10699
  • vigyori14
    #6335
    ok akkor olyat fogok venni és végre tudok a Thief-el játszani lössz a tippet
  • Bandew
    #6334
    Az tökéletes!
  • vigyori14
    #6333
    Abit gffx5600 256mb agp dvi 8xagp, ezen a karin menne full grafikán 27E-ért láttam
  • thief3
    #6332
    A fordítasz egy "sz"... hihi
  • Bandew
    #6331
    Én is ilyenre gondoltam neki. Gondolom nem a legjobb kártyát akarja megvenni a piacon. :-)
  • hykao #6330
    mit fordítassz? szaros alsógatyákat kifele? :))
  • thief3
    #6329
    Nem, fel kellett avatnom a tüzest is :D
  • Bandew
    #6328
    Kérdezősködj ITT.
    Sajna mostanában nem követem figyelemmel a kártyákat.
  • hykao #6327
    ...és 30 ezer alatt legyen?
    lehetetlent kívánsz!

    amúgy vegyél egy 8500-at, kb. 15-20e-ért, és azon minden mostani el fog futni...persze nem fullon, élsimítással.
  • thief3
    #6326
    Most nem unom magam halálra, megszereztem a Train Sim-et és töltök le hozzá jóöreg magyar diesel mozdonyt(a csörgőt). :D

    Elleszek amíg fordítgattok ;)
  • Bandew
    #6325
    Nekem nem ált szándékomban vitát nyitni.
    Ki hogy fogja fel. :-)
  • vigyori14
    #6324
    akkor cssak mond meg milyen kártyát vegyek amin menne a Thief3
  • hykao #6323
    ühüm, a gyökérszertartásra gondolsz?
    mé' sima mezei nyílvessző nem volt, amiből mindenfelé hever?
  • thief3
    #6322
    Itt ne nyissunk kari vitát!
    Köpike.
  • hykao #6321
    nem, kellett valamit mondanod, miellőt halálra unod magad... :)
  • Bandew
    #6320
    Mivelhogy a Doom 3 még nem jelent meg, ezért nem is tudok nevet mondani. De egy újabb Geforce vagy ATI simán megteszi. Én személy szerint a Geforcet ajánlom, bár sokan az ATI mellett esküsznek. De a játékok java Geforce támogatású.
  • vigyori14
    #6319
    és mi a neve amine a doom3 is menjen meg az ijen ujjabb játékok
  • Bandew
    #6318
    Már 20E-ért tudsz venni olyan karit.
  • thief3
    #6317
    A jópofánál :)
    Amúgy a pogány fánál, mert kellett vér, és én így csaltam ki pár cseppet a hullából :D ehe ehe ehe
  • thief3
    #6316
    :)
    csak szólok, az etikett nem egyenlő hej:)esírás
    :P

    Ijesztő, de nem tudtam elbujni a kritikád elől.
    Viszont kellett valamit mondanom amihez te is hozzá tudsz szólni :)))
  • vigyori14
    #6315
    akor milyen kártya kéne amin jól futna esetleg full garfikán 30E ft alatti kártyára gondoltam?????
  • hykao #6314
    milyen fánál?
  • thief3
    #6313
    Ja akkor bocs, de én 1 szem tűznyilat használtam annál a fánál...
  • hykao #6312
    kicsit túl sok helyen használsz ly-t j helyett... :))
    (pl: megilyedek, bulykálás)

    ...úgy tűnik ott, ahol nagy erőkkel az etikettet tanították, a helyesírás háttérbe szorult... :)))))))
  • hykao #6311
    háromféleképpen lehet élőholtakat ölni: tűznyíl, szenteltvíz, fénybomba (ezekből, ha max. van nálunk, nemigen van olyan hely, ahol ne lenne elég az összes kifingatásához)
  • thief3
    #6310
    A pixel shader hardweres, nem szoftveres cucc, nincs esélyed.
  • thief3
    #6309
    Mondasz valamit, de nekem akkor is túlzás volt(és még sokaknak) az a rengeteg z.
    Nem is mertem elsőre megcsinálni, és csak ez meg az AVP amiben féltem(és a mai napig megilyedek néha :)
  • vigyori14
    #6308
    és ha felteszek egy uj drivert?
  • Bandew
    #6307
    Mert a videokártyád MX és az nem támogatja a Pixel Shadert.
  • vigyori14
    #6306
    Gf4 MX440 64-mg kártyán mért nem akar elindulni a játék
    768mgrammal 2.2Celeron proci mellett????
  • Bandew
    #6305
    Én MINDENT szeretek a Thiefben. A zombikat, robotokat, bújkálásokat, mindent! A zombik félelmetesek és iszonyat parásak, nem is igazán a zombik, mert ők annyira lassúak, hogy elég csak elfutni mellettük, inkább a halott őrök. Hogy azoknak milyen hangjuk van atyaúristen Brrrrr...
    A robotok is szörnyen jól el vannak találva szvsz és nekem ők is nagyon félelmetesek voltak. Én nem is szeretek úgy gondolni a Thiefre, mint egy lopakodós játékra, mert nem az. Úgy nem is lenne jó. Ez egy kaland-szerepjáték keverék. Tetszik ahogy mi magunk éljük át az egészet, mint pl a Mafiában. Ha folyamatosan csak bújkálnunk kéne és semmi extrém pálya nem lenne, úgy elég uncsivá válna egy idő után.
  • thief3
    #6304
    Hát a thief1 hangulatát nem adja vissza hál'égnek, mert biza sokaknak nem jött be(nekem se) az első fantasztikus és azóta utánozhatatlan pálya után a sok(rengeteg) zombi.
    A félelem jó volt, meg a szellemek is, csak a szenteltvizes nyíllal zombit lődözni nem élmény, meg az első részben ahogy haladtál a történetben, egyre jobban háttérbe került a bulykálás, a leggagyibb szereplőről, a dinóról nem is beszélve.

    A 2. rész meg nem hozott nagy újítást, kivéve no zombitömeg :D
    Nekem ennyi elég is volt akkor :D
    Na de a története a 2-nak is zseniális...

    3. részben a legnagyobb hiba a hihetelenül pocsék támogatás, nincsen pályaszerkesztő amivel millió meg egy szuper kiegészítő pályát készíthetnének a rajongók.
    Márpedig ők aztán beleadnának apit-anyait...

    Amúgy zombit 2 módon ölhetsz:
    -vagy szenteltvizes tócsába csalod
    -vagy 2 villanóbombával porrá változtatod :D
    Viszont nekem nem ez a változás volt a csalódás, hanem az hogy "elfelejtett" Garrett úszni+eltűnt a köteles nyíl és lett helyette falmászó kesztyű amivel sok a bug...
  • _Vegeta_
    #6303
    Nemtom jatszottal e thief1-et de ezek a zombinak latszo akarmik meg se kozelitik a thief1 hangulatat. :(
  • _Vegeta_
    #6302
    Egyetertek, de azert ennel meg a thief 2 is jobb volt (marha a robokocskakat kiszedjuk belole) :). Persze meg nem vittem vegig meg sztem nagyon sok van hatra, csak akkor leszek biztos a dolgomban ha mar vegignyomtam. :)
  • _Vegeta_
    #6301
    Lehet h teged nem de engem erdekelnek az ilyen aprosagok. Ami azert nem is annyira aprosag. Gondolom tese a hangulata miatt jatszottal thief1et. :P
  • Zsoldos
    #6300
    A zombi hajo nekem speciel a kedvencem volt :)
    az undorito horgos nyogos maszkalo halottak kozott osonkodni. Es a normal mapping miatt szepen lathato ahogy rothadnak szet, az arnyekolas is jol all nekik. Szenteltvizes nyil minek, epp az a jo, hogy nincs eleg eszkozod, hogy kiirtsd oket :)

    Grafikat nem tudom minek szidjak olyan sokan, a modellek a hajukat leszamitva profik, a terepen minden szepen bump/specular mappelt, es mindenen ott a stencil arnyek. A doom3 megjeleneseig egyik masik jatek sem fogja mindezt felmutatni. A hangzas is nagyon jo, persze nem art vmi hifi, nomeg eax2-t tamogato hangkartya, nem vmi integralt hulyeseggel kene hallgatni felwattos aktiv squeekerrel.
  • mike369
    #6299
    ami van:
    - jó sztori
    - (szerintem) viszonylag jó grafika és hangok
    - nem lehet 5 perc alatt végigvinni
    - bughalmok (még)
    és ez (a bugokat kivéve) máris magasan kiemeli a mai játékok (valljuk be) kicsit egyhangú áradatából.
    hja, kérem, nem lehet minden játék korszakalkotó és kultikusan zseniális mestermű...
  • ronhaven
    #6298
    Na mer ha a zombi felrobban elporladas helyett, az mar mindjart mas..
  • mike369
    #6297
  • Bandew
    #6296
    SZtem se hozzá a régiek színvonalát, de attól még egy egész jó folytatás. Legalábbis ha figyelembe vesszük, hogy manapság mennyi hangulatlan játékokat adnak ki.