10699
  • Glpetyus
    #4455
  • mike369
    #4454
    nem a "jobb" a helyes szó, inkább a "több", mivel folyamatosan fordítjuk azt, ami meg hátravan.
  • FREAK
    #4453
    valamilyen színe mindenképpen van, alapból barnás

    RGB paraméterekkel lehet megadni, milyen színben láss zoomoláskor
  • Glpetyus
    #4452
    Azt jól teszed nagyon kira

    Én annó az 1-et "nyomogattam",de az nem teszett ennyire akkor mint ez most
  • Smokk
    #4451
    Ja igy mar vilagos!
    Rendben, mar azt hittem a konyveket/feljegyzeseket se lehet megoldani...
    Akkor viszont elkezdem a gamet!!!
  • Glpetyus
    #4450
    láma kérdés:gondolom akkor a most letöltött változat jobb mint a múlt heti??
  • Glpetyus
    #4449
    le van véve...asszem
  • mike369
    #4448
    a küldetések leírása és a párbeszédek feliratai vannak a con fájlokban...
    a többi mind kész lesz, de mivel nem pályánként haladunk, hanem abc sorrendben lehet, hogy pont a második pálya még nincs teljesen kész...
  • mike369
    #4447
    Vsync-et és Ragyogás effektet OFF, és akkor minden mást lehet felnyomni! Azok meg úgyse látszanak...
  • Glpetyus
    #4446
    A FC fullon ment ez meg majnem' minimumon:PP
  • Glpetyus
    #4445
    Egyébként király a gém,de a GÉPIGÉNYE....://
  • Takimate
    #4444
    nekem még egyszer sem fagyott

    a zöld zoom-ot hogy lehetne simára állítani ?
    Jó-jó zúgjon, de ne legyen semmilyen szine. Lehet azt ?
  • Glpetyus
    #4443
    pont ezt akartam kérdezni...
  • Glpetyus
    #4442
    nálam spéci akkor fagy amikor 1 új tippet akar kiírni...:/
  • Smokk
    #4441
    Akkor most hogyeee is all ez a magyarositas?
    Mert en eddig direkt nem jatszottam vele, a masodik palyan vagyok de se a konyvek/feljegyzesek se a kuldetes leirasa nem akarodzik magyar lenni...(Isten oriz h ezt biraloan vegyetek, csak azt akarom megtudni h en basztam el vmit amikor bemasoltam a cuccost v ezek meg nincsenek megoldva)
    ...vagy akkor csaknem sikerult azt a con-os vacadekot megoldani???
  • Glpetyus
    #4440
    azt mondtam LEHET..:)
  • Glpetyus
    #4439
    Nem azt mondtam,hogy emiatt fagy...:)
  • IMYke2.0.0.0
    #4438
    Nálam sem fagyott, amíg játszottam vele... (Oktató pálya, az erszény ellopásig kandalló előtt )

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • mike369
    #4437
    Gyakorlatilag szimpla szövegfájlok vannak átírva magyarra, úgyhogy emiatt egyszerűen NEM FAGYHAT!
  • Glpetyus
    #4436
    nálam sem fagy semmi...ezt kivéve:P
  • FREAK
    #4435
    nekem LEKOPOGOM még soha nem fagyott

    egyszer kibaszott desktopra, de többször váltogattam már alt+tabbal is, amit pedig elvileg nem bír, de mégis

    mondhatni nálam atomstabil :)
  • Glpetyus
    #4434
    A magyarítás amit "fentről" leszedtem,még akkor elég hiányos volt(kb.10 napja szedtem)...

    Nemrég frissítettek,leszedem az aktuálisat,már biztos jobb
  • Voltan
    #4433
    Hmm. Jó tudni...
  • Glpetyus
    #4432
    hmmm...:/
  • hykao #4431
    Ez sajnos magyarítás nélkül is van...
  • Glpetyus
    #4430
    Nekem is soxor fagy,pálya töltésnél 10-1x tuti nem tölt be,hanem kibasz az asztalra....((

    Néha meg a menü sem tölt be...szal..:/
    Lehet a magyarítás miatt...
  • hykao #4429
    hehe, szóval azzal a billentyűvel, amivel legjobban lelassul az emberünk (nálam 'Ctrl')
  • hykao #4428
    nekem ilyen nem volt
  • arnax
    #4427
    Üdv, Mindenkinek!
    /Döbbbbenet hosszú regisztrációs idő után végrevégre írhatok ide, nnnnna/

    Szinkronhoz azért megjegyezném, hogy szerintem tuti lenne vmi profi szinkronnal hallani ezt az egészet.
    Ami nekem nagyon szimpi volt szinkron meg magyar hang szempontból, az a SWINE, ha vki találkozott vele.
    Persze ott nem azon volt a hangsúly.

    Egyébként meg a szinkronszínészek ne higyjétek, h halálra keresik magukat ezzel a melóval.
  • hykao #4426
    .ini buherátor:
    érdekességek:
    -nálam, ha a sétát bekapcsoltam, a futás billentyűre nem, hogy nem futott, de megállt a karakter, valamint volt, hogy csak másodszorra sikerült visszaállítani az előző beállítást.
    -.ini buherálás után némely kimentésre azt írta, hogy sérült, nem lehet betölteni.
    -a betűméret csökkentésével sajnos csökken a játék alatti menü feladatok, jegyzetek, kikötések ablakmérete (tehát minél kisebb méretűre állítjuk a betűket a gördülőablak mérete is csökken)

    -és egy tényleg érdekes dolog: .ini buherálás után az ablakon beszűrödő holdfényben megcsillanó porszemek animáltak lettek, holott eddig nálam nem voltak azok...

    amúgy tetszik a kis .ini buherátor, ha lenne felbontás, meg színmészség stb. állító is benne, akkor játékindítás előtti SETUP-nak is elmenne!

    a FREAK féle zöld nightvision módot esetleg még be lehetne rakni (bár nekem ez az eredeti barnás jobban bejön a játék hangulatához)
  • Sil3nt
    #4425
    most töltöttem le az eddig elkészült magyarítást..gyorsmentésemet be akarom tölteni erre sötét képernyő és lefagy....
  • mike369
    #4424
    ez a titkos ólál-KÓD
  • hykao #4423
    Én a múzeumban jöttem rá, hogy leütöttem egy őrt, és utána a földön ott volt egy kulcs...és innentől nem kellett záraznom, egyből nyitottam be mindenhová.

    amúgy zárbuherálás közben az "ólálkodó" billentyűvel lehet körbenézni.
  • Glpetyus
    #4422
    :D
  • Andie
    #4421
    Freak :

    Imi : nem küldtem, mert elkevertem valahol a mailcimed, a site-odon meg úgy eldugtad, hogy nem találtam. Én majd csak 6 óra fele tudom otthonról elküldeni a legújabb verziókat, addig Mike vagy Hykao tudná csak...
  • mike369
    #4420
    ...értesz?
    látom, te se dolgoztál még a praktikerben (félszavakból is...)
  • Glpetyus
    #4419
    mit mit nem???
  • mike369
    #4418
    mit nem?
  • Glpetyus
    #4417
    hmmm...
  • Jacky
    #4416
    Valaki irta itt, hogy el lehet venni az ajult oroktol kulcsot. Hogyan? Ha nem latom az ovukon, nem ugy mint a T1-2-ben mert ott ugye latni lehetett, akkor is van naluk?
    Ne valaszoljatok csunyan, most kezdtem a jatekot! :)