4097
  • Armani
    #3657
    Szia Guba én ma csak 3 órát jáccotam ezen a pályán és rájöttem hogy úgy kelll leereszkedsz a csövön ott ahol a pali van és akkor megfordulsz kilősz egy lámpát hogy a pali ne lásson meg és akkor leereszkedsz majd elmész jobbra aztán őrök likvidálás így m1 egy darabig és majd elmész balra felmész egy létrán így feljutsz a tetőre és akkor ott van a kötél aztán meg leereszkedsz
  • DONGUBA
    #3656
    kocce nezem majd
  • ibrik
    #3655
    Cső????

    Na mindegy...
    A templom egy téren van, te pedig a templommal szembeni egyik utca felől érkezel, ha jól emlékszem (és ha jól csináltad), fent vagy a tetőkön vagy ereszeken (erre már pontosan nem emlékszem).
    Pont a templommal szemben egy magas állványra érkezel (onnan már Dahlia-t is látni odaát a palánk előtt ácsorogni), ahonnan egy drót feszül a templomig, azon átcsúszol (ahogy a végigjátszás is írja), onnan leereszkedve a palánk mögé jutsz a sötétbe. A palánkon van egy nyílás, az előtt áll Dahlia, itt "szóba elegyedsz" vele.
    Ennyi.
  • DONGUBA
    #3654
    varjal most ez az a cso ami ott van ahol csuszik es szemben egy faszi kinez egy ablakon?
  • ibrik
    #3653
    Ahová leereszkedsz, a templom előtti palánk mögé jutsz, ahol egy nyíláson keresztül megszólíthatod Dahlia-t.
  • DONGUBA
    #3652
    bazzzz erdekes en is ott vagyok es bula sehol
  • DONGUBA
    #3651
    4. Jeruzsálem
    Először csak lopózva kell menni, egy Saul nevű embert keresünk, ha megvan, akkor már látjuk is, hogy megtámadták, intézzük el a betolakodókat. Ha megvan, Sauk fegyvert ad nekünk. Dahlia Talt kell megkeresnünk. A templom közelében lesz, fel kell mászni az ereszen, majd egy dróton átcsúszni a másik oldalra, leereszkedve meglesz Dahlia.
    Ő majd továbbvezet minket, egészen egy romos épületig, ahol bemegyünk egy liftbe, ott hirtelen az a parancsot kapjuk, hogy öljük meg, tegyünk így... Lejutunk egy laborszerűségbe, öljük meg a katonákat, egy vírusmintát kell megtalálnunk, ha megvan, akkor a kifele vezető lift lesz a cél... Kint még el kell intézni pár rendőrt és máris mehetünk...
  • DONGUBA
    #3650
    3642 es uzi ott a vegigjatszas
  • Armani
    #3649
    légyszi segítsetek[IMG] [/IMG]
  • Armani
    #3648
    jahh és légyszi adjatok egy cd keyt ide ha lehet köszike [violent]
  • Armani
    #3647
    Sziasztok én ott elakadtam hogy meg kell találnom dali talt vagy kit és én felmásztam a csőre a templomnál és átereszkedtem a másik oldalra oda ahol figyel a pali, kilőttem a lámpát hogy ne vegyen észre de a csaj nincseen sehol plz help me
  • kispalika
    #3646
    Köszönöm. Amint hazaérek megpróbálom.
  • ibrik
    #3645
    Először tömörítsd ki valahová, nézd meg a mappaszerkezetet és ahhoz igazodva másold be az egészet a játék mappájába a megfelelő helyre, mindent felülírva vele.
  • kispalika
    #3644
    Letöltöttem a scpthutext.zip -et. Ezt csak be kell másolni a játék könyvtárába és kész?
  • DONGUBA
    #3643
    Nem akadtam el egyenlore de ha elakadok azert kell majd...es koszi
  • ibrik
    #3642
    Na lásd, hogy jószívű vagyok, feltöltöttem ide neked: SC:PT magyar nyelvű végigjátszás

    De ha leírod, hol akadtál el, talán én is tudok segíteni, mert nemrég játszottam végig.

    Megjegyzés: Ha létezik, akkor általában mindig beszerzem minden eshetőségre az általam játszott játékok végigjátszását, de a Pandora Tomorrow-hoz most nem volt szükségem rá.
  • DONGUBA
    #3641
    Egy vegigjatszas nincs hozza valahol hatha majd elakadok valahol?
  • Amse
    #3640
    nm
  • DONGUBA
    #3639
    fasza sikerult kocc
  • DONGUBA
    #3638
    ja lehet az volt a baj kocce kiproba holnap
  • Amse
    #3637
    Amikor bemész abba a vagonba ahova bemegy a csóka a másik hapival akkor jobbra van 1 üres, sötét bár.Oda bemész.Kihallgatod.Aztán megvárod ott míg elmennek vissza, te meg tovébbmész, nem vissza.
  • DONGUBA
    #3636
    en araszolnek visszafele hogy ne vegyen eszre akit lehallgatok de egyszercsak vege hogy elbasztam:(
  • Amse
    #3635
    Hmm.Én úgy emléxem, hogy utána már csak ki kell menni a tetőre és vége a missziónak.
  • DONGUBA
    #3634
    aha es azutan makog a fonok
  • Amse
    #3633
    Távmikrofonnal hallgatod ki?
  • DONGUBA
    #3632
    Ennel a rohadt vonatos resznel szivok az elejen megyek beszelek a madarral utana kimegy en utana lehallgatom utana kozli a fonok hogy kifutottam az idobol.HMMMM
  • DONGUBA
    #3631
    koszi szepen
  • ibrik
    #3630
    Tegnapelőtt is kellett valakinek (a Játékmagyarításról tudtok-e? topikban), neki töltöttem fel, még mindig itt van: scpthutext.zip

    Ez a magyar kiadásból van kiszedve. A tartalma:
    - a magyar szöveg
    - a magyar karakterkészletek
    - a betöltőképernyők "magyarosított" képei
  • DONGUBA
    #3629
    jo de nekem angol van meg
  • hykao #3628
    Magyarul jelent meg...
  • DONGUBA
    #3627
    magyaritas nincs hozzá?
  • Rash87
    #3626
    Sziasztok.
    Kinek van meg DVD-sen a játék??
    Nekem 1 kérdésem lenne,vagyis 2
    1., Hogy én most DVD verzióban töltöm,és ez a fájl:
    Splinter Cell 2- Pandora Tomorrow (DVD eng - fra - ger - ita - spa) [M]
    Ez jó fajta??

    2., Hogy a játékohz nincs vamamilyen magyarosítás??

    Előre is köszi a válaszokat!



    Bye!
  • Barack
    #3625
    Na akkor már ezt is tudom.
    De sajnos még mindig nem megy a multi. "Az én verzióm nem egyezik meg a szerver verziójával" Ez pedig nagyon zavar, nem ezért vettem meg.
  • Amse
    #3624
    :)ok.szerintem nincs is forgalomban 4cd-s magyar változat.
  • Barack
    #3623
    Kösz a válaszokat, szerencsére rendelkezem aggyal így nem jelszavas szerverre akartam csatlakozni.Kód pedig kell (bele volt ragasztva a dobozba egy matrica , azon volt) az első multis menü indításakor kérte. Van itt olyan ember akinek a magyar verzió van meg és 4 cd-t kapott?
    Akinek van még ötlete arra, hogy mi lehet a gond az írjon! Köszönöm.
  • Amse
    #3622
    Hmmm...Ennyire buta lenne?Meglehet:)
  • hykao #3621
    Aztán az is lehet, hogy csak egy jelszavas szerverre akart felcsatlakozni...mert én nem emlékszem CD kulcsra a multinál végülis... :)
  • Amse
    #3620
    Szerintem utána kéne nézni a cd-kulcs szerzésnek.Lejjebb lybrahu írta, hogy neki azt kér, de nincs a tokban.Szóval ezt valahogy neten keresztül kell beszerezni.
  • Barack
    #3619
    Hello!
    Kötelességemnek éreztem, hogy játszak ennek a játéknak a magyar verziójával is. Meg is vettem. Mivel már ezelőtt kétszer kijátszottam meglehetősen kördülékenyen mennek a dolgok, ezért is gondoltam arra, hogy a multit is kipróbálnám.
    De itt ütköztem a problémába, ugyanis a meglévő szerverek közül egyikre sem tudtam csatlakozni, mert azt írja, hogy nem megfelelő az én verzióm. Pedig feltettem a legfrisseb patchet is. Mi lehet a megoldás? (én is csak 3 cd-t kaptam)
  • Sgtfathi
    #3618
    köszi! Akkor már csak ki kell szoritanom 7000-et.