11900
  • zaki
    #1506
    nem baj, legalább ott vagy jövőre ismét az UEFA kupában
  • Takezó
    #1505
    én már lassan befejezem a szezont a Halival és hát a csalódástkeltő 3. helyen vagyok a magyar kuában pedig a döntőben...
  • zaki
    #1504
    én meg elkezdtem a szezon 2. felét, de eléggé lájtosan... 3 meccs alatt 4 gólt rúgtam 3-at kaptam, 2 győzelem 1 vereség, ráadásul csak kiscsapatokkal nyomtam
  • Csacsi
    #1503
    Hát nem tudom, én azért szeretke egy játékot, ha el tudok veszni a részletekben. Minden év eeljén minden posztra kinézek vagy 5-6 jó tehetséges fiatalt, és figyelem, hogy fejlődnek, milyen poszton játszanak, és milyen eredménnyel, így év végén könnyebb dönteni, hogy kit vegyek, és hol is kéne erősítenem.

    Még csak most tartok a 7. bajnokinál, és eddig nem rossz az eredménny, ahhoz képest, hogy erős középmezőnyt várnak el tőlem a 4. helyen vagyok, és az első 3 csak egy pontra van tőlem.

    Szóval Forza Fiorentina.
  • Takezó
    #1502
    Zaki: azé jáccá a magyar bajnoksággal, mert az sokkal izgibb, mikor mondod, hogy kivel sorsoltak össze meg minden :) nekem izgibb ;)
    Skyline: nem tom sztem nem szükséges én is év elején meg év közben kb kéccer nézem át tüzetesebben a dolgokat
  • zaki
    #1501
    bazz, még jó, hogy kijavították a díjkiosztós bugokat, megint kapus lett a legjobb európai focista, world player-en is a 3. lett egy kapus, na elmennek a p*csába
  • zaki
    #1500
    ja, és 1500. :)
  • zaki
    #1499
    ja, és a játékosok nagyon komolyan fejlődnek, nézz vissza pár képet, ha nem hiszed :)

    játékosokat nem is nagyon igazolok mostanában, bár most eladom Stankovicot, adnak érte 28,5 millát márka) + Puyol-t, idén ő lesz az 1etlen komolyabb igazolásom, de őt se igazoltam volna le magamtól, csak hát jtt ez az ajánlat, az ilyeneket azért meg illik efogadni
  • zaki
    #1498
    hát amikor elkezdem a szezont, akkor sokat szaraxom, csomó felkészülési meccs, vagy 10-et lenyomok + nézegetek fiatal tehetséges játékosok után a játékospiacon. taktika az állandó, 4 éve ugyanazt játszom, csak idén mondom, hogy a gung ho-ra állítottam a mentality-t, az edzést meg nem én végzem, mert ahhoz közöm sincs, hanem az assistant managerem
  • Csacsi
    #1497
    Te hogy játszol ezzel a játékkal? Én minden meccs után, vagy fél órát elemzem az ellenfelet, meg a lehetőségeket, meg a taktikát, emg az edzést, hogy jobban fel tudjak készülni... :)

    Te meg, csak nyomogatod a continuet? :)
  • zaki
    #1496
    na, végeztem az őszi szezonnal, a következőket értem el: 26 meccs 20 győzelem 6 döntetlen 0(!) vereség, 80(!!!!!!!) rúgott gól, 29 kapott gól. Simonetta eddig 28 gólos (24 meccsen ebből 3X csere volt) Rubinho 26 gólos (25 meccsen ebből 3X csere volt). szóval nagyon megy a játék. Ugyanaz a taktika, mint eddig, csak a mentality-t gung ho-ra tettem, aminek ez lett az eredménye. ontom a gólokat, de viszont kapom is őket rendesen... eddig a bajnokságban a legtöbb gól amit kaptam az 19 volt, és már most 17-nél járok 17 meccs alatt, tavaly összesen 51 gólt rúgtam 38 meccs alatt, és úgy lettem bajnok, most meg már 49-nél járok, szal ne elképzelhetetlen, hogy elérem a 100-at is, hacsak nem sérül le hosszabb időre a Rubinho&Simonetta kettősből valaki, de ne így legyen. Szal nagyon megy a játék, a csapat átlag életkora: 23-24 év lehet, úgy, hogy ez az 4. idényem, a legöregebb játékosom Candela, aki most 33, de számítok rá még 3 évig biztosan. ja, és van 1 még egy hatalmas tehetségem, Ongfiang, de már írtam róla, nézzétek:


  • zaki
    #1495
    bazz, de qrva ideges vagyok, már 4-1-re vezettem otthon a Sampdoria ellen, erre Mancini-t kiállították, kiegyenlítettek 4-4-re, a végén még Chivu is megsérült persze több cserém nem volt, és még nekem kellett izgulnom, hogy ne kapjak ki, beszarok
  • Csacsi
    #1494
    Egyébként van egy bug is a játékban. Van olyan játékos, akinek 2 hónapja tettem ajánlatot, de még semmi visszajelzés nem volt sem tőle, sem a clubtól.
  • Csacsi
    #1493
    Tényleg mégegy kérdés. Én általában posztonként állítom be a mentalitsát, nem pedig csapat szinten.

    Nah most az lenne a kérdésem, hogyha meccs közben csapatszinte változtatom, akkor változtata játékosokén is, vagy nem ér semmit, és ugyanúgy posztonként kell?
  • zaki
    #1492
    tegnap elkezdtem a 4. szezonomat, taktika maradt, azzal a különbséggel, hogy a mentality-t ging ho-ra tettem, és vmi elképesztő lett az eredmény... eddig alig rúgtam gólt, tavaly 51-et rúgtam 38 meccs alat, most meg a 10. forduló után már 28-nál járok, Robinho&Simonetta kettős már összesen 25 gólt rúgott (összesen tokkal-vonóval) 10 meccsen csak 1 döntetlenem van, azt is otthon értem el a PAdova ellen, amikor már 2-0-ra vezette, Lúciót kiállították, így 2-2 lett, na mind1, így is vezetem a tabellát, tegnap éjjel alig bírtam abbahagyni a játékot, annyira ment
  • zaki
    #1491
    miért folytassam inkább a magyar játékomat?
  • zaki
    #1490
    wonderkid?? az mi?
  • Csacsi
    #1489
    Nah, egész éjjel fent voltam szinte, és most kezdem azt érezni, hogy sikerült összerakni a csapatot eléggé ahhoz, hogy elindulhassak a bajnokságban. Több poszton erősítettem, illetve fiatalítottam.

    Megszereztem két fiatal védőt, egy jó középpályást, egy támadó középpályást, és egy jó csatárt, bár még nem sikerült az üzlet, de érzem meglesz. Januárban pedig jön eg veterán védekező középpályás.

    Az edzésem, úgy ahogy jó lett. 4 fő csoport van. Kapus, Védők, Középpályások, Csatárok.

    A taktika már egész jó, már csak egy befejező csatár kellene, mert bár van elég helyzet, sajnos a csatáok nem használják ki rendesen.és itt egy kép a kezdő 11-ről, és a hozzá való taktikáról.




    Nah megyek vissza játszani, majd mondom, hogy hogy alakultak az első tétmeccsek.
  • Takezó
    #1488
    off
    Bocs, ha valakit is megsértettem a "geci" szóval... csak kicsit dühös voltam, mert szerettem vlna a koreaiakat a döntőben látni. Mégeccer szorri!
    on
    Zaki: folytasd inkább a magyar játékodat!
    Amúgy meg használj ACDSee-t sztem nézd meg az enyéimet, kevésbé rontja
  • Matthewpamer
    #1487
    bazze,zaki!!! wonderkidek?
  • zaki
    #1486
    ja, és nem tudja valaki megmondani, hogy hogyan tudom úgy lecsökkenteni a kép nagyságát, hogy a képnek ne romoljon a minősége? thx
  • zaki
    #1485
    és a 3 legnagyobb tehetség a csapatomban jelenleg:



  • zaki
    #1484
    ííí bázz, most kezdem a 4. szezonomat, és már van 1-2 igencsak kifejlődőtt fiatal játékosom, akiket eddig kölcsönadtam, de itt az ideje valahogy belepréselni őket a csapatba, szóval:




  • zaki
    #1483
    bocs fiúk, de kicsit moderáltam, mert kicsit elszabadultak az indulatok, nem akarom, hogy a vita tovább folytatdjon, itt inkább a játékról legyen szó, ha lehetne, thx
  • zaki
    #1482
    engem is egy kicsit
  • robotnyk
    #1481
    engem a "geci" szó nagyon zavart
  • Takezó
    #1480
    robotnyik: sztem félreértettél, én nem a magyarok szereplése miatt nem kedvelem őket, csak egyszerűen jobban kedvelem a koreaikat...
  • Takezó
    #1479
    nyolcaddöntő és magyar vagyok! csak a koreaiakat jobban kedvelem :) Amúgy tényleg jók voltak a magyar lányok és sztem jobban megérdemelték volna a franciáknál... a helyes sorrend Mo. Korea Fo.
  • robotnyk
    #1478
    off
    azért ennyire nem kellene ezt szerintem.
    az tény ha odamegyünk, közünk nincs a meccshez és kikapunk 5 góllal rendben van, ennyit tudunk.
    de volt hogy 7 góllal vezettünk, elhittük hogy nyertünk, kiegyenlítettek a franciák, a hosszabbítást nem bírtuk.
    de nagyon jól játszottunk az egész VB-n. Szidni szabad őket, de csak kultúráltan, mert rohadt nagyot játszottunk a VB-n.
    Athénban lehet javítani, szép volt lányok, HAJRÁ MAGYAROK!!!
    on
  • Matthewpamer
    #1477
    ja..de haggyuk mert off..bármiolyen szomorú is.
  • zaki
    #1476
    negyeddöntőig jutottál, vagy meddig?
  • zaki
    #1475
    láttam, bazz 26-20 volt még a vége előtt...
  • Matthewpamer
    #1474
    magyar vagy?? :)
  • Matthewpamer
    #1472
    FASZOM!!KIKAPOTT A MAGYAR NŐI KÉZILABDA VÉLOGATOTT!!!!!!!!!TISZTA SYDNI!!!!!!!
  • Takezó
    #1471
    nah hát a Schalke04-et kaptam, idegenben kezdünk, egész bizakodó vagyok...
  • Takezó
    #1470
    TOVÁBBJUTOTTAM!!!!! A 77. percben még 3:2-re vezetett a Birmingham aztán rúgtunk kettőt és így 1:2 4:3-mal TOVÁBBJUTOTTUNK!!!!
  • Takezó
    #1469
    uhh hát hazai pályán 2:1-re kikaptam a Birminghamtől, ami kissé kellemetlen. Na nem baj, megint egy 8:4 idegenben és jó lesz :)
  • Takezó
    #1468
    Zaki :)
  • Takezó
    #1467
    Baloghnak, de teljesen mind1, a kicsik mindig mások pl: előző játékomban mikor Fradival voltam, Csurka Zoltán összes fizikuma 15-20 volt, most megvettem őt Fraditól de olyan 10 körül van és egyáltalán nem olyan sztár, mint ott volt
  • zaki
    #1466
    Attila Tököli Jr.