10699
  • IMYke2.0.0.0
    #3855
    Szeretnék tévedni!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #3854
    Szerintem olyan 10 MB-os peccs lesz, mint a huzat!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #3853
    Mert nem hülyék.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • FREAK
    #3852
    ez egy dolog

    az, hogy ezeket javítják is, másik dolog... te azt állítod, ehhez is nyúlnak a patch-ben, ezt honnan veszed?
  • IMYke2.0.0.0
    #3851
    Bele hát!
    #3709 ... de már többszöür leírtam!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------

  • IMYke2.0.0.0
    #3850
    Néhányat kijavítottam, de a többségét csak a Játékot játszók vehetik észre. Én eddig csak fordítottam - a játékban csak az elején, a "kihallgatós" részig mentem el, és abbahagytam.
    Őszintén? A kandalló előtt kavargó macska miatt..

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • Spaw
    #3849
    Ésakkor az belekavar a Magyarításba?
  • IMYke2.0.0.0
    #3848
    Korábban már írtam:
    A kód is tartalmaz hibákat bőven!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • FREAK
    #3847
    mi még?
  • IMYke2.0.0.0
    #3846
    Nem csak AI-javítás lesz benne - sajnos.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • FREAK
    #3845
    hát ha azt hiszed, hogy erre a patch-re érdemes volt várni, akkor van egy rossz hírem :D
  • IMYke2.0.0.0
    #3844
    Szerintem Warren-t kellene keresni!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • hykao #3843
    Hát, ha csak az AI dolgon fognak javítani, akkor az hidegen hagy...mert eleve normal-on játszok...
  • mike369
    #3842
    akkor biztos tele a légtér ex-IonStormosokkal
  • M.A.D.
    #3841
    Juhhéééj! Ezért szoktam én várni pár hetet (bármennyire is nehéz) az új gammákkal. Mindig jön legalább egy patch. De jó, hogy nem kezdtem el. Nemhiába. Elmúltam már (sajnos) türelmetlen 20 éves.
  • hykao #3840
    nem ritka, hogy egy játék elkészülte után röpítik a brigádot, egész egyszerűen, mert nincs rájuk tovább szükség...
  • FREAK
    #3839
    lol, honnan volt a cím? :D
  • mike369
    #3838
    a végén kiderül, hogy már senki nem dolgozik az Ion Storm-nak.
    sőt! ők se tudják, hogy tulajdonképp ki is csinálta ezt a játékot!
    sőt!....
  • hykao #3837
    Kérd meg a Frei-t, az biztos talál egy magyart az ION-nál is...és az talán segítőkészebb lesz, ha ott dolgozik jelenleg, ha nem....
  • Andie
    #3836
    Nabazz...

    Andie:

    I do not actually work for Ion Storm. You need to contact someone who
    actually works for the company. Check the contacts page at
    www.ionstorm.com and ask one of the folks listed there.

    Catman

  • mike369
    #3835
  • hykao #3834
    Hehe...SZÓTÁR :)))))
  • Andie
    #3833
    Na ezt nem gondoltam volna... Apáám.. én meg már mindenhol kerestem ezt a tercest :)))))

    Mike : mér ne lennék? mérkérded? :)
  • hykao #3832
    Nem azt mondom, hogy nem látnék (hallanék) szívesen már egy jó szinkronos játékot, csak azt, hogy ez nehezebb téma, mint a film szinkronok. Egy filmet megnéz-elolvas egy színész 2 óra alatt, ahhoz viszont, hogy egy játékban jól "szerepeljen", ismernie kéne jól a játékot (és az nem 2 óra), és szeretnie... ...és erre elég kevés esélyt látok, hogy összeszedjenek különböző hangú, korú, nemű embereket, akik mind szeretnek egy adott játékot...

    Az eredeti szinkronszínészeknek könnyebb a dolguk, mert gondolom folyamatos háttérinfókat kapnak, forgatókönyvet stb.
    Nálunk még a kézikönyveken, szöveg-feliratozás fordításokon is nagyon látszik, hogy a fordító megkapta a szöveget, de a játékról magáról halvány lila fingja sincs...
    A szinkronokról nem is beszélve... volt már szerencsém párhoz...
  • FREAK
    #3831
    #3737
  • Sil3nt
    #3830
    Thief: Deadly Shadows AI patch készülőben

    Igencsak főhet a fejük az átlagnál tapasztaltabb, valamint a kezdő Thief 3: Deadly Shadows játékosoknak, rendkívül csúnya - és a tesztelőkre nézve felettébb ciki - hiba került bele a végleges verzióba. A játék ugyanis nem menti el a kezdéskor beállított nehézségi fokozatot, így csak és kizárólag ”normal” módban lehet lopakodni. Úgy érzem, nem kell ecsetelni, mennyire kiábrándító tud lenni, ha az érzékelési képességektől nagyrészt megfosztott öröket légy módjára csapkodhatjuk le - természetesen szöges ellentétben az előző két epizóddal. Az Eidos képviselője természetesen biztosított mindenkit, hogy a javítás már úton van, s néhány napon belül minden virtuális tolvaj átérezheti az árnyak takarásában való osonás valódi gyönyörét.
  • Spaw
    #3829
  • hykao #3828
    Ennek a grafikának (és játéknak) pont az ilyen sötét, gyenge fény-árnyék-os környezet áll jól, sokat dob a hangulaton.
    Ha lenne nappali rész az szerintem csak rontana az összképen.
  • Takimate
    #3827
  • FREAK
    #3826
    ok, akkor hagyjuk, van jobb dolgom :)
  • hykao #3825
    Hát én még jól szinkronizált játékkal nem találkoztam...sajna
    az égész olyan műfajidegenre sikerül mindig (ált. az összes szereplő, mintha prózát szavalna - túljátsza magát, mint a színházban...vagy épp monoton, rossz hangsúllyal)

    Kíváncsi leszek erre a szinkronos Pandora Tomorrow-ra is (állítólag nagy költségvetésű, profi színészekkel készül)
  • FREAK
    #3824
    "Nappal nincs árnyék,nemhogy halálos de semmilyen"

    Hmmmmmm ez nekem új, akkor most miben parkol az autóm? KÖDBEN? :D
  • FREAK
    #3823
    ez így tök magyartalan

    akkor már szobortér jobb lenne, nem?
  • Spaw
    #3822
    Nappal? Nappal nincs árnyék,nemhogy halálos de semmilyen.Nappal alszanak a tolvajok.:)
  • hykao #3821
    Terces Courtyard = Szobros Tér
  • FREAK
    #3820
    amint valaki megmondja, hogy kell hozzáférni a hang fileokhoz, megpróbálom
  • FREAK
    #3819
    egy Bp térképen sincsenek jelölve a sikátorok, lépcsők, aluljárók, szvsz a Thief térképpel semmi baj, csak tudni kell tájékozódni
  • hykao #3818
    hozd
  • tibor16
    #3817
    Háát a térkép, főleg a városban xart sem ér. Akkor lehetne használni, ha jelölné vmi a pill helyzetét, a házak is egyformák (nagyjából). Nekem nyomasztó ez az icipici tér, egyáltalán jáccódik ez nappal? (-várom a végleges fordítást, ezért nem tudom).... ehhh
  • Spaw
    #3816
    Belehet menni libraryba, csalogasd el az őrt(zajkeltő nyillal)vagy keress másik utat.