10699
  • Andie
    #4015
    Dehüje vagyok!!!
    Télleg, hát ez a lényege, hogy zsarolják (blackmail), és mivel én mindig ellopom, mindig kénytelen visszatenni
    Ugyanigy, van az utcán egy ilyen kis pult szerüség, egy tál alma van elötte a földön, és mögötte álldogál egy faszi. Ott egy gyertya is. Van a pulton 2 stóc pénz, azokat is már 3x elloptam
  • mike369
    #4014
    Jó Reggelt!
  • bazza
    #4013
    Hajrá!!!
  • FREAK
    #4012
    az nem bug, szegény házmester kénytelen minden nap odarakni a pénzt, amíg ellopod :D
  • Andie
    #4011
    Jóreggelt mindenkinek
    Tegnap megint volt szerencsém egy kicsit jáccani, úgy 23-tól hajnal 3-ig
    Voltam lent a Kurshokoknál, hát eszméletlen milyen pofák ezek. Mitöl van ilyen durbincs kinézetük?
    Volt egy aprópp bug is itt. Ahogy az elsö szobába beértem (fürdö asszem), ott járötözött 2 ilyen halember. A fal mellett osonva szinte keresztül estem egy macskaszobron. Felvettem, kiirta, hogy spec. cucc, és milyen frankó vagyok. Remek, végigjártam a pályát, 87% cuccot összeszedtem, megvolt a glifé, erre nézem : aktiv az a küldi, ami azt irja, hogy szerezzek be legalább 1 speciális cuccot (eddig megszerezve 0). Hát mondom, frankó. Most honnan szerzek még egyet?
    Visszamentem a macskaszobor helyéhez, nincs ott. No aztán emlékeztem, hogy valahol irta : minden pályán 3 spec item van. Úgyhogy futottam még 1 kört, itt már nem kiméltem senkit, járt az ólmos a fejükön. Nagy nehezen rátaláltam a gobelinre. Meglett a küldi.
    Ja, még 1 bug (de ezt asszem Ti is irtátok már) : kiszedtem a csatorna alól Mr. házmester erszényét a sikátorban, erre nem pipálta ki a küldit. Ott lesz legközelebb is?
    Ja, és be tudtam jutni a frobidden library-ba is, rájöttem, hol a titkos ajtó .
    Most ott vagyok megint a könyvtárban, asszem megint a dokkokba kéne mennem, mondjuk a hajóhoz?...

    Szinkron : megnézem, mit lehet kezdeni a hangfile-okkal, hátha nagyobb sikerrel járok, mint ezekkel a kib.. con fileokkal.
    Emez ügyben felkutatok valakit az IONnál, azt nyomom neki a levelet. Ha tökös progamozó gyerek, csak segit már egy másik programozónak, ráadásul megpedzettem, hogy a magyarositásaink során sokkal többen veszik meg a játékot, mert igy már tudnak vele játszani, mig csak angolul nem vennék meg, hisz felét sem értenék, nem élveznék
  • FREAK
    #4010
    mi?

    ne spórolj már a betűkkel :)
  • FREAK
    #4009
    az szvsz nem jó, a szekta egy része valóban gépész volt, de a hívek is mechanistok, akiknek semmi közük a gépészkedéshez
  • Faterx
    #4008
    ezzel lett szerkesztve
  • Faterx
    #4007
    'A' gépészek
  • FREAK
    #4006
    ???
  • Faterx
    #4005
    Hangok: Sound Forge 4.0, 4.5
  • mike369
    #4004
    na ja! végülis a szöveg:

    Though short-lived, the Mechanist movement brought advancements into wealthy households, until both the sect and the technology associated with it came to an abrupt end. Now curiosities, these steam and lightning powered niceties comprise some of the labor saving and security devices deployed by the Mechanists
  • FREAK
    #4003
    a mechanist az a 2-ben egy szekta volt, "mechanista" szvsz jó fordítás, a lényeg, hogy ne egy foglalkozás jöjjön ki belőle :D
  • FREAK
    #4002
    láma

    meg is érdemled, ha doom stílusban nyomod
  • mike369
    #4001
    hidd el, én lennék a legboldogabb, ha már lehetne azokat is fordítani!
  • bazza
    #4000
    Csak azért kérdezgetem, mert addig nem játszom amíg nincs kész!

    Nem nyaggatlak többé...
  • mike369
    #3999
    Úgyis észre fogjátok venni, ha valakinek sikerül elkezdeni a con fájlok fordítását!
  • mike369
    #3998
    Tudod!
  • bazza
    #3997
    A párbeszédek..........még semmi?
  • mike369
    #3996
    mechanist=?
    a múzeumban. elvileg gépész lenne, dehát ott nincsennek olyan gépek...
    legyen csak simán szerelő???
  • mike369
    #3995
    mi a szövegkörnyezet?
    talán tábor...
  • Faterx
    #3994
    A jel
  • szgt
    #3993
    Én úgy oldottam meg, hogy a közepébe lőttem egy zajkeltőnyilat, amikor a szörny arra járt, majd amikor odaért belelőttem egy nyilat.
  • big boss
    #3992
    Hi ! A csónakot megtaláltam ahol a jel van ,de nem tudok vele elmenni.Beugrom és annyi.hogy kell elkötni? Kössz.
  • big boss
    #3991
    cIPELJ ODA EGY HULLÁT, MAJD NYOMJ RÁ EGY AKNÁT ,MŰKÖDNI FOG!
  • IMYke2.0.0.0
    #3990
    Compound = ????????

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • Smitiz
    #3989
    Ja igen, még 1 kérdés: Amit találok special loot-ot (a kereskedőnél is másképp van jelölve) azt el lehet adni, vagy jó lesz még valamire később is?
  • Kandurex
    #3988
  • Smitiz
    #3987
    Köszi működött
  • Smitiz
    #3986
    ok, kipróbálom :)
    köszi
  • Kandurex
    #3985
    cipelj oda egy hullat es vagdost meg ..
  • Smitiz
    #3984
    hmm... leütött ember is jó? vagy csak tőrrel megölt? Az oltár az az amin a 3 jel van? Az a gáz, hogy már mindenkit leütöttem a pályán, a 2 szörnyet kivéve.
  • FREAK
    #3983
    na jó, legyen egy jó napod

    vigyél oda egy hullát vagy ölj meg valakit az oltáron
  • Smitiz
    #3982
    meddig? 2 oldalt visszaolvastam
  • FREAK
    #3981
    vissza kell olvasni
  • Smitiz
    #3980
    Hi! Ha valaki játszott a játékkal, az légyszi segítsen nekem!
    A Pagan Sancuaryban vagyok, el kell lopnom azt a múmifikált kezet. Addig eljutottam, hogy a először a bal oldali kék jelre lövök egy water arrowt, aztán a jobb oldali zöldre egy moss-t, de a középsővel mit kell csinálni?
    Előre is köszi
  • FREAK
    #3979
    nemtom, rájuk mosolyogsz? :)
  • Takimate
    #3978
    Hékás ! Tudjátok min gondolkodtam ! Nem is hülyeség ez a szinkronizálás, ha abba gondolok bele, hogy mennyi lány kell.
    Van ötletetek, hogy mivel vesszük majd rá őket, hogy sikoltozzanak ?
  • tibor16
    #3977
    No azér a Gothic se semmi ... :)
  • FREAK
    #3976
    nebassz, van multija?????? na Thief után rakom fel, majd privátban kérek info-t

    ON