11900
  • Terminátor14
    #1219
    köszi :)
  • Terminátor14
    #1218
    4-4-2 :) Kiss-Dragóner-GYepes-Lipcsei,Leó(felnyilazva a csatárokig)Kapic (középső védekező kp)- Huszti (felnyilazva a csatárokig) Károlyi (Középső támadó kp ffölnyilazva a csatárolig) A Két csatár változik....(a Rangers ellen kristjánsson és Gera volt, És Porhallsson bejött a 2. félidőben :)
  • zaki
    #1217
    nem baj, majd lekicsinyítem a képet :)
  • zaki
    #1216
    milyen taktikával játszottál?
  • Terminátor14
    #1215
    Találjátok ki, melyik csapatot kaptam a 4. fordulóban? Celtic..:-)
  • Terminátor14
    #1214
    basszus....az a jó édes paint...sorry, hogy így raktma be :-(
  • Terminátor14
    #1213
    első év :) Leigazoltam a két emberkét akit ajánlottatok :) (Porhalsson, kristjánsson) Egész jók :)
  • zaki
    #1212
    nem mondod :) hányadik évben vagy most?
  • Terminátor14
    #1211
    Legszebb öröm a káröröm? :) Mondjak valamit? Ranger-FTC 0-3 :-P LOL :) Minnyá felteszek egy képet :)
  • zaki
    #1210
    hehehe :P
  • Terminátor14
    #1209
    ehhh, faxom....FTC-Rangers 2-2....Gólok: Huszti (77p)Pörhallson(87p)illetve Arveladze(33p,93P....jellemző, hogy a 93. percben kapom a 2. gólt :-( Pedig szép lett volna...brühühü.....
  • Terminátor14
    #1208
    vazz, 650 millió akart lenni
  • Terminátor14
    #1207
    Hmmm...Tökölyi :) 6500 Milliót ért, mint Gera :) Igazolni nagyobb játékost nem tudtam, az 1204-ben leírt dolog miatt
  • zaki
    #1206
    sikerült vmi nagyágyút, vagy valami híres palit leigazolni?
  • zaki
    #1205
    ki volt a legnagyobb név a csapatban?
  • Terminátor14
    #1204
    Apropó, elég gyagyxi volt a CM4-ben, hogy (a bl 2. hely után...) 7 Milliárd forintom volt, de stadiont sem akartak bővíteni, illetve egy játékosnak max 1,2 millió FT gázsit adhattam :) Hiába volt 3,5 milliárd forintom igazolásra, egy jobb játékosnak 10Milka kell hetente :-/
  • Terminátor14
    #1203
    Sok szerencsével :-) Sok nagycsapatot (pl Barca, B. Leverkusen) úgy vertem meg, hogy 90. percben szereztem a győztes gólt :)
  • zaki
    #1202
    nem mondod, hogy a bulába?
  • Terminátor14
    #1201
    A Cm4-ben 2. lettem a Bl-ben a Fradival a második szezonban az alap kerettel :-D Köhömm :)
  • zaki
    #1200
    nincsenek csodák :)
  • Terminátor14
    #1199
    olvastam :) Én most szívok, mert Uefában a Rangerst kaptam....no nem baj, vannak még csodák :-D
  • zaki
    #1198
    én msot kezdem el a 3. szezonomat, #1180-ban van 1-2 apróság mi történt velem az elmúlt iddő alatt
  • Terminátor14
    #1197
    ahamm, köszi....tehát akkor az eddzők csinálnak saját edzéstervet meg mindent? :)
    Más: Ki hol tart? Én a Fradival játszom, sajnos a 2006-os mentésem elsszált, szal újrakezdtem...20 meccs, 16 győzelem 4 döntetlen...gólkülönbséget nem tudom hirtelen :)
  • zaki
    #1196
    persze, főleg a fiatalok
  • Terminátor14
    #1195
    És jól csinálja a dolgát? Fejlődnek a játékosok?
  • zaki
    #1194
    megmondom őszintén, én az edzéssel nem szoktam foglalkozni, az assistant manager-re szoktam feladatot bízni
  • Terminátor14
    #1193
    Mondjatok vmit! :) Pl valami jó eddzés-t...és hogy kb milyen képességekkel kell rendelkezni ahhoz, hogy válogatott (Elsősorban magyar, vagy valami hasonló erősségű nemzet)...) eddzője lehessek
  • zaki
    #1192
    jaja, Up! :)
  • robotnyk
    #1191
    gyere fel topik!
  • robotnyk
    #1190
    majd bepótolom
  • Takezó
    #1189
    :) de itt már a csoportban csúnyán, 6-osokat kaptak meg ilyesmi...
  • robotnyk
    #1188
    Majd februárban játszom ellenük, szal nálam is ki fognak
  • Takezó
    #1187
    :) rohadt korán 7:51-kor... én akkor már a suliban döglök :S amúgy nálam is bejutottak, de kiszoptak mint állat
  • robotnyk
    #1186
    a nemnem szerintem nekem akart lenni, de inkább legyen nálam.
    de rohadt korán van :-P
  • robotnyk
    #1185
    nem újdonság, nemem első idényben jutottak tovább! a MU, Ajax, Monaco mellöl léptek tovább az egyenes kiesésbe a MU mögött 2dikként, ahol velem kerültek össze :-)
  • Takezó
    #1184
    donpedro: apontonra kíváncsi leszek, mivl én egy kcisit átalakítva, de azt használom. Igen, sztem is nagyon hamar felismeri az AI a taktikát, én általában csak egy kicsit megváltoztatom és akkor minden rendben...
  • donpedro
    #1183
    Ja el is felejtettem, utóbbi mentésemben az MTK 6-0-ás !!! összesítéssel, kettős győzelemmel kiverve a Benficát !! bejutott a BL-be, ahol a nyitómeccsen mindjárt meg is verte a Besiktast is idegenben. :)
  • donpedro
    #1182
    Érdekes, én kipróbáltam most egy olyan felállást, ami ezerszer inkább a védelemre helyezné a hangsúlyt, ehhez képest messze a legtöbb gólt kaptam vele, igaz elég sokat rúgtunk is. Mindenesetre döbbenetes különbség mutatkozott a hazai és az idegenbeli mérleg között, otthon a nyitómeccs után 4 győzelem 2 döntetlen, idegenben meg fordítva, 2 döntetlen és 5 vereség.
  • zaki
    #1181
    #1088-ban láthatjátok, hogy miért favorizálom annyire azt a Huth gyereket :)
  • zaki
    #1180
    nálam ez a taktika, kezdőcsapat:





    zonal marking, és a lestaktika bepipálva, long pass-ra állítva. 2 éve folyamatosan ezt játszom. Emerson-t most adtam el, semmit nem mutatott 7-es átlaggal nyomta gólt nem lőtt, és 5 gólpasszt adott, helyére igazoltam (ill. még előtte) Diego-t ingyen. köv. évben már Huth lesz Chivu helyett ha minden igaz, de lehet, hogy Coloccini-t játtszatom. mérlegem év alatt: 98 meccs 58győzelem, 24 döntetlen, 16 vereség 149-58-as gólkülönbség, ami kapott gólok számában nagyon jó, de a rúgott gólok számával nem igazán vagyok elégedett. Totti évente rúg 15-öt, Rubinho 1,5 év alatt rúgott 22-t, a többiek meg alig rúgnak gólt.