10699
  • mike369
    #6375
    ok!
  • hykao #6374
    Belekukkantok, nézek még angol őrdumákat, és belököm.
  • mike369
    #6373
  • thief3
    #6372
    Jó pihenést!
  • hykao #6371
    hehe, akkor nem ártana :)))
  • mike369
    #6370
    Mivel előbb az "I'll be the Victor!"-t majdnem úgy fordítottam, hogy "Én leszek a Viktor!" azt hiszem, itt az ideje egy kis pihenésnek...
  • thief3
    #6369
    Mindenki magán ügye hogy neki mi tetszik, nekem a sok zombi nem és nagyon sok embernek szintén nem jött be, csak azért nem hallod az ő véleményüket, mert abba is hagyták a játék végigvitelét a 2. pálya környékén. :(

    Na én ekkora hibát nem követtem el, végigvittem és volt sok pálya ami tetszett. :)
    Például a kard ellopása nagyon bejött :D

    Akinek bejött a System Shock 2, annak a Thief 2 is (gondolom).
    Sokkal összetetteb mint az első rész története, van szövetségesed, átgondoltabbak a pályák, az ellenfeleket itt már kihallgathatod(mert mondanak is valamit, nem csak azt hogy öööööö/krrrrr), néha össze is vesznek...
    Meg nem tudod a Thief2-ben megcsinálni a pályát úgy hogy végigszaladsz rajta, mert a zombi úgy is lassú, itt tényleg lopakodni kell, és ez lopakodós játék nem futóverseny.
    Nekem jobban bejön a "kastélyszerű" pálya, az összevissza mezős helyett. A Katedrális, Lost City(ami van a 2. részben is), Lord Bafford's Manor mind-mind épületes pálya, és ezek a legjobbak.
    Nesze neked marháskodás mikor a dínók fészkében kell hülyülni. Azt hittem feladom mert mindenbe beleakadtam és semmi szépsége sem volt annak a résznek, tiszta szürke volt minden(minden értelemben).
    Viszont voltak lények amiktől paráztam, pl. a vízes lény aki az ollószerű csápjaival rohangált, brrr. :)
  • mikeleroi
    #6368
    Huh. A System Shock 2 nagyon nagyon sok fórum, illetve újság szerint az egyik legjobb eddig megjelent játék, rpg.

    Én annyira paráztam rajt, hogy szabályosan féltem elindítani.

    Leírhatatlan az az atmoszféra, mely belengi a játékot. Folyamatosan esélytelennek érzed magad. Kilátástalanság, esélytelenség, halálfélelem.
  • _Atti_
    #6367
    nekem az 1 nm megy hardveres gyorsítással:D
    vagyis menne..de ugy iszonyat gyors..ne lehet vhogy lefékezni??
    az az érdekes hogy tesóm gépén megy rendesen és az a gép se rosszabb.. ugyhogy általában ott jáccogatok estefele amikor nem kell neki a gép;D
  • Bandew
    #6366
    Telepítésnél nem is jön elő a videokari, azt csak arra értettem, mikor már fenn van.
  • Mas-Thief
    #6365
    Előző ment Mike-nak.
  • Mas-Thief
    #6364
    Aha, jól van. Atiék a "Fixed in this driver" alatt is kiírhatták volna azért.
  • Giovanni Gatto
    #6363
    Szerintem nem a videokártya a hibás, mert már a setup.exe indítása után hibát jelez, tehát el sem kezdődik a telepítés. Azt írja ki, hogy "A rendszerfájl nem megfelelő a futó MS-DOS és Microsoft Windows alkalmazásokhoz."
  • Giovanni Gatto
    #6362
    Szerintem nem a videokártya a hibás, mert már a setup.exe indítása után hibát jelez, tehát el sem kezdődik a telepítés. Azt írja ki, hogy "A rendszerfájl nem megfelelő a futó MS-DOS és Microsoft Windows alkalmazásokhoz."
  • Bandew
    #6361
    Nem gáz, mert már jó ideje arról beszélünk. :-D
    Nem tudom mi lehet a gondod, nekem simán megy, bár tudni kell, hogy csak régibbi Nvidia driverrel (45.23) megy hardweresen.
    Márha Geforceod van.
  • Giovanni Gatto
    #6360
    Sziasztok! Bocs, hogy a Thief 1-ről kérdezek, hogyan lehet xp-re installálni? Állandóan leáll hibaüzenettel. A neten található tanácsot (-lgntforce csatoló a setup.exe-hez) már próbáltam, de ugyanazt a hibát adja. Ja, 1.14-es verzióm van, amit anno a Guru Gamerhez adtak. Help plíííz!
  • Bandew
    #6359
    Tudom, világában eléggé eltér a Thieftől, de ha az tetszett, akkor ez is be fog jönni. Persze ne 10 perc után ítéljetek.
  • Bandew
    #6358
    Hát eleinte nem nagyon jött be, mert nem nagyon szeretem ezt a sci-fi környezetet (kivéve Star Wars :-D), de ez eszméletlen!!!
    A Thief enginejével készült, szal rá is lehet ismerni a mozgásokra. Iszonyat parás! Hihetetlen amit ez a Looking Glass művel, de ez olyan fokon parás mint a Thief, csak még párosul hozzá egyfajta szorongás, nyomasztó érzés (jobban mint a Thiefben), mert tök egyedül vagyünk egy kihalt űrhajón. A hangokhoz nincs hozzáfűznivalóm, ezt mindenkinek meg kell tapasztalnia! Nem is tudom, ez egyfajta iszonyat, amit előidéznek az emberben, mint ahogy a legtöbb ember görcsberándul egy nagy pók láttán, itt is ez megy, csak itt a hagokkal csinálják.
    ITT van egy cik is róla az SG-n.
    Szal hangulat a köbön! Kalandjátékokon kívül nincsenek olyan hangulatos játékok, mint amilyeneket a Looking Glass csinál.
  • Bandew
    #6357
    Én is a legnehezebb fokozaton játszok mindig, viszont a kardos pályát nem lehet úgy megcsinálni. Ugyanis van egy olyan feladat ott experten, hogy szerezzek némi informáviót Constantineről. Na ezzel kb 5 napig szenvedtem, de nem sikerült. EGy haveromnak is ez volt a problémája, aki utánanézett a neten és kiderült, hogy ez egy csúnya bug, amit állítólag orvosol a patch, de mivel nekem a játék alapból 1.14-es verziójú, nem tudtam patchelni. :-(
    Szal annál a pályánál játssz majd közepes fokon.
  • Bandew
    #6356
    A 2-t se hagyd ki! :-)
  • mike369
    #6355
    Dehogynincs!

    Csak nem ott ahol kéne, hanem a KNOWN ISSUES-nál:

    Inconsistent lighting and shadow flicker is noticed when playing the game Thief 3 under Windows XP with an ATI RADEON X800 XT Platinum Edition or the RADEON X800 PRO. Further information on this issue can be found at: www.ati.com/support/infobase/4557.html
  • Mas-Thief
    #6354
    Agyam elszáll... Megjelent a 4.7-es Catalyst.
    Nem teszteltem, de a Thief3-ról az infojában ebben sincs semmi. Ezt nem értem. Miért nem foglalkoznak vele?
  • _Atti_
    #6353
    az milyen amugy?:D pár dolgot elhinthetnél mert sajnos fénykorukban nem volt szerencsém ezekhez a nagyszerű looking-glassos játékokhoz:(
  • _Atti_
    #6352
    azon a pályán olyanokat műveltem:DDD
    a folyón járőröző őrt uigy nyirtam ki hogy kioltottam egy fáklyát és pont a sötétben a szőnyeg főle lőttem a rope arrowt.. na azon szépen bevártam hogy jöjjön az őr aztán amikor megfordult ráhuppantam a szőnyegre és Kopp!;D
    amugy most csak noramlon jáccom de végig fogom tolni experten is;D ha sikerül:DDD
    amugy én a constantine manorjába befele menet sikerült nem eltévednem meg nem találkoztam semmi parással..aztán visszafele meg eltévedtem vmi labirintusszerűségben..végén már erősen elfogott az érzés hogy 'AJajjjj hol a kijárat'
    most amugy a haunted cathedralnál járok.. ott vagyok a katedrális előtt már..
  • _Atti_
    #6351
    Én végigtoltam a 3-at és most én is az 1 et csinálom..és nem azért de be kell vallani ezerszer jobb a 3nál..esküszöm az őrök is normálisabban viselkednek..leagláb nem pofázzák el állandóan hogy épp mire készülnek:DDcsa néha;D
  • Bandew
    #6350
    Ja és ha valaki még vágyik efféle pillanatokra, akkor nagyon tudom ajánlani a System Shock 2-t!
  • _Vegeta_
    #6349
    Nekem is voltak hasonlo pillanataim elhiheted. :)
  • Bandew
    #6348
    Mármint a 3-ban.
  • Bandew
    #6347
    Ja engem is idegesít ahogy suhintgat a fegyverekkel. :-(
  • Bandew
    #6346
    JA tök furi, hogy most fent van a 3, de az meghozta a kedvem az 1-hez és most addig hagyom a 3-at. :-D
  • Bandew
    #6345
    Amúgy nagyon durva érzést tud adni az 1. Most toltam végig a Visszatérés a kísértetkatedrálisba pályát. Hát nem tudom, hogy volt-e már nektek olyan álmotok, hogy üldöznek és elfog titeket egy bizonyos szorongó érzés, hogy nem tudsz sehova se menekülni, de ebben a játékban teljesen ezt éreztem, pedig még az álmomon kívül nem volt ilyen.
    Ahogy üldöztek a halottak és nem tudtam elmenekülni sehova, mert zsákutcába érkeztem és akkor kinyírnak, majd azzal a vérfagyasztó odítással elsötétül a képergyő...
    Hát elég alaposan kivert a víz, pedig már harmadjára tolom. :-D
  • _Vegeta_
    #6344
    Nemcsak picit! :D
    Az nagyon idegesit, h idonkent elkezd lopakodni, es akko ilyen lassan megy, azt nemtudok ujra futasnak eredni, csak ha ujratoltom a gamet! :>
  • _Vegeta_
    #6343
    Jah, ezis tokeletesen igaz. A t3ban is nagyon hianyolom a kardot, es ezt a 'felhuzas' reszt. Fogtam 2-3x felhuztam a kardot es ugy meg egy dinot is kiteritettem. :) Foleg miutan megszereztuk Constantin kardjat, az volt az igazi moka. Huu de paraztam abba a kastelyba, egy almom tejlesult miko beleptem. ;)
    Na vegigviszem a t3at rogton felteszem a t1et. Nagyon ramjott most ez a feeling. :>
  • Bandew
    #6342
    Sajna a 3-ban ezt nem lehet, mert itt az irányítást picit elkúrták.
  • _Vegeta_
    #6341
    Sztem kicsit bonyolultabb dolog az h mien vidkarit veszel, dehat te tudod. En mindig utannajarok a dolgoknak tovirol hegyire.
  • Bandew
    #6340
    Amúgy az is zsír a játékban, hogy egy idő után kitapasztalja a játékos, hogy hogyan lehet a legkönnyebben elintézni a különböző ellenfeleket.
    Pl a félelmetes hangú halott őröket mindig úgy nyírtam ki, mintha leütném őket, csak ott nem bunkót használtam hanem kardot és teljes erőből csaptam. Egyből kiterülnek. Ezzel a módszerrel egy csomót el lehetett intézni.
    Szal a játék végére már annyira profin irányítja a játékos Garrettet, hogy tényleg olyan mintha RPG lenne. :-D
    Csak itt nem Garrett gyűjt XP-t hanem mi. :-D
  • _Vegeta_
    #6339
    Teljesen egyetertek. Tudom magamrol kicsit tulzottan zombi meg elohalott szellem hasonlo parti vagyok eze elnezest kerek ha tulzottan felkapom a vizet. De teny az teny h a thiefnek pontosan ezek a "visszataszito" kreaturak adjak meg az igazi feelingjet.
  • _Vegeta_
    #6338
    Abszolut no comment a dolog amit mondassz, de megis kommentelek ra vmit. :)

    Nezz vissza a forumba vagy nemtom micsinalj, de majdnem mindenkinek a thief1 hangulata tetszett. :P Ismeros az a nev h Constantin ? Nah m1.. En egy ido utan mar nem is lodoztem a zombikra mer nagyon baratsagosak, tok felesleges kinyirni oket, errol is ennyit. A tobbi kreaturarol meg (dino, tuz elemental, patkanyember, majomember, meg istentudja mik) annyit h ezek talan megjobban felemeltek a jatek HANGULATAT mint a zombik.
    Ha ezek nem lettek volna benne egy egyszeru sprinter cell fele baromsagot kaptunk volna.

    Nemtom a 2nek a tortenete mivel zsenialisabb mint az 1é. szvsz az 1 sztorija sokkal jobb volt mint a 2é. Még az alvilagba is eljuthattunk. Nem ugy jatszottam oh megin egy szabvanyos kastely/haz ahol allandoan osonva menni nehogy eszrevegyen vki mer akko restart level, hanem oo mi lesz a kovetkezo palya, hogy alakul a tortenet, ki eza constantin ? Es joval parasabb volt a 2nel.

    Asszed meg nemjottem ra hogy lehet megolni a zombit ? :)
    A maszokesztyut az elobb enis a pokolba kuldtem. :)

    Nemtom mi a banatert hianyolod az uszast, mer az 1be csak olyan palyakon kellett hasznalni amik hangulatosak voltak, es neked nem tetszenek a kreaturak, zombik miatt!
  • thief3
    #6337
    Mi? :)
    A halál, az a biztos.
  • hykao #6336
    biztos? :)