10699
  • hykao #3975
    hogy ne lenne benne multi? már az 1.6.6-os verziónál tart a dolog...
    nekem jó volt így, mert nincs kormányom, ennél nagyobb ráalitással már játszhatatlan lett volna ...mint sajna a GTR, pedig az milyen jó lesz a demó alapján Hmmm...egy CLK GTR....

    Na de ON
  • FREAK
    #3974
    MBWR rulez, lenne benne multi meg rendes sérülés..... ihajj :D
  • hykao #3973
    Persze, hogy jó, nem állítottam az ellenkezőjét.
    De azért még lehet beszélni a hibáiról is (vagy amit én annak tartok...)
    Pl. a vége felé már kicsit unalmas a sok ugyanolyan környezet, textúra, kép stb.

    Én az utóbbi időben jelentősen lecsökkentettem a játék fogyasztásomat... Hitman 3, Splinter Cell 2, Mercedes Benz WR, most ez ...ahogy idősödöm, annyira szűkül a kör...
  • FREAK
    #3972
    sajnos az Eidos nem :)
  • Faterx
    #3971
    Igaz elfelejtettem az xboxot
  • Faterx
    #3970
    Azért jó ez a játék, sőt nagyon jó, persze minden relatív,
    a mai játkokhoz képest pedig szuper!
  • FREAK
    #3969
    :DDDD
  • hykao #3968
    gondoltam, hogy nem a szinkronszínészek hiánya lesz a szűk keresztmetszet...
  • hykao #3967
    nem néztem túl sokat, és nem is szeretem...
    csak példákat írtam, 30 mp gondolkodás után...ha játékfejlesztő lennék, és pénzért lötyögnék, akkor valszeg lennének jobb ötleteim is, nem 30 mp-esek...
  • FREAK
    #3966
    akkor lesz aktuális, ha valaki rájön, hogyan lehet kicserélni a hang fájlokat, addig csak merész ötlet
  • FREAK
    #3965
    nem korai?
  • spR
    #3964
    Credits-ben fel vannak sorolva a szinkronszínészek. (Jól a végén vannak).
    Egyébként jó ez a game, (Thief 1-et imádtam, 2 sajna kimaradt) de iszonyat bugos.
  • Faterx
    #3963
    Freak nyiss egy szinkronos topicot
  • Spaw
    #3962
    Freak a kompetens a dologban!! Hát bazz tényleg alakul a szinkronstáb. Én bevállalom ingyenis ha már a szent ügyről van szó...
  • Faterx
    #3961
    Én mondjuk jó lennék dádvádernek a diliházban így 56 évesen
  • FREAK
    #3960
    azért azt vegyük számításba, hogy a szereplők többsége 30+ éves, és a digitális technológia sem képes csodákra, úgyhogy ne 18 évesek jelentkezzenek :D
  • Faterx
    #3959
    Ja
  • FREAK
    #3958
    cool, ha összejön elég ember már csak idő (meg lehetőség) kell :)
  • FREAK
    #3957
    szerintem is jobb lett volna egy fejlesztett dark engine, de azzal soha nem csinálnak ilyen lighting megoldásokat, szóval mégis jobb így :)
  • Faterx
    #3956
    Azért a szereplők belógása megmaradt
    Az alagutak vajon hány polyból állnak? 3?
    Nekem a régi motor jobban bejött volna, ne felejtsük el hogy a gépünk is gyorsúlt 3-4 év óta
  • Tombi
    #3955
    jelentkeznék szinkronszinésznek , ez a szinkron 5let nagyon jó,ha értenék hozzá egymagam megcsinálnám (vannak jó hangtorzitó progijaim ).szal engem érdekel a dolog remélem nem halva született a kezdeményezés...
  • FREAK
    #3954
    hja de az más motor
  • IMYke2.0.0.0
    #3953
    A filmek feliratai legkésőbb holnap elkészülnek és akkor egyben küldöm az egészet, a kijavított eddigi fordításaimmal együtt!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • Faterx
    #3952
    Az 1,2-ben nem talákoztam textúra hibával pedi helyenként szebb is volt, pl szőnyegek.
    Időnként elfelejti a brightness beállítást, újra fel kell erősítenem
  • Spaw
    #3951
    Ismét egy visszatérő téma.A most kiadott 4.6-os Ati driver release notesjában benne van a Thief3 buggal kapcsolatban,hogy ez egy ismert probléma és a javítást a következő driver tartalmazza. Ezt csak annak írom akit zavar a falvillogás és 4.4-el belassul bármit csinál.
  • Sil3nt
    #3950
    üdv...hogy álltok a feladatok fordításával?
  • mike369
    #3949
    IMYke!

    ha kész lettél a subtitlessel vagy abbahagytad, akkor ami készen van azt lécci küldd majd el, vagy tedd fel a múltkori helyre!

    Köszi!
  • _Vegeta_
    #3948
    Bocs de a fa**omnak sincs ideje vegigolvasni 2000 hozzaszolast :\
  • _Vegeta_
    #3947
    Detto :) En is szivesen adnam hangomat, de nemhiszem h kellene. :D
  • FREAK
    #3946
    nyílzápor, mozgó falak egy múzeumban?? :/

    túl sok Indiana Jones-t néztél :D
  • mike369
    #3945
    NNNNNA!

    felraktam, ami eddig készen van, lehet próbálgatni! A PAG küldetésekből már csak 4 fájl van hátra, a MUS-okból meg 5.
    Ezek már holnapra maradnak...

    Apropó, aki esetleg nem vette volna észre: közben az SQ fájlokkal is kész lettem!
  • mike369
    #3944
    ÁHÁ! vagyis lápisz!
  • Spaw
    #3943
    Forgó robotkamerafejek voltak a szobákban értitek?? Ha meglátott riasztott és lement a rács,meg beindult a sziréna. Dedurva volt atyaég!!! Ennyit a középkori biztonsági rendszerről.
  • hykao #3942
    természetesen nem...de láttunk már jópár filmet (de még játékot is), amiből lehetett volna meríteni! pl: elnyelő csapóajtók, összepréselő kőfalak, nyílzápor stb.
  • Seth
    #3941
    ilyen
  • mike369
    #3940
    milyen szín az a LAPIS?
  • FREAK
    #3939
    középkori biztonságtechnika - két nagydarab csávó alabárddal

    ez biztos, hogy ötletesebb lenne? :D
  • FREAK
    #3938
    azaz :)

    de milyen sunyi helyeken lehetett ott mászkálni, atyaég, mint egy denevér :)
  • hykao #3937
    Én nem a biztonságról beszélek, hanem a biztonsági rendszerek milyenségéről... csinálhattak volna középkori szerű biztonsági rendszereket....ez így kicsit ötletszegénynek tűnik...
  • Spaw
    #3936
    Ja nem bocs az bank volt.