10699
  • csuvakka
    #6215
    Hú, ez nem is rossz ötlet!
    Load nélkül végigvinni....
    Hm, asszem végre új kihívást találtam a játékban. THX!
    És legalább letesztelhetem a fordítást is.
  • DarkJedi
    #6214
    És az nem lehet, hogy véletlen az aranyművest nyírtam ki?
  • Zsoldos
    #6213
    nem azt mondom, hogy verengzeni kell, de azert nem kell sztem ilyen szinten pacifistan jatszani :) Ha egy tolvajnak egy or helyzete tul rizikos leuti, az az esszeru. Tuleles es vagyon, a ket cel :)

    Es hiaba mutogatjak az emberek a perfect vegigjatszasaikat (0 lebukas stb), joval nehezebb pl ugy vegigmenni a palyan, hogy egyaltalan nem loadozol.
  • kék
    #6212
    Hello!

    Miután telepítettem a programot, átmásoltam a Razor könyvtárban található exe. fájlt.

    Indításnál viszont mindig azt írja ki, hogy a T3main.exe sérültnek tűnik.

    Van valakinek ötlete?
  • hykao #6211
    #6193
  • Bandew
    #6210
    Hyk a párbeszédek most készülnek?
  • hykao #6209
    no de nem tűnt fel a glifé a kapunál? :)
  • hykao #6208
    Amikor először mész Bagolyvölgybe, Bagolyvölgy Terén - a Bradshaw emlékműnél - Fogerty aranyműves boltjával szemben, a Penge épp fenyegeti az aranyművest.
    Amúgy úgy néz ki, mint egy városőr, csak olyan fehéres a szerkója.
    Ha megölöd, kicsit menj másfelé, és amire visszatérsz, Fogerty már kinyitott, új esti nyitvatartással...
  • Kalinka
    #6207
    igen fent van a magyarosítás direkt ma raktam fel, hátha vmit félre értettem de nem, semmi használható infóm nincs arról hogyan is kéne bemennem a templomba :/
  • DarkJedi
    #6206
    Hi.
    Először is minden tiszteletem a magyarító teamnek, nagyszerű munkát végeznek, és nagyban megnövelik a játékélményt. :)
    Ezt a pengét vagy kit miről lehet felismerni? Ott a köztéren kell ugye lennie, de ott többnyire csak őrök vannak, egyszer volt ott egy csávóka, azt leszúrtam, mentem egy kört, de még mindig be volt zárva a bolt. Vagy az árvaházas küldi után nyílik meg? Mert most ott vagyok, de gyerekek majd össze szartam magam, tényleg nagyon durva, ahányszor a kislány megszólal, végigfut a hideg a hátamon :)
  • tibor16
    #6205
    Ahamm... megfontolom..........
  • Solid Snake
    #6204
    Király a magyarítás! Thx.a készítőknek a fáradozást
  • hykao #6203
    Bármíly furcsa számodra, de én úgy játszottam végig, hogy csak azon embereket ütöttem le, öltem meg, akiket muszáj volt. (pl: gyökérszertartásnál, meg a Pengét)

    de akkor nem értem ezt a mondatodat:
    "lehet, hogy nem kéne bántani senkit... de akkor hogy szerzem meg a kulcsokat meg egyebeket... mer ugye kell a pénz is nem???" - nem kell senkit leütni ahhoz, hogy lopj.

    amikor pedig a leütéshez megfelelő pozícióba vagy Garrett felemeli a kezét, így nem hibázhatod el! ...hacsaknem kapkodsz, és ráfutsz az ellenfélre, illetve csak gyanútlan áldozatot lehet leütni!
  • tibor16
    #6202
    Dehogynem, tekergetem bőszen a biliárd dákókat... anélkül nem is lehetne jáccani...... de nem mondod, hogy Te nem ütsz le senkit??? A kilencven fokkal meg érzékeltetni akartam, hogy nem lehet lecsapni a plait, csak ha léniában állsz a háta megett... ehem..... Ez meg nem mindig jön össze, és akkor mint egy cséphadaró azt csinálom, bár nincs semmi értelme, mer eccerűen itt mindenki fafejű és nem hat rá .... csak ha az agya lágyán csapom, ami vszínű a feje hátulján van ... mármint a játék szerint... ehem....
  • hykao #6201
    Magyarítást felraktad?
  • Kalinka
    #6200
    köszi a tippet :P már 60x megnéztem mit ír de nem volt benne semmi ami segített volna
  • hykao #6199
    jözzél=jöttél
  • hykao #6198
    1. a kulcsokat le lehet lopni az övről (ehhez érdemes FPS-re váltani)
    2. ha nem lopsz le semmilyen kulcsot, akkor is minden zárat ki tudsz nyitni...vagy te nem jözzél rá, hogy lehet zárat kinyitni? :)))
    3. még mindig nem értem ezt a 90 fokot... :)))))))))))
  • tibor16
    #6197
    Hmmmm... lehet, hogy nem kéne bántani senkit... de akkor hogy szerzem meg a kulcsokat meg egyebeket... mer ugye kell a pénz is nem??? ... az eszközök miatt...
    Egyébként másképp hogy lehet leütni a palit, Garret csak akkor emeli az olmost, ha 90 fokban állok - mármint csak egy bizonyos szögben, pont a háta mögött... vagy nem??? -egyébként hatástalan... vagy nem????
  • hykao #6196
    90 fokban állsz a delikvens mögött??? :)))))))))))))))
    esélyegyenlőség nevében??? :)))))))))))))))))
    "A templomnál is leütöttem mindenkit, mer idegesített, hogy nem tudok nyugodtan mászkálni" - ha így játszol akkor nemhogy a nyárra, de még a hétre se rendezkedj be...
  • tibor16
    #6195
    Benneteket nem dühít, hogy ha nem pontosan 90 fokban állok a delikvens hátamögött, semmit nem ér az olmos, egész eccerűen levernek mint vak a poharat. Tudom, hogy ez játék, és ez vszínű az esélyegyenlőség nevében csinálták, de azér ha az életben megcsapnának vkit az olmossal, neadj mondjuk szemközt, az biztos ottmaradna. A másik, -van különbség, ha nem ölök meg senkit, attól, ha néha lecsapok vkit? Időnként piszkosul viszket a tenyertem. Azt megfigyeltem, a leütések után, -pl város, -is megnövekszik az őrök száma, meg felhergelődnek. Akkor meg mi a különbség??? A templomnál is leütöttem mindenkit, mer idegesített, hogy nem tudok nyugodtan mászkálni
  • tibor16
    #6194
    Köszi
  • mike369
    #6193
    hűűűűűűűűha!

    a csc fájlban összesen 13744 lefordítandó INDEXELT bejegyzés van!!!!
    ebből ugyan van jópár, ami üres, de van egy csomó olyan is, ami indexen kívül van....

    a fordítás már 100%-ban használható, aki viszont a párbeszédekre vár, az ne 1-2 napos várakozásra rendezkedjen be!
  • Prince007
    #6192
    A játék Kilenc napból áll,11 pályával.
  • tibor16
    #6191
    Vki már írta, de tegnap kerestem, nem találom, -mégis milyen hosszú a játék? Úgy értem nány pálya? Igyekszem a lehető legjobban kihasználni a játék lehetőségeit, de akkor ne rendezkedjek be vele a nyárra???
  • Prince007
    #6190
    Kattints az ajtón lévő jelre.
  • Kalinka
    #6189
    Sziasztok,
    Tudnátok segíteni, mert elakadtam egy picit :)
    be kéne jutnom st. edgar templomába de nem igazán találtam ki hogyan is kéne bejutnom oda, mert a főkaput vmi mágia pecsételi le, másik bejáratot meg nem találtam a fenti ajtó is zárva van.
  • Zsoldos
    #6188
    Szerintem azok a jatekok jok es erdekesek, amiben te fejlodsz/ugyesedsz es nem a karaktered szamadatai novekednek. Annak nem sok ertelmet latom.

    (Pl diablo is elso szinten utod szet a goblinokat ahogy akarod, 40. szinten meg demonokkal csatazol es pont ugyanazt jatszod, mint regen a goblinokkal, csak mas nagysagrendben szamolja a gep ugyanazt)

    Itt amugy is bizarr lenne a fejlodes, egy mestertolvaj hova fejlodjon meg..

    De mondok neked valamit: kezdd el expert fokozaton, es 3 palyankent gyulik ossze eleg xp, hogy szintet lepj. Szintlepeskor mindig valts kisebb nehezsegi fokra (hard->normal->easy-re). Ez egy kivaloan mukodo realisztikus fejlodesi rendszer, egyre jobban harcolsz, egyre jobban rejtozkodsz stb :)
  • csuvakka
    #6187
    A többi városrészbe csak később nyílik meg az út előtted. Vagyis igazából te fogsz utat törni az Őrzők segítségével...
    A másik meg, hát igen, ez nem egy szerepjáték. Ez egy "sima" lopakodós fps/tps, überállat hangulattal megfűszerezve.
    És nem is olyan hosszú sajnos, hogy ilyesmit érdemes lett volna belepakolni. 10-15 óra alatt kényelmesen végigvihető, viszont érdemes többször is végigjátszani szerintem. Pl. én másodszorra úgy játszottam, hogy minden küldetésben 100% volt a zsákmányszerzésem, egyszersem buktam le és senkit nem bántottam...

    (Ja, és mindezt Mester fokozaton. Bár én nem vettem észre, hogy így jobb lenne az AI... )
  • tibor16
    #6186
    Sziasztok,
    még az elején vagyok, 2. nap, most csináltam meg a templomos pályát, a pogányos a kúton lkeresztül még előttem van. Viszont nem találok átjárót a kikötöbe, óvárosba. A cucc meg gyűlik, -aranysisak meg a mifenék, és asszem azokat vhol ott lehetne eladni.
    - A másik, ami nekem spec hiányzik, -nem lehet fejlődni. Úgyértem, nem leszek jobb, mintha nem kapnék azér mer nőtt a tapasztalatom speckó képességeket, tárgyakat stb... Aztán lehet, hogy a későbbiekben igen, de most nem úgy tűnik. (Aztán lehet, hogy az a baj, hogy előtte Gothic-oztam....)
  • hykao #6185
    Most is van: Pallóhíd Árvaház...
  • Bandew
    #6184
    Nem gáz a Piac sem. Csak volt az az előző részekben olyan elnevezésű helyek (fordításban), mint pl a Palahíd.
  • hykao #6183
    Kőpiac, meg Kőpiac tér? Hmm, nem tudom, megfordult a fejemben, de nem akartam erőltetni. Szerintem így, hogy Piac és Piactér megfelelőbb... (mindenkinek tetszőbb...)
  • Bandew
    #6182
    Pedig ez a név, hogy Kőpiac szvsz teljesen passzolt volna a Thief világához.
  • mike369
    #6181
    De jopofi ez az üzenet is:

    "Szerverünk túlterheltsége miatt másodpercenkét legfeljebb 1 lapletöltést indíthatsz!"

  • hykao #6180
    Elég kinyírni a Pengét! Nem kell variálni! Elmész kicsit másfelé, és amire visszajössz Fogerty már kinyitott.
    (az már más kérdés, hogy az utolsó, 9. napon megint bedeszkázva találtam, a Penge írásával...)
  • mike369
    #6179
    kicsit tesztelgessétek!
    randomban dobálja ki a game a szövegeket, de azért néha már fel-felbukkan 1-2 magyar szó is
  • mike369
    #6178
    Na, még frissítettem egy jó nagyot, aztán mára ennyi a melóból, mert gyün az EB döntő.
    Jópár hibát javítottam (elírások), és elkezdtem a párbeszédeket fordítani...
    ...hát az se lesz egy rövid móka, de a játék már ezek nélkül is tökéletesen játszható az eddigi fordítással!
  • Gbr
    #6177
    A bagolyvőlgyben vagyok,megvan a Penge nála van egy kulcs,ezzel nemtom kinyitni a boltot,ha otthagyom a kulcsot,odamegy az öreg de nem veszi fel a kulcsát.
    Mi amegoldás itt?
    A magyarosítás nagyon klassz,nagyon ügyik vagytok,.
    Köszi mások nevében is!
  • hykao #6176
    köszi.
    ...időben, vagy mennyiségben?
    azé' még sok!
    de a játék végigjátszása szempontjából fontos dolgok már megvannak!