelező kipróbálni senkinek.

    amúgy van sok játék, ami sima mezei audióformátumokkal operál, illetve kevesebb-könnyebb a szövegezés.
  • hykao #3890
    ...de semmi rossznak nem szeretnék eljontója lenni...
  • FREAK
    #3889
    egyik sem, bár mindegyik akartam már lenni :)

    mondjuk, hogy lelkes amatőr vagyok, sok időmet elbasztam hang- és zeneszerkesztéssel, dolgoztam egy multimédia kiadónak is, semmi komoly, csak mondtam, hogy kipróbálnám, mire mennék egy ilyen hanganyaggal

    gagyit soha nem csinálok, ami gáz, azt felejtem

    szeretem az új kihívásokat, és fontosnak tartom a megfelelő hangsávot játékoknál, szóval szívesen elpöcsölnék a hangzással
  • hykao #3888
    Igény lenne rá biztos (bár a szinkron alapja is nyilván az elkészült szöveg magyarítás lenne), csupán az eddigiek alapján nagyon rosszak a tapasztalatok!
    De ha te áttörő lennél, én örülnék...csak furcsálom, hogy ekkora ingyen munkába vágnád a fejszédet...
  • FREAK
    #3887
    nem írtam olyat, hogy max 2 napot szánnék rá, de ha ennyire nincs rá igény, akkor már el is vetettem a gondolatot
  • hykao #3886
    Mé' te most szinkronszínész vagy, vagy zenész, vagy mifene?
  • Faterx
    #3885
    bocs megyek hiradót nézni
  • Spaw
    #3884
    Énleszek a borgőzös katona magyarhangja.Szóljatok ha stúdióba vonulunk.:)
  • Faterx
    #3883
    A szinkronizálás olyan mintha újracsinálnál egy filmet. Nagy művészi hozzáértést és munkát igényel. Ha nem jól sikerül, el lehet rontani az eredeti élményt, mint ahogy plánee mostanában... Példa: 90%
  • FREAK
    #3882
    akár azzal is, vagy zenével

    vagy mitől félsz? :)
  • Faterx
    #3881
    Szinkronnal?
  • mike369
    #3880
    Te IMYke!
    A mozifeliratokkal végül mi lett?
    Befejezted, vagy hagytad a francba az egészet?
  • FREAK
    #3879
    mi van, találkoztál már a munkáimmal? :DDD
  • Faterx
    #3878
    Könyörgöm neeee!
  • hykao #3877
    Akkor már megyek is SZEMezgetni...
  • hykao #3876
  • mike369
    #3875
    Update volt!
    Az összes kis táblácska, képaláírás, ajtószám, kutyanyakörv-biléta lefordítva!
  • hykao #3874
    Egy olyan peccsnek örülnék, ami kiveszi a vízbűl a zoxigént, és .con-ok helyett minden szöveget .sch-ba rak...
  • Andie
    #3873
    Patch : anno mi is féltünk, hogy az 1.10es patch a Diablonál nyakonvágja a full magyarositásunkat, de nem. Néhány stringet átirt, és jónéhányat hozzáfüzött. Gyak. néhány napos munkával hozzáfésültük a magyaritást.
    Én bizom benne, hogy ha jön is patch a Thief3-ra, akkor nem cseréli le az egész cuccot, csak ott, ahol érintett a dolog.
  • hykao #3872
    Hát kérlek szépen az, hogy egyszer átugrasztott a Toronyórás küldetésen, egyszer meg a 8. napon, csak azért mert nem a program elképzelése szerinti sorrendben csináltam meg az amúgy nem sorrendkötött küldetéseket (Kísértethajó-Kurshok Elsüllyedt Fellegvár), ill. a második esetben meg azért, mert a visszatöltött JÓ állás ellenére valahogy megjegyződött a Lauryl féle incidens, így amikor kiugrottam az árvaház ablakán: egyből Bagolyvölgyben találtam magam a 9. napon, ahol Gammal és baráti köre vártak kitörő, és sok-sok szeretettel...
    (Múzeum, Gamall búvóhelye stb. úgy kompletten kimaradt volna)
  • IMYke2.0.0.0
    #3871
    A Játék valóban nem olvassa a módosított CON fájlokat, s így valóban nincsenek dialógusok és feliratozások sem!
  • Zsoldos
    #3870
    mi ez a nap-atugrasztas?
  • hykao #3869
    az az igazság, hogy mielőbb végig akarom tolni a bugreportolás miatt, és már 2x átugrasztott a játék egy-egy napot, így visszábbról újra kellett játszanom pár pályát...már kicsit idegesítő...és egyre kevesebb időm lesz mostanában.
  • FREAK
    #3868

    sok a kérdés, csalódást okozol
  • hykao #3867
    kösz. mégegy: a korona hol a picsában van? csak annyit, hogy a tesero csarnokban, vagy a porter csarnokban?
  • Spaw
    #3866
    Lődd le.
  • hykao #3865
    Banyek, eddig nem is tudtam, hogy a leütött őröktől kulcsot lehet szerezni, és akkor nem kell hosszasan fésűzgetni a zárakat.

    Egy kérdés: a múzeumban a baromi magas szobor nyakából, hogy a fenébe lehet ellopni a nyakláncát?
  • IMYke2.0.0.0
    #3864
    Erre térjünk vissza inkább később.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • FREAK
    #3863
    .... és megjósolod, mi lesz a cég következő lépése, annak ellenére, hogy ők egy szót nem ejtettek erről...

    na mindegy, annyira nem érdekel, hogy ezen vitázzak, nekem így is tök jó a game, nem hiányzik a patch
  • mike369
    #3862
    NODE GYEREKEEEEEEK!

    Kár ezen előre vitatkozni! Már az egész legelején is írtam: én elkezdem fordítani, akinek van kedve és ideje, annak nagyon hálás leszek, ha csatlakozik és ENNYI!
    Azon, hogy a patch mibe kavar bele, majd ráérünk akkor szentségelni, amikor felraktuk...
    Addig meg akár várhatunk is; én úgyis fordítgatok, max. egyedül lassabban fogok haladni. Aztán majd a patch után kijavítgatom, amikbe belemászott és akkor még mindig lehet folytatni közösen a magyarítást...
  • IMYke2.0.0.0
    #3861
    Nem okoskodom: egyszerűen látom, mennyi a bug. Azt is látom, hogy miben vannak, és azt is, hogy mekkora a mérete azoknak az állományoknak, melyeket javítani kell... + maga a patch (telepítő) program v. script.
    Ergo: egyszerű számolás (tudod, 1+2+3...)

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • FREAK
    #3860
    az tény, de azt magyarázom, hogy jelen esetben nem nagy durranás ez a patch, mert nem azokat a hibákat orvosolja, amik zavaróak a játékban
  • M.A.D.
    #3859
    Dehogy vártam erre a patch-re. Sajnos az utóbbi 2-3 évben alig jött ki game, aminek nem tett volna nagyon jót egy patch.
  • FREAK
    #3858
    őszinte leszek veled: hidegen hagynak a megérzéseid, amíg nem szerepelnek a cég hivatalos közleményében

    ne vedd személyeskedésnek, ez mindenkire vonatkozik

    okoskodni mindenki tud
  • IMYke2.0.0.0
    #3857
    Én személy szerint pedig azt, ha nem degradálják le azt, amit írtam.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • FREAK
    #3856
    ok, szóval feltételezés

    köszönjük, de én személy szerint a tényeket szeretem