10699
  • Takimate
    #4695
    ja és GRATULA a magyarítás oldalhoz. Nagyon kis pofás lett !
  • Takimate
    #4694
    MIKE : elküldtem a freemailedre a küldetések fordításának egy részét, a majdani .con fájlokba. Imynek is küldtem.
    Nézzétek át. Ha nem tecc, vágjátok kukába, de szerintem azért van benne használható. (szerény ő)

    Megmondom az őszintét a Pagan-os pár BES édet nem vállaltam bes mert túlnő a kapacitásomon és tudásomon a Pagan tájszólás móka. Azokat rátok bízom.

    Ha van még valami a .con -ok ból jöhet. Valahogy egyszer úgyis be tudjuk majd editálni nem ? DE.

  • hykao #4693

    ...és a barna szemű részletesebb textúrát se feledd :)
  • ati2002
    #4692
    Szuper az oldal, grat.
  • mike369
    #4691
    OK! Akkor megcsinálom!
  • hykao #4690
    jah, és akkor mindenki látná a frissítési dátumot.
  • mike369
    #4689
    Megvan a megoldás!
    Akkor a szemről és a másik helyről is csak a FORDÍTÁS oldalára lehetne jutni!
    Úgy jobb lenne?
  • hykao #4688
    Nembaj, mostmár hála neked, van jobb textúrájú arcom, barna szemmel...
  • hykao #4687
    mondjuk az igaz, hogy a magyarítás vagy 3 helyről tölthető le, ezért ha valaki a szemről, vagy a másik helyről tölti, akkor nem látja, hogy mikori a frissítés...
  • mike369
    #4686
    Szerintem ez a barnulás sokkal jobban illik a játékhoz!
    A kék szemet viszont én se értettem...
  • mike369
    #4685
    Érdekes, tegnap is kaptam egy mailt, hogy miért nincs dátumozva...
    Nem állt szándékomban keresztrejtvényt készíteni...
  • hykao #4684
    Na mi van? Senkit nem érdekelnek a nagyobb méretű textúrák, meg a kékülés helyetti barnulás???
    Hiába rakosgatom a képeket befele?
    Korábban itt raplizott mindenki, hogy milyen szar az a világoskékre váltás, most meg amikor van alternatíva, le se szarja senki???

    Az én tolvajom már nem fedetlen felkarral kóricál...
  • Andie
    #4683
    Valljuk be : elég nehezen látható
    Tibi : meddig thiefeltél ma éjszaka?
  • hykao #4682
    Tessék, itt:

  • tibor16
    #4681
    Bocs, de hol? -mer kinézem az agyam és nem látom... az új oldalon? ami tegnaptól van fennt? -mert a régin tényleg volt... vagy én nem látom???
  • mike369
    #4680
    de szerintem a tanonc a legideillőbb...
  • mike369
    #4679
    akkor meg tanítvány
  • Andie
    #4678
    Ezaz! Kösz.
  • mike369
    #4677
    Én tanoncnak fordítottam.
  • Andie
    #4676
    And so our most promising acolyte left us.
    Irják ezt az őrzők, mikor Garrett történetét boncolgatják. (ugye közöttük tanult, majd elhagyta öket)
    A németben is Akolytáknak van forditva. Legyen ez a magyartalan szó, vagy legyen "hű tanítvány" ?
  • hykao #4675
    Dátumozva van.
  • hykao #4674
    Milyen a szövegkörnyezet?

    acolyte = oltárszolga, akolitus, gyertyahordozó, ministráns, hű tanítvány, társcsillag (csillagászatban)
  • tibor16
    #4673
    Nem lehet tudni a magyarítás oldalon, hogy letöltöttem-é már vagy új az anyag. Mike lécci dátumozd vagy számozd meg lécci a fáljokat. (A dátum jobbnak tűnik) plz.....
  • Glpetyus
    #4672
    1500- ...:)
  • Gunner
    #4671
    Oké, nekem is megoldódott a problémám. Elösszőr megilyedtem, hogy ezek a kék körvonalak is hibák, de aztán rájöttem, hogy nem :P

    Kössz a helpért :)
  • Andie
    #4670
    Mire forditottuk az "acolyte" -t?
    Nem találom a szótárban.
  • Glpetyus
    #4669
    Hát nekem segített,bár nekem nem szemcséim voltak,hanem villogásaim...
  • mike369
    #4668
    vagy sima catalyst...
  • Gunner
    #4667
    Sorry... 4.6ossal nem ment. Egy kis szöveghiba
  • Gunner
    #4666
    Szó sincs arról, hogy ragaszkodnék hozzá! Annó felraktam az Omega 4.4est és jól működött ezidáig. Bár most is jó, csak Thief-el nem. Felraktam alap 4.6ost azzal ment most és most próba 4.4! Majd meglátjuk, lehet 4.5os is lessz ebből :))
  • mike369
    #4665
    Miért ragaszkodsz az Omegához? Tudom, hogy annak is Catalyst az alapja, meg jobb képet ad, de ha egyszer nem műxik rendesen...
  • Gunner
    #4664
    Jól látod, de amikor Omega-s 4.4em volt, akkor se ment... most meg 4.6osom van. De megpróbálom alap 4.4essel, márha van értelme
  • mike369
    #4663
    Mi a másik email címed?
  • Glpetyus
    #4662
    próbáld ki 4.4-el(ha jól látom radeonod van)
  • Gunner
    #4661
    Hali, én most lusta voltam visszaolvasni és keresgélni. Reggel van, vége a sulinak is :P
    Valaki nem találkozott olyan grafikai hibákkal a játék alatt, hogy szemcsés lenne minden? Próbálkoztam már driver cserével-játék újrainstallal, de semmi. Utóbbival lehet megpróbálkozom mégegyszer
  • Glpetyus
    #4660
    :DDD amatőrök...
  • Andie
    #4659
    Harcolok vele, fél eredményt már elértem, amit azt az általad is emlitett screenshot is tanusitja. Sajnos azonban a párbeszédeket tartalmazó file szerkezete igen bonyolult, és nem türi a szövegek hosszának megváltoztatását. Tehát ha a magyar szöveg ugyanakkora lenne, mint az angol, nem lenne gond. Node ez ritka esetben van csak igy
  • Glpetyus
    #4658
    :)
    Hát a ládákat kihagytam...egyikbe egyszer úgy beszorúltam,hogy vissza kellett töltenem egy mentést...naná hogy még az előző pályán volt..:(
    Az tényleg gáz,ahogy "néha" nem lehet megmozdulni...pl egy doboz kikerülése elég komoly feladat olykor..:))

    Egyébként én is 64-en kezdtem,és azé' én se verem a fejem a falba ilyen hibák miatt..:)

  • Andie
    #4657
    Ezek az igazi Thief-fanok!
  • Andie
    #4656
    Jóregg.

    Bevallom, nekem fel sem tüntek ezek a "bug"ok, de be kell látnom, hogy néhány valóban létezik. Csak épp nem zavarnak. Talán az lehet az oka, hogy játszottam a legelsö thieffel, amikor még tátott szájjal bámultunk, hisz elötte soha ilyen game nem volt. Játszottam a 2-vel, ami grafikailag és történetileg már egy igencsak átgondolt és jólmegszerkesztett egység volt.
    Azthiszem az vitte a pálmát. Bejátszhat bug-toleranciámba az is, hogy én még C64-en kezdtem, Pharaos curse-el, ACE-val, Ghost'n Goblinssal, stb. Ablakon kiugrani? Oda kell menni, és a párkányra felkapaszkodni. Nekem mindig sikerült. Ellenben eszembe sem jutott távolról felugrani a párkányra. Soha nem csúsztam le az ablakpárkányról, ha az vizszintes volt. És ütöttem agyon magam a létra tetejéröl leesve.
    A fény-árnyék hatás, és annak szerepe kulcsfontosságú ebben a játékban. Hisz erröl volt hires a dark-engine. Nem elöredefiniált képletekkel és algoritmusokkal dolgozik, realtime vizsgálja a fényviszonyokat. Valljuk be, amilyen szabadon mozoghatunk ebben a játékban, nem kis meló egy olyan rendszert felállitani, ami több, dinamikus objektum figyelembevételével (őrök, civilek, mi magunk, mozgó fényforrások, stb) tökéletesen müködik. Igen, volt olyan, hogy elbújtam a sötében, a gem tök fekete volt, elsétált
    elöttem az őr, és "há! háhá!" kiáltással fordult felém.
    Aztán volt olyanis, hogy megleptek zárnyitás közben, legalább 30%-os volt a láthatóságom, és rövid nézelödés után faképnél hagyott az ör. Bosszantó hiba, de quickload, és nyomtam tovább.
    Az már mondjuk sokkal jobban zavar (talán az egyetlen eddig), hogy ha bármire rálépünk, ami nem sik, gyakorlatilag majdhogynem beszorulunk. Véletlen leütött testre lépünk, hát 3 perc, mire lekavarodunk róla. A minap
    nem vett ki valamit Garrett egy ládából. Fel kellett ugranom a láda tetejére, hogy elérjem. No bele is estem a ládába. Igaz, hogy térdig ért, de mire én onnan kikecmeregtem, az egeret laposra nyomtam, és már erösen
    gondolkodtam a quickloadon, csak épp régen mentettem már ott. Ugyanigy, ha van valami kavics, vagy tárgy a földön, mintha mágnesként fogvatartaná a belegabajodott tolvajt.
    Node mik ezek ahhoz képest, hogy a City bank & Trust pályán T2-ben be tudtuk verni a fejünket az égboltba? :)

    Hogy értelmeset is mondjak : kész lettem hajnalban az OQ* fileokkal, de majd leragadt a szemem, szóval a maradék mára maradt. Aztán gyak kész is vagyunk, kivéve a rohadék conversations, amire még megoldást kell találjak...

    Petyus : a magyaritás felrakása után valóban teljesitmény javulást tapasztalhatsz, egy kicsit belepiszáltunk a game engine-be is