10699
  • mike369
    #3735
    ez egy növény!
    (na, vajon kik mondhatják? )
  • Takimate
    #3734
    tehát valaki ott volt ahonnan jöttem, és esetleg még hiányolhatta volna arról az őrhelyről a kollégáját :)
  • Takimate
    #3733
    Egy játék AI-jának kóstolgatása közben, gondoltam mit tudni mit hoz ki egy őrből, hogy idegeskedik a fáklyák miatt. Mint később kiderült semmit. Azt hittem balhé lesz belőle, pláne, hogy ott votl egy silbak is előtte. :)

    Másrészt meg olyan jó sötét volt.
  • hykao #3732
    az az érdekes, hogy a vége felé mintha tovább bírnák szuflával, és néha megtalálnak még a falnak lapulva is
  • FREAK
    #3731
    miért ütötted le?


    [érdeklődik]
  • Takimate
    #3730
    A következő viszont nagyon tetszett:
    Benyitottam egy ajtón, amihez kurvaközel volt egy őr. Valahogy beslisszoltam, ő meg mondta, hogy: "...ez hogy nyílt ki?"
    És elindul arra ahonnan én bejöttem, :" ezek a lámpák miért aludtak ki itt? "
    Na és itt már leütöttem szegényt hátulról.
  • hykao #3729
    hát ezt nem tudom, milyen a szövegkörnyezet? Mikor van ez? Ki(k) mondják?
  • hykao #3728
    Illetve mintha Lauryl is mondana valamit még a gyermek toronyszobában a napló megszerzése után, hogy a barátjával Drept-el sokat bújócskáztak, és Drept soha nem találta meg, de a "Szürke Hölgy" (őszhajú öregasszony - gyermeki megfogalmazásban) igen...
  • FREAK
    #3727
    tökmindegy, mert ha egyszer eltűnsz egy sarok mögött, és lelülsz az árnyékban, büdös életben nem találnak meg :)
  • mike369
    #3726
    növényszakértő úr! jó reggelt!
    FANGWORT?
  • hykao #3725
    Van, hogy feladják a küzdelmet az ellenfelek, amikor már párszor megsebezted őket, ilyenkor kiesik a kezükből a fegyverük, és elmenekülnek. Ha csak simán észrevesznek, akkor is néha segítségért kiáltanak miközben üldözőbe vesznek.
  • hykao #3724
    Ha jól emlékszem a boszorkáról akkor jutsz információhoz, amikor Lauryl naplójáért mész a múltban, és ott van az asztalon egy jegyzetpapír.
  • Takimate
    #3723
    Down in the bonehorde. Thief 1 második pálya.
    Ott volt egy feljáró aminek volt egy párkánya derékmagasságban.
    Na ott kb. 18 zombit halmoztam fel egyszer poénból, és csak holywatert, meg water arrowt, vettem :))) Na ott micsoda tánc ment agyaég. Ha valakit érdekel szivesen elküldöm a SAVE-t, én egyenesen fuldokoltam a röhögéstől... :))

    Hykao: Néha képes fellármázni a környéket, néha meg nem. Ez az amit nem értek.
    FREAK :)))))))
  • hykao #3722
    Van egy-két mókás momentum...
    Pl: minden ellenfélnek ugyanaz a mozgáskultúrája a sima mezei őröktől kezdve, az árvaházi pedellusokon át, a gólemekig. Ugyanúgy tárják szét a kezüket ásítás közben, rá-rá pillantva a kézfejükre, ill. ugyanúgy rapliznak behajlított térdekkel, kezüket az égnek emelgetve még a zombik, meg a gólemek is, ha nem tudnak elérni valamiért (ez a legLOLabb kb. olyan, mint egy afrikai benszülött rituális táncféleség...)
  • FREAK
    #3721
    előbb AI szerver lesz, berakod a sarokba, és a játékban bekapcsolod az "AI server present" opciót :)

    utána pár év alatt megoldják a csendes hűtést és elkezdik csökkenteni a méretét :D
  • Takimate
    #3720
    kiváncsi vagyok mikor lesznek a gépekbe AI kártyák :))
  • FREAK
    #3719
    minél jobbat akarsz, annál több a hibalehetőség

    egy mai PC még csirke a mesterséges intelligenciához, és a játék már így is szaggat....
  • Takimate
    #3718
    Tegnap végignyomtam a második pályát.
    Teccik teccik, de az AI nekem nagyon furcsa. Egyszer tényleg le a kalappal, mennyi eszük van, máskor meg borzalmasan hülyék.
    Le akartam ütni egy őrt, nem sikerült. Sajna tőr elő, megcsapkodtam. Erre elfut fellármázni a házat, s akik mellett elfut, csak mennek mint birkák.
  • mike369
    #3717
    Don't Worry!

    Majd én személyesen fogom átrakosgatni a szövegeket az új fájlokba!
    Volt már pár játék, aminek több fordítási verziója is megjelent a patchek után (pl. Hitman2, MetalGearSolid2,...)).
    De jelenleg még csak szó sincs semmiféle patchről (illetve állítólag valaki hallott valamit valakitől, aki...), mi meg még bőven nem tartunk a fordítás végén...
  • Lacc
    #3716
    Rotfl most találkoztam az első pácienssel, bele van vezetve az amper
  • Lacc
    #3715
    Ja és köszi a helpet az ablakkal :D
  • Lacc
    #3714
    Én is itt vagyok a diliházban, tényleg elég idegtépő egy pálya :)) De őszintén szólva az Undying sokkal félelmetesebb volt néhány helyen, de azért ez se rossz.
  • EndreMan
    #3713
    Hello,tudnatok segiteni?

    SPOILER!!!

    Az elmegyogyintezetben mar egeszen odaig vittem hogy csak ki kellene ugranom az ablakon a legeslegvegen...
    Namarmost,Garret nem akar bemenni a toronyba mondvan hogy meg nem csinalt meg mindent....igaza van,a legelso objective hogy Find more about the " HAG" nincs kipipalva...gondolom ez a baj,de en minden papirt elolvastam,mindent bejartam,fejbol tudom az egeszet,az osszes szoveget meg a lootom is 90% feletti szoval ketlem hogy kihagytam volna valamit,de akkor meg mi a baj?? elore is koszonom...
  • hykao #3712
    Kijött a 4.6-os Catalyst...sajnos Thief 3 hibák javításáról nem esik szó benne...
  • hykao #3711
    Nem kell mászni sehova! A kocsma közelében sétálj oda ahhoz az ablakhoz, amelyik szerinted egy Hammerita ablaka lehet...
  • IMYke2.0.0.0
    #3710
    na írni sem tudok:
    ...időzítései
    ...*.con és *.sch fájlok

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #3709
    Akkor felhomályosítalak:
    - a Játék ugye hemzseg a hibáktól.
    A hibák többnyire a kódban vannak. A kódban vannak a filmek és a dialógusok idzítései. A dialógusok *.cob fájlokban vannak...
    Leesett?

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • Lacc
    #3708
    Valaki tudna segíteni? Auldaleben kéne bemásznom a felügyelőhöz, de sehol nem találom az ablakot :( Elvielg valahol a pub környékén van, de nem találom, pedig már összemásztam minden falat. Help!
  • hykao #3707
    ???
  • FREAK
    #3706
    most ez ide hogy? :)
  • IMYke2.0.0.0
    #3705
    Mekkora szívás lesz a Patch...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • FREAK
    #3704
    persze, találtam is ilyeneket, de fele bugos, a másik fele meg zsákutca


    [SÓHAJT]
  • _Atti_
    #3703
    elég sok helyen fel lehet mászni tetőre..csak semmi értelme sajna;)
  • FREAK
    #3702
    az is elég komoly, hogy pár napja azt álmodtam, Thief 3-at játszom, és találok egy helyet, ahol ki lehet menni a tetőkre :)))) de sajnos felébredtem
  • FREAK
    #3701
    szvsz semmivel nem nyújt többet a játék nehezebb fokozaton... én amúgy is lassan csinálok mindent, nem rohangálok, nem bunyózok, nem kapokodok, vagyis mindegy, hogy mennyi őr van és milyen éberek, sőt egy ponton túl már frusztráló és "valótlan" lehet a helyzet

    a megszerzendő loot mértéke csak arra kényszeríti a játékost, hogy alaposan végigjárja az egész pályát, amit én szintén alaphelyzetben megteszek, mert minden sarokra kíváncsi vagyok, és élvezem a Thief világát


    szóval semmi értelmét nem látom a nehezebb szintnek jelen esetben, nem úgy, mint az előző részekben, ahol "hard" szinten nem lehetett ölni, "expert" szinten még leütni sem senkit





    más... eddig egy dolog hiányzott a játékból, a T2 mechanist szektája és környezete, a biztonsági "kameráikkal", az ultrapara cyber szolgákkal meg a gőzrobotokkal

    kicsit üresek ezek a pályák, ami nem baj, de nem dobja fel a feelinget

  • _Atti_
    #3700
    monnyuk ez szép...
    főleg ha vki elkezdte direkt ujra experten:DDDD
  • ronhaven
    #3699
    Egyebkent lenyegtelen, hogy milyen nehezsegi fokon jatszod a jatekot, mert az elso loadolas utan minden visszaall normalra, marmint ami az AI-t illeti. Az objectivek, meg az orok szama az megmarad.

    http://forums.eidosgames.com/showthread.php?s=&threadid=39797

    http://www.gamespot.com/news/2004/06/08/news_6100241.html
  • hykao #3698
    Kíváncsi leszek az ION mit fog reagálni a mail-edre. Emlékszem annó a Deus Ex 1 esetében, amikor valaki írt nekik szintén ezügyben, valami olyasmit válaszoltak, hogy 100 000 $ -ért, átadják a forráskódot...

    Remélem azóta változtak a dolgok! Jó lenne, ha megdobnának egy text editorral (a credits-ben mintha lenne utalás rá, hogy van)
  • Andie
    #3697
    Na letöltöm a jelenlegi állapotot, és asszem nekikezdek VÉGRE jáccani! :)
  • IMYke2.0.0.0
    #3696
    Értem.
    Már csak 6 filmecske felirata és kész a MoviesSubtitles is! [összesen 16 film van]

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------