10699
  • Andie
    #6055
    Na vagyok, csak a Green Mile-t néztem végre (1 éve meg akarom, csak mikor ment a tv-ben, vagy Bécsben voltam, vagy épp vonaton :(
    Hát nemsemmi film... Nem túlzok, hogy tátott szájjal néztem végig. Most igy hirtelen még nem is tudok mit mondani róla.. aszem aludnom kell rá egyet.

    Zene : sajnálom, hogy néhányótoknál nemmegy. Egyenlöre elképzelésem sincs, mi lehet. De ha kint sem megy a másik, akkor ötletem sincs a megoldásra, az ugyanis Wav. A credits meg mp3. És ráadásul a wav-ot egy beépitett windows-os API hivással jáccom le (Playsound), a másikat meg egy delphis mediaplayer-rel, ami elvileg használja a telepitett codec-eket.
    Esetleg megkérem Mike-ot, tegye ki külön a credits.mp3-at, és megnézitek úgy megy-e. Mondjuk winamp egész más dolog, az a saját dolgait használja...
    Hát passz. megpróbálom megoldani, gondolkodom rajta...
  • mikeleroi
    #6054
    Lehet, hogy az integrált hang karikhoz kellene egy újabb driver, de nem hiszem, talán
  • Shep
    #6053
    közben rájöttem, hogy a nagy sötétségben nem találtam meg egy ajtót, és így az alagsorba még nem tudtasm lejutni :)
  • mikeleroi
    #6052
    Pedig sima mezei SB Live-om van. Nem értem mi lehet a bibi nálatok
  • Prince007
    #6051
    Nekem persze nem működik a zene.
  • mikeleroi
    #6050
    Akkor azt már nem is mondom, hogy tiszta jó minőségű. Nekem rendes nagy állat erősítőn és bazi hangfalakon megy a téma. Gondolhatod...
  • mikeleroi
    #6049
    Jó a fizika a gaméban. Nem a rongybabára gondolok, hanem a tárgyak gurulására. Mindíg ott ellenőrzöm a fordítás állapotát, ahol megtudjuk a vendégkönyvből Lord Julien lakosztályát. Ezek után a lépcső tetejéről frankón le lehet gurítani a foteleket, meg a kis asztalokat. Egyszer érdemes megnézni, hogy hogyan mozognak a lépcsőn lefelé, meg milyenek a fény árnyék viszonyok
  • thief3
    #6048
    Ne is folytasd... máris fáj a szívem.
  • mikeleroi
    #6047
    Ha jól rémlik az első kiadott trailer /video/ alatt szóló megy. A vége felé hallani még azt is, ahogy egy nyílvesszőt kilövök
  • thief3
    #6046
    A hammer óra?(és még mondja valaki hogy nem kell végigjátszás egyeseknek)

    Szal az órát a legalsó szinten(meg egyel felette a galériában) lehet leállítani, el kell zárni a gőzt, fel kell gyorsítani a szénadagolót, majd a féket meghúzni és bumm, így lett a csokapik :D
  • thief3
    #6045
    De jó neked. Milyen szám megy alatta?
  • Shep
    #6044
    merre vannak a kapcsolók a toronyórában, ahhoz, hogy le tudjam állítani az órát, mert nem találom őket.
  • mikeleroi
    #6043
    Nálam szuperul szól a szám a készítőknél.

    Teccik ahogy mozog a készítők felsorolása

    Már majd megesz a fene, úgy nyomatnám, de addig nem, amíg a párbeszédeket nem látom magyarul. Minden pillanatát ki akarom élvezni
  • Prince007
    #6042
    A credits alatt neked van sercegés?
  • mike369
    #6041
    KInt van a fordítási ápdét!
  • mike369
    #6040
    hát ezt meg hogy a csudába csináljátok?
    én már mindenhogy próbáltam, de még nem sikerült ezt a hibát kierőszakolnom...
  • hykao #6039
    Nálam sincs a credits alatt zene, s utána, ha visszalépek, már a telepítő alatt sincs.
  • hykao #6038
    Na, a "trió" fordítása a 8. napnál tart. Mindjárt küldöm Mike-nak a legújabb adagot.
  • thief3
    #6037
    Sejtettem hogy Delphi(a checkbox ismerős volt)
    A hiba gondolom kodec már megint...

    Nem találtam az uninstall résznél a magyarítást.
    Nem tudom lehet-e backupot csinálni az Intallshield-del, de majd megnézem holnap hátha. Oda bele lehetne rakni a képeteket is :)
  • Prince007
    #6036
    Nekem is ugyanez van.Akkor úgy látszik ez nem csak nekem probléma.
  • Andie
    #6035
    Thief3 : hát nem értem. Mike-nál jó, nálam jó, a benti gépen jó (tök más konfiguráció mind). Akkor nálatok mi lehet??! Delphiben irtam.

    Hykao : a játékban nemtom mondják-e. A "bes" miatt nyilván pogány duma...
  • hykao #6034
    Na, de te találkoztál ezzel a szöveggel a játékban??? Vagy kihagyták a készítők?
    Mintha találkoztam volna olyan szövegekkel, ami aztán nem került be a játékba.
  • thief3
    #6033
    Végre, tehát:
    Nálam hülye hangot ad ki mikor megnézném a készítőket.
    Mellesleg ez milyen progival van csinálva?
  • Andie
    #6032
    A legelső a csc editorban :)))
    "I kills it! It bes dead!" - egy kis szabadforditásban :)
  • hykao #6031
    No akkor egy kérdés: az a szövegrész hol szerepel a játékban, amit korábban beírtál, hogy "megöllek ember stb.", mert még nem találkoztam vele, és már a 8. napnál tartok a fordítással, újrajátszással.
    Remélem nem hagytam ki egy-két mellékküldetést a játékból...meg a fordításból...
  • mike369
    #6030
    Miért? Mész nyaralni?
  • thief3
    #6029
    Hóóógy? Látatlanban csak jókat hallottam róla, bitos jó lehet :)
    Gratula előre is , meg ki civakodik?
  • _Atti_
    #6028
    ok legyen:D engem nem zavar..felőlem dühöngő vagy homokozó is lehet...
    további sok szerencsét a forditáshoz
  • thief3
    #6027
    De, csak nem találom a laptop töltőjét és nem tudok magyarítást telepíteni :(
    Már megint elrakta valami okostojás...
  • Andie
    #6026
    Ne úgy menjek már el nyaralni, hogy az utolsó élményem a fórumról, hogy cívódtok

    Inkább dicsérjétek az installert, meg meséljetek érdekes thief-es történeteket
  • hykao #6025
    Nem unatkozol egy kicsit véletlenül? :)
  • thief3
    #6024
    Ezt én is kipróbálom...
    Te , hogy meg, ki és be

    Ez jólesett...
    Meg a #6021 is csak egy rossz vitz volt... (rossz időben)
  • hykao #6023
    Nos bármelyik ilyen "háborút" vissza lehet nézni (már amelyiket nem törölték...), mindig az volt az indítóok, hogy nem hagytam szó nélkül a személyeskedéssé fajulást, és az ismeretlenül minősítgetést... stb...
  • mike369
    #6022
  • thief3
    #6021
    Vajon miért? Hihi
  • hykao #6020
    Nekem volt már pár itt az SG-n...
  • mike369
    #6019
    hát ez:
  • thief3
    #6018
    Mondjuk megnézném mi az a "háború" itt :D
    Így akkor rendben vagyunk.

    Megyek is, kipróbálom ezt a "csodatelepítőt"...

    Off:
    "Szegény" Backhem, úgy "sajnálom" :D
  • hykao #6017
    Részemről nem volt háború, csupán egy kissé vehemensebb eszmecsere.
    De meddő, mert elbeszélünk egymás mellett.
    A stílusom olyan, amilyen, ez nem áll összefüggésben sem az intelligenciával, sem a jólneveltséggel, bármily furcsa is.

    Szal marad a béke.
  • thief3
    #6016
    Erre jobb ha nem válaszolok.
    Szal béke?