10699
  • ati2002
    #6175
    Happy Birthday Hykao!

    Sok sikert a magyarításhoz, lassan elkezdem tolni magyarul, látom szépen haladtok. Kb. még mennyi van vissza?
  • thief3
    #6174
    Bizony ám, MINDENKI a LEGÚJABBAT tegye fel!!!
  • hykao #6173
    ezér' köllött vóna felrakni a legújabb verziót! má' nincs fele ez, fele az!
  • Shep
    #6172
    Thx közben megtaláltam én néztem el a dolgot, kicsit megkavar ez a fel angol fele magyar dolog.
  • thief3
    #6171
    :) pedig milyen jól hangzik:
    "Menny a nagybanira és szerezz be..."

    A kőpiac úgy hangzik mintha köveket árulnának, maradjon csak piac/vásár(tér)
  • hykao #6170
    lol, nagybaninak semmiképp :)))

    stonemarket = kikövezett piac, mint a kőút, amit vidéken még ma is használnak a magyarban (tehát, nem olyan, mint a Gyáli Piac..)

    szerintem kikövezett piac, vagy kőpiac, kövezett piac hülyén hangzott volna, így maradt PIAC.
  • thief3
    #6169
    játszhat
  • thief3
    #6168
    Ezért mondtam mert én még(magyarítva) nem tartok ott, fogalmam sincs minek fordítottátok. Lefordíthattátok volna akár nagybaninak is :)

    Bár most nézem, ő (még) az eredeti nyelven játhat.
  • hykao #6167
    a magyarításban PIACTÉR, és PIAC van (mivel az egyik plaza, a másik proper - a propert a magyarban nyugodtan elhagyhatjuk...)
  • hykao #6166
    nem STONEMARKET PLAZAT ír, hanem STONEMARKET PROPERT!!!
    LOL!
    RAKD FEL A MAGYARÍTÁST!!!
  • thief3
    #6165
    Ki fedezné fel ha egy árva lélek se jön? :)
  • thief3
    #6164
    Hát a másik oldalról(városrészről) kell megközelíteni a dolgot, a banya védi a helyet erősen, de a zsákutca végén a falon ott a tartó ahova kell tenned a tárgyat.
    Melyik városrész azt majd Hykao vagy valaki megmondja mert nem tudom mi a neve "magyarul" :D
  • Shep
    #6163
    Urak hova kell rakni a koronát a játék végén, mert a stonemarket plazanál nincsen erre lehetőség pdeig a jegyzet azt írja, na akkor hova kell, mert hát ugyan az óratorony alapját írja, de az meg eléggé lepukkant az ügyködésem óta.
  • hykao #6162
    amíg ott vagy, nem fedezik fel a halálát! :))
  • thief3
    #6161
    Nem csak szerinted...
    Meg a magyarítás oldal is Win2000/Xp-t ír min. rendszerkövetelménynek :D
  • thief3
    #6160
    Igen, ez az elszállítás jó ötlet, meg jó lenne ha akkor is jönne utánpótlás a katonákból ha egy helyben várok.
  • hykao #6159
    mondjuk akinek azért van win98-a, mert a gépe nem bírná az XP-t, az lapból elfelejtheti a játékot szerintem...
  • Zsoldos
    #6158
    Akkor egy ido utan elneptelenedne az utca. Ertelemszeruen ezert van a folyamatos joves/hullaeltunes. De a mai gepeken amugy nemtom miert ne lehetne szimulalni a hullaszallito vallalkozokat, mint ahogy a gyaloggalopp-ban megoldottak.
  • mike369
    #6157
    én is úgy emléxem, hogy csak 2000 és XP alatt fut, sorry!
  • hykao #6156
    Próbáld ki! Az a biztos! Bajod nem lesz belőle, max. nem indul el.
  • kék
    #6155
    Sziasztok!

    Egy másik fórumon azt olvastam, hogy Win 98 SE alatt nem fut a program.

    Ez biztos?

    Előre is köszi.
  • hykao #6154
    TELJESen használható magyarítás van fenn!
    Szedd le nyugodtan, csak segíthet a játékban!

    A játékban elhangzó párbeszédek, szövegek nincsenek még lefordítva (az átvezető videók feliratai viszont 100%-osan), minden más igen!
    Minden lényeges dolgot, ami elhangzik (és nincs lefordítva) a játék úgyis berakja a JEGYZETEK közé, ami viszont le van fordítva!
  • thief3
    #6153
    A "majdnem" persze még sok melót és időt takar...
  • thief3
    #6152
    Majdnem, de oda van írva hogy mi van kész...
  • CUCLI
    #6151
    akkor a teljes magyarítás fent van a honlapon?
  • thief3
    #6150
    Másrészt nem lehetne hullahalom, ha nem jönne végtelen katona.
  • thief3
    #6149
    1. Vettem észre :P

    2. Az a hullahalom jó 5let :), és az hogy az új máris harcolni akarna elég logikus következménye a mészárlásnak.
    Ha már elmentem onnét tőlem elszállíthatják szegényeket.
  • hykao #6148
    1. vagy csak a tiédre nem vagyok vevő... :))

    2. csak akkor tűnnek el a hullák, ha már "megjött" az új ember.
    gondolj bele, milyen lenne, ha nem tűnnének el, hanem mindig jönne egy új, akit el lehetne intézni, és a végén már egész hullahalmok hevernének az utcán :)))
    másrészt, ha nem tűnne el a "régi", akkor az új, egyből harci állást venne föl, a hulla miatt.
  • thief3
    #6147
    1. nincs humorérzéked az már biztos :D

    2. azért az hogy eltűnnek a hullák elég nagy bug, oké hogy ha elmegyek onnét, majd vissza akkor "elszállítják őket", meg jönnek újak, de addig nem kéne.
    Sőt! ha nem mozdulok SENKI se jön.
  • hykao #6146
    1. hanem arról, hogy milyen gagyi - ahogy Andie fogalmazott - babaarcot csináltak neki, a lolabbik videófajtákban, tényleg olyan mintha bevérzett volna a kamuszeme...és vágásnak nyoma sincs
    elsőre az ember nem is jön mindig rá, hogy most épp kit mutatnak...
  • hykao #6145
    Amúgy valakinek sikerült megtalálni mind a 15 sarokkövet, és rozsdabogarat??? Nekem csak 12-13lett meg, pedig keresztül-kasul átkutattam az egész várost, de aztán már meguntam.
    Tényleg 15 van, vagy ez csak egy mézesmadzag?
  • hykao #6144
    1. itt nem arról van szó, hogy retusált-e vagy sem, mellesleg nem hiszem, hogy photoshop-pal csinálnának átvezetővideót.

    2. az nem bug. az utcai részeken a városőrök direkt termelődnek újra, hogy ne lehessen megtenni azt, hogy valaki az elején lecsapkodja, kinyiffantja őket, aztán meg már minden nap lazán jön-megy a végéig!
    fogd fel úgy: a hullákat elszállították, és a helyükre új városőrt küldtek!
  • thief3
    #6143
    Ez a Photoshop retusálási effektusának műve. Olyan mint a címlap lányok, a valóságban vannak bőrhibái neki is :)

    A bogarakról csak annyit, hogy történt egyszer Auldale-ben(Bagölyvölgy) hogy elvesztettem a fejem mikor nem találtam azt a hülye Hammer ablakot(jó másfél napig). Átmentem Terminator-ba, minden őrt legyilkolásztam, majd vártam.
    Semmi nem történt, ez okés is, majd "tettem egy kört" a városrészben, és a hullák egy része ELTŰNT, meg jöttek új katonák(végtelenítve). Ez pont olyan volt mint a GTA3-ban mikor autót akarsz szerezni, addig egy szem nem jön míg gyalog vagy...
  • hykao #6142
    Újabb bugocska: A múzeumból kijövet simán eladtam a kocsmánál a Kurshok Koronát 600-ért!!! ...aztán persze a Toronyóránál megint nálam volt...

    ...vagy csak a Carmen-nél vásárolt korona-másolat került volna eladásra eredetiként, vagy a Toronyórához? :))
  • hykao #6141
    LOL Garrett fej a gagyivideóból...
  • hykao #6140
    Azért, ha a FELADATOK, JEGYZETEK között valaki talál angol feliratot, ne habozzon közölni, mert a kis non-linearitás miatt lehetnek különböző szövegek köztük, játékosonként, de próbáltam minden szempontból meglesni a játékban, mindazonáltal kimaradhatott esetleg valami.
  • hykao #6139
    köszönöm, köszönöm, elég lesz már, nekem ezek az ünnepnapok nem sokat jelentenek... :)
  • thief3
    #6138
    Nehogy lemaradjak!
    Happy Birthday Hykao!
  • mike369
    #6137
    mondtam már, hogy boldog szülinapot?
  • hykao #6136
    kösz