4097
  • Gandibá
    #3497
    De nem szól le senki, ez a baj.
  • uv
    #3496
    Úgy jön fel a tengeralattjáró. Ha fenn van és a fickó már leszólt, hogy minden oké akkor agyoncsaphatod
  • Gandibá
    #3495
    Azt is megtettem, de semmi.
  • uv
    #3494
    A fickóval együtt csoszogj a számítógéphez, (előtted van) és használd...
  • Gandibá
    #3493
    Itt mit kell csinálni? Felhivattam a tengeralattjárót, aztán meg nem történik semmi. Ha a csávót leütöm, mission failed. Ha jól tudom valami rádión kéne visszaszólni, hogy minden ok, de nem szól semmi.

  • hykao #3492
    De ha valaki igazán szereti a játékot (és szeretné, hogy a további részek, játékok is magyarul jelenjenek meg, akkor megveszi...)
  • hykao #3491
    Banyek, beszarok má! Má' kölcsönadtam, feltöltöttem, má' mindent csináltam, de hihetetlen, hogy mindenkinek nekem egyedül kell megoldanom...

    Szervezzétek meg, jöjjetek össze, másoljátok le, vagy amit akartok.
    Nekem megvan eredetiben, találjátok ki, hogy mi legyen, azt szóljatok priviben!
  • ati2002
    #3490
    Sajnos az Istenért nem tudom megszerezni a magyar változatot a bolton kívül. Mostmár lejjebb adom, elég lenne egy magyarosítás is (txt). Létezik hozzá? PLS szánjon meg valaki, cserébe meghívom egy sörre!
  • Rossi1
    #3489
    Csaó!

    Két napja keresek a gémhez torrent linket, nem tudtok egy aktívat??? Nagyon megköszönném! Csaó Rossi1
  • rorr
    #3488
    Arra lennék kiváncsi aki gf4 ti4200-on 128mb játsza vagy játszotta ,hogy 2ghz-es proci mellett 1gb rammal minden high beállítással mennyi képkockát számol?Mert nekem 15-20
    képkocka/másodperc!
    De a másik gépen p3 840 mhz-en gf3 128mb-os kártyán ugyanilyen beállítások mellett is 15-20 képkocka/másodperc!Érti ezt valaki?
  • ergéi
    #3487
    Mitöl nem indul el egy nvidia GF 6800- on???
  • jano007
    #3486
    Köszi, így már sikerült végigvinni!
    :-)
  • Amse
    #3485
    Nem kell lelőni.Csak rájuk kell zoomolni a távcső+hőlátő- val(nem a puskán lévő távcső, hanem a sima).
  • jano007
    #3484
    Megpróbáltam de nem tudtam lelőni őket, az egész tárat kilövöldöztem már.
    Honnan kell lőni őket?
  • Amse
    #3483
    Egér görgőjét nyomd meg(távcső) és a hőlátóval mérd be vele a terroristákat.Aztán mehetsz tovább a lift-el.
  • jano007
    #3482
    Sziasztok!

    Sajna sikerült nekem is elakadnom a repülőtéren a terroristáknál, mindenkit kinyírtam akit lehetett, de nem tudok tovább menni.
    Ott állok ahol egy repülőgép makett lóg a csarnokban. A liftek ki vannak kapcsolva. Viszont látok 3 terroristát lent a csarnok alján de nem tudok velük mit kezdeni.
    Ha valaki tudja a megoldást akkor írja meg plííz.

    köszi
    Janó
  • hykao #3481
    map editor és két új pálya
  • Danecay
    #3480
    Hi! Lassan a nyakunkon lesz a 3. rész :) de még a Pandora Tomorrow-al még nem toltam. Szivesen kipróbálnám a szinkronos verziót de mielőtt esetleg pénzt adnék kiéerte, kipróbálnám, hogy milyen. Nem tud valaki valamilyen letöltési elérhetőséget a GAME-hez?
    Ha valaki tud ilyet PLÍZ jelezze már! Jöhet privibe is. Köc!
  • hykao #3479
    nem lettem semmilyen tag, csak népszerűsítem a Loál pólót! :)
  • Mayday
    #3478
    Hykao: mar Te is ilyen loal klubtag lettel? Mi a szentsz*r-tol jo ez?
  • Christian
    #3477
  • hykao #3476
  • Christian
    #3475
    feltettem a splinter cell 1 kiegészítőjét, vigigvittem a játékot, de a kiegészítő pályák vmiért nem jönnek be. Miért?
  • Mayday
    #3474
    Kerdezz, hatha tudunk segiteni!
  • Noodlee
    #3473
    Sziasztok.
    Nem tudna valaki magyar leirást, vagy végigjátszást a játékhoz?
    (elakadtam)
  • uv
    #3472
    megkaptam. ha vannak már tervek, oszd meg velem. kíváncsi vagyok
  • hykao #3471
    privi válasz ment!
  • uv
    #3470
    itt vagyok
  • hykao #3469
    ok, írtam privit közben.
  • uv
    #3468
    Most megint bontom a vonalat, holnap Du. leszek
  • uv
    #3467
    Küldtem privit, csak hogy lásd...
  • hykao #3466
    aha, erre gondoltam, köszi!
  • uv
    #3465
    A videókat megkaptuk DVD formátumban, felvettükk szájszinkronnal a hangot , majd az egészet egy nemzetközi hangra kellett ráilleszteni. ( nemzetközi hang = az a hang amin csak a zene, a zajok és a zörejek vannak rajta)
  • hykao #3464
    a .bik kiterjesztésű fájlok az átvezető renderelt videók.
  • uv
    #3463
    A forditást nem tudom, hogy ki csinálta, mi az a BIK videofájl? MIost írj , gépközelben vagyok
  • hykao #3462
    Csak most értem haza, kösz a válaszokat!
    További kérdések: (ha nem unod még a válaszolgatást...)
    -a fordítást is ti csináltátok, vagy készen kaptátok a magyar szöveget?
    -a .bik videofájlokat megkaptátok szöveg nélkül, és arra ment a szöveg, vagy másként?
    -érdekelnének a részletek privátban (az anyagiak is...)

    Köszi!
  • uv
    #3461
    NA MOST GÉPKÖZELBEN VAGYOK
  • uv
    #3460
    Kicsit megcsúsztam. Bocsi.

    Nos, a ki kért fel-re már válaszoltam (fogalmam sincs...)
    A kiadó nem csinált meghallgatást a színészeknek, csak egy felvételt kértek azért, hogy a technika megfelel-e. A szinkronmunka olyan olcsó költségvetésű, hogy el sem hinnéd (ha akarod privátban megírom a részleteket). Maga a szinkronmunka a szokásos menetrend:
    -megkapjuk a munkát
    -egyeztetünk a színészekkel
    -egy hétig éjjel-nappal felvétel
    -utómunkák

    Ez az ideális munkafolyamat, a Pandora esetében összevissza volt minden. A kész cucc leadása után még kétszer kértek hibajavítást, de egyszer sem a mi hibánkból, hanem mert a "lokkit"-ben rossz szöveget vagy rossz effektet adtak meg. Mi kérdés van még?
  • hykao #3459
    Hát minden érdekel! :)
    Ki kért fel titeket, hogy zajlott le az egész? Kb. nagyságrendileg mennyit kóstál egy ilyen szinkronmunka?
    A kiadó meghallgatta a szinkronra szánt színészek hangjait, és úgy adott zöld utat?
  • Rusy
    #3458
    valaki küldjön lécci egy felirat fájlt, kíváncsi vagyok a magyarításra, nem fogom megvenni a magyar verziót, mert megvan az angol eredetibe, a video káetyánhoz kaptam, és szeretném magyarul játszani, szinkron nem érdekel csak magyar felirat... Please valaki szánjon meg....