11900
  • zaki
    #1259
    nekem hála a jó égnek nem voltak semmi problémáim a játékkal, csak nem kevés piros lapot kaptam az elmúlt pár 1-2 évben, engem ez zavar kissé, de egyébként minden ok
  • donpedro
    #1258
    Na jó, most már tényleg a tököm tele van az egész faszsággal. 3 meccs, 3 kiállítás, 6 sérülés. Akármilyen taktikát állítok be, mindegyikkel szarul megy a játék, egyet kivéve, pedig kipróbáltam összesen kb. 25-öt. Elegem van az egészből, addig nem játszom a CM-03-04-el, amíg ki nem jön az új patch, mert ez az utolsó egy rakás szar.
  • zaki
    #1257
    van 1általán ilyen liga a játékban? :)
  • zaki
    #1256
    megnézted az indonéz ligában?
  • Matthewpamer
    #1255
    faszom..nincs benne.lehet hogy maxra kwell rakni.
  • donpedro
    #1254
    *kipróbáltam
  • donpedro
    #1253
    Valami itt nem stimmel, újra kripóbáltam Vulcanius taktikáját, és most csak 12 pontot értünk el vele, és ezzel a 18. helyen zártunk. Kicsit következetlennek tűnik számomra a játék.
  • zaki
    #1252
    majd küldj képet, kíváncsi vagyok rá
  • Matthewpamer
    #1251
    mediumon sem votl..most berakom az indonéz ligát hátha benn lessz.
  • donpedro
    #1250
    Nos, Takezó, az eredmény újabb meglepetés. 14 meccs, 3 gy, 4d, 7v, csupán 13 pont, és 9-18-as gólkülönbség. Ráadásul a 13 pontból 7 a 3. forduló után már megvolt.
    Hazai pályán 10 pont, idegenben 3 pont. Érdekes, hogy az otthoni gólkülönbség 4-2 lett.

    A kapuralövések száma sem túl fényes, otthon 39-37, idegenben 51-87, összesen 90-124.

    Gondolom nem erre számítottál...
  • zaki
    #1249
    az a gáz, hogy én minimal database-l játszom, és én nem tudom az ilyen játékosokat leigazolni
  • Matthewpamer
    #1248
    ezt keressétek meg.
    » Asep Dayat Jr
    Age 13 Value £ 50K
    Position Striker Club Persib
    Nationality Indonesia Added on 01-Dec-2003
    Editor?s Tip: He is cheap but he scores goals almost every game. Buy him and play him for about one year in under 20 or reserves team, he'll be a powerful striker. His favorite team are AC Milan and Persib Bandung
    Rating 10.0 1 Vote 1 Comment
    No Screenshot Rating Detail Rate Player Post Comment
    Location: Championship Manager 2003/04 / CM 03/04 Attacking Players
  • zaki
    #1247
    1ik legjobb a játékban
  • zaki
    #1246
    most mit mondjak erre... nem kell ilyenekkel szórakozni
  • Matthewpamer
    #1245
    Hé zaki..mancini jól nyomja?
  • Matthewpamer
    #1244
    tudom..kiakartam venni csak elfelejtettem és amikor beakarok lépni akkor jöttem rá hogy mivan.Boccs zaki!:(
  • zaki
    #1243
    nem kellett volna lenyúlni más logóját. megérdemelted a bannolást
  • Matthewpamer
    #1242
    hi!én vagyok kisficege..csak most más névvel hála zakinak...
  • robotnyk
    #1241
    nekem sem kell sokat változtatni, idegenben kikapcsolom a zonal markingot, és a mentalityt vissza normalra, ennyi elég
  • Takezó
    #1240
    Zaki: robotnyiknak van igaz: 4.1.1 az alapgém, de
    Robotnyik: én tudok ugyanazzala taktikával jáccani hazai pályán és idegenben is, méghozzá igen sikeresen (Haladás - változatlan keret és 1. az nb1-ben)
  • zaki
    #1239
    thx
  • robotnyk
    #1238
    nem, a hibajavítás érvényben lép a korábbi mentésekben is
  • donpedro
    #1237
    nem
  • donpedro
    #1236
    Természetesen, tesztelem, ha küldöd. A [email protected] jöhetnek a taktikák, ha esetleg más is kiváncsi.
  • zaki
    #1235
    ha felteszem a patch-et, akkor csak az új játék kezdeténél lesznek + a változások, ugye?
  • robotnyk
    #1234
    amúgy a 4.1.2essel meg jóval nehezebb lett a játék, ugyanazzal a taktikával nem lehet játszani otthon és idegenben, de ha az ember rájön akkor az is tűrhető.
  • zaki
    #1233
    pedig tényleg úgy emléxem, hgy feltettem vmi patch-et a játékhoz
  • robotnyk
    #1232
    ezt most te tudod rosszul, hidd el nekem :)
  • zaki
    #1231
    sztem rosszul tudod, mert a 4.1.0-s az alap verzió, mert én úgy emléxem, hogy feltettem már 1 patchet a játékhoz (de lehet, hogy rosszul tudom)
  • zaki
    #1230
    bazzeg, esküszöm nem hülyéskedem, most kapott Lúcio pirosat, idén ez már a 4.
  • robotnyk
    #1229
    a 4.1.1-es a gyári változat, nem patchelt. az első patchel 4.1.2-es lesz.

    amúgy karácsony előtt jön a 4.1.3-as patch is
  • zaki
    #1228
    fent van a 4.1.1-es
  • robotnyk
    #1227
    így jár aki patch nélkül játszik
  • Takezó
    #1226
    donpedro: huhh, ez tényleg elég érdekes, mivel nálam a Haladás jelenleg 12 forduló után a 2. idényben, mindenféle igazolás nélkül teljesen első a magyar bajnokságban 5 ponttal vezetve! És épp egy kicsit változtattam meg, ha átküldöm, tesztelnéd a saját taktikámat is? Előre is kösz.
  • donpedro
    #1225
    Kiváncsiságból kipróbáltam az egyik sstandard taktikát, ami gyárilag szerepel a játékban, mégpedig a sima 4-4-2-t.

    Az eredmény döbbenetes volt: a csapat mindössze 6 ponttal messze tökutolsó lett, mind a 6 pontot otthon szerezve, ergo idegenben 7 meccsből 7 vereség lett a mérleg.
  • donpedro
    #1224
    Ja a pontonnál elfelejtettem mondani, 7 meccsen csupán 3 pont idegenben, ezt minősítettem én katasztrófának.
  • donpedro
    #1223
    Folytatva a taktika-tesztet jött a ponton, illetve egy 4-3-3-as felállás tesztje.

    Némi meglepetésemre a ponton rendkívül gyenge eredményt produkált, hazai pályán elfogadható, idegenben viszont katasztrófális mérleggel, összesen 16 pontot szerzett a csapat. Hozzá kell azért tennem, hogy a lövések aránya sokkal jobb lett, mint amit az eredmények alapján vártam, 110-107, tehát kb. 50%-os, míg a 16 pont kb. 42%-ot jelent.

    A 4-3-3-as felállással 18 pont sikerült, és a dolog külön érdekessége, hogy majdnem fele-fele arányban jöttek a pontok idegenben, illetve otthon. Hazai pályán a lövési arány is katasztrófális volt, míg idegenben egészen elfogadhatóra sikerült.

    folyt. köv.
  • zaki
    #1222
    csak tudnám, miért balszélsőt játszik a Totti a válogatottban
  • zaki
    #1221
    tököm tele van a piros lapokkal, tavaly 8-at kaptam asszem, de lehet, hogy 9-et, idén ez már a 2., Candela is kapott egyet még edzőmeccsen, persze a bajnokin nem játszhat, milyen egy baromság ez
  • zaki
    #1220
    bazz, elég izgalmas volt a szezonnyitó meccsem



    volt minden, sérülés, piros lap, kihagyott tizenegyes