10699
  • thief3
    #5895
    Már lezártuk a taffer ügyet.

    Végigjátszás nem is kell, elrontja a játékélményt, ellenben a körítés leírása fontos, de a lefordított széljegyzetekből kiolvasható :D

    A telepítős változatot meg szedem mindjárt...
  • Andie
    #5894
    De basszus ebben a végigjátszásban leüt mindenkit, még azt is, aki már nem mozog!

    Ja, egyébként hatalmas poén volt a múzeumos pályán: a gondnok szobájába felfele menet, amikor át kell menni azon a sötét szobán, nem vettem észre a széken ücsörgő őrt a sötétben. Lopakodok a ládák felé, mikor valaki feláll mellettem, és megszólal, a bal fülembe full hangerővel. Hát erősen szivroham szitu volt...
  • Andie
    #5893
    Nézem énis a végigjáccást :)

    Erre mi sem találtunk megfelelö kifejezést. Mivel ez Warren Spectorék által gyártot kifejezés, igy max mi is valami új kifejezést tudnánk gyártani rá... ha akarnánk.
  • mike369
    #5892
    KINT VAN A TELEPÍTŐS VÁLTOZAT!

    Bocsi a késlekedésért, reklamációval forduljatok a fókás szolgáltatóhoz...
  • csuvakka
    #5891
    Sztem, a múzeumos még nem is volt durva. Igazi kihívást az árvaházas pálya jelentett. Fullra kirámolni úgy, hogy egyszer se vegyenek észre és én se kapjak szívinfarktust. Na, az nehéz volt...
    Amúgy én az oldalatokon is fennt lévő végigjátszás segítségével keresem a hiányzó értékeket. És így az összes questben 100% volt a lopott zsákmányom.

    Ja, és ha már Rejtő: Nevessetek ki tudatlanságomért, vessetek meg, könyörgök: köpjetek le, de mondjátok el, mi az a Taffer?!
  • mike369
    #5890
    HALLELUJA!!!!!

    Végre újra műxik a net! Gyorsan megsasolom a telepítőt és már hajítom is kifelé az oldalra!
  • Bandew
    #5889
    Hmmm... ezt megfontolom. :-P
  • Andie
    #5888
    Ha tudsz olyan könyvét mutatni, amit nem olvastam, bármilyen árat kérhetsz érte :)
  • Bandew
    #5887
    Te azán szereted a Rejtőt! :-DDD
  • Andie
    #5886
    Hát kivánom, ha véletlen arra kerül a sor, akkor gumibottal vágjanak kupán, és ne ólmossal.
    Megintcsak Rejtöt tudom idézni : Magyarázza a gyakorlott kikötöi suhanc az új fiúnak :
    - Ha valaki nagyon szemtelen veled, vagy kötöszködik, akkor óvatosan a mellényed zsebébe nyúlsz, és egy hirtelen mozdulattal elökapod az ólmost, aztán suhi!
    - Mi az a suhi?
    - Az 8 napon belül gyógyuló csúnya fejsérülés. Ha meg veréssel fenyegegetnek, vagy bicskával támadnak, akkor megmarkolod az ólmost, és durrbele!!!
    - Mi az a durrbele?
    - Az olyan, mint a suhi, csak 8 napon túl gyógyul, és rossz esetben a delikvens a hátralévö életében cukorkát árul az utcán, heveny fejrángással.
  • Bandew
    #5885
    Különben is gumibot. :-)
  • Bandew
    #5884
    Pedig az őrök mindig kidöglenek tőle. :-D
  • hykao #5883
    A Black Jack Ólmosbotot jelent! Ne hátráltasd az érdemi munkát visszatérő feleslegességekkel! :)

    A Bikacsök meg a bika faszából készül, ez jól látszik a játékban, hogy nem ilyen! :)
  • Bandew
    #5882
    Akkó legyen bikacsök. :-P
  • Andie
    #5881
    Alapvetöen nem a nevével volt baja, hanem hogy használtam :)

    Egyébként ez (kivételesen) nem vita tárgya. A "bunkó" - a minöségjelzön túl - az ősember kezdetleges fegyverét jelenti. Órmótlan, dúrva, nehéz, mammutok letaglózására alkalmas farönk, esetleg szikladarabbal ékesitve. (bár ez már közelit a köbaltához).
    Aki azonban járatos "thief"-körökben, netán olvasott néhány Rejtö regényt tudja, hogy az, ami Garrettnél van, az ólmos bot. Mitöbb, még ma is használják :)
  • Bandew
    #5880
    Az sztem is hülyén hangik. A bunkó miért nem megfelelő?
  • Andie
    #5879
    Mazó!!!

    (azért egy végigjáccást összeüthetnél nekem erre a pályára, ha van rám fél órád. Néhány helyen kiváncsi lennék hogy kerülted el az ólmos használatát! tudom, van még mit csiszolnom a technikámon, de elsö nekifutásra csak meg akartam ismerni a pályát :)
  • hykao #5878
    Hehe, mi bajod az ólmosbottal??? :))
    A Múzeumos pályának eleve az a címe, hogy: "Csendélet ólmosbottal" :))
  • csuvakka
    #5877
    Ja, amúgy ez a múzeumos quest utáni statisztika.
    És bocs a nagy képekért!
  • csuvakka
    #5876
    78%, az már nem rossz. Na, de az ólmosbot...


    Asszem itt már csak az időn lehetne javítani...
  • hykao #5875
    Itt vagyok má'.
  • Andie
    #5874
    Na!
    Mindenki alszik, vagy olyan jól sikerült az installer, hogy már a net sem müködik?
  • Andie
    #5873
    Igen. Felvásároltam mindet Carmentöl.
    Mentem a cuccokért, de nem cserélte ki. Viszont nem is vették észre az örök. Legalábbis a koronánál. Mert a szivnél még ólmosoztam
    Jó volt ez a múzeumos pálya. Volt a nagy csarnokban, ahol a szem is van egy kép a falon, de kivül a korláton. Nem tudtam elérni sehogy. Egyébként 78% loot-om volt már.
    Apropó : van secret a T3-ban? Még soha nem irta ki azt, amit régebben szokott. T1,2-ben 1-1 pályán 3-4 secret room is volt...
    Najóccaka!
  • hykao #5872
    Ál-műkincsekért elmentél?
  • Andie
    #5871
    Betörtem a múzeumba!
    Teccett a könyv mingyár az ajtóban : "... kérjük tartózkodjon a tárgyak megérintésétől, mert az értékcsökkenést okozhat rajtuk". Naja. Föleg ha én érintem meg öket - és hozzámragadnak

    Mike eltünt?
  • hykao #5870
    Közben John P. barátunk is frissített.
    részletesebb:
    -gyergya
    -olajtócsa
    -moha textúrák.
  • Andie
    #5869
    No. Most oda-vissza kipróbáltam, és nálam ment.
    Ez persze nem jelenti azt, hogy jó, de reménykedem benne.
    Mike, küldtem, pls teszt és ftp... ha jó...
  • Andie
    #5868
    Hö?
  • thief3
    #5867
    Bár ez sem mai hír, de legalább eszembe juttatták az 576 oldal készítői:

    "A Thief sorozat harmadik tagja immár 3 hónapja a piacon vitézkedik, egyes rajongók azonban már most szerkesztőprogramokért kiáltanak unalmukban. Warren Spector továbbra is kitart korábbi álláspontja mellett az ügyben, azaz véleménye szerint még az editorok használatában jártas bátor vállalkozók sem tudnának eligazodni a Thief 3 komplex tervezési metódusaiban. Természetesen a másik fél ezt nem így gondolja, ezért a közelmúltban útnak indították ezen petíciót, mellyel a hőn áhított szerkesztőprogram publikálását szeretnék elérni a rajongók."

    Ez az oldaluk.
  • hykao #5866
    nálam mindkét fájlban a lang_english(ek) van(nak) elsőként.
  • Andie
    #5865
    Hát hogy ne legyen eccerü az élet, 2 file-ban nem az english van az elsö sorban, hanem a francia. (SM3enforcers.sch, Screens.sch)
  • Zsoldos
    #5864
    a bejarat kozeleben (ahol az elso ket katona flangal, es lengedeznek az ingak). kicsit fel kell masznod erte.
  • Zsoldos
    #5863
    Hat nemtom sztem jobban megeri ugyanennyiert egy 512/128-as adsl kapcs korlatlanul. Ha raerosen toltogetsz eztazt, a 15 gb limit max 1-2 het alatt leporogne. Nomeg netes jatekokanal pl az upc nem a legjobb valasztas, mert gyakran leterhelt a halozatuk(choke-loss elonyben).
  • thief3
    #5862
    Különben is Doom-style nem Quake...
    Ne keverjük!
  • thief3
    #5861
    Semmit, vagyis könnyű megérteni, de semmi komment, csak úgy a levegőbe. Elsőre értelmetlen zagyvaság, de másodjára se javul a helyzet
  • Andie
    #5860
    Ez egy chat párbeszéd becopizása. (söt, lehet, hogy DC++)
    Mit nem lehet ezen érteni. A srácot próbáltad meggyözni, hogy ezt nem lehet quake - style jáccani. Nem?
  • hykao #5859
    köszi!
  • The Garrett
    #5858
    sz.tem tudom. de mind1 :) akkor ez is olyan dolog amit csak en ertek. kár :/
  • Andie
    #5857
    Jaja!
    Ugye bemásztál a városból azon a csatornán, és egyböl bepottyansz egy terembe. Középen lengedezik az inga, két hammerita meg ott kolbászol körbe. Le a padló alá, átosonni az átellenes sarokba, ott fel a falra, és kész.
  • hykao #5856
    aha, akkor még azelőtt, hogy átmennék az alsó szintre?