10699
  • FREAK
    #4575
    így legalább a magyar nyelv összes komikus kifejezését a világ elé tárjátok, az is több, mint a semmi :DDDDDD


    még ennél sem érzed a Harry Potter "életérzést"? :)
  • hykao #4574
    Hát lehet, hogy ez számodra nevetséges, de az
    IRONWOOD egy növényféleség
    magyarul -> VASFA
    latin neve: Sideroxylon
  • FREAK
    #4573
    "Kalapácsosok Vasfa Erődjébe"


    na ez kész, itt már görcsös röhögésben törtem ki
  • _Atti_
    #4572
    extrák?
  • hykao #4571
    Az elemi gubók napi meglövöldözéséért nem tudom milyen extra jár, de gyanítom, hogy azért is jár valami, mert a tippeknél van még olyan is, hogy megáldanak, hogy gyorsabb légy vagy mi a fene...
  • hykao #4570
    Az olyan küldetéseknél, ahol az Őrzők miatt vagy a Hammeritáktól kell lopnod, vagy a Pogányoktól, vagy valamilyen szabotázsakciót kell végrehajtani valamelyikük ellen, felfüggesztődnek a VISZONY-ok. Viszont nem mindegy, hogy a nyílt utcán, tereken, illetve a Kalapácsosok, vagy a Pogányok területein csak a Városőrségre kell ügyelni, vagy pedig mindenkire...főleg amikor már "varázsolnak" is a későbbiekben... (tök mindegy, hogy ütöd le őket, vagy hogy észrevétlenül lopsz-e, a csoportstátusz rossz irányban fog változni)
    Ezenkívül jó kényelmesen ellátogatni a Kalapácsosok Vasfa Erődjébe, illetve a Pogányok területeire szenteltvízért, vagy az életerő maximáló kúthoz.
    És ne feledjük a 15 sarokkő füvesítéséért, ill. a 15 rozsdabogár kiiktatásáért járó extrákat sem...
  • FREAK
    #4569
    hát akkor képzeld el én mit összebarmoltam Thief2-ben, ahol voltak hammerek, paganok, keeperek és mechanistok :D
  • Andie
    #4568
    Zsoldos : nem igy tapasztaltam. Hót sötétben, lopakodva, hátulról megcsaptam, mire összeesett hangtalanul. Senki nem vette észre, de a státuszban megjelent, hogy leütöttél egy fószert, és csökkent a barátság csikom.

    Freak : na látod az lehet, hogy ezeket keverem. mondhatom szép dolog
  • FREAK
    #4567
    a hammerekre nem KELL vigyáznod, az csak a Keeperekre vonatkozik egy ideig, a másik két frakcióval te döntöd el, hogy bánsz
  • Zsoldos
    #4566
    ha nem latnak es hatulrol leutod oket, az teljesen ok.
  • Andie
    #4565
    Egyébként azon meglepödtem, hogy korábban ugye kikötés volt, hogy ne ütögessem le a kalapácsosokat, mert akkor nem leszünk barátok, és megmondanak az ovónéninek (mellesleg honnan a sitböl tudják, hoyg én ütöttem le öket? nem hagyom ott a névjegykártyám...). Itt meg lopakodok mint rendesen, kerülök minden civódást, ha észrevesznek, F12, mikor eccer nem birtam kihagyni, és megkéseltem az egyiket, annyira nyomult rám. Mondom majd visszatöltöm. De nem irta, hogy megváltozott volna a viszony, nézem a feladatoknál : nincs is viszony gomb, és nem is irja, hogy most vigyázni kéne erre.. Ki érti?
  • Andie
    #4564
    Ez jó
  • FREAK
    #4563
    asszem azt is lefelé mozdítja

    ott amúgy unatkoztam, kibasztam egy olajos flaskát, fickó eltaknyolt, utána sunyin belelőttem egy tűznyilat az olajba :)
  • Andie
    #4562
    Hm. És ez a szénbeöntés dolog? Ezt is visszaállitgatja? Meg irjátok, hogy 2 állapot van : jobban ömlik, kevésbé ömlik. Ott akkor jobban kell ömlenie? (kar 45 fok alatt áll, nem függölegesen)
  • hykao #4561
    Én úgy csináltam, hogy elcsórtam a varásbotját, aztán elkergettem messzebb, és így már nem jött visszatekerni, amíg leértem a leállító szerkezethez (leállító szerkezet LOL! olyan mint egy mezei biciklifék...)

    Amúgy lehet hallani, amikor visszatekeri (mint ahogy azt is, ha mi tekerjük) - illetve a tekerés eredményét halljuk.
  • FREAK
    #4560
    nekem sem jutott eszembe, csak ültem a sötétben, megvártam, hogy visszamenjen "A" pontba, és akkor látom, hogy odamegy csinál valamit, és megint sziszeg az a geci :)
  • Andie
    #4559
    Zsoldos : megvan minden küldi, természetes. Azt fogtam, hogy ha minden megvan, akkor menjek a karokhoz. Hulladobás : hát egy pár embernek gondot jelentett a vér eljuttatása az oltárra is :)

    Freak, Hykao : ááááááááááárggggggh!! Ezaz!! Ugye én próbálok amolyan vérbeli thief módjára közlekedni, akit nem muszáj, de eszembe nem jutott, hogy ez a dög (mellesleg a pálcáját elvettem, káromkodott is :) visszatekergeti a kereket?!!! Köszi a tippet.

    No hogy hasznomat is lássátok, ma forditanék egy kicsit, mit lehet még?
  • hykao #4558
    Más próbálta már a TEXTURE PACK-okat? Tök jó szerintem, hogy nem egybeömlesztve van a srác oldalán, hanem darabonként lehet felrakni, kinek-kinek kedve szerint.
    3 féle Garrett arcból (megvágott, kissé megvágott, vágatlan), és kétféle felsőruházatból lehet választani, illetve a használható dolgok kékítés helyetti barnítás-, meg a tárgyak fakóbb csillogás peccse sem kötelező, ha valaki csak a részletesebb textúrákat akarná.

    És az összes textúra peccs uninstallálható, úgy, hogy visszarakja az eredetit.
  • hykao #4557
    Jaja, nem lehet olyan hamar leérni (feltéve, hogy a többi ember nem lett likvidálva), hogy a hammerita szerzetes ne forgatná vissza a szelep kerekét.
  • FREAK
    #4556
    a pap visszakapcsolja a kereket, ha elmegy mellette, sajnos itt agresszióhoz kell folyamodni
  • Zsoldos
    #4555
    ehe, hulladobas a karra :D eszembe nem jutna ilyen
  • Zsoldos
    #4554
    egyreszt nem az a lenyeg, hogy meghuzd a karokat, hanem hogy jo allasban legyenek. a gozkieresztest megallitod, a szenlapatolast beinditod (ilyenkor 5x tobb hullik, mint alapjaraton) Ezutan a fo kart meghuzod ok kell legyen. Talan felreertetted, vagy nem ertetted amit mondott, csak akkor allitja le az orat, ha minden reszfeladatot teljesitettel. En a helyedben ezeknek neznek utana. Pl a megfelelo mennyisegu loot beszerzese, a gep tervrajza, stb..
  • Andie
    #4553
    Na mivan gyerekek? Mindenki hajnalig thiefelt? Máskor olyan forgalom van már itt mire beérek...
    Most meg 1, csak 1 legény van talpon, Faterx? - akinek köszönöm a tippet, de bizisten nem találtam még 1 kart.
    Van 1 ugye a szénleeresztönél (coal dispenser). Azt meghúztam.
    Van 1 kerék (nem kar!) egy másik szobában (itt egy pap mászkál), ezt megcsavartam, mire elkezdett felül ereszteni a göz.
    Van mégegy, a Halting Machine-nál, a nagy teremben (ahol a 2 nagy kazán vöröslik) a lépcsölejárónál. Ezt is meghúztam, mire közölte, hogy ez nem elég, tutira meg kell állitanom a gépet.
    Szóval hol az a másik kar?
  • Faterx
    #4552
    van még máshol is kar...
  • Andie
    #4551
    Najó, feladom. Hogy a faxba lehet leállitani az órát?
    Meghúztam a szénleeresztö kart, kiengedtem a gözt, de mikor le akarom állitani az egész cuccot a stoppingmasinnal vagy mivel, akkor Garrett azt makogja, hogy this is not enough, I must stop well.
    (Próbáltam rádobni hullát a meghúzott karra, de nemmegy.)
  • mike369
    #4550
    Ok
  • hykao #4549
    Köszi! neked is!
    A textúra módosító oldal linkjét kirakhatnád majd az oldalra!
  • mike369
    #4548
    két mozdulat photoshop-ban...
    ha gondolod, holnap megcsinálom, de most jóccakát!
  • hykao #4547
    Minek az a kék szem a barna helyett?! Amúgy jó.
  • mike369
    #4546
    ja, csak ez a böszme tífdedlisedóz felirat zavar, arra céloztam.
  • hykao #4545
  • hykao #4544
    és "élőben" villámlás van a háttérben.
    Direk gammáztam föl ennyire, hogy jól látható legyen.
  • hykao #4543
    Voila:
  • hykao #4542
    A csávó féle nem tetszik? Sztem jó!
  • hykao #4541
    Én a full vágott fejű változatot, és a fedett kezes rucit választottam...

    A barnulás sok esetben szinte észrevehetetlen, a kékkel szemben, de aki már ismeri a játékot, az úgyis tudja, mikor lenne kék...

    A Menü háttér is jobb sztem, azzal a villámlással.
  • mike369
    #4540
    Mellesleg nem tudja valaki, hogy a T3UI.ini-ben hol lehet kikapcsolni a 3D LOGO-t (a thief 3 felirat a főmenüben), mert van 1-2 tuti menühátterem, csak az a sz@r bezevar...
  • mike369
    #4539
  • hykao #4538
    Én úgy...de nem írom le bővebben, hogy miért, mert FREAK agybajt kap.
  • mike369
    #4537
    néha...
  • Andie
    #4536
    Hát én Garrettet eddig nem nagyon láttam, max a kezét.
    Vagy ti 3rd personban jáccotok?...