10699
  • thief3
    #6255
    Hm, unatkoztam, ezért felraktam a Thief 2. részéből a kedvenc átvezető múvím, szerintem nagyon hangulatos és érdekes. Fel is merült bennem hogy már ekkor a banya gonoszkodott, és milyen profi a története az egész Thief Trilogy-nak. Ja akinek nincs meg az innen letöltheti a kis mozit(egy ideig)
  • mike369
    #6254
    nincs
  • steweee
    #6253
    melyik a legújabb peccs? 1.1-et találtam, de az igen rövidke.van újabb,
  • Bucser
    #6252
    15 rozsdabogarat írt (itt valamiért pókot emleget) és 15 sarokkavics... Mellékküldetéseketnem nagyon írja, hanem ahogy mászkál a városban akkor írja le, hogy ő mit csinált (tehát a zsarolt bérbeadó hoz betört és ismért elment felszedni reggel a pénzt etc...
  • mikeleroi
    #6251
    Csak telepítsd nyugod lélekkel. Láss csodát, nem bántja az exét...

    Bár szerintem ez az a játék, amibe érdemes beleinvesztálni.
  • thief3
    #6250
    Ezt a gyilkolászós végigjátszást sajnálattal hallom. Anno a Thief2-höz megjelent a végigjátszás a Pc-Guru-ban(ami akkor a legjobb volt), na abban a gyerek egy embert se ölt meg, végig experten nyomta, minden mellékküldetést megcsinált stb.
    Én meg csináltam magamnak egy saját végigjátszást, az övé nem jött be, nehogy már a számba rágja mit csináljak...

    Viszont a Gamer leírja a mellékküldetéseket?, meg a körítést?, vagy azt már hanyagolja?
    Hykaonak is volt ilyen kérdése, akkor most hány rozsdabogár van?...
    Kicsit részletezd ha kérhetem.
  • Bucser
    #6249
    Olvasgatom a Gamer-ben megjelent végijátaszást... Hát az első pályán több embert ölt meg a drága cikkíró mint én az eddigi játékom során csak leütöttem.....

    Spoiler: Lady Elizabethet sem kell kinyírni.. Ellopod a 2 eszényt erre össze fog veszni a 2 thuggal... VAlamelyikük megfekszik.. aztán meg a 2 Thug fog összeveszni, hogy hol a pénz...
  • tibor16
    #6248
    Nnnaaa, azér láttunk már ennél jobban megcsinált mozgást is.......
  • Zsoldos
    #6247
    sztem egy mestertolvaj nem attol mestertolvaj, hogy barmi falon felmaszik, hiszen nem legy :) csak tudnia kell melyik falon kell felmaszni. Ha kivulnezetben nyomod akkor meg ne csodalkozz, ha neha viccesen nez ki egysmas :)
  • steweee
    #6246
    van olyan peccs, amit a nem teljesen jogtiszta játékra is telepíteni lehet, és utána működik is? végül is ez a thief :)
  • tibor16
    #6245
    Hi. 3-ig nyomtam, megcsináltam a pogányos pályát. Jó volt a hangulata. Viszont Garret mozgása okozott némi meglepetést, -ez a pali nem tud , csak a legalább járda szélességű helyeken közlekedni. Felmásztam (kínkeseerveeseeen) egy falra, tetőszerkezetre, egy gyertya után. Hol lecsúszott, ami nem is csoda, mer a levegőben állt, széles terpeszben, hol meg negyedórát ugráltam egy 20 centis akadályra, mer nem volt képes megmászni. Ez azér jelentősen rontotta a játékélményt. hmmmmm..... Olyan is előfordult, nem is egyszer, hogy elfelejtett járni, amikor a vállára kapott vkit, hanem "úszott a levegőben. Arra gondoltam, talán nem elég a mem, hogy feldolgozza a játék, de ha ez nem elég, akkor qrvára kevesen jáccanának vele. Persze, minden játékban vannak hibák,- de könyörgöm, ez egy mestertolvaj, aki előtt nem lenne szabad, hogy akadály legyen...-nem de???
    Egy kérdés: én kinyírtam a gyíkot a fa körül, tűznyillal, -van más is ami kinyírja? -mer nekem minden más hatástalan volt (nagyjából)...
  • Zsoldos
    #6244
    Az egyik kisebbrangu orzo beszel a fonokevel ezugyben a konyvtarban. Valoszinu o is azt a konyvet olvasta.
  • hykao #6243
    Én úgy emlékszem, a Tomboló Viharról is az egyik könyvben van utalás, amiben valamelyik próféciával vetik össze.
    De lehet, hogy ezek mind el is hangzanak.
  • csuvakka
    #6242
    Ja, lehet! Te játszottál vele mostanában...
    Csak azért írtam ezt, mert azt mondta, hogy az összes könyvet elolvasta már. És az Abismal Gale-es küldit is asszem akkor kapjuk mikor a két fószer erről beszélget ott a lift mellett.
    Bocs, ha nem így van! Nem akarok senkit félrevezetni...
  • hykao #6241
    ööö, nekem úgy lett bepipálva a sötétség korás dolog, hogy elolvastam az egyik könyvet (amiben a sötétség koráról volt szó)
  • csuvakka
    #6240
    Az őrzők könyvtárában pedig egy beszélgetést kell kihallgatni (vagyis csak simán meghallgatni) az egyik lift melletti szobában, és akkor teljesül a feladat és kapsz egy újat...
  • csuvakka
    #6239
    A pogány területek térképét majd az első pogány pálya végén találod meg. A "gyíkembernél" a Kurshok-fellegvár térképe van.
  • Bandew
    #6238
    Épp ebben a pillanatban tapasztaltam.
  • tibor16
    #6237
    Sztetetek, van nekem olyanom, hogy a pogányok térképe. Annak a gyíkembernek akit kiszabadítottam az elején, sz'al az volt neki?
  • thief3
    #6236
    Akkor jó, különben...
  • tibor16
    #6235
    hehe....(ma szmájlis napom van)
  • tibor16
    #6234
    ... nem úgy gondútam....
  • tirpitz
    #6233
    Először is szeretném megköszönni azoknak a fordítást, akik megcsinálták! Hát nélkületek (nekem legalábbis) ez a harmadik rész nem menne... Szóval köszönöm!
    Ha elakadok egy pályán, képes vagyok órákat bolyongani, de most már kezdem feladni. Ha valaki tud, akkor segítsen please: az őrzők könyvtárában vagyok, minden feladatot elvégeztem, de a "nézz körül, hátha megtudsz vmit a sötétség koráról"-t nem pipálja ki, pedig szerintem már minden könyvet elolvastam. Voltam a titkos szobában is, ott is elolvastam a könyvet, stb.
    Előre is köszi a segítséget!
  • thief3
    #6232
    Ok
  • mike369
    #6231
    ha kész leszünk a teljes fordítással, akkor úgyis kell majd egy végleges telepítő, mert már nem fog kelleni az "adalékfájlokat" külön felrakosgatni...
  • thief3
    #6230
    Na kipróbáltam az Install Shield-et, hátha úgymond ismerősebb környezetbe tehetem a magyarítás install-ját.

    Sajnos backup-ot én nem tudtam kikönyörögni tőle :(

    Viszont nálam az Andie installját fel/le tudom már telepíteni/szedni. Nagyon komoly...(installt installálni)
  • thief3
    #6229
    tudod ki gondol az izédre, de lehet neked az sincs
  • thief3
    #6228
    ojat=>olyat...
    Ha nyomok eszképet akkor mindíg kilép nekem is :D

    Fenn van a legújabb driver?
    Pixel shader 1.1 van a kártyádnak?
    Win 2000/Xp-t használsz?

    Egyáltalán ment valaha rendesen nálad a Thief3? :)
  • gyick
    #6227
    hi!tapasztalt más is ojat hogy mindig a kilép a thief?
    Vagy a hiba az én készülékemben van?
  • mike369
    #6226
    nem, szerintem nem a micsodádra gondolt...
  • tibor16
    #6225
    ...(ha van olyanod).... micsodáááám???..........
  • thief3
    #6224
    Ez a leütök,megölök őrt vagy sem megint csak a vita forrása, úgy játszol ahogy jólesik(meg ahogy a hangulatod hozza)
    Szerintem mindegyik egy élmény és ez a lényeg.
    Végigviszem majd 1* külső nézetből is, az is egy újfajta hozzáállás. Nem vagy behatárolva, a lelkiismereteden múlik a dolog(ha van olyanod)
  • Bandew
    #6223
    Jaja, úgy könnyebb felfedezni a titkos helyeket.
  • tibor16
    #6222
    Végre, egy hasonló álláspont........ én is csak leütöttem őket. De előtte kipróbáltam, a reagálás ugyanaz mintha megöltem volna őket, úgyanúgy felbojdult a méhkas... bár azon gondolkozom....lehet, hogy nincs is összefüggés...és így is úgyis nehezítés képpen, előbb utóbb megsoxorozódik az őrség és hajtani kezdenek... Mellesleg "utánna" szeretek szépen nyugisan körülnézni a pályán...hehe...
  • Bandew
    #6221
    Ja leütni sztem 9is kell, de CSAK leütni. ÉN pl nagyon élvezem, amikor már minden őrt "hatástalanítok" és szabadon barangolhatok a pályán. :-)
  • Zsoldos
    #6220
    En csak azt mondom, ha egy tolvaj a kockazati tenyezo nagy reszet kiiktathatja, ha lecsap egy kritikus helyen levo ort es megkotozi, akkor megteszi.

    Mert az eletben nem lehet reloadozni ha eszrevesznek.

    Garrett se szent, bizonyitek, hogy tele van a zsebe gyilkos fegyverrel, es nem 2 ev felfuggesztettet kap, hanem kotelet ha elkapjak:)
  • Zsoldos
    #6219
    ne modernizalj, tolvajlasert is levagjak a kezed :)
    rablasert meg talan olcsobban meguszod pl 10 evvel.
  • thief3
    #6218
    Garrett tolvaj, nem rabló vagy gyilkos, van is egy ide illő versike amit kívülről fújok:
    "Rejtsd el tested,
    Lépted legyen nesztelen.
    Kísértet leszel,
    Nem vérengző gyilkos ki esztelen"
  • hykao #6217
    1. nem értem miért írod ezt nekem. én csupán azt írtam, hogy ha valaki mindenkit leüt, jóval hamarabb végigviszi a játékot, mint az, aki nem. nekem aztán 8, ki, hogy játszik.

    2. tévedés, hogy egy tolvaj leüti az őröket! mert az már rabló! a tolvaj lop, a rabló rabol. (a való életben, jogi szempontból is óriási különbség van a két "műfaj" között.
    nem hiszem, hogy neked mindegy lenne, hogy kapsz 2 évet felfüggesztve egy lopásért, vagy pedig 8-at letöltendő egy fegyveres rablásért)
  • hykao #6216
    bármi lehet... :))