11900
  • Matthewpamer
    #1342
    innét
  • Matthewpamer
    #1340
    robinho jobb kezdésnél mint diego.diegot mennyiért vetted?
  • Matthewpamer
    #1339
    zaki:diego milyen számokan most nálad?légyszi rakj be egy képet!
  • Matthewpamer
    #1338
    ja.....láttam a meccset!
  • donpedro
    #1337
    :)
  • zaki
    #1336
    LOL EZT OLVASSÁTOK! és még nekem sír a szám 2 piroslap miatt :D
  • zaki
    #1335
    most úgy felidegesítettem magam, hogy ma már nem is nyomom többet, majd hétfőn tovább folytatom a game-t
  • zaki
    #1334
    elkezdődött az új szezon (lol)



    most kezdem a 4. szezont, kb ez a 15. piros lapom, de még több is volt sztem
  • zaki
    #1333
    ja, és van egy francia védő, akit érdemes leigazolni, mert nagyon kúl: Mathias Doumbe. 23 éves jobb, ill. középhátvéd, és csak 3 millió márkába kerül
  • zaki
    #1332
    bazz, kicsit gólerős a csávó :)

  • zaki
    #1331
    bazz, a törökök nyerték meg a Vb-t (2006), úgy hogy 4-0-ra győztél le az argentínokat. ki is rúgtak egy csomó edzőt, jelentkeztem is a brazil, olasz, angol, spanyol, német kipadra, háthavalahova felvesznek :)
  • zaki
    #1330
    igen azért, mert cheater vagy
  • Matthewpamer
    #1329
    nem értelek!azért mert add managerrel kölcsönadok valakit,azért ne rakjak be több képet?
  • zaki
    #1328
    na jó ezen nem fogok vitatkozni, ha neked ez így jó, akkor örülj neki, de akkor több képet, meg semmi rekordot ne nyomj be, mert azt már nem hiszi el neked senki ezek után
  • Matthewpamer
    #1327
    de...de szerintem a kölcsönjáték az nem sportszerűtlen..amúgy első barátságos mérkőzésen 3:0-ra nyertem.
  • zaki
    #1326
    itt egy kép a 2006-os VB-ről



    ja, és a Juveban játszik már 2 éve, ingyen leigazolták az Arsenaltól (Henryról van szó)
  • zaki
    #1325
    arra még nem gondoltál, hogy tisztán játszol?
  • Matthewpamer
    #1324
    pénzt vagy ilyesmit nem csalok..csak ha mindkét félnek megéri.Vagy példáúl kölcsönjátékosokat..az meg jó mert fejlődik.
  • zaki
    #1323
    hány éves vagy? én amikor elkezdtem a 3-mal játszani, az elején én is add managereztem, de ez kb 5 éve lehetett, azóta viszont CSAK tiszta játék
  • zaki
    #1322
    lol, akkor itt nincs miről beszélni, ez nem játék,amit te csinálsz
  • Matthewpamer
    #1321
    add manager
    de tulajdonképpen nem csaltam mert kily értéke 10000000 font volt,roby carlosé meg 9000000 font.
  • zaki
    #1320
    hát ez érdekes
  • Matthewpamer
    #1319
    elcseréltem kily gonzálesre.
  • zaki
    #1318
    ja tényleg, hisz még 16 éves csak
  • zaki
    #1317
    ja és roby carlos-t mennyiért igazoltad le?
  • Matthewpamer
    #1316
    most mindent kezdhetek előröl
  • Matthewpamer
    #1315
    ingyen..nem volt védett a szerződése a rómánál.
  • Matthewpamer
    #1314
    most minkezdhetek előről..:(
  • zaki
    #1313
    cerci-t? jó játékos mi? :) mennyiért vetted?
  • Matthewpamer
    #1312
    faszom az interrel elkezdtem megint..kurva jól igazoltam(lúció,mexés,cerci,r.carlos,adu)és kily gonzalest cseréltem e.carlosra..erre akármit nyomok nem válaszól és nem mentettem el.
  • zaki
    #1311
    :))))
  • Sephi
    #1310
    Raul-t :))))))))))))))))))))))))))))
  • zaki
    #1309
    kit akartál +venni?
  • zaki
    #1308
    attól függ kit akarsz megvenni, pl Raúl-t a büdös életbe nem adják el, vagy pl Totti-t, Del Piero-t, és hasonló kaliberű játékosokat
  • Sephi
    #1307
    Most kezdtem nyomatni es idegesit hogy kurvara nehez uj jatekost venni... ez miert van? 10.000.000 kernek erte de ajalnlottam 44.000.000 es nem akarjak odaadni :(
  • zaki
    #1306
    na, most már látom, nekem eddig 2 piros volt a rekordom asszem
  • Matthewpamer
    #1305
    :D
  • zaki
    #1304
    én mst vagyok 2006-ban, épp mst kezdődött el a VB (persze magyrok nélkül :P)
  • zaki
    #1303
    karácsonyra gondolom :)

    én egy új moncsit, meg egy 120-as vinyót kérek majd, na de ez már off :)
  • Matthewpamer
    #1302
    én még 1szezont se nyomta le,mert mindenkivel elkezdek.az előzővel ilyenkor már 2007-ben voltam