10699
  • Stann
    #6095
    Vki, akinek a dvd-s thief van, eltudná küldeni a setup.exe-t, ami a dvd-n van? Köszi!!!
  • hykao #6094
    Szia! Jó nyaralást!
  • Andie
    #6093


    na off!
  • Prince007
    #6092
    Jó nyaralást!
  • Bandew
    #6091
    Csak nem mész nyaralni? :-DDD
  • mike369
    #6090
    Jó pihenést!
  • Andie
    #6089
    No gyerköcök, húzom a cipöm, gép kikapcs, 1 hét múlva vasárnap jövök, de ha találok kint netcafét, akkor azért irok nektek :)
    Addig mindenkinek nagyon izgalmas Thiefelést kivánok, sok loot-ot, a forditó kollegáknak meg kitartást. Ha visszajöttem, aktivan belevetem ismét magam a dologba.

    Sziasztok!
  • Andie
    #6088
    Nemmondod.. aszittem mindegyik árusnál voltam már, de ezexerint nem :)
  • hykao #6087
    Minden városrészben másfajta elemi nyilakat árulnak.
    A víznyil-árus a déli városrészben van, ahol a lakhelyed is van, és ahol a háziúr a kizsarolt pénzt minden nap elrejti a sikátor csatornafedő rácsa alá.
  • mikeleroi
    #6086
    Ja. Régebben én is minden f*szt kodek témákat pakolgattam, aztán rájöttem, hogy előbb utóbb úgy is valami nem fog stimmelni. Aztán rákaptam az ACE-ra én is. Csak ezt rakom fel, és lásd semmi gondom.
  • Andie
    #6085
    Egy darabot sem használtam ezekböl. Nem MekGájver vagyok, hanem Garrett, a tolvaj, az árnyék. :)
    Söt, úgy emléxem, hogy a rendes nyilvesszöt is csak a rozsdabogarak és a talizmán levadászására használtam.
    Ha végképp muszáj volt eltávolitanom valakit az útból, akkor ólmos. :)

    Na! Szétszedtem a ventit, 3 csavar fogta. Kiporszivóztam, kifújkáltam megtakaritottam ronggyal és alkohollal, visszarakom. El sem indul!!! Remeg jobbra-balra. Mire ezt megállapitottam, a windows be sem bootolt, de a kártya már tüzforró volt. Gyorsan lelöttem, szétszedtem. Kis pengekéssel kimetszettem a venti alján a matricát, és látom, ott a motor tengelye. Node olaj? Mióta ideköltöztem Pestre, se egy villáskulcsom, de fogóm, se ilyesmim. No, le a kocsihoz, nivó pálcával loptam egy kevéske olajat, és azzal kentem meg :)
    Hálistennek nemrég cseréltem, Castrol Rs Racing van benne, úgyhogy tán a ventinek is jó lesz :)
    Kicsit pörgettem kézzel, érezhetöen könnyebben járt. Berakom, és láss csodát, pörög mint a kisangyal :)
  • Prince007
    #6084
    Nem használtad a pénzedet?A Gázbomba és a taposóakna jól jön ha veszel.Így megkönnyíted a dolgod.
  • Andie
    #6083
    Nekem vissza kellett lopnom a Múzeumból. Legalábbis ott megtaláltam.
    Hogy eladtam-e? Nemtom. Általában bementem a kereskedöhöz, és Elad Mindent. Kész. Bár sokmindenre nemhasználtam a pénzt, mert viznyilvesszöt nem árul - amire a leginkább szükség volna - , az egész játék alatt meg talán 4 gyógyitalt használtam el, ilyet meg találtam eleget.
  • hykao #6082
    Andie, te eladtad a Kurshok Koronát, és a múzeumból loptad vissza, vagy pedig eleve nálad volt már, mert nem adtad el?
  • mike369
    #6081
    gondolom, volt már nekem is ilyen gondom régen a dzsíforszaimmal...
  • Andie
    #6080
    Megnézem.
    Nemmindegy, hogy mennyire megy, mert mikor szorul, olyan hangja van, mint egy vajúdó tehénnek.
  • mike369
    #6079
    ...vagy vegyél rá egy kártyahűtőt, és akkor mindegy, hogy mennyire megy az a pici venti...
  • mike369
    #6078
    nem tudom, nézd meg, hogy le lehet-e róla szedni a gyári ventit. a többségről igen...
  • Andie
    #6077
    Ezt szét lehet szedni???
    (Gef3 Ti200)
  • mike369
    #6076
    1. kenegesd meg
    2. vegyél rá újat
  • Andie
    #6075
    Nem egyforma azért ott sem a 2 szeme. Az egyik olyan, mintha egész nap heggesztett volna, és bevérzett. De semmiképpen nem olyan, mint a játékban.

    Off : mostanában morgolódik a videókártya ventillátorom. Mit lehet vele csinálni? Félek, hogy lelassul, vagy netán teljesen meg is áll, és megsül a GPU-m. Már próbáltam porszivóval kitakaritani, de kb 1 hétig birta csendben.
  • hykao #6074
    Nekem nincs fenn semmilyen kodekpakk, mert Xcard-on nézem a filmeket, így nincs szükség semmilyen kodekre.
  • hykao #6073
    Igen, kétféle videók vannak, az egyik félében, minden kiköpött olyan, mint a játékban, a másik félében, valóban babaarca van Garrett-nek is (mint mindenki másnak...), ráadásul se vágás nincs az arcán, se másféle szem.
    Ez ráadásul tök zavaró is, mert ez utóbbi videókban néha csak a végére derül ki, hogy akkor ez most Garrett...
  • Andie
    #6072
    Ace-val egyet értek. Soha semmi más nem volt fent. (kivéve a legelején, amig ezt meg nem találtam. vagy 3 különbözö szarság volt fent, azt mégsem ment néhány film. Aztán win újrainstall, Ace fel, és láss csodát! minden megy!)
    Épp tegnap frissitettem a 6.01-re, mert a legújabb filmek közül 2-nél a hang rossz volt, mintha gyorsitva játszotta volna le. Na, ace le, install, és kész. Már moziztunk is :)

    Tibi : jó játékot :)
  • tibor16
    #6071
    Most kezdtem jáccani igazán. Eddig vártam a magyarítást (kösz srácok), meg nézelődtem, szoktam a játékot. Hát qrva jó a gém... azér a csúcs az lesz, ha a beszélgetés is magyar lesz... de így is naon jó....
  • tibor16
    #6070
    Fel kell tenni az ACE codec packot, semmi mást csak azt. Bár biztos van olyan aki nem ért egyet velem. Nekem már vagy 2 éve az van frissítgetve, és mindig mindent megtudok nézni, le tudok jáccani. És nem kell főjjön a fejem, -na ez a codec fenn van-e vagy nincs. Elég korrekten letörli magát mielőtt felrakod az ujjabb verziót. Viszont akkor, ha használja az ember nem szabad mást felrakni, mer annak általában összeveszés a vége. Persze ez csak egy ötlet, ráadásul free....
  • Andie
    #6069
    Esetleg próbáld feltenni, és utánna hátha megy...

    Na végigjáccottam, izvi volt a vége :)
    Viszont nagyon nem teccett Garrett arca a videókon. Egyáltalán nem egy marcona tolvaj. Inkább egy babaarcú szerzetes.
    No mindegy, a lényeg, hogy úgy megyek Korfura, hogy tudom : megmentettem a világot a gonosz boszorkától :)

    Jóccaka, reggel még leszek.
  • hykao #6068
    nincs
  • Andie
    #6067
    Hát passsz... akkor ennek utánna kell nyomoznom.
    Winampod van telepitve?

    csuvakka : thx :)
  • csuvakka
    #6066
    Nekem mennek az mp3-ak ezzel a lejátszóval is. Bár, ha lejátszás közben megnyomom akár a "play" vagy "pause" vagy "stop" gombot, akkor újraindul a szám...
    De azért ügyes vagy ám!
  • hykao #6065
    274 - A használt MCI eszköz nem támogatja az adott parancsot.
  • Andie
    #6064
    Kár volt elmondanom? :)))
    Na próbáld ki a lejáccót, mer mingyár bealszok!
  • hykao #6063
    LOL, akó jó, hogy kattingattam ott... :))))
  • Andie
    #6062
    EZT a lejáccót.
    Faxom a BBQ-ba, vagy milyen grillfüszerbe.
  • Andie
    #6061
    A creditsnél a bezáró X akkor jön elö, ha vársz kb 15 mp-et :) Csak hogy kötelezö legyen egy "picit" belenézni
    De ha a gombbal nézted meg, kilépéskor már nem dobja be.
  • Andie
    #6060
    A hangszóró ikon letiltja a zenét, de csak ha egy ciklus (kb 6-7 mp) végigment. Tehát nyomd meg, és várj, amig a mormogás elhal. Thread-ben játszom le, és nem akartam brutális módon kill-elni szegényt :-/
  • hykao #6059
    nincs a credits alatt semmi!
    amikor elindítom a telepítőt szól valami, aztán a credits-re kattintva megnémul a cucc, innentől ha visszalépek, akkor már ott sincs hang.
    ja, és a credits-nél csak akkor jön elő a visszalépő X, ha kattingatok a környékén...nem tudom mi van.
  • Andie
    #6058
    Próbáljátok ki lécci ezt a kis primitiv mp3 lejáccót, hátha ez a verzió nálatok is megy.
    Ha igen, átirom erre.
  • csuvakka
    #6057
    Mifelénk meg az új Riddick-es film ment, egész hangulatos...
    Amúgy a telepítő nekem is szépen muzsikál (Live!), de csak egyszer. Ha végignézem a "stáblistát" és újra megnyomom a gombot akkor kiírja, hogy "no MCI device open". De ha újraindítom az egész telepítőt, akkor újra jó lesz, érdekes...
    Ja, és az a hangszóróikon csinálna valamit? Mert nekem mindegy, hogy engedélyezve vagy tiltva van, mindenképp szól a zene.
  • thief3
    #6056
    Hmm, én meg most néztem meg a Down of the Dead-et, hát mit mondjak rá, sz@r és kész. Olyan C film...