10699
  • KGy
    #6455
    Úgy, hogy az én telepítőm csak azt írja felül, amit át is írtam, tehát amihez még nem nyúltam, azt nem "angolosítja vissza". Ekkor viszont ha valamit mindketten átírtunk, akkor az enyém lesz érvényes. Ha a ti lepeítőtök nem ilyen, de azt szeretnéd, hogy ha mindketten átírtunk valamit, akkor a tiéd érvényesüljön, akkor használhatod a cmp és modpatch programjaimat: az előbbi képezi a különbséget két file között (pl. a te .csc-d és az eredeti csc között), az utóbbi "megpatchel" egy file-t a különbségfile alapján (pl. az általam magyarított .csc-t a te verzióddal). A programokat és a használatukat e-mail-ben vagy ICQ-n elküldhetem.
  • mike369
    #6454
    van rá valami 5leted?
  • mike369
    #6453
    köszi a felajánlást, csak nem tudom, hogy lehetne az eddigi dolgokat "összefésülni" a csc-ben.
    mert a random szövegekből már RENGETEGET lefordítottam....
  • hykao #6452
    ...ööö még egy: a .csc fájl te általad elkészített részét hogyan tudnánk beleimplantálni a mi általunk eddig elkészítettbe? (feladatok, jegyzetek, kikötések + jónéhány random beszólások, tutorial párbeszédek)
    lehetne egyáltalán valahogy?
  • hykao #6451
    Tehát akkor a különböző random párbeszédek neked sincsenek még meg? (városőrök, polgárok random beszólásai)
  • KGy
    #6450
    Sziasztok! Andie már javasolta, hogy kapcsolódjak be a fórumba, most végre meg is teszem. Naszóval, a fixen elhangzó párbeszédekkel és Garrett benyögéseivel a játék 3. napjának elején tartok,
    innen letölthető. Hamarosan felkerülnek az Őrzők Könyvtárához tartozó dumák is. Mike, ha gondoljátok, szabadon felhasználhatjátok őket a fordításotokban.
  • _Atti_
    #6449
    heh,,köcc..ha lesz időm cause we'll try to finish that mod stuff too:D
    najó megyek mert késő van.. hülye van a fejemben:D
  • Bandew
    #6448
    Horvátországba. Remélem zsír lesz. :-)
    Amíg én a napon és a fényben leszek, addig te légy a sötétség fejedelme! :-D
  • _Atti_
    #6447
    hova uazol?én nem sajnálnám ha elutaznék vagy egy hétre:D
  • _Atti_
    #6446
    jó utazást:D
    most nem folytatom már ma,más dolgom van;)(na vajon mi?).. majd holnap jól besötételek a szobába azt tolom:D
  • Bandew
    #6445
    Majd én segítek. Bár hajnalban sajna elutazok egy hétre. :-)
    A lényeg, hogy jól nézz körül és jegyezd meg a helyeket, mert eléggé labirintusszerű az egész.
  • _Atti_
    #6444
    Én...
    amugy szerintem igy is meg lehet csinálni csak 2 speed potiont kellett volna vinnem:D
    lehet hogyha továbbra se fogom megtalálni a másik helyen a továbbutat akkor igy fogom megoldani:D
  • Bandew
    #6443
    Jaja elég boncsolult az a pálya, de megoldható és nagyon élvezetes.

    SPOILER (csak akkor olvasd el, ha nem tudod a hídat beindítani)

    A hídat nyitó gépezethez majd kell egy kar, amit a víz kőnél találsz majd meg, az fontos!
  • Bandew
    #6442
    Az, hogy belelősz a gerendába az oké, mert azt is kell, de hogy átugrod...
    Úgy látszik ezzel nem számoltak a készítők. :-D
    Végülis ki az az agyament tolvaj, aki átugrik egy 10 méteres szakadékot, aminek az alján láva folyik? :-D
  • _Atti_
    #6441
    kösz..
    nembaj legalább most már tudom hog kezdhetem előlről..
    amugy legelsőre én se próbálkoztam a szakadáknál..de rengeteget bolyongtam bent és már el nem tudtam képzelni mit kell csinálni:D
  • _Atti_
    #6440
    :Dlol:D
    pedig ez az első eset a thief1-el hogy nem gondoltak a magamfajta kreativ játékosra:D
    az elején speed potionel simán át lehet ugrani a párkányra egy szinttel a kő alá... na ott ugyebér hiányzik a lépcső felfele.. én kimásztam a párkányra és az etgyi oldalon olyan ablakot találtam ami fölött pont be tudtam lőni a kötelet egy gerendába:D és már vittem is a követ:D
  • Bandew
    #6439
    A pálya elején lévő szakadéknál ugortál át???
    Mert ott elvileg nem lehetséges a bejutás. :-D
    Szépen végig kell magad csámcsognod a pályán. A 0 alakú helyről azért nem tudsz tovább jutni, mert elvileg oda csak akkor juthattál volna el, ha kiereszted a hídat. Szvsz kezdd újra a pályát, de ezúttal ne ugorj át. :-D
  • _Atti_
    #6438
    tudom tudom ez thief 3 topik dehát..nah
    szóval az egyben a lost cityben vagyok.. szóval vittem magammal 1 speed potiont.. annak segitségével átugrottam ahhoz a toronyhoz ahol a tűzkő van..vagyis egy szinttel lejebb..na mind1 rope arrow segitségével hátul bejutottam megvan a kő(tűz).. eddig rendben van minden.. de utána onnan elkolbászoltam vmi 0 alakú tetőszerűségre ahonnan 2 fele lehetne menni de nem tudok mert nem tudom a lává átugrani..látok egy rést azz egyiknél(feltételezem vmi hid jön ki belőle esetleg DE hogyan?).. egy szárnyas,furcsafejű szobornál is jártam..szóval mit tudnék kezdeni ott??
    vagy 2 speed potion kell minimum?mert ha igen akkor már kezdem is;D
  • Davidsned
    #6437
    Csak azért kérdeztem, hogy meddig várjak, mert azt gondoltam, ha nem sokára lesz 100%-os akkor addig várok, és majd felteszem azt.
  • thief3
    #6436
    Itt
  • thief3
    #6435
    Mintha már ezt mondtam volna, de akkor a teljesség kedvéért:
    LOL 2
  • Zsoldos
    #6434
    hol lehet szedni ezeket? (amik jok is)
  • Garrett27
    #6433
  • mike369
    #6432
  • ShaiHulud
    #6431
    lol
  • thief3
    #6430
    Tudtam hogy fontos vagyok, hiszen levegő nélkül nincs élet.
    Tehát nem tudsz nélkülem élni, ez hízelgő... :D
  • hykao #6429
    Jól látod: számomra csupán levegő vagy, így ha hozzád beszélek... :)
  • thief3
    #6428
    A 2. pálya elején a bezárt bánya, ami a börtönhöz vezet biza zombis. Elég parás ha nem ismered :D

    A legnagyobb hiba ha nem játszol ilyen FAN MISSION-nel, a legjobb osztályzatút töltsd le(aranykalapács), nagyon komoly pályák! külön sztorival ami illik a thief alaptörténetbe... (nyami, ilyet szeretnék a 3-hoz is)
  • thief3
    #6427
    1. Annyira nem érek most rá hogy csak most tudok reagálni a kommentedre...

    2. Ezek szerint Mike is magában beszél? (#6411 #6412) :D
    Na látod, csak a gyengébbek kedvéért megjelöli hogy folytatja a mondandóját mint én, és nem a "levegőbe" beszél(értsd ír) mint Te(#6409) :P
  • _Vegeta_
    #6426
    De mondom a masodik palya nem zombis baratom! :)
    Amugy nem jatszok rajongoi palyakkal. :)
    Lehet h hiba ? :>
  • hykao #6425
    Rakd fel és meglátod!
  • hykao #6424
    elég egyetlenegy cucc, ahogy a feladatok közt is olvasható!
  • hykao #6423
    Tök fölösleges összeszedni az összes cuccot!
    Nem olvastad el figyelmesen a feladatokat, és ezért saját magad dolgát nyújtottad, nehezítetted meg!!!
  • hykao #6422
    Rakd fel a magyarítást!
    Ha meg már megtetted, akkor olvasd el figyelmesen a feladatokat, jegyzeteket!
    Minden egyértelműen kiderül belőle!!!
  • benlude
    #6421
    Erre kell felrakni a maszkot, ami a threatment room-ban van (asszem, ahol az egyik delikvens a földet kaparássza).
  • malefic
    #6420
    Valamelyik asztalon van egy papír,
    abban írnak a sötétség koráról...
  • benlude
    #6419
    Erről volt szó nem is olyan rég.
    Vagy valami könyvet kell elolvasnod, vagy ki kell hallgatnod egy beszélgetést a lift közelében.
  • Smokk
    #6418
    Vki segitsen mar, ha tud!
    A 4. napnal tartok "mar" megszereztem a Baljoslatok Kompendiumat...
    A feladat h keresek vmi infot a Sotetseg Koralrola konyvtarban,de en mar az egesz konyvtarat atragtam es semmi...
    Szal ha vkinek van vmi otlete kerem ossza mar+!
    Elore is thanx!
  • Davidsned
    #6417
    Hogyhogy soká? Mi hiányzik még?
  • DarkJedi
    #6416
    Minden tárgynak van egy meghatározott helye, keress egyet, rakd oda a megfelelő tárgyat, és utána... na majd meglátod. :) Az egyesben én sem találtam semmit, lóg ott egy bábu, és kék is lesz ha ránézek, de nem lehet useolni.