4097
  • Herold
    #3617
    Előfordult már valakivel, hogy a PT telepítője lefagyott 80%-nál? Utána egyet sípol a speaker, és csak a reset segít.
    (XP Pro, 256 MB RAM, Gf FX 5700V 128 MB)
  • hykao #3616
    Szerintem van! Plusz az első részhez képest ugye ott van még a multi is...valamint immáron full magyar! :)
  • hykao #3615
    A 4. cd-t - ha jól emlékszem - a nemzetközi verzió esetén is csak akkor kérte, ha a telepítés elején kérted a PB-t...én nem kértem, szal a 4. cd-t tőlem sem kérte... :)
  • hykao #3614
    Ha jól emlékszem akkor online kap az ember kulcsot valahogy...persze csak ha nem krekkelt verzió van fenn...vagy valami ilyesmi...már nem emlékszem pontosan...de nyilvánvaló, hogy vagy a leírásból vagy a játékból ez kiderül, csak venni kéne a fáradtságot...
  • Sgtfathi
    #3613
    Helo! Agyalok hogy megvegyem -e a Pandorát!Kérdésem: Van e olyan jo mint az elsö rész?
  • Amse
    #3612
    Nem is tudom mi van a 4. cd-n.Sose használta a játék még installkor se.
  • Amse
    #3611
    Nem hiányosság???Ha kéri a netes játékhoz akkor az bizony hiányosság.
  • hykao #3610
    Valószínűleg a többi lokációt hagyták ki...mert a 4 cd-s nemzetközi verzióban nem csak angol fájlok voltak, ha jól emlékszem... :)
  • ati2002
    #3609
    De akkor ez érdekes. Vajon mit hagytak ki belőle? Mondjuk a 4-ik cd nem nagy, csak 258 MB, de akkor is. Amúgy mindegy.
  • hykao #3608
    Ha jól emlékszem, a magyar változat 3 cd-s. Sajna nem tudom megnézni, mert kölcsönadtam. Valamint az enyémben sem volt CD kulcs, de ez nem hiányosság...
  • ati2002
    #3607
    hmmm, szerintem sürgősen vidd vissza, és reklamálj. Nézzetek meg egy másik, orig dobozt, abban van-e 4-ik cd, és kulcs. Szvsz tuti, hogy 4 cd-nek kell lennie.
  • lybrahu
    #3606
    Szevasztok! Lenne egy kérdésem.Ma vettem meg a gémet (magyar nyelvű), és gondoltam kipróbálom milyen lehet legálisan multizni :). Amikor viszont kérték tőlem a cd-key-t 1 csöppet meglepődtem.Ugyanis nem találtam semmi efféle dolgot a tokban.A Panzer-t is megvettem anno és ott a tokba volt ragsztva a számsor.Most mehetek vissza reklamálni vagy esetleg jobban el van dugva a cucc??? Hááát vazze..Nesze neked!Vegyél legális játékot!! . A másik dolog pedig az hogy pár sorral lejjebb azt olvastam hogy 4 cd-és a gém.Én 3-at kaptam.Aki esetleg szintén áldozott erre a játékra,homályosítson már fel engem ezügyben,mert kissé bizonytalan lettem. Thanx!
  • Blave
    #3605
    Máe megy multi, állítólag ha lopakodóval vagy ki lehet magadon kapcsolni az elektronikus merendezéseket, én még nemjöttem rá hogy.
  • ati2002
    #3604
    De kérni fogja,csak az install legelején valamit be kell jelölni, amire rákérdez. Hogy mi pontosan, arra már nem emlékszem.
  • NZiM
    #3603
    Mégsem kell Ati,mert megtaláltam tegnap:D Kösz azért.
  • Blave
    #3602
    A 4. cd nemtom hogy kell felrakni instalba nem kéri.
  • ati2002
    #3601
    Fel van mind a 4 cd telepítve?
  • Blave
    #3600
    Én mikor elindítom a multipalyert, a multi menüje be is jön de már mikor indítom a szervert akkor kilép.
  • NZiM
    #3599
    Akkor küldd már el mégeccer lécci,mert kioffoltam a fájlt.
    Ha igen,akkor kösz.

  • ati2002
    #3598
    De ki lehet választani a pályákat is külön. A betöltési menüben.
  • NZiM
    #3597
    Ooopsz. Ez mégsem yo. Ez csak a vége sztem. Nekem ez nem yo. Nekem a tengeralattjárós pálya eleje kellene ami úgy kezd hogy egy toronyból lézerrel fürkésznek,meg nagy a fű és csomó katona járkál. Valaki pls. küldje el!
  • ati2002
    #3596
    Nincsmit, kéznél volt.
  • NZiM
    #3595
    Köszi,ez gyors volt.
  • ati2002
    #3594
    Tegnap éjjel egyébként kijátszottam, mit mondjak Isten game volt, csak valahogy rövidnek tűnt, csakúgy mint az első rész. De lehet azért, mert nagyon tetszett.
  • ati2002
    #3593
    Elküldtem mailbe.De az egész mentésemet (profilt), mert nem tudom most konkrétan melyik pályáról van szó.
  • NZiM
    #3592
    Hali! Valaki küldjön legyenszíves egy mentést nekem,mert tegnap KOt kapott a gépem és eltűnt a cucc. A pálya nevét nem tudom, de az utáni pálya amikor a Sadonot kellett követni és a végén feltett kezekkel álltam egy faluban, majd jött a helis csóka és elvitt. Na nekem az ezt köv. pálya kellene. (ha lehet az eleje). [email protected]

    Előre is köszi.
  • ati2002
    #3591
  • ShadowLord
    #3590
    Sajna ez nem mukszik nekem lehet valami gebasz van a progival es nem irta ki hogy mission faild:(???
  • ati2002
    #3589
    Nekem semmi gondom nem volt ott: követtem őket egészen addíg, amíg már nem mentek tovább, ott ki kell lőni egy mini kamerát, úgy lehetőleg, hogy legalább a Sadono fejét lássad benne, zoomolsz egyet, és akkor hallani fogja amit beszél. Onnan tudod majd, hogy jó helyen vagy, hogy ha nem lövöd ki a megfelelő helyen időben, akkor misszió vége. Ilyenkor reload, és mehet.
  • ShadowLord
    #3588
    valaki segitsen!
  • ShadowLord
    #3587
    Lenne egy kerdesem mivel elakadtam!Az a resz van hogy Sadonot kell kovetni es minikamerával felvenni hogy elmoondja alvezereinek a kodokat.Ott van a bibi hogy sadono bemegy egy haz moge ahol ego zsakok mellett all mogotte egy katonája van velele hattal az ajtoban.Bemaszok az epuletbe kicselezek mindenki s a hatso ajton pont kettojuk koze erkezek meg.De barhova lovoldozom a kamerat nem tortenik semmi es Sadono sem akkar elinduni!Mi a megoldas segitsetek!Koszke elore is!
  • grebber
    #3586
    Torrent
  • Blave
    #3585
    Valaki nemtud egy ingyenes oldalt ahonnan ezt le lehet tölteni?
  • Mr_no_NaMe
    #3584
    A singliben a History: ConfigUI <- InitEngine
    es hiba volt,de azt egy gamecopyworldről koppintott krekkel megcsináltam,de ezt a multist nem tudom :(
  • Mr_no_NaMe
    #3583
    Hát nemtom ez volt a multi howtoban (http://scptonline.fw.hu/)
  • hykao #3582
    Valszeg rossz krekket raktál fel.
  • Mr_no_NaMe
    #3581
    Opá,így:
  • Mr_no_NaMe
    #3580
    Mindent úgy csináltam ahogy a multi-howto útmutatóban le van írva,feltettem peccset meg is krekkeltem,de mikor indítani akarom a dolgot egyszerűen ezt csinálja:

    Nem tudjátok mi lehet itt a gond?
  • Mr_no_NaMe
    #3579
    Egyébként hi :)

    Énis most szedem a gamét és azt szeretném kérdezni hogy jó benne a multi?Őszintén nem tom elképzelni hogy oldhatták meg.
    Lehet tört verzsönnel nyomulni neten?
  • Mr_no_NaMe
    #3578
    http://wandoo.try.hu