10699
  • _Vegeta_
    #6295
    Na, kis jatek utan itt az en velemenyem az uj Thiefrol. (Tudom ti mar reg vegignyomtatok, de nekem csak most jott ossze a dolog h elkezdjem. :) )
    A jatek elso benyomasra fantasztikus. Grafika eleg gagyi, de ez igy tokeletes. Az elso velemenyekkel ellentetben en aztmondom a hangok egy eros kozepes, nemtobb. A Tréning palya förtelem, nemertem mi a france kell ilyen szajbaragosra csinalni, nah m1. Elso palya hangulata nagyon ottvan, mintha a thief1-et kezdenem ujra. A varosba maszkalas nem olyan zavaro mint gondoltam.
    A maszokesztyu egyszeruen undorito. Amin nagyon felhaborodtam az a zombik. Hat miez ? Semmi hangulata nincs, meglat azt elkezd futkosni felem mintha vmi olimpiai futo bajnok lenne. Nincs szenteltvizes nyil! Ilyen szar szenteltvizes flaskát dobaljak a zombira, aki erre osszeesik, aztan eltunik mint vmi vampir. Hat miez kerem vmi amcsi vampirfilm vagy mi ? Meglovom szerencsetlen zombit tuznyillal erre osszeesik, semmi robbanas vagy vmi...
    Ami pozizivum az egesz jatekba az a hammeritak megjelenese, az tenyleg olyan amiennek lennie kell.
    Na megyek jatszom tovabb hatha megiscsak jo jatek lesz belole. Egyenlore csak egy sima mai jo jatek, mint a st: elit force vagy jedi2.
    Nagy csalodas!
  • mike369
    #6294
    FRISSÍTETTEM! Lécci teszteljétek, hogy nem szaraxik-e a hang...
  • thief3
    #6293
    1. Ez okés, de nem válalsz felesleges melót a sorrendben való fordítással?

    2. Ez a fele viszont kemény dió tényleg. Részvétem.
  • mike369
    #6292
    1. kb. >20000 bejegyzésről van szó, amiket igyekszem a felbukkanásuk sorrendjében fordítani
    2. a szövegek másik fele (pl. five picked man,...) indexen kívül vannak, vagyis nem lehet csak úgy fordítani, hanem külön-külön rájuk kell keresni tartalom szerint
  • thief3
    #6291
    Én azt nem értem hogy angolul nincs ott a szöveg? Nem tudod elolvasni és úgy fordítani? Ha ez így van akkor meg honnan tudod hogy hova írd be magyarul?
    Ok hogy nem textfájl hanem típusos(vagy típus nélküli), de angolul csak szerepel?
    (vagy te is random fordítasz??? :)
  • mike369
    #6290
    a dolog ennél egy kicsit (na jó, sokkal) komplikáltabb sajnos...
    ez már nem textfájl, soronként szerkeszthető.
  • Zsoldos
    #6289
    nehez fokon asszem nem lehetett siman elsetalni mert tul fenyes a terep
  • Zsoldos
    #6288
    uh. nem lehet vhogy konnyebben megoldani?
    es hova teszed be a forditott szoveget? ugy ertem ott megvan az eredeti angol szoveg is, nem?
  • tibor16
    #6287
    Jaa, majd hanyatt estem, amikor eccer csak aszondja....felesleges bújkálnod előlem.... vagy vmi ilyesmit...
    Nincs tippetek, hogy lehet a falmászásnál az oldalt lévő erkélyre felmenni, ha felettem szegély van???
  • mike369
    #6286
    na ja, még bőven nem tartok a végén!
    elképesztő mennyiségű random szöveg van.
    belépek, tutorial első őre körül ugrálok, leírom, amiket mond és azt lefordítom...
    és bizony elég sokfélétt mond...
  • hykao #6285
    de még ők is sokszor angolul vannak feliratozva.
  • hykao #6284
    ööö, azt még nem néztem csak a városőröket.
  • mike369
    #6283
    Megszólalnak már néha magyarul is az őrök?
  • hykao #6282
    Ok, de én még előbb beugrottam a kis vackukba, és elloptam a vérdíjat, amit Erzsi a martalócoknak szánt... :)
  • Prince007
    #6281
    Vagy egyszerűen elmész mellettük.
  • Zsoldos
    #6280
    meg ennyi eroszak sem kell, noisemaker arrow-al arrebbkuldod oket es atsetalsz. de meg arrow nelkul is ha odadobsz vmit.
  • thief3
    #6279
    2000Euro-ért... :D
  • Zsoldos
    #6278
    hm. nos, ez a video eleg pici volt, nem gondoltam, hogy meg 30x ennyi van.

    amugymeg 2000-ert majd megveszem az egesz trilogiat nehany ev mulva :)

  • thief3
    #6277
    Felrakni több mint 1 cd videót? Nincs annyi helyem és időm.
    Különben is honnan tudod mikor melyik videó jön? Meg kilépsz és elindítod manuálisan, hát ez minden csak nem élvezhető.

    200Mb? Nekem az egyik rajongói pálya magában ennyi.
    2 cd a teljes ami EVM-ben nem győzöm hangsúlyozni 2000Ft.
    Ha utánaszámolsz darabja 1000. Ráadásul eredeti, videókkal, XP patch-el stb...
    Viszont ha ragaszkodsz a warezhoz akkor kösd fel, mert már nem mai darab, elég ritka hogy ilyet felraknak...
  • Bandew
    #6276
    Na jó ezt sztem gyorsan töröld le. A Thief 2 2CD-s, szal ez tuti, hogy rip. Ergo egy csomó zene és hang ki van szedve belőle (tán még a videok is), amik nélkül a Thief nem sokat ér.
  • tibor16
    #6275
    Piszok jó a fojtatás. A könyvtárban kezdtem élvezni a történetet. Meg ezek a mászókesztyűk, -na ez rulez. Csak nekem ha van vmi kiszögelés vagy perem vagy oldalra akarok egy válmagasságban lévő teraszra felmászni, Garret nem tud átmászni rajta. Gondolom van vmi trükkje, csak az istennek nem jövök rá.... elárulná vki.... ???
  • Zsoldos
    #6274
    teged az isten kuldott. nem tenned fel kicsit a tobbi movie-t is? :)
  • Zsoldos
    #6273
    gr movie-hianyos. anelkul kevesbe jon le a story gondolom
  • Zsoldos
    #6272
    letoltottem, ize megvettem egy thief2-t, 200 mb-s zip ez lehet full valtozat, vagy rip?
  • Bandew
    #6271
    Pont most jutottam el arra a pályára. AMikor beléptem a katedrális ajtaján, azonnal elhatároztam, hogy ezt a pályát majd inkább holnap. :-D
    Ma már így is kivagyok idegileg. :-D
  • Faterx
    #6270
    Jól van beszéld meg a fordító brigáddal -alternatívaként
  • thief3
    #6269
    Még ott a másik "nagy" pálya, a katedrális.
    Abban is egy szellem kér meg hogy segíts neki, csakúgy mint a 3-ban a kislány szelleme... cool
  • thief3
    #6268
    Na igen.
    Viszont nem kellene tökéletesen megegyeznie a szereplőknek, csak a legfontosabb jellemzőknek, amivel nem sértenek jogot.

    Egy mondat a forgatókönyvből:
    G-Te vagy a híres zöldszemű?
    S-Te meg a félszemű? (gúnyos mosoly)
    G-Van bennünk közös ám, mindketten baromi hülyén nézünk ki szemből... :D
  • Bandew
    #6267
    Nekem a CSontváros is nagyon tetszett. AHogy tele volt csapdákkal olyan Indiana Jones hangulata volt, egy kicsit darkosabb környezetben. :-D
  • Faterx
    #6266
    Ja
    Álmodik a nyomor...
    a pc-és játék nyomor
  • thief3
    #6265
    Az a kedvencem Lord Bafford(első pálya) után, a 2. részben is megtalálható, hiányoltam is a 3-ból.
    Lost City, már a neve fantasztikus...
  • thief3
    #6264
    Inkább egy olyan amiben benne van még sok másik "nagy" is, legyen egy átfogó paródia mint a Shrek. Irtóra bírnám :D

    pl: a nyíl bullet-time módra belassulva, garrett és szemfiser találkozása stb.
  • Bandew
    #6263
    Na most toltam végig az Elveszett várost a Thief 1-ben. Kurva jó ez a pálya! (meg persze az összes)
  • Faterx
    #6262
    Ezúttal javasolom hogy a Thief IV legyen a III paródiája...
    ha rajtam múlna
  • thief3
    #6261
    Megnéztem az úgymond cheat-et is, kíváncsi voltam mi a búbánatot lehet csalni, hát csak annyi hogy a difficulty-nál az értékeket átírod... LOL erre egyedül rájöttem, de ezek szerint nincs beépített consol, mint a legtöbb játéknál.
    Viszont nem is értettem hogy ide minek kód? Az mire jó a NEM TESZTELŐ játékosnak?(bár a tesztelők tuti így nyomták, ha nem vették észre a patch által javított bugot :)
  • thief3
    #6260
    Ha a next-re kattintasz párat akko van még egy ilyen, na jó itt is
  • Faterx
    #6259
  • thief3
    #6258
    Áh ilyen nincs, ennyi beteg embert.
    Ki játszik így?
  • thief3
    #6257
    Mondtam már hogy unatkozom? Na szal megint találtam egy értelmetlen, de mégis muris dolgot. Nevezetesen egy Thief képregényt, sajna német nyelven :( deittmegnézhető a rövid kis történet...
  • tirpitz
    #6256
    Köszönöm, megoldódott a probléma: Az egyik könyvet mégsem olvastam el, és az volt a gond...