10699
  • CUCLI
    #6135
    bolod születésnapot!
  • hykao #6134
    *valamint
  • hykao #6133
    Emberek! A Feladatok, Jegyzetek, Kikötések fordítása is kész van!

    Mostmár nyugodt szívvel ajánlható a magyarítás használata!!!
    Nem fog kavarodást okozni a magyar, és angol hely, helyiség stb. nevek különbözősége, mert az összes olvasható könyv, papiros, levélke, az összes feladat, jegyzet, kikötés, és a térkép magyar!!!

    Tehát innentől, aki elakad csak annyit fogok írni:
    Töltsd le a magyarítást, olvasd el a fellelhető olvasnivalókat, és olvasd el a FELADATOKAT, JEGYZETEKET!
    Valamind használd a TÉRKÉPET!!!
    Ugyanis, ha valaki ezeket megteszi, nemigen fog elakadni, mert amúgy a játékban minden elég szájbarágósan le van írva!!!
  • hykao #6132
    Köszönöm a jókivánságokat!
  • ligszi
    #6131
    Köszönöm sikerűlt
  • ligszi
    #6130
    bocsánat nem köppeny hanem hálóing
  • Prince007
    #6129
    Az 5-ös cellában a fal mögött.
  • ligszi
    #6128
    fehér csarnokban lévő köppeny.....
  • ligszi
    #6127
    árvaházas pályán hol található a kislány köppenye
  • Prince007
    #6126
    Milyen fehér köpeny?
  • ligszi
    #6125
    ...merre található a fehér köppeny??? ebédeltek gyerekek v. még nem ébredt fel mindenki???
  • Shep
    #6124
    jaj tényleg lehet ez a megoldás, azt hittem, csak felszedni kell a múltban, na megnézem.
  • lachun
    #6123
    na oké remlem senki nek nem okoztam semmi hátrányt:)
  • tibor16
    #6122
    Aham, úgy is jó... na on:
  • tibor16
    #6121
    Hát igen... Most nincs ICuQám de felteszem, és majd kereslek... privibe hagyd meg a számod... (ne untassuk a többieket)..
  • ligszi
    #6120
    Sziasztok! Egy kis segítségre lenne szükségem. Az árvaházas pályán hol található a kislány köppenye, nem találom a fehér csarnokot sem! Köszi!
  • lachun
    #6119
    Ha még van mikrofonod és rá érsz itt ezen a TSen mindig meg találsz mindig itt logok:)
    Teamspeak:
    IP: twilek.hu
    Pass: puma
    Szoba: haboru

  • Prince007
    #6118
    Akkor asszem vissza kell menni a multba és ott kell használni a szérumot.
  • lachun
    #6117
    Hát igen de sajna a játék minöség elcsábit a realáitás felé ugye érted:)))
  • tibor16
    #6116
    hehe.... klántagok voltunk mi... vmikor réges régen.... -eccer csak...
  • mike369
    #6115
    Történelmi pillanatnak lehettünk itt szemtanúi!
  • tibor16
    #6114
    SSSZIAAAAAAAAAA! LACUS!!!
  • lachun
    #6113
    !S Tibor rég taliztunk hogy vagy!!!! Lacus vagyok!!!!
  • tibor16
    #6112
    Még nem tartok ott(nyilvánvalóan), -de megkaptad a küldit? -mer ha nem kaptad meg, a tárgyat sem tudod használni...
  • Shep
    #6111
    Nem az oldószérum kellett, meg is van, de hiába megyek vissza a padlásra, hogy kiszabadítsam a kiscsajt, nyomom a folton a use gombot de toszik bármit is csinálni, pedig a szérum nállam van, mert a tárgyak között kiírja, na akkor most mi van?
  • Prince007
    #6110
    A Vér?Az a Külső Árvaházban van a Pincében egy polcon.
  • Shep
    #6109
    A treatment room merre van mert sehol nem találom a szérum meg ugye ott van.
  • Shep
    #6108
    biztos fáklya volt nála és ha abba beleesik meghal.


    Elég durva ez az árvaházas küldetés a szívroham elkapott mikor egy általam már halottnak vélt zombi felkelt és a nyomomba eredt.
  • mike369
    #6107
  • Prince007
    #6106
    Boldog Szülinapot!
  • Glpetyus
    #6105

    Boldog SZÜLETÉS NAPOT!!
  • tibor16
    #6104
    Nnnna, csekélyke 8 órát nyomtam, du meg úgy 3-at. Igaza volt annak aki azt mondta, -félelmetes hangulata van. Most kezdem a templomos küldit. A várban, a városban akit lehetett kifosztottam. Ami érdekes, 1 embert se öltem meg, mégis az 1-iket akit leütöttem, legközelebb vértócsában találtam meg. Meg a katonák is úgy rohangásztak, mintha megöltem volna. Bugot is találtam. Amikor a gyíkembert kellett volna kiszabadítani, az ajtó elé álltam, hogy ugye matatok, és a következő pill-ban bent találtam magam a cellában. Úgyhogy magamat is ki kellett szabadítanom. Tartottam is tőlle, megesz a gyík közben.
  • hykao #6103
    LOL! Nem adtam el a koronát, úgy mentem a múzeumba! Az alternatív briefing jelent meg (hogy már 3 megvan), aztán bent a korona helyén egy macskaszobrocska volt...de az ismertető tábla maradt...LOL (A Koronáé)...
  • tibor16
    #6102
    Jó lett az új telepítő.....
  • tibor16
    #6101
    Köszi a választ, -azér ez túl hamar jött, és még nem vagyok meggyőződve a váltás jóságáról. Az a jó ha csak van, és nem kell foglalkozni vele.... nnna majd meglátjuk...mostmár tényleg on
  • mikeleroi
    #6100
    Mint írtam, én még nem tapasztaltam SEMMILYEN problémát, magyarán, nálam olajozottan működik, mind a mai napig a dolog /csak nehogy elkiabáljam/. Két kollegámnál voltak olyan problémák, mint amiről beszéltünk, de hamar megoldódott a dolog.

    Augusztusban lesz 1 éves a Chello-s előfizetésem, tehát ez erre az időszakra vonatkozik.
  • tibor16
    #6099
    off
    Hát ez meglehetősen szokatlan, legalábbis az axelerohoz képest, -magyarul lexarják az ügyfelet a chellonál. Még annyit kérdeznék, Neked mondjuk volt ilyen, hogy működés közben veszitette el a fonalat a modem?(nem a hálózat hibájából) -mer ilyenkor nem tudja az ember mi van, leállt a szolgáltató, vagy a gép...hmmm..
    on (és befejeztem ezzel a kérdéssel)
  • mikeleroi
    #6098
    Én is Chello-s vagyok. Én még nem tapasztaltam, de már hallottam ilyen jelenségről. Mint írtad is, általában a kábelmodem áramtalanítása, majd újboli üzembe helyezése orvosolja a problémát.
  • Gbr
    #6097
    Éjjel 4-kor nincs senki a hibajelentőnél,az én szolgáltatomnál nappal sincs vagy nem veszik fel a telefont,ha meg bemegyek hogy valami nem jó csak 2000ft ér jön ki,igaz nem chello!
  • tibor16
    #6096
    Sziasztok,
    engedjetek meg egy kis offot:
    Péntek óta chellos vagyok (vidék), és úgy 11 óta úgy észleltem nincs chello, vagyis netezés közben eccercsak megszűnt az "adás". Nem baj gondoltam, ez volt az axeleronál is, majd megcsinálják. Aztán úgy 4 körül nyugtalan lettem, megpróbáltam hívni a hibabejelentőjüket.. uraim, ott meg csak zene van, senki nem szól bele . Most asse tudom, hogy tényleg nem volt net, vagy a chellos cucc az oka itt nállam - ugyanis kikapcsoltam gépet, modemet aztán vissza és "visszajött".... Ha van vkinek chelloja, tapasztalta ezt vki? -mer azér az axeleronál éjjel nappal hívható volt vki aki utánna nézett, hogy mi van....
    Bocs az offért, csak nem látok a pipától -on