10699
  • mike369
    #4895
    Ha tényleg van hozzá kedved, szedd le az eddigieket, nézd át, és küldd el majd egy mailben a módosítási 5leteket!
    HASZNÁLD A SZÓTÁRT!
  • IMYke2.0.0.0
    #4894
    Inkább a nagyobbakat nyomom, még nemtom melyik a bonyolult [
    ]:
    - AULgamalljournal
    - AULdiocenletters
    - KCorland

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • Zsoldos
    #4893
    de igazabol jobb szeretnem a meglevo szovegeket atkotoraszni hibak/felreforditasok utan, hogy minel jobb lehessen a vegeredmeny. Keves a tokeletes forditas, de megprobalhatnank :)
  • mike369
    #4892
    Ajánlom szíves figyelmedbe a kép bal alsó sarkát!
    kell "az" oda?

    http://thief3hun.uw.hu/images/back2.jpg
  • IMYke2.0.0.0
    #4891
    Megtörpént...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • Zsoldos
    #4890
    mondj par file-t, de szoros hataridot nem tudok tartani mert tanulok ezerrel. Lehet elvont, bonyolult szoveg, azokhoz vagyok szokva :)
  • mike369
    #4889
    jó neked!!!
  • mike369
    #4888
    köszi!
  • Zsoldos
    #4887
    "ez az, amiért az Érzők azt akarják, hogy megtaláljam őket"
    ezt a reszt meg csereld ki pls a #4880 szerint.

    meg a #4881 szerinti valtoztatasok, bar az csak stilisztikai nüansz :)
  • IMYke2.0.0.0
    #4886
    Holnaptól egy Pioneer 107D (8x +/-RW) DVD-író boldog tulaja leszek!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • Faterx
    #4885
    Jó az oldalad, ne törődj senkivel!
    Én csinálok egy párat, egyikkel Flashes elismerést is nyertem, ezért érzek jogot véleményt formálni
  • IMYke2.0.0.0
    #4884
    Nem akarsz lefordítani néhányat a fájlokból? Segítene rajtam, mert hulla fáradt vagyok. [Reggel fél hétkor szpáváj és fél egykor kellett kelnem, mert mentem DVD-írót rendelni.]

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #4883
    A közös végeredmény:

    Az öt Régiség keresése-\n<p> \nMost az ötből kettő megvan. A Kehely és Jacknall Mancsa könnyű volt. A bolond Orland bábként való irányításával képes voltam rávenni Garretet, hogy megszerezze ezeket. Mikoron igazi természetem feltárult, szinte semmiség volt elvenni az Őrzőktől és a barlangom biztonságába vinni őket.\n<p> \nA Szívért és a Szemért figyelték a keresőket - és ez hozta mindkettőt a Wieldstrom Múzeumba, ahol azokat kiállították. Ott táplálják a vágyat, hogy megsebezzék, tőrbe csalják, és beszennyezzék az arra fogékony emberek elméjét. A Szemet ellenségem húsvér szeme táplálja. Alig várom, hogy az Érző mit mond majd nékem, mikor végül a kezemben tartom. Szeretném tudni, vajon felfogja-e, mivé váltam.\n<p> \nAmi a korona helyét illeti, eddig a Glifék nyomasztóan csendben voltak. Mostanáig, amikor tisztán láthatóvá lett - a Korona is megérkezett a Wieldstrom-ba. Ez hoz engem rendkívüli módon közel a célomhoz, a küldetésemhez - ez az, amiért az Érzők azt akarják, hogy megtaláljam őket.\n<p> \nMost a múzeumhoz kell mennem és ellopnom, rendelkeznem felette, megszereznem a megmaradt Érzőket. Itt az ideje, hogy minden titok ismertté váljon. \n\n"

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • Zsoldos
    #4882
    Ha ezeket kicsereled akkor jo lesz a szoveg kb. "beszeljezzek" nemtom honnan jott, beszennyezzek :)
  • Zsoldos
    #4881
    rendelkeznem -> birokolnom
    minden titok ismertté váljon. -> minden titokra feny deruljon
  • Zsoldos
    #4880
    "it is as if the Sentients wish for me to find them." -> ez az, amiért az Érzők azt akarják, hogy megtaláljam őket.

    ehelyett: olyan mintha az erzok azt akarnak, hogy talaljam meg oket.
  • Zsoldos
    #4879
    I wonder if it can comprehend what I have become. -> Szeretném tudni, hogy megérti-e, mivé szeretnék válni.

    inkabb: Vajon felfogja-e mive valtam.
  • Zsoldos
    #4878
    epp azt teszem..
  • Zsoldos
    #4877
    The Eye is fueled by the flesh eye of my adversary. -> A Szem ellenségem szemével működik.

    ehelyett: A Szemet ellensegem husver szeme taplalja.
  • IMYke2.0.0.0
    #4876
    #4864

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #4875
    Akkor kérlek, segíts valami szépet kihozni az egészből...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • Zsoldos
    #4874
    par hiba:

    "I now have two of the five." -> Most az ötből kettő megvan.

    ez a mondat azt jelenti: mar megvan ketto az otbol.

    " In my capacity as puppeteer for the fool Orland, I was
    able to have Garrett do the work to acquire them." -> A bolond Orland irányításával képes voltam rávenni Garretet, hogy megszerezze ezeket.

    Ezt én sem tudom hogy kéne forditani pontosan, de igy nagyon nem jó. Nem a bolond orland iranyitasaval, hanem orland szamara vette ra garrettet, hogy megszerezze.

    "remove"-> eltavolitani
    Eleg hulyen hangzik a magyar mondat, inkabb atvinni, atszallitani, ilyesmi.

    "There they feed their desire to wound, to entrap, to pollute the minds of susceptible humans. " -> Ott táplálják a sebzési, tőrbe csalási, a fogékony emberek elméjének beszennyezésének vágyát.

    Ehelyett inkabb:
    Ott taplaljak a vagyat, hogy megsebezzek, torbe csaljak, es beszeljezzek az arra fogekony emberek elmejet.

  • IMYke2.0.0.0
    #4873
    Szuper!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • mike369
    #4872
    ÓÓÓÓ, ez jóóóó!
    Te vagy a mi leghűségesebb Zsoldosunk!
  • mike369
    #4871
    Nézd meg, milyen pofás kis háttert találtam a főmenübe!

    http://thief3hun.uw.hu/images/back.jpg

  • Zsoldos
    #4870
    "As for the location of the Crown, for so long the glyphs were frustratingly silent.

    Mint ahogy a Korona helyéért, (mert) a glifék hosszú nyomasztó csendben voltak."

    Ajaj tobb baj is van vele :) Szoszerinti a forditas.

    azt jelenti a mondat: "Ami a korona helyet illeti, eddig a glifek nyomasztoan csendben voltak."
  • Zsoldos
    #4869
    a for so long azt jelenti: eddig. Szoval a "hosszú nyomasztó csendben voltak." nem jo.
  • IMYke2.0.0.0
    #4868


    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • mike369
    #4867
    hogy mit szólnak a FIGYELŐK, az ÉRZŐ ŐRZŐK?
  • IMYke2.0.0.0
    #4866
    Szívemből beszélsz. Sokkal értelmesebb dolgokat is ki lehet így hozni.
    De, várjuk meg az örök kritikusokat - Bandew, Freak stb. - tuti lesznek ellenvetéseik.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • mike369
    #4865
    kicsit szerintem vonatkoztassunk el az eredeti szövegtől!

    Alig várom, hogy az Érző mit mond majd nékem, mikor végül a kezemben tartom. Szeretném tudni, hogy megérti-e, mivé szeretnék válni.
    Ahogy a Korona helyéért, melynek titkát a Glifék oly sokáig őriztek magukban. Mostanáig, amikor...
  • IMYke2.0.0.0
    #4864
    NYERS!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • mike369
    #4863
    NEM!!!!!
  • IMYke2.0.0.0
    #4862
    eredeti:
    My quest for the five Artifacts-
    I now have two of the five. The Chalice and the Jacknall’s Paw were easy. In my capacity as puppeteer for the fool Orland, I was able to have Garrett do the work to acquire them. Then, when my true nature was revealed, it was a trifle to remove them from the Keepers to the safety of my den, my lair.
    For the Heart and the Eye, they are attention seekers - and this has brought them both to the Wieldstrom Museum where they pass as ordinary displays. There they feed their desire to wound, to entrap, to pollute the minds of susceptible humans. The Eye is fueled by the flesh eye of my adversary. I wonder what that Sentient will have to say to me, when I finally hold it in my hands. I wonder if it can comprehend what I have become.
    As for the location of the Crown, for so long the glyphs were frustratingly silent. Until recently, when it was made clear – the Crown too, has arrived at the Wieldstrom. This brings me extraordinarily close to my goal, my quest – it is as if the Sentients wish for me to find them.
    Now I must proceed to the museum and steal, possess, acquire the remaining Sentients. It is time for all secrets to be made known.

    fáradt aggyal ezt hoztam ki:
    Az öt Régiség keresése-
    Most az ötből kettő megvan. A Kehely és Jacknall Mancsa könnyű volt. A bolond Orland irányításával képes voltam rávenni Garretet, hogy megszerezze ezeket. Akkor, amikor igazi természetem feltárult, szinte semmiség volt eltávolítani ezeket az Őrzőktől a barlangom biztonságába.
    A Szívért és a Szemért figyelték a keresőket - és ez hozta mindkettőt a Wieldstrom Múzeumba, ahol azokat kiállították. Ott táplálják a sebzési, tőrbe csalási, a fogékony emberek elméjének beszennyezésének vágyát. A Szem ellenségem szemével működik. Alig várom, hogy az Érző mit mond majd nékem, mikor végül a kezemben tartom. Szeretném tudni, hogy megérti-e, mivé szeretnék válni.
    Ahogy a Korona helyéért, olyan hosszú ideig voltak nyomasztó csendben. Mostanáig, amikor tisztán láthatóvá lett - a Korona is megérkezett a Wieldstrom-ba. Ez hoz engem rendkívüli módon közel a célomhoz, a küldetésemhez - ez az, amiért az Érzők azt akarják, hogy megtaláljam őket.
    Most a múzeumhoz kell mennem és ellopnom, rendelkeznem, megszereznem a megmaradt Érzőkez. Itt az ideje, hogy minden titok ismertté váljon.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • Bandew
    #4861
    Engem senki se szeret...
  • mike369
    #4860
  • mike369
    #4859
    FORDÍCCSUKMÁLEEZTATELBEVERTMONDATOTELŐBB!!!
  • Bandew
    #4858
    Miért, az Érző nem fura? :-D
  • mike369
    #4857
    nem arról van sz, hogy a glifék "hallgattak" arról, hogy hol található a Korona?
  • IMYke2.0.0.0
    #4856
    Lehet, hogy én vagyok túl fáradt, de nekem ez az egész kacifántos.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------