4097
  • Blave
    #3577
    Mióta ez a játék megjelent nemtalálom sehol. Nem tudja vlakin hogy honnan lehet leszedni. Előre is kössz.
  • ibrik
    #3576
    Fent a banner alatt látsz három linket...
  • Bladez
    #3575
    hello csak annyi lenne a kérdésem hogy lehet e "nem redeti verzióval" multiban játszani ha igen akko hogy mer rohadt cd-keyt kér
  • ati2002
    #3574
    nm
  • Rawen
    #3573
    meni meni thx!!!
  • ati2002
    #3572
    Na, én most jutottam át ezen a részen. Sokadik próbálkozásra, sok gondolkozás után sikerült: meg kell várni, amíg befejezi az előadást, és elindul kifelé, ott kell elkapni az ajtó előtt, még mielött "mission over" lenne. Utána vissza kell vinni balra fel a retinascannerhez, onnan már sima az út a tetőre. Hatalmas jelenet volt amúgy, ahogy Sadono nyakát fogva, a pisztolyt előre tartva az őrök elött végig mentem a fél pályán (a scannerig). Jobb mint egy filmben

    Filmről jut eszembe, nem tudom volt-e már róla szó, de készül a Splinter Cell film:2006-ban
  • Rawen
    #3571
    Sziasztok!

    Egy kis segítséget szeretnék kérni, hátha valaki már túl van rajta. Előre is elnézést szeretnék kérni, ha már lett volna ez a kérdés, de jobban szeretek játszani, mint fórumot böngészni.
    XBOX-on nyomom a játékot.
    A küldetés: TV station free Indonesia Jakarta.

    Célok: Infiltrate the TV station to find Ingrid Karlthson. (kész)
    We need Sadono alive (nincs kész)
    You need Sadono conscious (nincs kész)

    Gyöngéd rábeszéléssel rávetem az őrt, hogy a retinaszkennert használva kinyissa nekem az ajtót, amin keresztül egy L alakú folyosóra, és egy TV stúdióba jutottam, amiben épp Sadonoval készül felvétel. De rajta kívül van még ott vagy öt őr! Az L alakú folyosón sötétet csinálva, egy picit felhivtam magamra a figyelmet, -füstbomba, sokkoló lövedék, stb.- erre még Sadono is megmozdul, és megpróbál leszedni. Még jó hogy elrejt a sötét.

    A probléma a következő:
    Sadono mögé lopózva (akit ugye el kellene kapni, élve, öntudatánál) nem jelenik meg a Grab character interaktus!
    Akkor mi a megoldás? Ti, hogy csináltátok meg a feladatot?

    Előre is köszönöm a helpet.
  • Audi20V
    #3570
    THX a helpet!
    Sikerült!
  • Gandibá
    #3569
    gamecopyworld.com
  • uv
    #3568
    majd ha megjön hykao biztos segít. nekem is ő adott linket
  • Audi20V
    #3567
    A lentebb leírt deviance crackfix kéne nekem gondolom, de az oldalak már nem működnek
  • Audi20V
    #3566
    Hali! Nem tudja vki hol lehetne crackelt indítófile-t szerezni a SCPT-hoz? Single player módhoz. Ami nekem van az nem müködik vele, most töltöttem le a progit és úgy néz ki hogy hibás a crackelt exe file mert mindig vmi védelmi hibát ir ki és utána leáll.
    Előre is köszi a helpet mindenkinek!
  • Amse
    #3565
    Privát ment.
  • ponty1
    #3564
    Szasztok nem oan rég regisztráltam magam az sg re !!! Nem tudnátok mondani e helyet ahhonnan le tunnám tölteni? a jatekot mert naon érdekelne !!! Hasonló ez a játék a ghost reconhoz vagy talán a következő része? Előre is köszi mindent !!!
  • uv
    #3563
  • rorr
    #3562
    pirates in hungary
  • uv
    #3561
    kalózok
  • rorr
    #3560
    hivatalosan sehonnan illegálisan privát ftp-n biztos!
  • rorr
    #3559
    vedd meg vagy lopd el!
  • ShadowLord
    #3558
    Sziasztok!Honan lehetne letölteni a gamehez magyarosítást???Fontos lenne
    előre is köszönöm a segitseget!
  • uv
    #3557
    ja, értem.
  • hykao #3556
    minden további nélkül! sima rámásolással...
  • uv
    #3555
    hogyan?
  • ati2002
    #3554
    Igen, én is úgy csináltam.
  • kispalika
    #3553
    Az eredetileg angol nyelvű játékba be lehet tenni a magyar szinkront, vagy legalább a feliratokat?
  • hykao #3552
    Há' jah... :)
  • uv
    #3551
    öregszel - lassulsz
  • hykao #3550
    Tudom, csak mire észrevettem, lejárt a 4perces szerkesztési limit banyek... :)
  • hykao #3549
    "nem egyértelmű a játék" ???

    mi nem egyértelmű???

    amúgy meg a gépnél ücsörgő kokeróval kell felhozatni a tengeralattjárót... (ne csak pár szót szótárazz ki nagyvonalúan a feladatok, jegyzetek, adatok -ból OPSAT... :PPP) ha nem megy, akkor te is belefutottál a "tengeralattjárós" bugba, kezdd előlről a pályát, s aztán már jó lesz... (amúgy kb. 10 hozzászólásonként ez a téma, szal, ha kicsit visszaolvastál volna...)



    Vissza-visszatérő arany témák:

    Tengeralattjáró felhozása - zsidó-szír kémcsajszi nem megy tovább (végállomás :D) - Reptéri "meleg" terroristás ügy - Reptéri jegypénztári "trió" kiszúrása ...
  • hykao #3548
    Lófaszt! ...hisz csak percek múlva ugrott be, hogy volt valami ilyen név is... :)
  • uv
    #3547
    Forgách Péter ,de alakul
  • Lsilent
    #3546
    Nem mentegetozok, de nem jopgos amit irsz, nem a jatekba valo beleelessel van a gond csak qrvara nem egyertelmu A jatek. Egyebkent ha meg nem volt vilagos hol jarok, a tengeralattjaros kulcsi. A kuldetes lenyege" infiltrate the caves" amit en ugy ertelmeztem hogy szivarogj vagy lopozz be az uregbe vagy vmi ilyesmi.
    Szoval van egy lift csak egy iranyba lehet vele menni, egy szintet le. Ott van 2 fegyveres or meg egy fegyver nelkul. Innen nincs tovabb, lift nem mukodok mar, az ajto amin pedig tovabb lehetne menni, az zarva. Ja es Englishul jatszom.
  • ati2002
    #3545


    Ittvan. Egyébként érdekes, a sorozatbeli nevét jobban tudod, mint a valódit?!
  • hykao #3544
    ...és az ki? :)) ...merthogy Fisher hangja Forgács Gábor... :)

    UPDATE:
    Ehh, most kezd rémleni, hogy ez talán abban a gagyi msorozatban volt a neve??? LOL



    Ehh..
  • rorr
    #3543
    Szentmihályi G
  • hykao #3542
    Olvass vissza! Korábban elég részletesen kitárgyaltuk a szinkron dolgot itt a hangmérnökkel. :)
  • hykao #3541
    Sz.G. az mi? :)
  • ati2002
    #3540
    Hááát, az eddigiekhez képest (már amivel találkoztam) jó, de az eredeti hanghoz képest minuszban van. A legnagyobb sajnálatom pont Sam hangja, ugye az eredetiben Michael Ironside adta a hangját neki, ami illik is hozzá, a magyarban viszont a Sz.G.-nak nem. Nem is elég mély, és eléggé gépiesen beszél. De azért meg lehet szokni, és sokkal jobb így játszani. Na megyek is...
  • Gandibá
    #3539
    És jó a szinkron?
  • ati2002
    #3538
    Ott a lényeg! ("...játékosok egyike vagy, akinek halvány fogalma sincs, hogy egyáltalán mi történik körülötte a játékban...csak valahogy mindig továbbjut... ")

    Bele kell élni magunkat a játékba, és akkor garantáltan nem lesz elakadás. Én pl. csak késő éjjel játszok vele, pedig ugye nem horror, de úgy sokkal jobban át tudom élni az egészet. Így volt ez az első résszel, máig a kedvenc játékom, ezt a Pandora-t még csak most (!) kezdtem el, mert nemrég kaptam meg a full magyar verziót.