10699
  • mike369
    #4055
    ilyenről még nem hallottam se atival, se ennvídiával...
  • hykao #4054
    Nekem ATI-m van és nincs ilyen...
  • Mas-Thief
    #4053
    Az, hogy vissza Zoomolásnál kifagy a játék, az szintén Ati probléma, vagy Geforce-on is jelentkezik?
  • mike369
    #4052
    mindkettőnél kapsz valami jutalmat.
    a Pogányoktól egy valag mohanyilat a sarokkövekért,
    a Hammeritáktól meg asszem gyógyitallal teli csöveket
    (ha jól emléxem...)
  • hykao #4051
    Andie! Az Elsüllyedt Kurshok Fellegvárban különleges zsákmány még a Harcikürt.
  • hykao #4050
    mike! 15-15 esetén mi lesz? áruld már el!
  • hykao #4049
    Én eddig úgy vettem észre, hogy amit el tudsz adni, azt másra nem tudod használni (ezen kívűl vannak még a nem eladható, de egyben haszontalan tárgyak - én pl a diliházból mindent felhalmoztam...).

    Hehe, hacsaknem a Kurshok koronát...amit ha nem adsz el, a vége felé a múzeumban nem kell keresni...
  • hykao #4048
    Nekem nem kellett, én egymás után belelőttem csak mohákat, és szépen felkúszott fullra a csúszka! (de lehet, hogy csak bug volt...)
  • Smitiz
    #4047
    Ti eladtok mindent amit találtok? vagy vannak olyan eladható tárgyak, amik később még jól jöhetnek? Itt főleg a special loot-ként osztályozott cuccokra meg a csak dokkokban eladható (a többinél szürkés) tárgyakra gondolok
  • Andie
    #4046
    1. Na erre nem került sin. Akkor majd ráfigyelek a többire.

    2. Leleplezödtek, bár ezzel az "elemi" kifejezéssel nagyon nem vagyok megbarátkozva . Olyan hüjén hangzik, de nincs más jó kifejezés a magyar nyelvben. Elég csak 1félével lövöldözni öket? Mert azt irja, hogy minden nap más félével. Tehát nem kell rendre viz-tüz-moha (moha az elem? a hatodik? ) nyilvesszökkel lövöldözni?
  • mike369
    #4045
    FIGYELEM !!!

    MUS (múzeum) és PAG (pogány) küldetések 100%-ban befejezve és feltöltve!!!
  • hykao #4044
    1. a sikeres sarokkő lövéseket is írja a VISZONYOKNÁL! Látvány beli változás pedig annyi van - a szétterülő fövenyen kívül - hogy a sarokkőre rákerül egy sínféleség (így látod, hogy azt már nem kell lőni)

    2. Van még több helyen ilyen (asszem minden pogány helyen) - na Andie akkor lelepleződtek az elemi gumók :)) - én amúgy mohanyíllal (mert abból található a legtöbb mindenfelé) lődöztem addig, amíg barátságos nem lett a státusz.
  • Andie
    #4043
    Ja, logikus. oké.

    Sarokkövekröl jut eszembe. Énis megkaptam ugye a küldiket, miszerint irtsam ki a bogarakat, meg lövöldözzem meg a zöld sarokköveket, illetve löjek elemi nyilvesszöket a gubókba.
    1. kérdés : amikor megkaptam a sarokköves küldit (a falon volt a sámán levele), akkor a levéllel szemközt volt egy sarok, amin van egy zöld jel. Erre mingyár rá is löttem egy moha nyilat, de semmi nem történt, csak a földön szétterült egy csomó moha. Ez a jel csak demostrációs célra szolgál? Egyéb zöld sarokköre nem leltem még - lévén a föld alatt ténykedtem. Hogy néznek ki ezek a valós sarokkövek? Vagy nem tudom eltéveszteni?

    2. Gubó : a fent emlitett helyröl egy kis hidon le lehetett menni az udvarba, ahonnan szép kilátás nyilt a tengerre. (bele is estem, minek hatására meghaltam, és a börtönben ébredtem. jóvicc) No itt volt egy ilyen cucc, két elefántagyar egymásnak forditva, 4 kékszinü kisgömböccel. Na, mondom, biztos ez lesz a gubó, belelöttem az egyikbe egy viznyilat. Hopp, zöld köd. Belelöttem egy másikba is egy viznyilat, zöld köd + dingdong : státusz változás. Nézem : irja 2x, hogy belelöttem egy elemi nyilat a gubóba. Nosza, belelöttem a felsö két gubóba is, zöld köd volt, de újabb státuszváltozás nem. Löttem rá tüzes nyilat is, zöld köd, de semmi változás. Moha dettó. Most akkor mivel löjem, és föleg mit? Van még ilyen elefántagyaros emelvény máshol is? Ezzel most végeztem? Vagy mivan? :)
  • mike369
    #4042
    #4004-re valami bátor vállalkozó?
  • hykao #4041
    sima .txt formátumú fájlokkal, amiket kinyomtatsz, és mindig az aktuális résznél melléolvasol... :)))))
  • bazza
    #4040
    Ha esetleg nem tudnátok szerkesztőt szerezni a ... fájlokhoz, hogyan fogjátok megoldani a legordítását?
  • hykao #4039
    a háziúr nincs otthon
    az egy katona, aki strázsál
  • Takimate
    #4038
    jaja, katona-főbérlő.
    Be is törtem a lakásába aztán. Na akkor is kinyírt. Joggal.
  • hykao #4037
    az bizony egy katona, aki a háziúr, a te lakásod, és a másik két lakás előtt járőrözik...
  • mike369
    #4036
    Én tudom!!!!
    Mert nemrég fordítottam le!
    Érdekel?
  • Voltan
    #4035
    Az nem katona, hanem a főbérlő, akinek be is törhetsz a lakásába...
  • Takimate
    #4034
    fordítjátok ti is a .con file-ba valókat ?
    túl vagyok a felén, amit adtatok, érdemes folytatni?
    előbb utóbb úgyis fel lesz törve ?
  • hykao #4033
    azt a mellékküldetést csináltátok amikor dokk fogadójából kell eltűntetni a hullát, és a vért felmosni?
  • hykao #4032
    ja, most hol jársz?
    ha már átmentél Bagolyvölgybe, akkor már elérhető a dolog (az aranyműves boltja Bagolyvölgy terén van)
  • hykao #4031
    ...szomorú is vagyok...
  • hykao #4030
    Andie: a Jegyzeteknél csak az eseti mellékküldetések szövegei tűnnek el, amelyik szöveg ottmarad, az naponta újra teljesíthető.

    Valaki tudja már, hogy mi van, ha mind a 15 rozsdabogár kinyiffan, ill. mind a 15 sarokkő mohásítva lesz???
  • Takimate
    #4029
    látod más is kérdez, pedig benne van a szótárban.
  • FREAK
    #4028
    ott még nem jártam (nem rémlik)
  • hykao #4027
    ...és a késest? aki terrorizálta Bagolyvölgyben az aranyművest? ...csak ha meghal a késes, akkor nyithat ki újra az aranyműves bolt...
  • hykao #4026
    Compound = Kolostor (Őrzők Kolostora)
  • FREAK
    #4025
    egy embert öltem meg a játékban indulatból (egyet meg kényszerből), a "zsarut" aki az özvegy házát akarta kipakolni

    úgy éreztem, igazságot kell tennem :)
  • Takimate
    #4024
    zseniális
  • Takimate
    #4023
    de igen. amikor kijövök a lakásból, ott silbakol egy tschávó. Mondja is... "oh csak te vagy az.."
    "hogyan is lehetne így nyugisan járőrözni, amikor ilyenek mint én taffin' around here "
    Ezt csak úgy maga elé mondta. Kvázi alapból nem csipázott a katona annyira.
  • FREAK
    #4022
    3. pálya az nem lakásod környéke?
  • Takimate
    #4021
    3. pálya eleje...
    Elkezdtem a katona előtt rendetlenkedni. Dobáltam a tányérokat, ugráltam.
    Rámszólt egyszer, rámszólt mégegyszer, harmadjára megölt.
    Nevel!
    Beszarás !
  • Isegrim
    #4020

    Hmm, azon én is gondolkodtam meg láttam, csak nem találtam helyet ahol föl lehetne mászni, a stukkók útbanvannak. Viszont ez már csak részletkérdés, legalább tom hol keressem a megoldást. Köszi!
  • HTB
    #4019
    van egy kinti rész,ahol egy ilyen kőszobor mászkál(nem a gargoyle),ott felnézel jobbra(ha a pálya elejéről jössz),és látni fogsz fent 2 ajtót,ott másszad meg a falat,és láss csodát
  • _Vegeta_
    #4018
    Freak ne aggodj nekem olyan oregemberes hangom van mint egy haz! Kuldjem el a Fuggetlenseg napja atszinkronizalt valtozatat amit mi szorakoztuk ossze ?
  • Isegrim
    #4017

    Húh, kis segítség kellene.. elakadtam a Gamall`s lairnél. Már elloptam mindkét arifactot, de elméletileg kéne találni vmi nyomot a Glyph-ez, amivel a szobrait szét tudnám zúzni. A nyom viszont sehol, már próbálgattam mindent, átmentem rambóba és levertem az összes rohadt gólemet hogy szét tudjak nézni rendesen (szégyenlem is magam érte, hüp-hüp), de semmit nem találok. Arra gyanakszom hogy kéne még 1 könyvnek lennie a Trickerest artifact szobájában (a mumifikál kéz), de valszeg vmi programhiba folytán nem jelenik meg és igy nem tok továbbmenni. Vagy másutt a megoldás? Help please!
  • mike369
    #4016
    #4004-et
    fordítsa má' le valaki, aki ismeri ezeket a mechanistákat, mert nem akarok hülyeséget írni!!!