10699
  • hykao #6015
    Én elhiszem, hogy "nálatok" még tanították az etikettet, de szerintem nem sikerült pontosan megértened...
    Egyébként mit jelent ez, hogy "nálunk még tanították az etikettet"? Mikor, és hol?
    ...aztán lezárhatjuk a témát.
  • Prince007
    #6014
    Ott hallom.Rájöttem hogy van zene de akkora a sercegés hogy alig lehet hallani.De egyszer ezt irta ki:
    No MCI device open.
    Ez mit jelent?
  • mike369
    #6013
    ha gondolod...
  • Andie
    #6012
    Az elsö képernyön, ahol a checkboxok vannak, ott hallod a háttérzenét?

    Egyébként csak megsúgom, hogy a credit képernyön nem mindig ugyanaz a kép van :))

    Mike : gondolkodtam, hogy állithatóvá teszem a szinusz hullámot, de aztán már rámzárták az irodát, igy hagytam. Megcsináljuk? :)
  • Andie
    #6011
    Megnéztem az itthoni gépemen, itt is jó. Sima mp3-at jáccik le, max codeccel lehet gond - már ha lehet iylesmivel gond xp-nél...
    Azt viszont észrevettem, hogy az idözitések elcsúsztak. Gondosan beállitottam a cégnél a szövegfutást, hogy akkor álljon le és induljon el, amikor a zenében valamilyen fordulópont van. Erre most látom, hogy itt sokkal gyorsabban végigfut a szöveg (pedig a céges 2.5 P4, ez meg 1.6 amd). Mégis gyorsabban dolgozik :)
    Egyébként ez a TTimer controll hibája, de mindig megszivat :)
  • mike369
    #6010
    sőt! biztos, ami biztos az egész gépet cseréld le! ennyit csak megér ez a telepítő...
  • Prince007
    #6009
    Akkor a hangszoró.Már régi is, szar is.Ideje lecserélni
  • thief3
    #6008
    Vagyis Hykao! Bocs csak siettem...
  • mike369
    #6007
    gyanús, mert ez egy sima mp3, úgyhogy az exe-vel ilyen szempontból nem lehet gond!
    gyorsan kipróbáltam vagy 10x és ment minden jól!
  • Prince007
    #6006
    Nálam addig serceg amig elő nem jön a felirat.Ezután pedig néma csend.Hangkártya?
  • thief3
    #6005
    Oké tőlem béke!
    Hyako?
  • mike369
    #6004
    De gyerekeeeeek!

    Ne egy nyilvános fórumon egy játék kapcsán nagyhirtelen bepötyögött néhány szó alapján akarjuk már egymást megítélni!

    Písz&Láv!
  • thief3
    #6003
    Hyako:
    Te ne fárassz már könyörgöm!
    Hogy lehet valaki Thief rajongó ha nem is ismeri, közlöm ez a Thief3 csak hogy tiszta legyen.

    "Ne röhögtess! Csalódtál bennem? Hú, de szomorú vagyok!
    Miért milyen reményeket fűztél hozzám? :)) LOL"
    -erről beszélek, a megnyilvánulásoddal van baj, nálunk még tanították az etikettet, de gúnyolódj csak, magadat minősíted...

    Gbr:
    Én szeretem a felsorolt gámákat is meg a Thief-et is.
  • mike369
    #6002
    van, csak meg kell várni.
    vagy nálad végig csak serceg?
  • Prince007
    #6001
    A telepítőben a készítőknél van zene?Nekem csak sercegés jön.
  • mike369
    #6000
    Sőt! Már meg is jött!
  • Prince007
    #5999
  • Prince007
    #5998
    Jő a Telepítő.
  • Gbr
    #5997
    Valóban az 1,2-vel nem játszottam de ha nem lenne a játékba TPS nézet valószinű ennyien nem jáccanának vele.
    Aki szereti az FPS-t(nem a Thiefben,hanem ugy az UT,Far Cry,HL)nem fog a Thiefel játszani,mer nem a célja.
  • mike369
    #5996
    image-ben nincs már meg?
  • mike369
    #5995
    Király lett!

    Tölthető az új telepítő, + a fordítást is frissítettem!!!

    (a credits végére kicsit kiújult a tengeribetegségem )

  • Stann
    #5994
    Vagyis setup.exe-t :)
  • Stann
    #5993
    Nálam a telepítő nem akar elindulni. A dvd-ről az autorun elindul, de az installra kattintva csak egy üres ablak jön be. Találkoztatok már ilyennel?
    Esetleg valaki a dvd forráskönyvtárából el tudná küldeni az install.exe-t?(hátha azzal van a bug)
  • hykao #5992
    "Zárjuk le, de te nem lehetsz Thief Fan mert azt CSAK FPS-ben lehet nyomni." - na ezzel a kijelentéseddel a béka segge alá alacsonyodtál!
    Te döntöd el, ki a Thief fan és ki nem? Egyáltalán eldöntheti valaki ezt??? Milyen alapon?

    Egyáltalán kit érdekel, hogy valakit FAN-nak tartanak-e vagy nem?
    LOL, engem biztos nem.

    Mindenki úgy játszik, ahogy szeret, és ahogy neki tetszik, ettől nem lesz se több, se kevesebb egy ember...
  • hykao #5991
    Ne fárassz már tovább, és ne misézzél.
    Nem vagyok semminek (és senkinek) a FAN(atikusa), ha nem baj, és nem is szeretnék.
    Úgy játszom, ahogy jónak látom, és nem hiszem, hogy neked ez alapján kéne bárkiről is ítéletet alkotnod! Milyen alapon? Le van valahol fektetve, hogy mik a THIEF FAN(atikus) szabályok? Vagy mi?

    Ne röhögtess! Csalódtál bennem? Hú, de szomorú vagyok!
    Miért milyen reményeket fűztél hozzám? :)) LOL
  • mike369
    #5990
    Hopp! Megjöttem! Már nézem is...
  • Andie
    #5989
    Eléggé el van tünve Mike, remélem azért ott ül a gép mellett :)
  • thief3
    #5988
    Várom!
  • thief3
    #5987
    Zárjuk le, de te nem lehetsz Thief Fan mert azt CSAK FPS-ben lehet nyomni.
    Legfeljebb a 3. részét szeretheted, de az távol áll az igazi rajongótól(ők minddel játszottak már)
  • Andie
    #5986
    Hü gyerekek, úgy kipofásitottam a telepitöt, hogy hanyattestek. Legalábbis nekem nagyon tetszik
    Küldöm Mike-nak, aztán majd kiabál, ha felrakta, és tölthetitek. Annak is érdemes megnézni, aki már felrakta a magyaritást, különösen a Credits részt
  • Gbr
    #5985
    Az igazi játékélmény az FPS nézet?Nekem nem igazán,a Thiefet se igy nyomom,és ugyanugy beleélem magam a játékba
    igy Tpsbe.
    Nekem igy tetszik!
    Akkor én nemvagyok FAN?
  • Bandew
    #5984
    Nek aztán tök mindegy, hogy ki vonja meg magától az igazi élményt. Nem nekem lesz rosszabb. :-)
  • thief3
    #5983
    Szépen beszélsz mondhatom...
    Azért Én nem alacsonyodok le erre a szintre ha nem baj.

    A nagy játékok amik megváltoztatták a játéktörténelmet, mai napig emlegetik stb.(ja és akciójáték)
    Hogy miért van a végén a Thief? Mert az is Fps-ben készült el, ha hiszed ha nem.

    A Doom és Quake grafikáján hanyatt estél? Neked a grafika számít nem? Akkor meg?

    Kit érdekelnek az igazi fanok? Hát öregem ez a beszólásod azért megér egy misét. Téged biztos nem :(

    1 szónak is van vége:
    Úgy játszol ahogy akarsz, lesz@rom, de csalódtam benned.
    Nem is azon amit mondtál, hanem ahogy :(((((((
  • hykao #5982
    ja, hogy a fene enné meg ezt a sötétséget, megtaláltam, köszi, fel is vittem a kalitkát...
    nem történt semmi érdekes, semmi újabb kiírás, csak annyi, hogy ugyanúgy be kellett állnom a Viharpincében lévő ketrecbe, mint, majd később, és innentől, a személyzet, ha elkapott nem kerültem vissza a jelenbe, hanem elkezdtek csapkodni, és a fegyvereket is lehet már használni...
  • hykao #5981
    Kit érdekelnek az IGAZI FAN(szőrö)K? :)
  • hykao #5980
    ne fárassz! mondom: kinek a pap, kinek a papné!
    tőlem fejenálva is játszhatsz, meztelenül, úgy, hogy közben szájbahugyozod magad.
    mit bánom én, ki, hogy játszik, warren spectort is leszarom, neki is a pénz számit, kiadó nyomása ide - kiadó nyomása oda.

    én így játszom, más, hogy hogyan játszik engem nem érdekel, az viszont igen, hogy mindenáron azt szeretnétek páran, más is úgy játszon, ahogy ti!

    nagy játékok? milyen szempontból? mert a leg populárisabbak, vagy miért?
    én nem estem hanyatt sem a DOOM-októl, sem a Quake-ektől, max. grafika miatt.
    Far Cry-al már nem is játszottam, mert nem kötnek már le az ilyen langyi történetek.
    Stalker-t majd meglátjuk.
    De nem értem, hogy kerül a Thief a sorod végére.
    ez valami találóskérdés, és a Thief a kakukktojás, vagy mi a fasz??? :))

    Mondom: ha neked az számít, hogy mindenáron FPS-ben játsz, akkor tedd, de engedd meg más embereknek, hogy úgy játszon, ahogy, és neki jobban tetszik.
    Nekem nem szentírás se a Thief 1, se a Thief 2.
  • thief3
    #5979
    Mondom az IGAZI FANOK, akik JÁTSZOTTAK:
    Thief - Dark Project(+Gold)
    Thief2 - The Metal Age
    Thief(3) - Deadly Shadows
    játékokkal (és végigvitték mint Én),azok tudják és értik miért JOBB az FPS.

    A Splinter Cell-t én is szeretem, de a lopakodós játékok őse a Thief. A SC esetében jó a külső nézet, meg megszokható, de akkor is a Thief-hez NEM ILLIK!
    Ezt maga Warren Spector mondta, és ő már csak tudja, persze anyagi okok miatt(kiadó nyomására) engednie kellett.
    Szerencsére lehet választani, de ha átmegy a következő rész(már ha lesz) csak TPS-be akkor lehidalok.

    Ezért kolosszális megoldás és egyre több helyen alkalmazzák a TPS/FPS sőt lesz játék ahol akár RTS szerű felülnézetből IS lehet játszani. Mindenki a kedve szerint.
    Azért FPS-ben az igazi, a NAGY játékok mind abban(is) vannak pl.:
    UT,Half-Life,DOOM,Quake,Far Cry,Stalker...Thief :D

    Aki a grafikára utazik az tegye, magától vonja meg a félelem érzését, és egyáltalán a játék fő erényét a hangulatot. Engem nem zavar a kinézet "romlása", akkor nem játszanék már a 2. résszel sem.
  • hykao #5978
    megnézem, köszi.
  • hykao #5977
    ...DE HOL A BALKON???

    banyek, már egy órája nem tudom folytatni a kibaszott fordítást, emiatt a hülyeség miatt.
    lehet mindjárt befekszem a lobotómiára egy homloklebenymetszésre, hátha arra téved az egyik freddy pulóveres kalitkafejű... :))))
  • csuvakka
    #5976
    Ippeng az átjáró után, ahogy beérsz a belső árvaházba. Van egy létra a falon...