11900
  • Matthewpamer
    #1301
    nekem 650-es proci 126 SDRAM Geforce2 MX200 32Mb 120+20Gb HDD
    de ma jött meg a 2400+AMD meg az 512-es DDR 400Mhz-es memória.de nem tudom berakni mert kell alaplapot vennem.
  • robotnyk
    #1300
    large semmilyen gépen nem megy normálisan 1-2 gb ram kell az elfogadható sebességhez.
  • donpedro
    #1299
    Változó, és őszintén szólva még nem nagyon mértem, de kb. 5-6 óra lehet.
  • zaki
    #1298
    hát, nekem nem jönnek be a képek... :(
  • zaki
    #1297
    mennyi idő, míg lenyomsz 1 szezont?
  • zaki
    #1296
    2100-as cerka, 640ddram, gef3 ti200 128mb, 80gb hdd.

    nálam most asszem összesen 10 liga van bejelölve, és tegnap éjfél óta letoltam 1 szezont, igaz, hogy szinte csak azzal nyomtam azóta
  • Matthewpamer
    #1295
    bakker fel raktam largé-ra azt kurva lassú lett.pedig csak 7 bajnokság van benn.
    Zaki neked milyen géped van?
  • Takezó
    #1294
    hát igen, ezexerint...
  • donpedro
    #1293
    Énsem értettem, egy csomó tuti taktika elvérzett. Úgy látszik nagyon gyenge volt a generált másodedző.
  • donpedro
    #1292
    Csak magyar liga, de medium database-el.

    Régebben sokkal több ligával és fullal játszottam, de mostmár nincs időm és türelmem hozzá.
  • Takezó
    #1291
    hát igen, megnyertük az NB1-et jövőre irány a BL :) az lesz a vicc, ha jövőre se tok vásárolni semmi normál játékost, mert a keret még mindig a 2 évvel ezelőtti :)
  • Takezó
    #1290
    nah, 6:0-ra vertük a Győrt, most 4 pont az előnyünk előttük, de szenzációs formában a csapat: most 05.07 van és 03.12 óta csak nyertünk :) Donpedro: hát igencsak meglepett a teszted, mivel ezt az eredményt ezzel a taktikával értem el :S
  • Takezó
    #1289
    ahhoz képest, hogy hármas emberelőnyben voltunk, nem aláztuk le őket annyira :S de sebaj, így is 27 forduló után első vagyok, a Pécset pl 7:0-ra vertem és most a másodikkal, a Győrrel lesz meccsem, ha nyerek szinte biztos, hogy bajnok vagyok :)
  • Takezó
    #1288
    nah itt egy érdekes meccs :))

  • zaki
    #1287
    nektek bejön a banner? mert nekem nem
  • zaki
    #1286
    jaja, de aki esetleg találna ennél szebbet, vagy jobbat, az nyomja be ide a képet, és majd megoldjuk
  • zaki
    #1285
    bazz, a Bl-ből az elődöntőben kaptam ki a Chelsea-től, az olasz kupában úgy lettem ezüst érmes, hogy az utolsó másodpercben kaptam gólt (Juventus vert meg), pedig én nyertem volna, mert az 1. meccs 2-2 volt idegenben (2-0-ról egyenlítettem), otthon meg 0-1 lett. most meg úgy nyertem meg a bajnokságot, hogy 2 fordulóval az Inter vezetett 3 ponttal, pont velük nyomtam, idegességemben Gung Ho-ra állítottam a Mentality-t, végül bejött, 2-1-re nyertem, aztán utolsó fordulóban otthon győztem, Inter idegenben kikapott, és a Juve-t 1 ponttal megelőzle lettem bajnok. a góllövés nem nagyon megy sajnos, csak 51 gólt rúgtam 38 meccs alatt, viszont csak 19 kaptam, eddig a 3 év alatt mindig én kaptam a legkevesebb gólt( 1. évben 17-et, 2.ban 19-et), szal a védelem nagyon ott van. sajnos nem tok most képet benyomni, mert nem akar menni az az oldal, ahová fel kell tölteni, na mind1
  • robotnyk
    #1284
    fasza a fórum banner!
  • robotnyk
    #1283
    Real Madrid. évvégén lejárt a szerződése, én meg a téli szünet elején Bosman-szabály alapján ingyen leigazoltam. úgy eljött mint a pinty, hiába ajánlott neki új szerződést az Inter. :)
  • Matthewpamer
    #1282
    hiába..az inter a legjobb..:)
  • zaki
    #1281
    Emre-t én is leakartam igazolni, de nem jött a mocsok
  • zaki
    #1280
    melyik csapattal vagy?
  • robotnyk
    #1279
    én az első év végén vagyok, és tripláztam...
    köv évi igazolási keret 101 millió...
    használni nem nagyon fogom, Emre és Yakubu is ingyen jött most.
  • zaki
    #1278
    következő meccsen meg otthon vertem 3-0-ra a Liverpool-t bl negyeddöntőben Simonetta mesterhármasával, így már elég valószínű, hogy ott leszek az elődöntőben, szal most visszajött a jókedvem, ráadásul ott vagok az olasz kupa döntőben, ott a Juve lesz az ellenfél
  • zaki
    #1277
    nem, nincs fent a patch
  • robotnyk
    #1276
    patchel? ha igen, idegenben vedd le a zonal markingot, meg a mentalityt normalra
  • zaki
    #1275
    na most van tele a faszom. 1. vagyok a 29. fordulóban a tök utolsó Sienához látogattam, full csapattal, nem volt sérült, minden nagyágyúm játszott, és úgy kaptam ki egy tizenegyes góllal, hogy kivédte a Pelizzoli, és a kipattanót lőtték be, és ez volt az 1. győzelme a csapatnak, ráadásul a buzi Iner győzőtt, így átvették a vezetést a tabellán. bazz, kiba ideges vagyok
  • zaki
    #1274
    cracked van?
  • zaki
    #1273
    nincs mit
  • zaki
    #1271
    és hogyan nyomod? csak a magyr bajnokságot kiválasztva full database-sel? csak azért kérdem, mert elég gyrsan nyomod a játékban
  • zaki
    #1270
    na, itt van
  • zaki
    #1269
    pedig ott kellene lennie... na mind1, mindjárt adok 1 linket
  • robotnyk
    #1267
    a patch után én is letöröltem a CM03-04-et, de miután sokak élménybeszámolóját és sikereit olvastam NBI/Btől La Ligáig, piszkált a dolog hogy nem igaz hogy ennyire béna vagyok. összeállítottam egy taktkiát, lejátszottam pár friendlyt, ha nem ment töröltem a mentést, kezdtem ugyanott egy másikat más taktikával, míg ki nem alakult a megfelelő. most már kifejezetten élvezem a játékot, veretlenül, 5 döntetlennel vezetem a spanyol élvonalt az első évben 29meccs után, megnyertem a spanyol kupát, és az elődöntőben járok a BLben, szóval megy a szekér.

    amúgy a magyar csapat nemzetközi jó szereplése nálam is megvan: az MTK bejutott a MU, az Ajax és a Monaco mellé a csopi körbe, onnan továbbjutott az egyenes kiesésbe. Igaz ott engem kaptak és nem volt kegyelem
    MTK-Real Madrid 0-3; Real Madrid-MTK 6-1
    Ez a jó szereplés az MTKtől azért is meglepetés, mert az UEFA kupában nagyságrendekkel gyengébb ellenfelekkel szemben a Fradi és a Loki már az első selejtezőkörben kihullott (előbbi a Katowice, utóbbi az albán Vllanzia ellenében). Az MTK eredményei: a selejtezőben a Skontot és a Benficát verték, a csoportkör alatt a MUtól oda-vissza kikaptak, viszont a monaco-t kétszer is megverték, az ajax ellen pedig 4 pontot gyűjtöttek. Érdekes...
  • Matthewpamer
    #1266
    van olyan liga..de nincs benne:(de a galata-nal van egy 13 éves csákó.a fizikája az jó de a többi szar.igaz még feljődhet13 évig:PP
  • donpedro
    #1265
    Annyira bepipultam, hogy ott is hagytam a REAC-ot, és elvállaltam az első kínálkozó lehetőséget: a Tatabányát.

    A szezon vége felé vettem át őket, épp a 11. helyen álltak, innen végül a 7. helyre sikerült felkapaszkodni. Aztán a következő szezonban már nem volt kegyelem: 11 pont előnnyel nyertük a másodosztályt, és ezzel feljutottunk. Olyan játékosokat igazoltam, akik elvileg nagyon gyengék lennének (overall ability átlagban 75), ám a fontosabb skill-jeik jók, így bukkantam rá például egy Vajna Csongor nevű suhancra, akit még a másodosztályban töltött szezon elején szereztem meg, és mindjárt gólkirály is lett belőle.
    Az új szezonban pedig jelenleg 7 meccsen 8 gólnál tart.

    Az élvonalban még a szezon elején járunk, de az már látszik, hogy nem nagyon lesznek kiesési gondjaink. Jelenleg az élen áll a csapat, köszönhetően a Fradi elleni idegenbeli sikernek.

    Megjegyzem, hogy a Fradi újabban kiválóan szerepel a nemzetközi porondon. Előbb a nyolcaddöntőig jutott az UEFA kupában, majd a BL-selejtezőben 3-0-ra !! verte a Barcelonát. (Igaz, a visszavágón hosszabbítás után 40ra kikaptak, és kiestek.) Ennek eredményeképpen már 3 UEFA kupás helyünk van, és csak hajszál választ el minket a 2 BL-indulótól is.

    Mindenesetre, ha így folytatjuk, akkor jövőre már mi is a BL-ben próbálkozhatunk.
  • zaki
    #1264
    hát, most nem jön össze semmi úgy látszik :)
  • donpedro
    #1263
    Hát bazzeg ezt nem hiszem el! Mostmár a CM4 is megőrült.

    Megnyerem az első 3 meccsem, simán vezetjük a tabellát, erre a következő két meccsen 4-0-ra, illetve 4-1-re kikapunk. És hogy még jobban örüljek, mindkét kapusom 4 hétre megsérült, helyettes nincs, akit a gép generál, annak meg 6 a handlingje, és még ez a legjobb tulajdonsága.
    Persze se a kölcsönvehető, se az ingyen igazolható játékosok között nem volt kapus, se az elején, se most.

    Egyszerűen nem értem, mindent ugyanúgy csinálok, ahogy az előző mentésemben, amikor majdnem veretlenül nyertük a másodosztályt, most meg csak kapkodom a fejem.

    De k*******tt dühös vagyok!!!
  • zaki
    #1262
    kár :( én mindig a legújabb CM-mel nyomom
  • donpedro
    #1261
    Na, visszatértem a jó öreg CM4-hez: az első bajnokimon a félidőben már 4-0 ide a Diósgyőr ellen. Ennyit a CM03-04-ről... :)
  • donpedro
    #1260
    Na ja, mivel te a Romával nyomod. Azzal nekem sincs bajom, ellenben, ha egy kiscsapattal nekivágok, és az egy jó taktikámmal az élmezőnyben zárok a ligában, de nem jutok fel, akkor cseszhetem, hiszen más taktika nem működött, a meglévőt meg kiismerte az AI.

    Innentől kezdve az a gáz, hogy bármit csinálok, a tuti igazolások ellenére is csak szenvedni fog a csapat. A Cm4-ben sem működött minden taktika, de ott volt legalább 3, amit tudtam váltogatni.