10699
  • Bandew
    #4655
    Most nézem milyen király lett a magyarítás oldal.
    A párbeszédek meg lettek oldva már nem? Legalábbis valaki nemrég belinkelt egy képet, amin magyarul beszélnek.
  • Glpetyus
    #4654
    szavatott=szavatolt
  • Glpetyus
    #4653
    HYAKO: a 4.4 catalist tényleg bevált nemtom' múltkor mit láttam villogásnak...

    Köszi.

    Más...leszedtem a magyarítás jelenlegi formáját és most má' nem fagy ki,sőt mintha a gépigény is kissebb lenne...

    A magyarítás nagyon jó(lesz:PP)!!!Ötletes,humoros...szal KÖKI A MUNKÁTOKAT!!
  • Glpetyus
    #4652
    Kisregény...:P
  • Glpetyus
    #4651
    Mi bajod a HIDDEN @ DANGEROUS-el??? Stem iszonyat jó gém...

    A Splinter brutál játék,az egyik kedvencem(csak egy hibája van:az élsimítás hiánya):)

    A POP szintén király de azt nem tudnám bármikor ujrajátszani(az idegrohanok miatt:P)

    A Far Cry megabrutál fps,de bug abban is akadt szépszámmal...(egyébként egyik kedvenc)

    És akkor a Thief 3...hmmm...
    Én annó az 1-et "nyomgattam" ,de annak a hangulata sajnos akkor nem fogott meg..:(
    Ellenben ez sztem hihetetlen hangulatos,"darkos"...
    Bugok :hát tényleg akad néhány,de engem talán csak az ugrással kapcsolatos nehézségek,és emiatt bekövetkezett kellemetlenségek(gyk.lehenteltek),késztettek néha a hajam tépkedésére...:)
    De nézd a jó dolgokat is: pl szvsz a hullákban való elakadás qrva jó..(főleg,hogy pl a FC-ban is beléjük lehetett "mászni")

    Szal összegezve: a játék nagyon jó,bug,hiba akad ebben is,de legalább ennyi klassz dolog van benne(és most nem a gépigényre gondolok )
    A hangulat,újrajátszhatóság szavatott!

    Ezek természetesen csak az én véleményeim voltak...
  • csuvakka
    #4650
    A nagy, kör alakú terem túloldalán van egy üvegajtós terem, ahol mindenféle hajózási relikviák vannak kiállítva (horgony, kormány, stb). Ott lesz a titkos ajtó az egyik falban, de csak korlátozott ideig van nyitva...
  • Gbr
    #4649
    A Kílátóba vagyok,az íróasztal alatt megnyomtam a gombot,de nem találom a titkos ajtót,merre van?
  • IMYke2.0.0.0
    #4648
    Sajnállak! De tudod mit, még azt sem érdemled meg!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------

  • hykao #4647
    Hát ez már ízlés kérdése (vagy nem is tudom mié)...
    Én a Splinter Celleket nagyon szeretem, de ott is lehetne előhozni érdekességeket (pl. ott sem vesznek észre, ha a sötétben állsz, zölden világító éjjellátóval a fejeden - ami a való életben nem is világít amúgy).
    A Prince of Persia nagy kedvencem volt, 1-2 és a sokat szidott 3. rész is megfogott...
    Nos ez a 4. pedig nem...valahogy olyan Disney-s lett nekem, nameg Perzsia hercege Peter Andre hajjal LOL!!!
    Ugyanígy Far(t)Cry - agyondícséret ide, agyondícséret oda, nekem az egész grafika hangulata olyan statikus, csinált... a hibátlan mindennel, ami meg nem hibátlan pl: rozsda, az is valahogy mű hatást keltett...
    Szóval utóbbi kettő röpült a gépről...
  • gabi321
    #4646
    Én sok olyan jó játékot ismerek aminek tökéletes a játszhatósága és profi a hangulata: ott van például a Mafia, az emlegetett Splinter Cell 1-2, a Prince of Persia:Sands of time, a FarCry. De a másik oldalon van a Hidden and Dangerous 2 amivel ugyanazok a bajok voltak, mint a Theief 3-mal.
  • hykao #4645
    nyilván van egy ésszerű kompromisszum a játszhatóság javára, realitás kárára...
  • mike369
    #4644
    Ne hagyd, hogy a bugok elvegyék a kedved egy játéktól!!!
    Azokat még bőven ki lehet javítani, de egy tökéletesre megírt, ám borzasztó sz@r gamén semmi sem segíthet!
  • gabi321
    #4643
    Igen de én odafutottam hozzájuk.Azért nem igaz, hogy nem hallják meg vagy a többiek nem veszik észre.
  • hykao #4642
    Ez csak akkor igaz, ha hátulról ügyködünk, szemből - pl: a piac pultjáról elemelve a cuccokat - a manus egyből riadóztatott, amikor észrevett.
  • hykao #4641
    Nos, én nem játszottam az előző Thief játékokkal, és bugok ide - bugok oda (pedig jópárral volt dolgom - kétszer is visszábbról kellett újrajátszanom pályákat), mégis megfogott az egésze! Úgy, ahogy van az egész! A hangulat, a képi világ stb.
    Annó ugyanígy voltam a SIN-nel, elég nagy bukás lett, mert sok volt benne a bug, illetve a Half Life-al egyidőben jött ki...én mégis inkább a SIN-t nyüstöltem, mert nagyon változatosak voltak a helyszínek, alternatív volt a történetvezetés, és még egy sor - akkoriban nem szokványos - újdonságot sorakoztatott fel...
  • gabi321
    #4640
    "ember szeme előtt szebeltem le az illetőt"
    Bocs ez zsebelés akart lenni csak siettem.
  • gabi321
    #4639
    Most jöjjön a sok pozitívum mellé az én negatív véleményem is.Már sokan emlegették, hogy a játék iszonyatosan bugos, kb. annyira mint a Sacred. Én is találkoztam egy két példánnyal.Ott van például az ablak: nem tudom kinek hogy, de nekem tizedjére sem sikerült kimászni rajta.Amikor pedig sikerült mit csinál, szép lassan elkezd lecsúsz-hangsúlyozom LECSÚSZNI- az ablak széléről, míg végül a LEVEGŐBEN ÁLLVA lezuhan egy emeletet. A poén csak a,hogy Garrett-en egy karcolás sem esik.Ezt a problémát egy Splinter Cell típusú igényességgel úgy oldották volna meg, hogy például az őr elől Garrett kiugrik az ablakon és párkány szélén csüngve várja,hogy az őr arrébb álljon.És ha az említett játékban Sam tudott hasonlókat csinálni akkor itt egy tolvajnak illő lenne.Továbbá amit hiányoltam az a falnál osonás.Jó tudom hogy van benne, de nem jó. Mennyivel jobb lenne, ha falnál le is lehetne guggolni és úgy osonni a falnál, vagy például a saroknál kilesni, hogy jön e valaki, estleg a Pandora Tomorrow-hoz hasonlóan át lehetne "kommandozni" a másik falig.És nem véletlenül emlegetem olyan gyakran az Ubisoft játékát, ugyanis Tolvajunk feltűnően utánozni akarja Sam Fisher-t.Továbbá ott van az emberek nevetséges összeesése, bár a hátracsuklás jobban illene rá (és ez nem vicc). Azért kötve hiszem, hogy egy egészséges ember úgy esne össze, mint ahogy ők.A város is lehetne egy kicsit sötétebb:amikor egy őr mellett álltam úgy, hogy ő a lámpafényben ácsorgott én pedig az árnyékban bújtam meg, nem vett észre pedig szerintem ahhoz képest, hogy a sötétben kuksoltam, tökre lehetett látni. Mintha a Thief 3-ban minden polgár és katona farkasvakságban szenvedne.Persze ezzel még koránsincs vége: ott van például a testek felemelése, ami valljuk be úgyszintén béna.Hát még nézzük meg LEDOBÁSUKAT.Szándékosan írtam nagy betűvel, mert szerintem egy tolvaj éppen láthatatlan akar maradni, nem hogy 70 kilós hullákat dobál, amire megfigyelésem szerint fel se figyelnek az őrök.A fáklyák kioltásánl meg szerintem ha annyira okos MI-t akartak csinálni akkor a katonák nyugodtan újragyújthatták volna nem pedig bambán bámulnak sötétbe.A beszámolómból kitűnik, hogy összességében nekem a bugokkal és a mozgással van gondom. Bizony szerintem Garrett mozgása szerintem egy konzolátiratos tolvajéhoz hasonlít.Jaj majd elfelejtettem: azt tudtátok hogy zsebtolvajlásnál nem kell elbújni a sötétbe. Nyugodtan fussatok oda hozzájuk nyúljátok le zacskót:) vagy az ékszert és még nyúlcipőt sem kell húznotok, a férfi vagy nő ugyanis csak annyit fog mondani, hogy "Hé valaki ellopta az erszényemet!", nem riasztják az őröket (ez nem biztos de én úgy láttam).Engem akkor sem kezdtek el üldözni amikor egy másik ember szeme előtt szebeltem le az illetőt.Hát szerintem ez utóbbi igencsak nevetségesen hangzik és az is.Megint egy játék aminek az alapötlete jó csak a megvalósítással van baj.Kérem a tisztelt MODERÁTOR urat, hogy ne törölje le kissé hosszúra nyúlt levelemet, mert szerintem egy játéknak a negatívumaira is rá kell világítani nem csak a pozitívumokra.És szerintem ez adja egy topic hangulatát: érvek és ellenérvek.És nem az, hogy éhinség volt és ez is megfelel. NEM szerintem ha már lúd legyen kövér.Én személy szerint nagyot csalódtam a játékban, bár ebben az is közrejátszhatott, hogy nem játszottam az előző részekkel, bár a Thief 2-őt ki szeretném próbálni hátha... Remélem a Thief 4 jó lesz.
  • mike369
    #4638
    köszi szépen! örülök, hogy tetszik!
  • Zsoldos
    #4637
    nekem nem csokkent a csik.. igaz csak hardon nyomom, nem azon a csiterbugos experten ;)
  • Zsoldos
    #4636
    ja es a "pavelock prison" is elegge regies..
    Naluk nem Matyas, hanem Arthur kiralyi idokbol :)
  • Zsoldos
    #4635
    a zarda semmikepp sem jo a pottyet mast jelent ;)
    a tomloc teljesen jo, foleg mivel kozepkor tajan ezt az elnevezest hasznaltak.
  • _Atti_
    #4634
    ez itt a legnagyobb gond hogy mit jelent az hogy PRISON???
    najóvan a véleményem:
    a tömlöc jól hangzik,bár ezen játék ezen PRISONjának szerintem jobb név a börtön vagy a zárda..
    ugyebár a neve: Pavelock Prison
    amire rá akarok világítani..A tömlöc nem annyira intézmény jellegű
    Ja és PEACE semmi beleszólásom mert nem én fordítom:)
  • FREAK
    #4633
    most kitöröltem, amit írtam, lásd, milyen békés ember vagyok :)


    Iminek meg üzenem, ne legyen elszállva az egyetemista mivoltától, nem ő szarta az internetet, és attól, hogy pár tompa monitorfejű isteníti, még nem ismeri jobban a nyelveket, mint bárki más, akinek cseppnyi érzéke van hozzá. Oszd az észt a magyarítás topikban, úgyis tiszta off már emiatt ez a hely.
  • tibor16
    #4632
    Mike369: gratula, ez nagy ötlet volt. Qrva jó lett az oldal, állat jó ötlet a térképek ... úgyláccik ma ilyen nap van...
  • hykao #4631
    Na ilyen lett az emberem feje a módosított textúrával (mike által kék szem barnára cserélve):
  • hykao #4630
    én nem a játékkészítőkre gondoltam, hanem a részletesebb textúrákat készítő rajongókról (bővebben lásd. lejjebb, ill. a magyarítás oldalon a textúrapakk készítőjének linkje)
  • tibor16
    #4629
    Sztem is, előbb utóbb építenek a játékkészítők a lehetőségre, (256MB)... Eddig sanyarú képpel olvasgattam a beállításokról, meg a textúrákról, (örültem ha egyáltalán ment - ATI8500) mostmeg mingyáalovakközécsapok ... :)))
    no jóvanmááá ... abbahagytam, mielőtt rámszóltok... bocsesz... :)
  • tibor16
    #4628
    :) hehe ... most próbálgatom :)
  • hykao #4627
    Még az is megeshet, hogy bizony jól fog jönni az a 256 MB, amennyiben majdnem az összes textúrát nagyobbra cserélhetővé teszi a már lejjebb kitárgyalt TEXTURE PACK-okat készítő úriember!
  • mike369
    #4626
    Tökéletesen, csak a MEGMONDTAM-ot írd csupa nagybetűvel!
  • Andie
    #4625
    Hehe :)
    A véleményeteket kérem, hogy az alábbi forditás eléggé visszaadja-e az eredeti hangulatát?

    "Ramien you burrick brain-
    I told you that no one should ever find that body! Well, it's been found. Or seen by somebody, I dunno. But I do know there's a whole investigation, City Watch and all! You're a dead man! If I ever see you around, you'll be sorry. Real sorry! I'm gonna pull your teeth out one by one, then stick a knife in your hest.
    Derk
    PS - I TOLD you not to taff it up!"

    "Ramien, te húgyagyú!
    Hányszor ugattam el, hogy senki nem fedezheti fel a halott tagot! Hát megtörtént! Valaki meglátta, nemt'om hogy. Azt viszont tudom hogy szimatolnak utánnunk a kopók baze! Halott vagy ember! Ha meglátlak, kicsinállak! Egyenként tépkedem ki a fogaidat, etetem meg veled, aztán vágom fel a mellkasod a töködtől a nyakadig!
    Derk
    u.i. : Megmondtam, hogy velem ne baszakodj!"
  • Andie
    #4624
    Mi nagyon vártuk, szeretjük is az elözö részeknek köszönhetöen, igy talán picit toleránsabbak vagyunk. Olyan ez, mint mikor nö után néz az ember. Ha már nagy az inség, akkor némi "bug" nem jáccik :)
  • Gbr
    #4623
    Nekem már fél éve ilyen kártyám van,nagyon kiály.
  • tibor16
    #4622
    Sziasztok, én most nagyon örülök, úgyhogy egy kis off:
    boldog tulajdonosa lettem egy ATI RADEON 9600XT 256MB SAPHIRE kártyának... jeeeeeeeeeee....
    Jójó tudom, -a 256 úgyse kell, de én a fejembe vettem, hogy ilyen lesz, mer tudjátok, -hátha később... -ugyi...
    -NNNnnaaaa, örüljetek máááá velem.....
    on
  • ocsi007
    #4621
    Nem tudom, hogy az SG-n ki tesztelte ezt a játékot, de annyira isteniti, hogy már szinte sz*r. A játéknak ezt a nevet adtam volna: THIEF: DEADLY BUGS. Ennyi hibát a Sacred-ben láttam. Aki még nem vette volna észre azt sajnálni tudom. A tréning pályánál nálam elásta magát ez a "játék"!!!!!!
  • Andie
    #4620
    Hm. lecsekkoltam, amit lentebb irtam, és bevallom, tévedtem, "A" könyvtárt "B" könyvtárra másolva megmaradtnak "B" ben azok a file-ok, amik "A"-ban nincsenek benne. Hüjeséget beszéltem, elénézést!
    Nyilván kevertem valami solaris-os dologgal...

    Mike : cuccot kaptam, forditom!
  • mike369
    #4619
    Andie! Privire KUKK!
  • mike369
    #4618
    A rar-ban valóban csak azok a fájlok vannak benne, amik már le vannak fordítva!

    Hogy a csudába csinálod, hogy egy sima felülírásnál törlődnek a fájlok?????

    Én TotalCommanderrel (v. wirarral) szoktam simán kitömöríteni az egészet a Thief3 könyvtárba úgy, hogy mindent írjon felül.
  • JiM001
    #4617
    Tudnátok segíteni? Elakadtam...
    Túl vagyok a toronyórás mapon, és most az lenne a küldetésem, hogy menyjek a könyvtárba és keressek valami titkos alagutat.
    De hogy jutok be a könyvtárba és hol van?? :)
  • hykao #4616
    Hehe, két dolog, mert csak futólag jutottam gépközelbe, még nem vagyok otthon.
    FREAK: a prison bizony szó szerint tömlöcöt is jelent, ha nem hiszed, nézd meg a szótárban! Ezen kívül szerintem a tömlöc szó illik leginkább a játékban szereplő PRISON-re!
    Azt, hogy kalapácsosok csupán én írtam a hozzászólásomban, mert szerintem ez alapján mindenki vágja, kikről van szó!
    A magyarításban MINDENHOL HAMMERITÁK vannak írva!
    Tehát természetesen szíved joga kritizálni, de akkor vedd a fáradtságot, és nézd meg, amit kritizálsz! LOL.