11900
  • Takezó
    #1116
    Aha nekem is teccik :) De az eredmény jobban ;) AMúgy az index fórumán linkelt be valaki egy fészpeket, nah ez abban van benne. Amúgy qrva jó az új neved ;)
  • zaki
    #1115
    vazz, de szép téma ez, ez a cm 03-04-es? még nem is láttam, de tetszik :)
  • Takezó
    #1114
    ÖÖÖ, nohát most folytattam a Fradi mentésemet, mert nem volt eddig időm és hát igen... a zseniális Ferencváros megint bizonyított. BOcásnat, hogy benyomok képet is, de ez nagy ünnep nálunk ;)

    KI A JOBB???? :) Csurka Zoli a megasztár
  • Takezó
    #1113
    KisFicege: hát az nem rossz azé 2 pont. Az mtk az én (fradi) gémemben is bejutott de nagyokat szívott... amúgy sztem kell nekik is engedély
  • zaki
    #1112
    fúúúúú, passzolok, nem tom
  • donpedro
    #1111
    A 17 éven aluliaknak ugye nem kell engedély Angliába? Mert Toro-t a CM4-ben sikerült ingyen elvinnem az ötödosztályú Chester City-hez. Mire feljutottunk az élvonalba (6 év alatt), már 16 Millió € volt az értéke.
  • kisficege
    #1110
    MTK-DEPOR
    3:1-re vezettem a 2.félidőben és a kibaszott tristán kiegyenlített.3:3 lett a faszom kivolt.
  • kisficege
    #1109
    faszom portó ellen 1-1-et játszok,és a Balatonnal is.Ugyan az volt minden,csak a mentalítás nem...kurva magyar bajnokság
  • zaki
    #1108
    van 3 nagyon fiatal brazil, akik a későbbiekben nagyon jó játékosok lesznek, legalábbis nekem eddig minden játékomban nagyon jó játékosok lettek. szóval: Kerlon, Bruno (Grémio), Toró
  • zaki
    #1107
    hülye vagy, hogy egy Samp ellen nyomod tartalékosan, ja és egy ilyen csóró kapussal nem is csodálkozom, hogy kikaptál
  • zaki
    #1106
    nincs mit
  • zaki
    #1104
    nézd + itt
  • zaki
    #1102
    gratula, de ehhez minek kép, elég ha elmondod
  • kisficege
    #1101
    EZT NÉZZÉTEK:


  • kisficege
    #1100
    a kurva fradi megvert 1:0-ra hazai pályán
    fasz tököli..megölöm
  • kisficege
    #1099


  • zaki
    #1098
    hát inkább
  • kisficege
    #1097
    haggyuk...
  • zaki
    #1096
    az lehet, de másnak nem
  • kisficege
    #1095
    nekem vicces
  • kisficege
    #1094
    először Tirana.
    Idegenben 2-2,hazai pálya 3-0
    aztán AEK ATHÉN
    Hazai pálya 1-0,idegenbenn 2-1
  • zaki
    #1093
    nem vicces, úgyhogy kicsit vegyél vissza. egyébként a cselziből
  • zaki
    #1092
    hogy jutottál be a BL-be?
  • kisficege
    #1091

  • kisficege
    #1090
    így vagyok az mtk-val
  • kisficege
    #1089
    kit érdekel?miért kell minden képet berakni???
    :)))amúgy honnét lehet megvenni?:)
  • zaki
    #1088
    vazz, idén úgy néz ki 1etlen igazolásom lesz, ő pedig Huth, aki 2 évnyi játék után elég jó mutatókkal rendelkezik, ezt lessétek meg:

  • Takezó
    #1087
    jaja láttam hát nem is :)
  • Takezó
    #1086
    :)) Jah bazz tőlem elvitték Nógrádit meg Somorjait GRRRR De nem tom mé nem akartak hozzám jönni, gondolom a Vasas és a DVTK nem ajánlott többet, itt meg még BL lehetőség is volt :S
  • zaki
    #1085
    a #860-ast nézd +, gondolom te sem adnád el őt 2,5 millió márkáért :)
  • zaki
    #1084
    hát D'Agostino végül is ha elmegy az nem lett volna nagy érvágás, de Cerci-t ha elvitték volna, az biztos, hogy magam alá gyújtottam volna a szobát :P
  • Takezó
    #1083
    Zaki: okok, de annyi pénzből olyat igazolsz, amit akarsz arról nem is szólva hogy ki nem akarna odamenni??? :S
  • zaki
    #1082
    csak elmondom, hogy játékban nem egy nagy szám a Madrid. nagyon kell tudni oda igazolni játékosokat, mert nagyon gáz ha megsérül 1-2 játékos. én mondjuk élből leigazolnám Boumsog-Mexés-Lúció védő triót, aztán még mondjuk Kapo-t, meg még talán egy csatárt is
  • Takezó
    #1081
    KisFicege: mivel jáccottál le 1,5 hónapot? sztem sokkal jobb kiscsapatot felvinni az egekig, mint a Reállal elgyepálni mindenkit :S
    Zaki: hát ez iszonyat gáz lett volna ha elmennek :)
  • zaki
    #1080
    jeee, mégsem adom el őket, mivel nem akarnak elmenni, HAHAHA
  • zaki
    #1079
    bazz, most tök ideg vagyok, mert kölcsönadtam Cercit, és D'Agostino-t spanyolba, és most a szezon végén meg egy nevetséges összegért el kell adnoom őket, mivel benne van a szerzősésben. vazz, erről nem tudtam, így most a köscög Osasunalenyúlja a legnagyobb tehetségemet...
  • kisficege
    #1078
    már mindegy.mert lejátszottam vele 1,5 hónapot(nem mentettem)és ctrl+alt+del-el kiléptem idegességembe...majd a reallal megverek mindenkit..
  • Takezó
    #1077
    Uhh ez bíztató meglátjuk :)
  • donpedro
    #1076
    Ne vedd biztosra, én a REACCAL meg tudtam verni a Leedset, eredeti kerettel is.
  • Takezó
    #1075
    A Levszki Szófiát is kiütöttem 4:1, 1:1-el KÚÚÚL... a Debrecen is továbbjutott 0:0, 1:1-el :) köv forduló hazai pályán kezdek a Leeds Utd ellen :S amúgy Feyenoord - Debrecen lesz hááááát sztem a magyar csapatok februárban elbúcsúznak :)